Przyklejony rozrabiaka [The Best] vs. megashira [RedMoon] ~ 28823.79% = REKORDOWY ZYSK SOLO ????

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • rozrabiaka [The Best] vs. megashira [RedMoon] ~ 28823.79% = REKORDOWY ZYSK SOLO ????

    Agresor czyhał na Obrońcę jeszcze od czasów uni 67 i wyczyhał. Co prawda moment na takie zabawy nie był idealny, ale jakoś się udało. Dofarmy poleciały też reckami, bo brakło transów. Również zysk mógł być większy, ale z braku statków, musiałem czekać i obrońca wrzucił urlop.

    La lalala la lalalala la la la.
    ram pam pa pam Cho no tu.....


    Buźka Sonia!


    Pozdro TB!


    Pozdro Czarny Pudelek!



    Dnia 16-04-2017 14:08:30 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor rozrabiaka [The Best]
    ________________________________________________


    Krążownik 216.804
    Pancernik 169.852
    _________________________________________


    Obrońca megashira [RedMoon]
    ________________________________________________


    Mały transporter 15.676
    Duży transporter 1.482
    Lekki myśliwiec 600.000
    Ciężki myśliwiec 3.000
    Krążownik 120.000
    Statek kolonizacyjny 11
    Recykler 45.791
    Sonda szpiegowska 758
    Bombowiec 300
    Satelita słoneczny 315
    Niszczyciel 2.031
    Gwiazda Śmierci 13
    Pancernik 24.917
    Wyrzutnia rakiet 1.600
    Lekkie działo laserowe 372
    Działo Gaussa 2
    Wyrzutnia plazmy 13
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor rozrabiaka [The Best]
    ________________________________________________


    Krążownik 181.457 ( -35.347 )
    Pancernik 168.972 ( -880 )
    _________________________________________


    Obrońca megashira [RedMoon]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    210.747.802 Metalu, 62.424 Kryształu i 61.084.374 Deuteru
    980.994.930 Metalu, 31.347 Kryształu i 30.542.187 Deuteru
    490.497.465 Metalu, 16.342 Kryształu i 15.271.094 Deuteru
    72.977.982 Metalu, 8.171 Kryształu i 7.635.547 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 1.099.863.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 1.099.977.000 jednostek.


    Obrońca stracił łącznie 9.351.339.500 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 9.360.261.500 jednostek.


    Na polu zniszczeń unosi się 1.919.692.200 metalu i 962.687.100 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 47.400 metalu i 49.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.869.869.665 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.919.657.700 Metalu i 962.742.300 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.941.467.879
    Kryształ: 680.187.584
    Deuter: 30.637.202
    agresor zyskał łącznie 3.652.292.665 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -7.431.992.679
    Kryształ: -2.928.990.784
    Deuter: -869.147.702
    obrońca stracił łącznie 11.230.131.165 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]
  • Moment między sałatką warzywną a sernikiem- faktycznie niedobry, ale się udało.
    Grunt,że po jakimś ponad roku polowania i zabawy w kotka i myszkę w końcu go trafiłeś :)
    I jak zwykle skończyło się włączeniem urlopu przez obrońce jednak tym razem za późno ;)

    A więc Kulek vs Noti 5:0 :brawo:
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • Wypadaloby pogratulowac...
    a) zmudnej obserwacji (konta na urlopie) - bedzie z poltora roku tych obserwacji ;)
    b) niebywalego szczescia odnosnie ilosci surowca (obronca mial tego wiecej niz mogla flota pomiescic) ;)
    c) braku reakcji obroncy na planete w ukladzie (pewnie czul sie tak pewnie, ze w ogole nie fsowal, lub gdy fsowal reszta surki lezala odlogiem sobie) ;)

    dysia ode mnie za caloksztalt bajkopisarstwa i skutecznych adwokatow wsrod sojusznikow...

    Zacytowalbym Adasia, ale byloby niesmacznie. A tak gra gitara, wszedzie ohy, ahy i ehy, niczym zwolennicy Realu po wczorajszym meczu. (Mam tylko takie gorzkie porownanie, ze GO i reszta Teamu pelnia tutaj role sedziow we wczorajszym meczu).
  • Pokrak weź ty lepiej idź i lodowaty prysznic weź, bo od twojego jadu rzygać już się chce. Jakiś żal,że ty nie potrafisz wykręcić takich zysków i %? Bo jakoś Cię ni widu ni słychu w tym dziale...a jadem sączysz pod praktycznie każdym udanym ST nie tylko kulki ale wielu innych osób... Jeszcze trochę a ten jad nam oczy powypala. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj. I jeśli nie masz mocnych dowodów to nie oskarżaj.
    [ciach]

    Z piekla rodem napisał(a):

    a) zmudnej obserwacji (konta na urlopie) - bedzie z poltora roku tych obserwacji ;)
    b) niebywalego szczescia odnosnie ilosci surowca (obronca mial tego wiecej niz mogla flota pomiescic) ;)
    c) braku reakcji obroncy na planete w ukladzie (pewnie czul sie tak pewnie, ze w ogole nie fsowal, lub gdy fsowal reszta surki lezala odlogiem sobie) ;)
    A co ty możesz wiedzieć o tych obserwacjach? Byłeś na 67? Z tego co się orientuje to nie więc: zamilcz.
    Nie znasz historii obrońcy.
    Nie znasz historii konta obrońcy.
    Nie znasz tego gracza.
    Więc : ZAMILCZ!!!


    A co ten twój cały Adaś nie potrafi sam wyartykułować tego co ma na myśli i musi szukać papużki? Zapraszamy posłuchamy.

    Administrator Forum Toadie:
    Offtop, obraza
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ancymon ().

  • Gratki .....hmm ;) aby nie było :P i przepraszam wielbicieli zwłaszcza tych z sojuszu Najlepszych :glaszcze: że was opuściłem na tak długo
    rozumiem że tęskniliście i te kuleczki z żalu z nosa sobie wydłubywaliście 8) na szczęście już jestem moi drodzy więc głowa do góry ,
    Wiec jeszcze raz gratki.........

    ale czego :?:
    komu :?:
    kuleczce :thumbsup:
    wiadomo :P
    jak zwykle wytrwałości i ciężkiej pracy, ktoś sie zapyta jakiej pracy :idea:
    tak tak to ciężka i mozolna musiała być praca 8-/
    ileż to pracy kosztowało zwożenie surki na jedno konto a ile czasu? jak pisze pan bystry czający sie za krzaka biedaczyna tak wygladał i sie czaił już na u67,
    ja mu współczuje , pewnie zeza dostał od tego winklowania :S
    a nie powiem obserwacja konta na urlopie musiała być bardzo wyczerpująca :D
    oczywiście niech nikt sobie nie pomyśli że to jakiś przekręt gdyz to nie możliwe, zapytacie dlaczego,jak pewnie większość flociarzy wie to nie możliwe gdyż fakty mówią same za siebie,
    a abym nie był taki gołosłowny pojedziemy po faktach,
    jakby to był pusz czy wałek to:
    -konto by dostało bana a tak nie jest więc pan bystry jest czysty o czym wiedziałem od samego początku jak tylko pojawiło sie to ST
    -wiadomo wałków nikt nie wstawi,
    -to tez nie konto konto pana bystrego, bo byłby ban za multi, zawsze wierzyłem w pana bystrego że jest czysty jak łza,
    - tak konkretniej bystry zawsze ma farta że wszyscy trzymają wszystko u niego w układach,ale co tam pod latarnia najciemniej 8o
    -bystry skanuje mony a tutaj mamy starcie na planecie, cóż za szczęśliwy traf ,
    -top 700 coś tam ma tyle surowców, a co tam , z ekspedycji sobie przywiózł no i z idlaków aby nie było
    -dużo latał bo niedawno ktoś nie dopilnował dobytku i jakiś wandal oskubał obrońce całkiem nie dawno ale jak widać szybko odbudowane zapasy,
    - momento, hmmm, flota obrońcy jaką miało ładowność? ponad 1kkk tak pi oko, no to jak konto chodziło?a już wiem gościu siedział 24/24 na końcie i pilnował pewnie surki bo fsów nie robił czy robił :?:
    panie bystry robił czy nie robił?w końcu obserwowałeś tyle czasu to powiec jak to było?
    , pełen szacunek dla GO, macie oczy?czym wy sie zajmujecie?
    i te wszystkie ech i och że sie wstrzeliłeś, kulka zaciskaj ostro pośladki :P wiesz sądziłem że cos potrafisz a jedynie co potrafisz to dobrze latać w układzie na konta , bo co jak co nic swoją osobą nie reprezentujesz :D a z Ciebie flociarz uuuuuuuhhhhhhhhuuuuhhhhhuuuuuuu.
    Reasumując jak widzimy zdolności naszych cudownych flociarzy są ogromne, wniosek- dobra obserwacja i są tego efekty .
    Tak na koniec dziękuje za uwage :) mam nadzieje że moi fani z TB nie opuszczą mnie :P

    P.S.w szczególności pozdrowienia dla Chojnego oraz Chomika- bo musicie pany dużo poćwiczyć aby opanować sztuke latania tego pana tak aby ogarniać z 30 kont i nie zawisnąć ;P
  • Trening czyni mistrza, ja bynajmniej jestem dobry w tym co robię i póki co nie mam konkurencji na tym uni..
    Nie jeden "kozak" juz na mnie polowal a ja dalej robie swoje i mam się dobrze, opozycji gul skacze bo nie mają już monopolu ;] próbowali grozić, nawet jakieś trampki złapali.. później były prośby, propozycje na wzajemne wystawki, ochy achy a teraz pozostało I'm tylko tasowanie przed monitorem do screenów z moja surką :thumbsup:
    Screenów nie ma co pokazywać bo i po co? Przecież Chomik to pajac.. Ci którzy do mnie pisali o push myśleli pewnie ze jestem tak głupi na jakiego się kreuje a tu po czasie okazuje się ze jednak mam trochę ciekawych materiałów i jak widzisz siedzą cichutko. Dziwne prawda?

    Wydaje Ci się ze rozmawiasz z idiotami ale w głębi siebie czujesz ta bezsilność i świadomość tego ze niedługo siły się zmienia a Ty dalej będziesz tylko szczekal na forum ;(

    Z Bestami w sumię nie mam nic wspólnego, paru starych znajomych z innych uni, kontaktu juz prawie nie ma więc nie mieszaj mnie w swoje teorie z łaski swojej X(

    Graty dla atakiera :brawo:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • "Trening czyni mistrza, ja bynajmniej jestem dobry w tym co robię i póki co nie mam konkurencji na tym uni.." - Tu sie zgodzę w 100%, w zasadzie na całym ogame.pl chyba tylko ARO Cie przebija.
    A co do postu finito, Stevie Wonder nadzoruje te UNI w chwili obecnej, za duzo moze nie widzi, ale za to jak spiewa :E
    Chociaz niech pomysle..
    Jest tez druga opcja: TEAM nadzorujacy te UNI, z niektorymi graczami, lacza zwiazki podobne do tych Macierewicza z Misiewiczem i innymi chlopcami... Takie rozwiazanie wiele by wyjasnialo, pytanie wtedy pozostaje tylko jedno: ilu graczy jest dziwnie powiazanych z TEAM-em...

    Co by oftopa nie bylo, jeszcze raz gratuluje wytezonych obserwacji konta na urlopie i reszty przedziwnych zbiegow okolicznosci.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z piekla rodem ().

  • A ja się nie zgodzę, każdy ma jakieś drugie konto i hipokryzja jest pisanie o kimś skoro samemu robi się to samo.. Chcieliście mnie ośmieszyć choć wiedzieliście że surowce idą charytatywnie do słabszych a ja nie podnosiłem rękawicy co wam się bardzo podobało aż do momentu zdjęcia moona i puszenia na forum. Mieliscie moje wiadomosci w sojuszu, statusy.. Wiedziałem co się dzieje ale nie zareagowalem co było moim największym błędem. Od tamtej pory postanowiłem ze nie oddam konta i zagram po waszemu, w żywe oczy pokaże wam na co mnie stać, jak widać przymiarki jakieś są od kiedy wprowadziłem w życie nowe założenia i zacząłem realizować swój plan. Pół nekkara miało screeny z moja flotą i surowcami :E niektórzy do tej pory pewnie klawiatur nie wyczyscili :glaszcze: Teraz znów źle bo Chomik juz nie nagina rzeczywistości.. Nie znacie mnie choć z połowa uni grałem na innych serwerach, nie znacie i nie poznacie :!: Stalkowało mnie 3 osoby o których wiem a może było tego więcej nawet.. Nie mniej jednak ufam tu jedynie 5 osobom bo tylko oni wstawiali się za mnie gdy było źle i są ze mną do tej pory za co im dziękuję i przepraszam za mój trudny charakter :cmok: Do reszty frajerów powiem wprost, albo zaczniecie działać albo za chwilę będzie za późno.. może wtedy pokaże wam mój prawdziwy nick, gg czy forum ale wtedy juz konto dostanie kasację, póki co nara i bez odbioru.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • No cóż, wasze historie Finito i Pokrak są tak trafne, że aż sam w nie uwierzyłem.
    Ale tak na serio, to widać przywiało was z innych uni, więc wiedzę macie bardzo skromną. Otóż to, że z obrońcą mamy wspólne układy, wynikło z czasów uni 67. W jednym układzie oprócz megashiry, był jeszcze suiroton (czy jakoś tak) oraz rodger. Wszystkie konta według mego mniemania należą (należały?) do jednego gracza nickiem Notorious. Na wszystkich kontach były fajne floty, a także zbierały się mozolnie surowce, następnie transportowane na jedno z tych kont. Dlatego też moja obecność w tym układzie. Najpierw udało mi się złożyć konto suiroton i czekałem na megashire. Niestety jak to wnikliwie zauważyłeś Finito, były tam problemy z ładownością i stąd jak sądzę długi, prawie nieprzerwany urlop na 67 oraz na Nekkar. W przeciągu ostatnich kilku tygodni urlop był przerywany, ale akurat wtedy ja miałem blokadę urlopową, albo fsa. Szczęśliwie w dzień zająca świątecznego byłem bardziej dyspozycyjny. Dlaczego planeta a nie moon?? To trzeba popytać u źródła. I tak to właśnie doszło do powyższego starcia. Nie wiem skąd Wasze pomysły, może zazdrość? I dobrze!
    Jak to mówią, "psy szczekają, karawana jedzie dalej". A propos, za karę będzie krótszy łańcuch.
    A tak na serio serio, to wcale tak nie było.
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]
  • ooo Kuleczka stary znajomy mi nick z dawnego uni 11. Pozdrowienia z dawnego sojuszu ARMY oraz szczere gratulacje pieknego wlotu i zysku ;)

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%