2 problemy

  • 2 problemy

    Siemanko,
    po jakiejś przerwie 1-2 lata wróciłem do OGame, czat od aktualizacji jest nadal extremalnie tragiczny, odczytywanie wiadomości, raportów też no ale już trudno, zakładam że z tym nie da się nic zrobić, no chyba że macie jakiś sposób żeby wrócić na starszą normalną sprawną aktualizacje.

    Ważniejsza sprawa jest taka czy da się jakkolwiek sprawdzić która flota jest wroga? Wysłalem 10 ataków na farming, nagle leci na mnie jakaś wroga flota (miga mi czerwony trójkącik), ale w podglądzie flot w ruchu żadna się nie wyróżnia jakoś znacząco. Musiałem najeżdżać myszką na flotę, która troszkę się różniła od tych które przed chwila wysłałem na farmy żeby się upewnić że rzeczywiście ktoś na mnie leci.

    Druga sprawa jest taka, czy da sie na tym forum zmienić język niemiecki na język polski? Nie mam zielonego pojęcia na cholere na Polskim forum połowa jest po niemiecku.
    EDIT - zmiane języka ogarnąłem klikając w niemieckich ustawieniach wszystko po kolei
  • Ściągnij sobie oficjalną wtyczkę Antigame. W znaczącym stopniu pomaga poruszać się po zakładkach,możesz dowolnie zmieniać kolorystykę ruchu flot,w znaczący sposób ułatwia wysyłanie flot z różnymi misjami etc.

    Na początku możesz sie pogubić i być przytłoczonym,ale z czasem docenisz większość funkcji.

    Chat [pasek na dole i wyskakującego okienka rozmów] można wyłączyć w ustawieniach.
    [OFF] Libra - TOP6
    [OFF] Polaris - TOP5

    [OFF] Rhea - TOP1
    [OFF] Uriel - TOP40

    Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.