Przyklejony Chojny [The Best] & rozrabiaka [The Best] vs. host [4FuN] ~ 83761.8% TOP 3 ACS U Nekkar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chojny [The Best] & rozrabiaka [The Best] vs. host [4FuN] ~ 83761.8% TOP 3 ACS U Nekkar

    Dzień dobry :)
    Akcja spontan XD XD mówię całkiem poważnie 8-)
    Delikatne perturbacje były jak to przy spontanach, i do tego czujna Alex wyłapała to w najgorszym dla nas momencie...
    Jednak nic już nie mogła zrobić prócz poinformowania Rafusa ;)
    pozdro Blokers i Satelitek, dziewczyny jak i chłopaki z soja :)
    Obrońcy odbudowy, mamy nadzieję że w realu wszystko w porządku i był to tylko błąd :)


    Dnia 14-03-2017 00:29:44 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Chojny [The Best]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.730.515
    Ciężki myśliwiec 54.875
    Krążownik 279.094
    Okręt wojenny 28.004
    Pancernik 100.731
    _________________________________________

    Agresor rozrabiaka [The Best]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.902.570
    Ciężki myśliwiec 51
    Krążownik 211.227
    Okręt wojenny 30.077
    Pancernik 164.166
    _________________________________________

    Obrońca host [4FuN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 121.345
    Duży transporter 19.063
    Lekki myśliwiec 1.160.127
    Ciężki myśliwiec 42.659
    Krążownik 139.807
    Okręt wojenny 37.430
    Statek kolonizacyjny 17
    Recykler 88.682
    Sonda szpiegowska 3.468
    Bombowiec 10.108
    Niszczyciel 50.266
    Gwiazda Śmierci 91
    Pancernik 31.575
    Wyrzutnia rakiet 3.000
    Lekkie działo laserowe 1.184
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Chojny [The Best]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.229.310 ( -501.205 )
    Ciężki myśliwiec 44.947 ( -9.928 )
    Krążownik 261.899 ( -17.195 )
    Okręt wojenny 27.339 ( -665 )
    Pancernik 99.769 ( -962 )
    _________________________________________

    Agresor rozrabiaka [The Best]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.352.177 ( -550.393 )
    Ciężki myśliwiec 42 ( -9 )
    Krążownik 198.460 ( -12.767 )
    Okręt wojenny 29.357 ( -720 )
    Pancernik 162.536 ( -1.630 )
    _________________________________________

    Obrońca host [4FuN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    168.887.972 Metalu, 20.198.239 Kryształu i 3.657.119 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.478.080.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 24.477.094.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.501.470.200 metalu i 2.874.709.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 192.743.330 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.716.617.172
    Kryształ: 1.469.372.739
    Deuter: -95.146.881
    agresor zyskał łącznie 3.090.843.030 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -14.561.166.972
    Kryształ: -8.177.630.239
    Deuter: -1.931.040.119
    obrońca stracił łącznie 24.669.837.330 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
  • ...Aż nie wypada się nie wpisać, jak się widzi takie rozwalanie zabawek... Zysk miodzio, procent kosmiczny - ręcę same składają się do oklasków GRATULUJE - dla takich chwil chce się grać

    Obrońcy co tylko sobie życzy...

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Pozdrowiony = wzruszony :rumieniec:
    W piątek Chojny mi pisałeś że powoli trzeba się wdrożyć w grę po większym " urlopowaniu " a tutaj taki strzał,
    Gratulacje Panowie, Chojny przetopu bo na Kulkowym zysku łapę położy Ancymonka :P
    Obrońcy spokojnej odbudowy, część jego statków pamiętają czasy u18 na którym staliśmy po przeciwnych stronach.
  • Szczerze? To ni grama nie wierzyłam w to,że Wam się to uda, tym bardziej po ostatnich Waszych przepałach i dlatego też poszłam sobie spokojnie spać :P jednakże w nocy zostałam zbudzona z mego kojącego snu przez odbijającą się z radości od ścian Kulkę i już wiedziałam,że się udało, ale jeszcze nie na jaki %....to zobaczyłam dopiero rano i o mało nie udusiłam się kawą-przez co prócz biednego hosta mielibyście jeszcze mnie na sumieniu ;)

    Jednakże gratulacje jak najbardziej Wam się należą łobuziaki :* choć z tego co się orientuje jakiś miesiąc temu przez Waszą dwójkę straciłam 50kk dykty której do dziś mi nikt nie oddał :juzpotobie:
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • Panowie, wielkie Gratulacje! ale z tym spontanem to nie przesadzajcie. Od piątku do złoma ( do wtorku nawet, bo wtedy dostałem sms , z informacją ) byłem pewien, że mam włączony urlop jednak okazało się inaczej. Przez ten czas, przenieśliście 2 kolonie, zrobiliście mona i telepa i polecieliście. No ale fakt, że skutecznie.

    Oprócz tego, że uwolniliście mnie od nałogu uświadomiłem sobie, że często wydaje mi się, że opiekuje się ważnymi sprawami, że dbam o nie i je doglądam, że dużo czasu im poświęcam, że zajmuje się nimi - tak się tylko wydaje, dopóki nie stanie się nieszczęście, wtedy jest już za późno by coś cofnąć i mieć wpływ na zmiany.W tym przypadku była to tylko gra, w innym może być to bliska nam osoba.

    Raz jeszcze dziękuję za grę.
    Kolejne ST pożegnalne w kolejnym temacie.
  • Gratulacje oczywiście super akcji spontan z udziałem lotek :E
    nie to abym zazdrościł lecz paluszki za bardzo mnie świeżbiły aby sie nie wpisać chyba po tym jak ktoś na forum wstawił
    akcje z wyliczenia zawróconego kolonizuj z mona na mona bez ściagania kulki :quasi:
    uśmiałem sie po pachy czytając takie pierdoły......autorzy widocznie chcieli zrobić z siebie idiotów i brawo im za to :ocb:
    moim zdaniem im to sie udało,
    ale wracając do tematu akcja spontan powiadacie?
    od kiedy to takie akcje przeprowadza sie z udziałem lotek?
    dalej jeden atakier miał blisko z lotką to możemy mu uwierzyć lecz drugi lot przez gale kolonkiem?
    umiemy liczyć czasy?
    panowie chyba mają wszystkich za idiotów aby uwierzyć w takie bajki :O
    to już trzeba było dogadać sie Lajtem byłby większy zysk więc inwestycja bardziej byłaby opłacalna-
    oczywiście pisząć inwestycja miałem na myśli wydane anty na całą akcje a nie na kupno konta bo to zabronione :uhuh:
    dalej wciskając nam bajki obrońca rozbił sie o was bo kończy gre? dobre 8-/ kończy gre i pilnuje sorki jak oka w głowie ?chyba taka osoba zapina wieczny URLOP?bądż kasuje konto?ewentualnie oddaje konto sojuszniką?troche logiki? ruszcie troszke, swoje myślenie ludziska? tu grają normalni ludzie a nie barany ;}
    tak na koniec bo dalej nie chce mi sie pisać, taka mała ciekawostka ciekaw czemu akty jednego z atakierów pokrywają sie z aktami obrońcy?tak tak wiem czysty przypadek ;]
    brawo pany dobrej roboty lecz następnym razem może policzone zawrócona stacja z mona na mona bez zdejmowania mona?
    co nie dacie rady?
    dacie rade
    ciekawe teraz na kim wykręcicie taki % a i bym zapomniał o pani Aleks jak widać boicie sie jej jak ognia :ocb:
  • Haha Chojny zostaliśmy rozpracowani. Więc było to tak: ja jestem rozrabiaka, ale także jestem host (domyślam się, że chodzi o pokrywające się akty moje i hosta, bo Chojny na urlopie). No i tak sobie wymyśliliśmy razem z Chojnym, że dla braw i okrzyków zadowolenia na tym uni, zezłomujemy sami siebie tzn. mnie (tzn. hosta). Tak właśnie zrobiliśmy, a spontan to nie był, bo planowaliśmy to już chyba ze trzy lata albo nawet trzy i pół. I nastał ten dzień, tylko nikt z nas nie wpadł na to, żebym hostem podleciał bliżej do nas, a nie my do hosta. No cóż, teraz mnie olśniło, że było by wygodniej. Dodatkowo po bitwie stwierdziłem (znaczy host stwierdził), że się jeszcze rozbije o Chojnego. Tyle tylko, że Chojny się pomylił i zamiast się na tym wzbogacić, to odesłał hostowi złom z powrotem. I znowu mnie olśniło, bo przecież mogliśmy my poprawić hostowi, a nie on lecieć do nas. Następnym razem Finito, będę się ciebie radził, jak i co zrobić, żeby było dobrze. Tylko, proszę ujawnij swój nick z nekkara, bo skoro systematycznie obserwujesz moje aktywki na wszystkich moich kontach, to pownieneś takowe konto mieć. No i tak to właśnie wszystko było, tylko nie mów nikomu!!!

    Gratki Chojak, gratki ja, graty my.
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]
  • panowie nie przejmujcie się zaczepkami.nooby zawsze będą zazdrościć bo sami nigdy by tego nie zrobili, także olejcie ich ciepłym moczem I róbcie swoje niech dalej zazdroszczą.

    No właśnie piękna . Następnym razem piszcie na pw to wam zasiade na kupnym koncie żeby się wam aktywki różniły chOC z tym może być problem bo gram cała dobę i tez się będą pokrywać :E
    Ale teoria spiskowa przemyslana i opisana jak instrukcja widać jest doświadczenie :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Turysta^ ().

  • Ło matko widzę jak zwykle teorie spiskowe na najwyższym poziomie..niczym Jerry Fletcher siedzi taki i tylko węszy gdzie kto z kim i po co, na forum nam umila czas przedrukowując swój biuletyn informacyjny na owe tematy-szkoda tylko,że nie ma jakiś tajników co by się nim zajęli i mu te stany lękowe z głowy wybili. Niestety zacny Pan Spisek boi się ujawnić jak się zwie, bo nie daj bóg okazałoby się,że ktoś mu popsuje jego żółtą taksówkę. W takim razie weź Pan Panie Fletcher zajmij się tą taksówką (może jakaś polerka by się jej na wiosnę przydała) bo Ci to redagowanie biuletynu kompletnie nie wychodzi, a jak już odświeżysz tą swoją brykę i załapiesz oddechu odwagi to daj Pan znać chętnie się nią przejedziemy na wycieczkę....w jedną stronę.

    Miłego dnia życzę :)
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ancymon ().