Serial o Wiedźminie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Serial o Wiedźminie

      Jak wynika z tego artykułu doczekamy się kolejnego serialu rozgrywającego się w wiedźmińskim świecie. Tym razem w produkcję zamieszany będzie Netflix i Tomasz Bagiński. O planach Bagińskiego na zrobienie takiego serialu była mowa od jakiegoś czasu, ale fakt że angażuje się w to Netflix wiele zmienia, wygląda na to, że to będzie spory projekt. Ja jestem umiarkowanym optymistą, myślę że nie powinno być takiej wtopy jak w przypadku niesławnego polskiego serialu.

      Jednak z tego artykułu wynika chyba, że sam serial będzie się rozgrywał w świecie wiedźmina, ale niekoniecznie opowie o przygodach Geralta. Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na kolejne informacje jak i sam serial. Ktoś jeszcze będzie oglądał? :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Tomasz Bagiński parę lat temu zapowiadał już projekt serialu o wiedźminie. Platige Image miał go tworzyć z Sean Daniel, a scenarzystą miała być Thania St. John. Były też zapowiedzi, że powinni skończyć to w 2017 roku.

      Jednak nie wypaliło. Skoro pieczę nad projektem przejęła taka marka jak Netflix to tym razem powinno się udać, lecz pewnie długo na to poczekamy.

      Jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądało. Chciałbym, żeby postawili na klimat i przekazanie wartości zamiast mega efektów specjalnych i płytkich emocji dla mas.

      Jak wyjdzie - na pewno będę chciał to obejrzeć. Jestem szczęsliwy, że "Wiedźmin" podbija coraz to nowe obszary, ale jeszcze szczęśliwszy, że miałem okazję czytać go przed grami Redów i falą popularności.