Licytacje, oszustwo!

  • Licytacje, oszustwo!

    Dlaczego strona z licytacjami raz się odświeża automatycznie a raz nie? Wczoraj przez dłuższy czas wpatrywałem się w "approx 15 min" a gdy nie wytrzymałem odświeżyłem ręcznie i było po aukcji. Przed chwilą byłem prowadzącym w aukcji i tak czekałem z palcem na spuście, następnie odświeżyłem ręcznie i było po aukcji, zostałem przelicytowany. Surowce stracone.

    Co jest grane?
    Starcia Tytanów u16: 232% 384% 440%
  • Tu chyba chodzi o neta, bo sie zetnie czy cos to sie nie odswiezy, sam tak mialem i sobie licze okolo o ktorej sie skonczy aukcja, bo jezeli np o 12:30 wyskoczy approx 5 min to licytacja skonczy się okolo 12:35 (do minuty szybciej lub pozniej)
  • Najlepsi na aukcjach czekaja cierpliwie i licytuja dopiero pod sam koniec a nie w trakcie. Mozna oczywiscie duzo wczesniej jesli ktos ma duzo surowca pod reka i jest mu obojetne ile postawi :) nie pokazywac sie, ze pilnuje sie aukcji tylko sledzic kiedy dokladnie aukcja sie konczy i na pol minuty do 40 sekund przed planowanym koncem zaczynac podbijac stawke. 50% wieksza szansa na wygrana niz przy licytacji non stop od rozpoczecia aukcji. Chyba, ze od razu postawi sie konkretna ilosc surowca, ktorej nikt nie bedzie probowal lub nie bedzie sie oplacilo przebijac i problem z glowy.
  • Bardzo duzo licytuje ,
    Problem opisany wyzej wystepuje bardzo czesto
    Dodam jeszcze cos od siebie
    Podejzewam ze niektore osoby biorace udzial w licytacji stosuja booty
    Szybkosc z jaka przebijaja samego siebie jest niemozliwa do wykonania recznie

    Blokada przelicytowywania samego siebie , jak najbardziej wskazana , popieram
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"