Liga Typerów - 9 Edycja - ZAKOŃCZONA - zwycięzca: Toadie

    • sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester 0:2
      16:00 Middlesbrough - Stoke 1:0
      16:00 Everton - Tottenham 0:1
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 1:0
      16:00 Southampton - Watford 1:0
      16:00 Burnley - Swansea 1:0
      18:30 Manchester_City - Sunderland 3:0

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United 0:3

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea - West_Ham 1:0

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool 1:0
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

      1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester 0-2
      16:00 Middlesbrough - Stoke 1-0
      16:00 Everton - Tottenham 2-2
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 2-1
      16:00 Southampton - Watford 2-0
      16:00 Burnley - Swansea 0-1
      18:30 Manchester_City - Sunderland 3-0

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United 0-2

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea - West_Ham 2-1

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool 1-2
    • 1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull 1-2 Leicester
      16:00 Middlesbrough 2-1 Stoke
      16:00 Everton 1-3 Tottenham
      16:00 Crystal Palace 1-0 West Bromwich
      16:00 Southampton 1-0 Watford
      16:00 Burnley 1-1 Swansea
      18:30 Manchester City 2-0 Sunderland

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth 0-3 Manchester United

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea 2-0 West Ham

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal 1-1 Liverpool
    • 1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull 1-2 Leicester
      16:00 Middlesbrough 1-0 Stoke
      16:00 Everton 1-1 Tottenham
      16:00 Crystal Palace 1-0 West Bromwich
      16:00 Southampton 2-0 Watford
      16:00 Burnley 0-1 Swansea
      18:30 Manchester City 3-0 Sunderland

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth 1-2 Manchester United

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea 2-0 West Ham

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal 0-0Liverpool
      Życie jest jak psi zaprzęg.
      Jeśli nie jesteś liderem, widok przed tobą się nie zmienia.
    • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

      1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester 1-1
      16:00 Middlesbrough - Stoke 0-1
      16:00 Everton - Tottenham 2-1
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 1-1
      16:00 Southampton - Watford 1-0
      16:00 Burnley - Swansea 2-2
      18:30 Manchester_City - Sunderland 2-0

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United 0-1

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea - West_Ham 1-0

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool 1-1
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

      1 kolejka Premier League


      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester 1-2
      16:00 Middlesbrough - Stoke 0-1
      16:00 Everton - Tottenham 2-1
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 0-0
      16:00 Southampton - Watford 1-1
      16:00 Burnley - Swansea 0-2
      18:30 Manchester_City - Sunderland 3-0


      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United 0-2


      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea - West_Ham 2-1



      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool 0-1
    • 1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull 0-1 Leicester
      16:00 Middlesbrough 1-0 Stoke
      16:00 Everton 1-1 Tottenham
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich
      16:00 Southampton 2-0 Watford
      16:00 Burnley 1-1 Swansea
      18:30 Manchester_City 2-0 Sunderland

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth 1-2 Manchester_United

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea 1-0 West_Ham

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal 1-1 Liverpool
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • 1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester 1:2
      16:00 Middlesbrough - Stoke 0:0
      16:00 Everton - Tottenham 0:1
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 2:0
      16:00 Southampton - Watford 1:1
      16:00 Burnley - Swansea 0:1
      18:30 Manchester_City - Sunderland 3:0

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United 0:1

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea - West_Ham 1:1

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool 1:0
    • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

      1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester 1:2
      16:00 Middlesbrough - Stoke 1:2
      16:00 Everton - Tottenham 1:3
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 2:0
      16:00 Southampton - Watford 2:1
      16:00 Burnley - Swansea 1:1
      18:30 Manchester_City - Sunderland 3:0

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United 0:2

      poniedziałek, 15 sierpnia
      21:00 Chelsea - West_Ham 2:1

      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool 1:4
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...





      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!

      Pręgierz (*)
    • kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

      1 kolejka Premier League

      sobota, 13 sierpnia
      13:30 Hull - Leicester
      16:00 Middlesbrough - Stoke
      16:00 Everton - Tottenham
      16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich
      16:00 Southampton - Watford
      16:00 Burnley - Swansea
      18:30 Manchester_City - Sunderland

      niedziela, 14 sierpnia
      14:30 Bournemouth - Manchester_United

      poniedziałek, 15 sierpnia
      [b]21:00 Chelsea 2-0 West_Ham


      Mecz punktowany x2

      niedziela, 14 sierpnia
      17:00 Arsenal - Liverpool
      [/b]
      U68 - On
      Fenrir - On
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław 0 - 1 Wisła_Płock
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza 1 - 0 Lech_Poznań

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków 1 - 1 Ruch_Chorzow
      18:00 Piast_Gliwice 1 - 2 Pogoń_Szczecin
      20:30 Legia_Warszawa 1 - 2 Arka_Gdynia

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin 2 - 0 Górnik_Łęczna
      18:00 Jagiellonia_Białystok 1 - 2 Lechia_Gdańsk

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce 1 - 1 Wisła_Kraków

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa 2 - 0 Dundalk_FC

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus 2 - 0 Fiorentina
      [center][/center]
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 1-1
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 0-2


      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 0-1
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 2-3
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 2-1


      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 1-0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 1-3


      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 2-0

      Kwalifikacje LM


      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 3-1


      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 4-2
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 1-1
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 0-2

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 1-0
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 0-0
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 0-1

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 2-1
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 1-1

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 2-1

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 2-1

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 2-0
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D

      The post was edited 1 time, last by Dragon1991 ().

    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław 2-1 Wisła_Płock
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza 2-0 Lech_Poznań

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków 2-0 Ruch_Chorzow
      18:00 Piast_Gliwice 1-2 Pogoń_Szczecin
      20:30 Legia_Warszawa 1-2 Arka_Gdynia

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin 2-1 Górnik_Łęczna
      18:00 Jagiellonia_Białystok 1-2 Lechia_Gdańsk

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce 2-1 Wisła_Kraków

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa 0-2 Dundalk_FC

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus 2-0 Fiorentina
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław 0-1 Wisła_Płock
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza 0-2 Lech_Poznań

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków 1-1 Ruch_Chorzow
      18:00 Piast_Gliwice 2-1 Pogoń_Szczecin
      20:30 Legia_Warszawa 0-1 Arka_Gdynia

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin 2-1 Górnik_Łęczna
      18:00 Jagiellonia_Białystok 1-0 Lechia_Gdańsk

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce 1-1 Wisła_Kraków

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa 1-2 Dundalk_FC

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus 2-2 Fiorentina
      U68 - On
      Fenrir - On
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław 0-0 Wisła_Płock
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza 1-1 Lech_Poznań

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków 1-0 Ruch_Chorzow
      18:00 Piast_Gliwice 0-1 Pogoń_Szczecin
      20:30 Legia_Warszawa 3-0 Arka_Gdynia

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin 2-0 Górnik_Łęczna
      18:00 Jagiellonia_Białystok 2-3 Lechia_Gdańsk

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce 0-1 Wisła_Kraków

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa 1-0 Dundalk_FC

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus 2-0 Fiorentina
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 1-1
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1-2

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 2-1
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 1-0
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 2-0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 1-0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2-2

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 0-1

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 2-0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 3-1
      Pożegnanie uni 37
      95ST=155.500%
    • II kolejka (19.08-23.08)

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 2:0
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1:1

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 1:0
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 2:1
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 2:0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 0:1
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2:3

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 1:1

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 3:1

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 3:0
      Legionistka
      Caryca Marcysia I





    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław 0-0 Wisła_Płock
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza 0-0 Lech_Poznań

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków 2-0 Ruch_Chorzow
      18:00 Piast_Gliwice 0-1 Pogoń_Szczecin
      20:30 Legia_Warszawa 2- 1Arka_Gdynia

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin 2-0 Górnik_Łęczna
      18:00 Jagiellonia_Białystok 2-0 Lechia_Gdańsk

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce 0-1 Wisła_Kraków

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa 1-0 Dundalk_FC

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus 3-1 Fiorentina
      Życie jest jak psi zaprzęg.
      Jeśli nie jesteś liderem, widok przed tobą się nie zmienia.
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 0:0
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1:0

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 1:2
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 2:2
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 1:2

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 3:0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2:2

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 1:1

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 1:0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 3:1
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 0-1
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1-0

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 2-2
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 0-0
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 1-1

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 2-0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 3-2

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 1-0

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 1-0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 3-1
    • 6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk Wrocław 1 - 2 Wisła Płock
      20:30 Termalica B B Nieciecza 0 - 1 Lech Poznań

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia Kraków 2 - 0 Ruch Chorzow
      18:00 Piast Gliwice 1 - 1 Pogoń Szczecin
      20:30 Legia Warszawa 0 - 1 Arka Gdynia

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie Lubin 2 - 0 Górnik Łęczna
      18:00 Jagiellonia Białystok 1 - 1 Lechia Gdańsk

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona Kielce 2 - 1 Wisła Kraków

      Kwalifikacje LM
      wtorek, 23 sierpnia

      20:45 Legia Warszawa 1 - 1 Dundalk FC

      Mecz punktowany x2
      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus 2 - 1 Fiorentina
    • piątek, 19 sierpnia

      18:00 Śląsk_Wrocław 2:1 Wisła_Płock

      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza 0:2 Lech_Poznań



      sobota, 20 sierpnia

      15:30 Cracovia_Kraków 1:0 Ruch_Chorzow

      18:00 Piast_Gliwice 0:0 Pogoń_Szczecin

      20:30 Legia_Warszawa 1:0 Arka_Gdynia



      niedziela, 21 sierpnia

      15:30 Zagłębie_Lubin 2 - 0 Górnik_Łęczna

      18:00 Jagiellonia_Białystok 2:1 Lechia_Gdańsk



      poniedziałek, 22 sierpnia

      18:00 Korona_Kielce 1 - 1 Wisła_Kraków



      Kwalifikacje LM



      wtorek, 23 sierpnia

      20:45 Legia_Warszawa 3:0 Dundalk_FC



      Mecz punktowany x2



      sobota, 20 sierpnia

      20:45 Juventus 3:1 Fiorentina
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 0:0
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1:0

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 2:0
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 1:0
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 1:0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 2:0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2:1

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 1:0

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 1:0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 1:0
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 0-1
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1-0

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 2-1
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 1-1
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 1-2

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 2-0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2-1

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 2-1

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 2-1

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 2-0


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 1:0
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1:1

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 0:0
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 1:1
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 2:0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 1:0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2:2

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 1:1

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 2:0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 2:0

      Templars & SFEO
    • 6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 2:0
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 1:0

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 2:1
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 1:1
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 2:0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 1:0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 0:1

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 0:2

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 1:0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 1:0
    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 2-1
      20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań 0-1

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 3-0
      18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 1-2
      20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 2-0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 2-0
      18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2-1

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 2-0

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia_Warszawa - Dundalk_FC 2-0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 2-0

      The post was edited 1 time, last by Tyski ().

    • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania

      6 kolejka Ekstraklasy

      piątek, 19 sierpnia
      18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:1
      20:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań 1:2

      sobota, 20 sierpnia
      15:30 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 0:0
      18:00 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:0
      20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1:0

      niedziela, 21 sierpnia
      15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 2:0
      18:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1

      poniedziałek, 22 sierpnia
      18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2:0

      Kwalifikacje LM

      wtorek, 23 sierpnia
      20:45 Legia Warszawa - Dundalk FC 2:0

      Mecz punktowany x2

      sobota, 20 sierpnia
      20:45 Juventus - Fiorentina 2:0