co PAX robi w Polskim supporcie i to jeszcze jako SGO?

• co PAX robi w Polskim supporcie i to jeszcze jako SGO?

Wyżej wspominany SGO to oprażka Polskiego supportu i kogo bym nie zapytał Z GRACZY o zdanie na jego temat i nie nie są to osoby banowane przez niego to dostaje informacje najslabsze ogniwo, najwiekszy ... itp itd. Sam dostałem teraz bana za URLOP i stąd zainteresowanie tym Panem.

Dlatego pytanie co tacy ludzie robią na takich stanowiskach ?
  • Czemu jest w teamie? Pewnie przez lata sie z nim zakolegowali, a koledze ciezej powiedziec WYLATUJESZ, dodatkowo wykonuje czarna robote czyli czyta tickety, takze jakos sa w stanie przebolec jego decyzje.

Swoją drogą nie liczyłbym na przyznanie sie paxa do błędu, pewnie z powodu jego dumy ban zostanie ^^ Walka z wiatrakami...
  • Uwaga odpowiadam na zadane pytanie: Pax w Polskim Supporcie zajmuje się obowiązkami SGO, a otrzymał je od GA, stąd właśnie nim jest. Mam nadzieję, że odpowiedź jest satysfakcjonująca :) Jeśli ktoś ma uwagi co do pracy SGO to proszę się zgłaszać jak wyżej wspomniano poprzez support, jeśli to nie jest skarga ani odwołanie to znaczy, że wszystko jest ok jak mniemam i nie ma takiej potrzeby. Co więcej, dział kombinuje i nie mogę co ma wspólnego SGO z Forum, a w takim dziale znalazło się pytanie, heh.
    :closed:
    OGame Tech