Przyklejony DEBIUT - TOP 1 SOLO - Turbodymomen [ODDAM] vs. Zibbi-KA [KwP] ~ 46986.91%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • DEBIUT - TOP 1 SOLO - Turbodymomen [ODDAM] vs. Zibbi-KA [KwP] ~ 46986.91%

    Aloha!! przywitanie z uni jak ze snu, Turbodymomen przyszedł i zawstydził izar, pozdrawiam pixa a obrońcy SZO

    Dnia 05-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Turbodymomen [ODDAM]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 50.000
    Okręt wojenny 30.000
    Pancernik 99.954
    Lekki myśliwiec 853.858
    Ciężki myśliwiec 7

    _________________________________________

    Obrońca Zibbi-KA [KwP]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 890
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Turbodymomen [ODDAM]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 46.148 ( -3.852 )
    Okręt wojenny 27.601 ( -2.399 )
    Pancernik 92.061 ( -7.893 )
    Lekki myśliwiec 787.055 ( -66.803 )
    Ciężki myśliwiec 7 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Zibbi-KA [KwP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 150.000 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.563.557.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.900.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.613.137.000 metalu i 2.085.554.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 150.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.450.000.000 Metalu i 1.450.000.000 Kryształu
    21.110.000 Metalu i 21.110.000 Kryształu
    528.840.000 Metalu i 528.840.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.999.950.000 Metalu i 1.999.950.000 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 1.223.676.000
    Kryształ: 1.388.842.000
    Deuter: -176.025.000
    agresor zyskał łącznie 2.436.493.000 jednostek.
    Agresor zdobył 900.432 punktów honoru.


    Podsumowanie obrońca
    Metal: -4.450.000.000
    Kryształ: -3.560.000.000
    Deuter: -890.150.000
    obrońca stracił łącznie 8.900.150.000 jednostek.
    Obrońca zyskał 188.235 punktów honoru.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Turbodymomen ().

  • hahaha dobre, dobre :D
    Niejaki turbodymomen zrobił starcie i pochwalił się na boardzie - szczeółem jest, że konto załozone 2017-05-05
    Jak na świeżego gracza na uni ładne wyczucie, schodzisz z U i od razu top1 solo, tylko pozazdrościć...
    a tak całkiem na poważnie, to każdy wie że to ściema, starcie zrobiłeś Ty Pix
    wiem, że nie miałeś Zibbi w buddy, więc nic nie stało na przeszkodzie, żeby ją trafić...no może oprócz tego, że mieliście jakiś tam układ - myślisz, że zmienisz nick na koncie i wszyscy to łykną jak młody pelikan? :E
    cóż, trudno się mówi, Zibbi lada moment będzie odbudowana, a jak naprawdę było pozostawiam Tobie i Twojemu sumieniu.
    bez pozdrowień
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Łoooo... ładnie.. zysk zacny...
    A w szczegóły już nie wnikam... kto, kogo, za co, kto był u kogo w buddy, kto lubił, a kto kochał...

    Ukryty MrPix za darmo..., czy ktoś inny za 800zł się wylansował bo za tyle można było kupić konto... wszystko jedno:)

    gratki, starcia i zysku..

    Zibbii ..stawaj na nogi, masz jeszcze czym mnie skanować i czymś za mną polatać:D :) ... wrócę:D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nomercy ().

  • @up
    Tak zwana "Uczciwa" ekipa w której jest Pix kont się nie sprzedaje i nie kupuje.
    Więc nie wiem skąd pomysł że Pawełek żądał by tak wielkiej kwoty za konto na wymarłym uni.
    Nawiasem mówiąc ktoś kto by zapłacił "takie pieniądze" za cyferki z przeglądarki musiał by być totalnym idiotą.

    Turbodymomen napisał(a):

    Aloha!! przywitanie z uni jak ze snu, Turbodymomen przyszedł i zawstydził izar, pozdrawiam pixa a obrońcy SZO

    Zawstydzisz wszystkich jak zleziesz z urlopu i będziesz grać normalnie.
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • widzę, że nomercy edytował posta, wcześniej napisał że ma jeszcze screeny potwierdzające chęć odpłatnego "oddania" konta
    jeżeli to prawda i ten turbodymomen "przyjął" to konto - masz łeb do interesów :E a jak zaczniesz normalnie grać to wcześniej czy później i tak skończysz w reckach ;]
    chociaż i tak uważam, że to pix, nie pierwszy raz akcja typu zejście z u w nocy - skanowanie - powrót na u
    teraz wartość konta wzrośnie o 2,5kkk surki czyli do równego tauzena :D

    EDIT
    nawet sojusz już zdążyłeś usunąć, mogłeś to zrobić przed starciem, mniej podejrzanie by to wyglądało :XP:
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • linka już wczoraj dostałem ale jakoś nie było czasu żeby wyleźć z pod pieluch i coś skrobnąć. A więc co do konta to TAK dalej mam tam swój email i konto należy do mnie i NIE to nie ja na nim gram, od stycznia kiedy to przestałem grały na nim dwie osoby, jak grają w to nie wnikam, osoby z którymi miałem pakty handlowe czy też militarne poinformowałem że skończyłem. Kaśka też o tym wiedziała bo chociażby jakiś czas temu pisała mi że ktoś leciał na nią z tego konta w nocy. Pro nie każdy musi się ujawnić , jaki to problem założyć nowe konto na forum i pozostać anonimowym?? może ma ku temu powód, nie wiem. Ty masz swoje zdanie co tego tego starcia a ja mam swoje co do RW na karabinie, tyle :] czubek, też mam taką nadzieje że zejdzie z U i pogra więcej bo pewnie statki już wam zdążyły pordzewieć :) a co do kupowania i sprzedawania konto to tak jak już nie raz pisałem nigdy nie kupiłem i nigdy nie sprzedałem żadnego konta, sumy, screeny z rozmów to są tylko słowa a fakty są takie że konto jest tam gdzie było od początku.

    Co do samego starcia to gratulacje pięknej solówki, sądziłem że moja utrzyma się dłużej :D Kaśka życzę szo, szkoda ładnego stada ale bywa, z tego co mi turbo powiedział to stały na minutach po 3, bez akty na matce więc jak to Pro napisał "Jak na świeżego gracza" to lot należący do tych najprostszych... jeszcze raz szo
  • MrPix napisał(a):

    A więc co do konta to TAK dalej mam tam swój email i konto należy do mnie i NIE to nie ja na nim gram

    hmmm, jeden z pro elo wyjadaczy na spica tłumaczył się tak


    bocieek napisał(a):

    Adres stały koncie należy do 3 osób - także nie grał na koncie nikt inny niż właściciele konta.
    sam już nie wiem w takim razie jak to ma być, wszystko takie zawiłe...
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Prędzej czy później każdy z nas trafia na forum od tej drugiej strony to jest pewne , szkoda że akurat musiałam się tak rozłożyć i top 1 solo :quasi:

    Jak dla mnie mogła lecieć nawet babcia Pixa lub jego chomik Antek :D wszystko jedno dałam ciała i tyle i za to przepraszam moich Kolegów.

    Gratuluję TurboPixiwoi :D bo jest czego a sobie ... :E nowego budzika :D
  • Straszna tajemnice z tego robisz.
    Grała jedna, dwie, trzy osoby to że miałeś zasiadacza to żeśmy widzieli.

    MrPix napisał(a):

    a co do kupowania i sprzedawania konto to tak jak już nie raz pisałem nigdy nie kupiłem i nigdy nie sprzedałem żadnego konta, sumy, screeny z rozmów to są tylko słowa a fakty są takie że konto jest tam gdzie było od początku.
    Każdy na uni wie i po za izar tez że chcesz za konto monetę ale że "poznańska" stawka to chętnych brak.
    Fakty są takie że kupczycie kontami ty i twoi prawilni koledzy i koleżanki. Wystarczy zaglądnąć na inne uni.
    Moje rw na vikingu nie było za pieniądze bo ja kont nie skupuje.
    Zdejmuj urlop to zobaczymy jak to się skończy bo już "dżentelmeńskiego" układu nie ma.
    Nawiasem mówiąc skoro dla ciebie "Słowa" są tylko "słowami" wiec jak komuś mówisz "kocham" to tylko słowo. Żal mi ludzi którym to mówisz.
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • haha kto by pomyslal ze tak na pixa rzuca sie wszyscy, az mnie korci zeby sie ujawnic :D boli ze z UFS zrobilem top 1 solo?? i dobrze bo patrzac na poziom jaki soba reprezentujecie to nie warto tracic wiecej czasu na was niz kilka godzin tygodniowo

    a moze zibika mi te gs za monety wystawila? jak juz tak wszyscy do okola kupuja i zlomuja tylko nie wy
  • ostatni mój post w tym temacie
    panie turbodymomen wyskakujesz tu z jakims reprezentowaniem poziomu jakbyś grał z nami na tym uni od początku, przypomina mi to trochę gadkę mojego serdecznego kolegi Metoda ;]
    po prostu wszyscy się odzwyczaili robić FSy, fart że akurat ja wysłałem bo bywało tak że wszystko nocami stało :D
    odpocznij sobie jeszcze 24 h i wróć przetapiać surke

    Kasiu widzę, że odbudowa idzie pełną parą tak jak trzeba :)

    EDIT: DO TEGO CO NIŻEJ i NA SAMEJ GÓRZE:

    Skoro już zawstydziłeś izar, zrobiłeś top1 solo na bfs - graty i przetopu - to teraz idź za ciosem i pograj aktywnie. I nie jest to w żadnym wypadku jakieś straszenie czy cóś, dawno się nic nie działo tj, do wczoraj, aż ochota do gry wróciła :)
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • Turbodymomen napisał(a):

    haha kto by pomyslal ze tak na pixa rzuca sie wszyscy, az mnie korci zeby sie ujawnic :D boli ze z UFS zrobilem top 1 solo?? i dobrze bo patrzac na poziom jaki soba reprezentujecie to nie warto tracic wiecej czasu na was niz kilka godzin tygodniowo

    a moze zibika mi te gs za monety wystawila? jak juz tak wszyscy do okola kupuja i zlomuja tylko nie wy
    Rozumiem Turbo każdy ocenia wg. siebie ale prosilabym by mnie nie mieszać do swoich spraw handlowych . NIe każdy musi coś kupować, sprzedawać . Starczy jak ja dobrze zaspać :/ A od mojej osoby to się ................. Swój poziom już pokazałeś i mimo bogatego słownictwa, brak mi słów :quasi:
  • pro, nie wyskoczylem z jakimis wnioskami z kapelusza tylko po prostu zinterpretowalem wasze wpisy i wyciagnalem wnioski na podstawie tresci i jej poziomu, uni sledze od raptem kilku tyg

    nie rozumiem skad te wielkie halo, stala flota bez fs i juz nie stoi, ile to razy tak bywa? sojusznik padl, trudno, UFS ktory 2 raz od kiedy jest na koncie byl bez u zezlomowal, bywa, a teori spiskowo-sprzedaniowo-multikontowo-pushowo co nie miara, dajcie se na luz
  • czubulus napisał(a):

    Straszna tajemnice z tego robisz.
    Grała jedna, dwie, trzy osoby to że miałeś zasiadacza to żeśmy widzieli.

    MrPix napisał(a):

    a co do kupowania i sprzedawania konto to tak jak już nie raz pisałem nigdy nie kupiłem i nigdy nie sprzedałem żadnego konta, sumy, screeny z rozmów to są tylko słowa a fakty są takie że konto jest tam gdzie było od początku.
    Każdy na uni wie i po za izar tez że chcesz za konto monetę ale że "poznańska" stawka to chętnych brak.Fakty są takie że kupczycie kontami ty i twoi prawilni koledzy i koleżanki. Wystarczy zaglądnąć na inne uni.
    Moje rw na vikingu nie było za pieniądze bo ja kont nie skupuje.
    Zdejmuj urlop to zobaczymy jak to się skończy bo już "dżentelmeńskiego" układu nie ma.
    Nawiasem mówiąc skoro dla ciebie "Słowa" są tylko "słowami" wiec jak komuś mówisz "kocham" to tylko słowo. Żal mi ludzi którym to mówisz.
    No jaki się kozak zrobiłeś Czubek. Szkoda, że tak nie było przed moją kasacją konta. Poczekaj tylko na uf z Libra :) Graty starcia na sojuszu najuczciwszych graczy Izar <lol>

    Jestem Najlepszy
  • Straszna tajemnice z tego robisz.
    Grała jedna, dwie, trzy osoby to że miałeś zasiadacza to żeśmy widzieli.

    MrPix napisał(a):

    a co do kupowania i sprzedawania konto to tak jak już nie raz pisałem nigdy nie kupiłem i nigdy nie sprzedałem żadnego konta, sumy, screeny z rozmów to są tylko słowa a fakty są takie że konto jest tam gdzie było od początku.
    Zawsze myślałem że jesteś człowiekiem z zasadami ale jednak nie. Każdy na uni wie i po za izar tez że chcesz za konto monetę ale że "poznańska" stawka to chętnych brak.
    Fakty są takie że kupczycie kontami ty i twoi prawilni koledzy i koleżanki. Wystarczy zaglądnąć na inne uni.
    Moje rw na vikingu nie było za pieniądze bo ja kont nie skupuje.
    Zdejmuj urlop to zobaczymy jak to się skończy bo już "dżentelmeńskiego" układu nie ma.
    Nawiasem mówiąc skoro dla ciebie "Słowa" są tylko "słowami" wiec jak komuś mówisz "kocham" to tylko słowo. Żal mi ludzi którym to mówisz.

    Darth Malack napisał(a):

    No jaki się kozak zrobiłeś Czubek. Szkoda, że tak nie było przed moją kasacją konta. Poczekaj tylko na uf z Libra Graty starcia na sojuszu najuczciwszych graczy Izar <lol>
    Solo nigdy mnie nie trafiłeś próby były ale za słaby jesteś. A kozaki to ty u swojego szefa możesz pucować chłoptasiu do połysku.
    Sam dobrze wiesz że już dawno byś był w reckach gdyby nie twój kret który zawsze opóźniał nam wloty a ty w magiczny sposób logowałeś się na 30s przed wlotem.
    Widzę że na LIbra to już tak nie "kozaczysz" czyżby konta na sprzedaż się skończyły ?
    Albo konta są a pieniądze się skończyły :huh:
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czubulus ().

  • czubulus:

    Nawiasem mówiąc ktoś kto by zapłacił "takie pieniądze" za cyferki z przeglądarki musiał by być totalnym idiotą.

    W końcu trochę pokory i trafnej samooceny. ;]

    Lizodupy dalej jedyne co, to potrafią szczekać i się przekomarzać.

    A Ty czubus dopóki grało jeszcze część Logów to siedziałeś cichutko jak mysz.

    A wyskakiwanie do malacka nt dzieci i rodziny, przystoi takiemu "panu" jak Ty? Widzę że poziom żałosności tego uni wcale a wcale nie zmalał.

    Widze że Kaśka sie przejmuje mniej tymiu gsami i mniej spuszcza nad nimi niż cała reszta ;]

    Dzieło sztuki by Graveir ;)
  • Czubek zawsze był pyskaty od kad pamiętam i zawsze z Malakiem wymieniali sobie takie czułości :P To się nigdy nie zmieniło.
    Co do mojego przezywania - 3 razy byłam kasowana do zera i stawiałam wszystko od nowa z czego dwa razy przez pyskatego Czubka na początku gry :evil: ]:-D za to go bardzo nie lubiłam :D Co za ironia i jaka odmiana :P Dla tego teraz pozostaje mi tylko odbudować się i podziękować kolegą za wsparcie :*
  • Mam wrażenie, ze Izar cierpi na syndrom osierocenia przez Malacka i stąd te niesnaski.
    Teraz kiedy porzucił je i drugi z rodziców (pix), może być tylko gorzej :(
    BTW Malacki, Ty już ich tak nie strasz, bo nie będą chcieli do nas przyjść :D
    Nie słuchajcie go. libra jest fajna i w ogóle będzie git :)
    Tylko trzeba się dogadać. Nasz speed eko, Wasz speed flot i spalanie 50%. Debris zostaje na 70 :D
    GZ i BSZo żeby offtopu nie było



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • czubulus napisał(a):

    @up
    Tak zwana "Uczciwa" ekipa w której jest Pix kont się nie sprzedaje i nie kupuje.
    Więc nie wiem skąd pomysł że Pawełek żądał by tak wielkiej kwoty za konto na wymarłym uni.
    Nawiasem mówiąc ktoś kto by zapłacił "takie pieniądze" za cyferki z przeglądarki musiał by być totalnym idiotą.

    Turbodymomen napisał(a):

    Aloha!! przywitanie z uni jak ze snu, Turbodymomen przyszedł i zawstydził izar, pozdrawiam pixa a obrońcy SZO
    Zawstydzisz wszystkich jak zleziesz z urlopu i będziesz grać normalnie.
    By oceniać inny zacznij najpierw od siebie. Poza tym a jak ma grać? Z partyzanta najlepiej. Jakie unii takie metody gry.
    Mess with the best die like the rest
  • Szkoda Katarzyny. Fajnie ,że walczycie. Method to stara kurtyzana co kumpla zezlomowala bo % tylko mu sie liczą i drzazgi wiadomo gdzie :) Do zobaczenia za 3 miesiące jak tu zajrzę :)

    ps. tesknie czasami za Wami ale pozniej mysle sobie ze sie kurcze wysypiam i przestaje tesknic :D
    Ray
    Trzeba byc kims w tym zyciu np wladca ukladu
  • Przeczytałem kilka pierwszych komentarzy i mam dość.
    Czubulus Ty chcesz kogoś straszyć? Byłeś w naszych reckach raz na bank może i więcej.
    Pix grał sam przeciwko całemu uni i nie daliście rady jego jednego walnąć, a teraz obrosłeś w piórka, bo grasz na tym uni SAM bez konkurencji.

    @ProSkaner. Widzę, że taka moda jest żeby oskarżać kogoś bez dowodów :D Brawo i ukłon.

    Graty starcia Turbodymokozak ;) Szkoda mi Zibbi, bo ją lubię, więc życzę szybkiej odbudowy gąsek ;) No i prośbę mam do Ciebie.. ucisz gbura.

    EDIT: Endy. Myślałem, że kto jak kto, ale Ty skumałeś to starcie. Zezłomowałem kolegę? Natręta który sam mi buddy pierwszy wysłał, a potem sam usunął? Bo się wyjebie..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Method_ ().