Przyklejony ukati [MNS] & mori [MNS] & Sarmik [MNS] & Provokator [MNS] & Kanclerz [MNS] vs. Ziuteklol2017 18154.65% addio amico mio!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Z punktu widzenia administracji, każdy mógł się włamać na to konto więc nie mogą dać bana przypadkowej osobie jeśli nie mają twardych dowodów że to akurat sprawka sarmik czy MNS.
    Z punktu widzenia graczy, którzy grają ze sobą, mają ze sobą styczność codziennie, widzą co się dzieje na uni - wszystko jest jasne.

    Ale skoro logowanie było z innego ip to można zrobić backup floty, pytanie tylko czy Artowi będzie się chciało do niemców pisać :E

    edycja. Makrela wiesz że kasując konto nie sprawisz, że MNS skończa grać? Poczytaj sobie tematy w ursie. Tam podniesli rekawice rzuconą przez mns i wyzłomowali wszystkich, ale dopiero teraz widze na co się porwali, mając z tym styczność :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bedespiewalibedegral ().

  • cześć! tu wujek dobra rada - GO odpisze, że screeny nie stanowią żadnego dowodu w sprawie, a logów rozmowy nie mają póki wiadomości nie zostaną zgłoszone. więc polecam już na zaś zgłosić potrzebne wiadomości na pw jeśli takowe macie bo nie zrobią nic... znam to na pamięć :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Ja nie rozumiem jak można wejść na konto i doprowadzić je do zniszczenia? Przecież to nie była wasza kasa na antymaterię, nie był wasz czas poświęcony grze? To jakim prawem go mogliście ubiec? I jakie mieliście do tego prawo? Przecież nawet z racji pieniędzy zainwestowanych w antymaterię to dla mnie jest jak kradzież to wszystko. Jeśli chciał się rozbić o Nighta to była wyłącznie ich sprawa. Ziutek SzO, ale tego w prawdziwym życiu. Parę razy gadaliśmy ze sobą i szkoda, że kończysz tak grę, a raczej że skończyli tak ją za Ciebie...
    "Powiedz co jest ze mną nie tak. Co?"

  • Czyli wszyscy wiedzą co się stało, ale nikt nie poniesie konsekwencji?
    Trochę smutna ta ogejmowa rzeczywistość. Jednak trzeba było się tego spodziewać.
    - usunięcie publicznych pręgierzy
    - skrócenie kar za różne przewinienia
    - wszystko owiane tajemnicą, gracz nie ma żadnych możliwości w starciu z GO, GA, czy tym całym Artem. Zawsze mogą napisać, że nie ma wystarczających dowodów, a przecież nikt tego nie sprawdzi, bo dla dobra sprawy nie mogą wyjawiać dowodów... chory system kontroli...

    A tak na marginesie: Makrelo stałaś się moją ulubienicą za zdanie: "nie denerwuję się tylko irytuję" :P ale to tak pozytywnie, no offence...
  • dworna napisał(a):

    Ja nie rozumiem jak można wejść na konto i doprowadzić je do zniszczenia? Przecież to nie była wasza kasa na antymaterię, nie był wasz czas poświęcony grze? To jakim prawem go mogliście ubiec? I jakie mieliście do tego prawo? Przecież nawet z racji pieniędzy zainwestowanych w antymaterię to dla mnie jest jak kradzież to wszystko. Jeśli chciał się rozbić o Nighta to była wyłącznie ich sprawa. Ziutek SzO, ale tego w prawdziwym życiu. Parę razy gadaliśmy ze sobą i szkoda, że kończysz tak grę, a raczej że skończyli tak ją za Ciebie...
    Nie obrazaj mnie bo nie wydalem ani grosza na anty!!!
    Rhea:
    Solo: 4.999,68%
    ACS: 11.063,28%

    Złom to pasja
  • Długo nie zabierałem głosu, ale wnioski mam takie, że Ziutek sam sobie jest winny, tak to jest jak się skacze jedną dupą po trzech weselach.. "Wejdę tu, pogram z nimi, wyjdę tam, zagram z innymi przeciwko tym, co gram..." :D ukati zrobił co zrobił, nie jest to spoko, wiadomo, ale po co komuś podawać swoje pasy do konta? Tu nie było włamu, to oczywiste, tu było poprostu samopozwolenie sobie na czytanie cudzej korespondencji :D potem już poszło całe szaleństwo... Z jednej strony szkoda, z drugiej strony im szybciej duże floty się zdekonstruują (od J. Derridy), tym lepiej dla innych graczy :D Rozwalcie jeszcze w taki czy w inny sposób jeszcze kilka flot i będzie dobrze :D Ogólnie dla mnie GO nie ma co tu robić i także nie ma po co rekonstruować floty Ziutka, bo tutaj zaszło coś co było za jego przyzwoleniem (wejście na konto)... świństwo, wiadomo, ale jak na ulicy: zasada ograniczonego zaufania :D dla mnie:

    :closed:
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

    "WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"
  • Temat zamykam, bo nawet pomimo delikatnego kasowania i tak jest bardzo źle. Kilka osób chyba zapomniało, że to nie jest miejsce na wyzwiska. Nagrody zaraz rozdam.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.