Technologie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Technologie

      Nie wiem czy taki temat już był ale pisze swój.
      Chodzi oto że niektóre technologie od pewnego lev. już nic nie dają i to beznadzieja jak dla mnie. Puste nabijanie pkt. ewentualnie.
      Fajnie by było gdyby każda technologia coś dawała do samego końca.
      ...
      Przykład
      tech. jonowa - każdy lev. daje procent za miejszy koszt wyburzenia
      tech. energia - każdy lev. daje jakiś procent do energi fuzyjnej
      tech. plaznowa - również daje jakiś procent na ekonomie
      ....
      Ale nie podoba mi się tech. laserowa do 12lev. i koniec dalej nic nie daje
      tech. nadprzestrzenna - również nic daje od 8lev. w góre
      nawet grawiton a powinno byc im wiekszy lev. powinno zwiekszac moc czy cos w tym stylu. lub zwieksza szanse na powodzenie zniszczenia ksiezyca
      ...
      czy nacie jakies pomysły?
      ...
      Ja mam pomysł taki np.
      że do laserowej co jakiś lev. zwiększa procent dział laserowych LL i CL
      a do tech. nadprzestrzennej co jakiś lev. zmniejsza spalanie ciężkich statków z napędem nadprzestrzennym czyli tylko dla Bombowców i Niszczycieli
      ...
      Jak ktoś będzie zainteresowany takm pomysłem pisać
    • Jakiekolwiek zmiany mocy uzbrojenia/napędów niesie ze sobą duże ryzyko wyrzucenia balansu przez okno, pomysł dobry, tylko trzeba tak zrobić, żeby te różnice nie były bardzo widoczne. Zbyt duże różnice i balans padnie.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Pomysłów takich było dziesiątki, dziesiątki były już przedstawione GFowi, część drobnych zmian weszło w życie teraz pałeczka leży po stronie twórców czy któraś technologia będzie przynosić dodatkowe bonusy

      exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
      Moderator działu Pomysły i Propozycje

      Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
      Lista Tematów Zakazanych
      Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
      Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na
    • czytamy panowie czytamy technologie w grze ;)

      technologia plazmowa

      PRODUKCJA METALU ZWIĘKSZA SIĘ O 1%, PRODUKCJA KRYSZTAŁU O 0,66%, A PRODUKCJA DEUTERU O 0,33% NA POZIOM ROZBUDOWY TECHNOLOGI PLAZMOWEJ.

      Technologia jonowa

      KAŻDY POZIOM BADAŃ OBNIŻA KOSZTY WYBURZANIA O 4%.

      Technologia Laserowa

      jak narazie nic a można by zwiekszyć siłę ognia o 1% na poziom i było by opłacalne ;)
    • Witam
      Mogliby przede wszystkim poprawić opisy ,niektórych rzeczy po prostu się nie wie,lub trzeba się domyślać. Przykład tech.energetyczna każdy poziom zwiększa wydajność el.fuzyjnej ,gdzie o tym możemy się dowiedzieć tylko przy el.fuzyjnej a powinno być też podane przy badaniach,napęd nadprzestrzenny nie ma ograniczań w zmniejszaniu czasu lotu GS-ów ,może są jeszcze inne niespodzianki o których nie wiem.
      Co do ograniczeń to fakt ,każdy poziom badań czy budowli powinien coś dawać i tyle
      Pozdrawiam ja:)