Przyklejony ukati [MNS] & mori [MNS] & Sarmik [MNS] & Provokator [MNS] & Kanclerz [MNS] vs. Ziuteklol2017 18154.65% addio amico mio!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • tak to sobie czytam i boki można zrywać :D

    w paru innych wątkach jest dyskusja o pewnych zachowaniach, o tym co można a co się nie powinno itp.
    generalnie środowisko nazwijmy to lolków-bolków uważa, że to gra, gra wojenna a jak to na wojence wszystkie chwyty dozwolone a już słowo honor to obśmiany równo,

    no więc o co w tym temacie chodzi ? ktoś ma jakieś żale, pretensje ?, oby więcej takich akcji z passami itp.

    przecież nic się nie stało, wszystkie chwyty dozwolone :),
  • Jezeli tu nie bedzie bana , to powiem szczerze ta gra to juz sensu nie ma. Ewidentny push zlomowy, wrabanie sie na konto, wyslanie fsa ,
    Nawet to ze Sernik pajacowala pod starciem Nighta a tu slowem sie nie odezwie.
    Moze i mori wyklikal pz wlacznie z wabikami ale i tak czas znaliscie powrotu ! jestem pewny ze Sarnik moczy w tym reke,a Ukati druga. Ba malo tego , mori i jego klikanie to tylko przykrywka, a pewnie przy tym ladnie sie bawiliscie , bo czas i tak powrotu byl znany. Wykorzystaliscie w ten sposob caly MNS, dziwie sie ze jeszcze tam jest tyle osob!
    Pytam sie gdzie w tym wszystkim jest wielebne GO!
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • odnośnie kwestii czy GO może znać passy do konta, na spicy było kilka takich przypadków tzn oskarżeń.. tam ponoć gra kilku adminów i to takich " najwyższej rangi "..
    czyli ktoś ściągnął Ci urlop i posłał fsa, mnsy to wykorzystaly.. lipa max że tak wyszło.
    Tylko teraz jak dojść do tego który to admin? niemożliwe raczej niestety
  • A ja wam powiem jak to działa :
    Nie związane z tym st
    Ale inne złamanie prawa


    Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Niezwłocznie rozpoczniemy dochodzenie w sprawie zgłoszonego gracza.
    Jeśli
    posiadasz dodatkowe informacje lub dowody, które mogłyby pomóc nam w
    rozwiązaniu tej sprawy możesz nas o tym poinformować odpowiadając na tą
    wiadomość.
    Możemy zapewnić, że sytuacja ta nie zostanie przez nas
    zbagatelizowana, niemniej jednak ze względu na konieczność ochrony
    danych nie będziemy w stanie udzielić żadnych informacji na temat
    toczącego się postępowania.



    Takie coś dostaniecie od GO i się bawimy
    odpowiedz po 3 dniach
    z takim skutkiem

    Niccolò Machiavelli napisał(a):

    Naj­częstszy ludzki błąd - nie prze­widzieć burzy w piękny czas.






  • Jak widzę, że ktoś piszę, że puszczał wabiki 30s przed flotą, żeby nie zdążyli rozbić sondy i się tym szczyci, to nie mogę wyjść z podziwu jak słabi tutaj są gracze, że nie rozumieją, że to jest taki sam lamerski wabik jak inne...
    Do tego facet gada, że rozdał passy pół universum i teraz do kogokolwiek ma pretensje. Tak, na bank SGO włamał ci się na konto bo z ciebie taki pro gracz, że nikt by cię nie dorwał bez pomocy administracji - przestań brać te tablety bo zaginasz rzeczywistość.
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Teorii widzę że tu jest bardzo dużo i pewnie bym nie uwierzył że takie ST komuś chce się robić za garść srebników lecz w każdej teorii może być ziarnko prawdy - nie wiem nie znam tu graczy, nie wierzę że w akcji wkradania się na konto brał udział GO bo to dla mnie śmieszne nie wiem czy to było tak jak piszą agresorzy czy tak jak to piszą poplecznicy zezłomowanego - gdyż wiem że o topowych Sojuszach są wręcz legendy :P nie mniej jednak temat mnie bardzo zainteresował, gdyż sam "prawie" padłem ofiarą włamywania się na konta i to nie tylko na konta gry Ogame ale również na GG oraz była nawet próba włamania na Email! (suma, sumarum agresorzy i tak w końcu nie mieli jaj lub jajników aby mnie zezłomować choć byłem podany na tacy :) a wszystko działo się na Uni XALYNTH

    klik..............


    dlaczego o tym piszę gdyż pomimo miliona tiketów nikt nie dostał nawet pół bana :P - więc nawet jak coś było to i tak nikt nie zostanie ukarany (powtórze nie znam uni i nie znam graczy więc wypowiadam się jako neutralna osoba) jak ktoś ma chęci to niech sobie poczyta to w linku wyżej

    Atakującym Graty (jak to tylko pomówienia) a obrońcy wszystkiego dobrego w realu
    pozdrawiam


    dd

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Cpt K napisał(a):

    Jak widzę, że ktoś piszę, że puszczał wabiki 30s przed flotą, żeby nie zdążyli rozbić sondy i się tym szczyci, to nie mogę wyjść z podziwu jak słabi tutaj są gracze, że nie rozumieją, że to jest taki sam lamerski wabik jak inne...
    koles ja tylko tak napisalem z tymi wabikami bo zdazalo sie, zrobilem czysta planete bez obrony i satelit by nie dalo sie rozwalic pz wiec po co bym tpkowal flote z 3 do 1 gali i robil fsa :D
    GO cos sie wypowie w tym temacie, jestem tego pewny.

    Cpt K napisał(a):

    Do tego facet gada, że rozdał passy pół universum i teraz do kogokolwiek ma pretensje. Tak, na bank SGO włamał ci się na konto bo z ciebie taki pro gracz, że nikt by cię nie dorwał bez pomocy administracji - przestań brać te tablety bo zaginasz rzeczywistość.
    to ze napisalem to nie znaczy ze to prawda, rozdal by passy wszystkim jak konto warte bylo 2 butelki dobrego whisky :D
    Ja mialem urlop wlaczony i w piatek mialem go sciagnac wiec o czym tu sapiesz, Miedzy mna a Toba jest pewnie taka przepasc ze hoho, ale sie tego nie dowiemy.
    A co do tabletek to zjadlbym z 4 na rozluznienie i wywalik do protka.

    A ogolnie nie musialem w 3 gali robic fsa bo nie bylo tam nikogo by mnie mogli dziabnac :)
    Rhea:
    Solo: 4.999,68%
    ACS: 11.063,28%

    Złom to pasja

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lolek2006 ().

  • lolek2006 napisał(a):

    to ze napisalem to nie znaczy ze to prawda, rozdal by passy wszystkim jak konto warte bylo 2 butelki dobrego whisky
    Ja mialem urlop wlaczony i w piatek mialem go sciagnac wiec o czym tu sapiesz, Miedzy mna a Toba jest pewnie taka przepasc ze hoho, ale sie tego nie dowiemy.
    A co do tabletek to zjadlbym z 4 na rozluznienie i wywalik do protka.
    Dwie butelki whisky za szmelcowate konto z beznadziejną podstawą i układem floty? Gdyby nie 70% złomu z lam z bfsów to dawno byś nie był w stanie na swoje loty zebrać paliwa. A co do przepaści - w pełni się zgadzam, ale to tyle co do moich wypowiedzi w tym temacie.
    Brak kompetencji administracji - owszem, zawsze się na to wkurzałem, ale jakieś układy w wewnętrznej strukturze, nie no, bądźmy poważni... i to jeszcze żeby zezłomować typa, który nawet nie jest do końca pewien co pisze, jakoś trudno mi w to uwierzyć.

    I tak, nie gram tu, nie znam 90% tu grających MNS, ale stykałem się z różnymi wymówkami i teoriami spiskowymi w tej grze, a to jedyne co się nie zmienia od początku istnienia tej, jak i każdej innej gry. Gdzie są statystyki i rywalizacja, tam są teorie, i pomówienia.
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • (Cannabis) napisał(a):

    Chyba sobie dodam ST Rhea do ulubionych :D
    Ano, polecam. ^^

    devio89 napisał(a):

    Cpt K właśnie skoro tu nie grasz po co się wypowiadasz na temat którego nie znasz ?? ąż dziw ze dostałeś 4 polubienia z 931 postów pewnie jeszcze samemu sobie je dałeś :)
    Ty za to znasz każdy temat od podstaw, szczególnie temat lajków na forum. :O
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Nie mogłem wstawić sam, bo za świeże konto. Kanclerz kiedy Ty trafisz do wora? Konto już sprzedane Sarmik czy wejdą Ci na konto jak Cię nie będzie? :E Dobra beka z was, co potraficie zrobić za wirtualne cyferki i nie chowajcie się za strategią gry. :E
  • lolek2006 napisał(a):

    Dla mnie liczyly sie tylko st a nie cyferki cos przekreciles.

    Czyli jeden fejk usprawiedliwia Twoim zdaniem, wlamanie sie na konto i zrobienie FSa.
    możliwe że tylko o ST chodziło :thumbup: OK , Spoko nie pamiętam dokładnie
    ale idzie słowo przeciwko słowu.
    I wszystko wychodziło na Twoją rację... do momentu lewego screena. :?:

    I komu to było na rękę :?: :uhuh:
    UNI 6 - [OFF]
    UNI 59 - [OFF]
    RHEA -[OFF]
    Xanthus - [OFF]
    Europa - [OFF]

    Kalyke - ON

    Top 12000 Uni Rhea
    :E

  • Ziutek dostał na pw to na czym mu najbardziej zależało
    Skoro tak ciężko uzyskać sprawiedliwość od osób
    od których wymagamy aby swoją pracę wykonywali sumiennie

    Ja dziękuje za czas spędzony tutaj na uni konto moje czyli top 6
    zostanie skasowane ( Czeko nie pozwala mi go oddać :D )
    bo dalsza gra po prostu nie ma sensu

    Życzę wszystkim wysooookich lotów :)
    Minionki <3 <3 <3