Przyklejony #11 [TOP 1 ACS] Grinder [AFGM] & Cichy86 [AFGM] & psotny [AFGM] vs. Ziuteklol2017 [MNS] & nightm4r3 [ZDI] & Angelina & Sierotek [DarkBlue] & msciciel [MNS] ~~ 11.063,28%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • mati91_91 napisał(a):

    spoko zrozumialem az do "
    Zostałeś usunięty z listy buddy. 10.03.2017 00:45:34
    Od: Znajomi

    Gracz nightm4r3 usunął Cię ze swojej listy znajomych.
    "

    Nie mialem nawet za zle, ale sam tak chcial :)

    pozalil sie itd i usunal.

    Widzialem jak B1TTOR tankowal dzisiaj swoje auto chyba sie wybiera na berlin ^^


    a teraz piszta co chceta mi sie nie chce ^^ mam dosc januszy ^^

    No to ladnie sie bawicie :)
    Tylko Berlin to nie jakies Majewo.

    Jedynie ja tu zawinilem... Bo nie napisalem mu ze wy lecicie, wiec dawac teraz bluzgi na mnie bo to ja "podstepem" was rozwalilem. Chwilowo bo chwilowo ale zawsze cos...

    I co nas to obchodzi ze wywalil Cie z buddy..? Ja mam w buddy tylko 3 wazniejszych graczy na tym uni ktorych masz w ST.

    Zadam Ci zagadke bo pisales cos o jakims honorze... To patrz.
    Wylecialem z Lofu na dzien, przez taka sytuacje:
    Napisalem do sierotka ze ma spaja w soju bo dostalem info od kogos tam, nie bede sie rozpisywal bo nie warto.
    Wywalili mnie z LoF.

    Zasluzylem na wypad z LoF'u bo wyciaglem informacje z sojuszu i mieli racje.
    Ale czy zachowalem sie honorowo..?
    Rhea:
    Solo: 4.999,68%
    ACS: 11.063,28%

    Złom to pasja
  • Ktoś napisał, że ciężką rozkminę miał w tej sytuacji Night? Żadnej rozkminy nie miał, bo liczyły się tylko cyferki. Kiedy już dowiedział się kto leci i wiedział, że ma agresora w buddy wystarczyło info do Grinda, że będą bronić ziutka. Kiedyś sam miałem podobną sytuację, broniłem kumpla, a w atak zaplątał się inny kolega. Jeśli agresorzy by wlecieli to na własną odpowiedzialność, jeśli by zawrócili nikt by nie ucierpiał i nikogo by nie wystawił, bo ziutkowi pomógł w obronie, a pod buddy nie podstawił. Dodatkowo Night zyskałby miano gościa, który jest w porządku.

    No ale kwestia priorytetów - jedni wolą mieć więcej cyferek kosztem reputacji sięgającej dna - a inni wolą mieć dobrą reputację kosztem cyferek. Jego sprawa. A kwestia oceny tej sytuacji zależy też od priorytetów oceniającego.
  • Epuzzer.Reaktywacja napisał(a):

    Ktoś napisał, że ciężką rozkminę miał w tej sytuacji Night? Żadnej rozkminy nie miał, bo liczyły się tylko cyferki. Kiedy już dowiedział się kto leci i wiedział, że ma agresora w buddy wystarczyło info do Grinda, że będą bronić ziutka. Kiedyś sam miałem podobną sytuację, broniłem kumpla, a w atak zaplątał się inny kolega. Jeśli agresorzy by wlecieli to na własną odpowiedzialność, jeśli by zawrócili nikt by nie ucierpiał i nikogo by nie wystawił, bo ziutkowi pomógł w obronie, a pod buddy nie podstawił. Dodatkowo Night zyskałby miano gościa, który jest w porządku.

    No ale kwestia priorytetów - jedni wolą mieć więcej cyferek kosztem reputacji sięgającej dna - a inni wolą mieć dobrą reputację kosztem cyferek. Jego sprawa. A kwestia oceny tej sytuacji zależy też od priorytetów oceniającego.
    W pewnej kwesti sie zgodze. Ale gdyby night napisal do nich ze mnie bronia to by byl oczyszczony itp z tego co tam kiedys wykrecil..? Nie wydaje mi sie, bo wtedy by u nas byl juz spalony to dziala w dwie strony. Mial ciezka rozkmine bo napisal ze pomoze mi przed calym info, wiedzial tylko ze AFGM bedzie kontrowac. Mam nadzieje ze jak przeczyta te posty najt to zastanowi sie nad tym buddy i to powaznie.
    Jak nikt by nie ucierpial na tym ja planuje akcje od 21 z mscicielem, angi z sierotkiem byli [ciach] w robocie. Wiec stracilibysmy cos co jest najwazniejsze w zyciu czyli czas.
    A tylko aktywki chca nooby, a nie Ci co cos tam klikaja. Tak samo jest z prostytucja, wszyscy wsadzaja na [te panie] zle ale gdyby faceci nie [RRRobili dzieci] to by tego nie bylo.
    Rhea:
    Solo: 4.999,68%
    ACS: 11.063,28%

    Złom to pasja
  • do śledziu który niby pływa tylko z prądem :) pewnie nawet nie wiesz
    bylam w sojuszu MNS 24h ale:
    Wiadomość zbiorcza od Angelina 04.03.2017 22:40:22
    Od: Angelina
    Moi Sojusznicy jest jedna sprawa ktora chce naświetlić .Jak czesc osob wie z Sierotkiem tworzymy calkiem zgrany tandem. Znamy sie kupe lat. Jesli ktos z sojuszu bedzie lecial na niego, bede go bronic do ostatniego lm. :).Stawiam sprawe wprost i jasno. Jeśli taka sytuacja jest nie do przyjecia prosze o usuniecie z sojuszu.

    coś tam
    coś tam
    coś tam

    Członkostwo w sojuszu My Nie Spimyzakończone 04.03.2017 23:06:34
    Od: My Nie Spimy
    Gracz ukati usunął Cię z sojuszu [My Nie Spimy]. Możesz złożyć podanie ponownie.


    wystarczajaco honorowo :?: :saint:

    Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć....
  • czarownica napisał(a):



    Moi Sojusznicy jest jedna sprawa ktora chce naświetlić .Jak czesc osob wie z Sierotkiem tworzymy calkiem zgrany tandem. Znamy sie kupe lat. Jesli ktos z sojuszu bedzie lecial na niego, bede go bronic do ostatniego lm. :).Stawiam sprawe wprost i jasno. Jeśli taka sytuacja jest nie do przyjecia prosze o usuniecie z sojuszu.
    No bo to nawet nie wypada złomować swojego multikonta*

    *Nie dotyczy Tulipana
  • czrownica to nie tak jak mowisz
    angelina dala info ze jak ktos z mns poleci na sierotka czy sierotke kij tam sledz o nazwe wybaczcie
    to ona podstawi sie do niego a nie do sojusznika !!!

    tym samym dala nam jasny sygnal ze albo sierotek wbija do nas do soja albo ona wylot

    sojusz postanowil ze ona wylot

    i o co tu sie srac ?

    jak dla mnie wszystko cacy

    Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych
  • czarownica napisał(a):

    do śledziu który niby pływa tylko z prądem :) pewnie nawet nie wiesz
    bylam w sojuszu MNS 24h ale:
    Wiadomość zbiorcza od Angelina 04.03.2017 22:40:22
    Od: Angelina
    Moi Sojusznicy jest jedna sprawa ktora chce naświetlić .Jak czesc osob wie z Sierotkiem tworzymy calkiem zgrany tandem. Znamy sie kupe lat. Jesli ktos z sojuszu bedzie lecial na niego, bede go bronic do ostatniego lm. :).Stawiam sprawe wprost i jasno. Jeśli taka sytuacja jest nie do przyjecia prosze o usuniecie z sojuszu.

    coś tam
    coś tam
    coś tam

    Członkostwo w sojuszu My Nie Spimyzakończone 04.03.2017 23:06:34
    Od: My Nie Spimy
    Gracz ukati usunął Cię z sojuszu [My Nie Spimy]. Możesz złożyć podanie ponownie.


    wystarczajaco honorowo :?: :saint:
    Nie zachowujesz się fair. Broniłem Cię kiedy chcieli wyrzucić Cię z AFGM, ale widzę że dobrze zrobili.
    Kiedy byłaś z nami, zarzuciłaś jakąkolwiek integrację i generalnie jedyne co robiłaś to czytałaś nasze rozmowy i wnosiłaś trochę puntków. Mimo że było wiadome że " tworzycie tandem z sierotkiem" to nie kwapiłaś się żeby sama o tym wspomnieć. Skoro jesteście tak blisko, to czemu nie jesteście razem w sojuszu, tylko ciągle w konkurencji ? Nie dziwne że Cukierki Cię wykopały, bo to ile znaczą dla Ciebie sojusznicy pięknie pokazałaś w tym STeku. Kiedy siedziałaś z ludźmi których zezłomowałaś na czacie ? 2 tygodnie temu? I oczywiście jak gdyby nigdy nic, przeszłaś od razu do największej konkurencji :E

    To taka luźna myśl, ale siedząc z sierotkiem zawsze w 2 różnych sojuszach, ile macie statusów pod ręką ? 40? :evil:

    Jak dla mnie to powinniście wziąc jeszcze najta do spółki. Mielibyście team ludzi wyznających podobne wartości :D
  • mati 91 dlatego nie mam nikogo w buddy żeby nie było potem jakiś nie porozumień , mówisz ze nasz sojusz idziemy an punkty ?? to niby czemu go nie zmieniłem na amgf choć parę ofert od was dostałem ?? po pierwsze jak byśmy na pk szli to byśmy nie przyjmowali samych znajomych a do sojuszu nie można by się było dostać przez głosowanie . wiec twoje zarzuty wyjęte spod paznokcia :) co do lotu na ciebie troszkę się zagapiłem a ze sekundy leciały źle nacisnąłem i zamiast na flotę to poleciałem na....... w sumie nawet nie wiem na co :) ps . to nie była moja cała flota :)) co do buddy moim zdaniem wystarczy popatrzyć na aktywności na planetach i wszystko jasne . co do wlotu jedno pytanie do agresorów, dlaczego nie sprawdzaliście aktywności an moonach graczy z okolicy co maja duże floty , to było do przewidzenia ze może być podstawka . tym bardziej ze miał sporo czasu na zorganizowanie . amgf popełniliście największy z największych błędów stad taki procent . wiec nie szukajcie winnych własnych błędów . zasada jest prosta WOJNĘ WYGRYWA TEN CO NAJMNIEJ BŁĘDÓW POPEŁNI
  • Aya007 napisał(a):

    To taka luźna myśl, ale siedząc z sierotkiem zawsze w 2 różnych sojuszach, ile macie statusów pod ręką ? 40?

    Razem ze statusami waszego sojuszu i MNSami to ponad setkę.
    Dodatkowo razem z Ziutkiem co wieczór zrzucamy się na antymaterie i odpalamy tajne skrypty na falangowanie moonów.
    Ale i tak nie jesteśmy w stanie przebić Fero, który jak wiemy jest "adminem" bo puszcza równe liczby statków ....

    A jak chcesz wiedzieć czemu nie jesteśmy w tych samych sojuszach ? Bo tak się ułożyło... na początku była przepaść pomiędzy naszymi kontami więc nie było mowy o tym by być w topowym sojuszu. A potem tak jakoś wyszło. ;)
  • czarownica napisał(a):

    Od: Angelina
    Moi Sojusznicy jest jedna sprawa ktora chce naświetlić .Jak czesc osob wie z Sierotkiem tworzymy calkiem zgrany tandem. Znamy sie kupe lat. Jesli ktos z sojuszu bedzie lecial na niego, bede go bronic do ostatniego lm. :).Stawiam sprawe wprost i jasno. Jeśli taka sytuacja jest nie do przyjecia prosze o usuniecie z sojuszu.



    Członkostwo w sojuszu My Nie Spimyzakończone 04.03.2017 23:06:34
    Od: My Nie Spimy
    Gracz ukati usunął Cię z sojuszu [My Nie Spimy]. Możesz złożyć podanie ponownie.


    wystarczajaco honorowo :?: :saint:
    A nie honorowo???

    Powiedziałaś co będzie jak ktoś na sierotka poleci i jakie są tego konsekwencje. Przynajmniej szczere to było więc OK

    I własnie taka sytuacja była nie do przyjęcia przez MNS

    A że Byłaś faktycznie tylko 24h u Nas to chyba wszystko jasne. Nikjt nie będzie prowadził debaty w soju czy Ciebie zostawić czy nie.
    Nowy gracz który " na dzien dobry" stawia takie warunki...... sorki ale chyba wiedziałaś że musi się tak skończyć

    I powiem od siebie że nie chodzi tutaj o Sierotka bo gość jest raczej OK ( z tego co słyszałem) tylko o postawienie sprawy wg mnie " na ostrzu noża"

    Pozdro
    UNI 6 - [OFF]
    UNI 59 - [OFF]
    RHEA -[OFF]
    Xanthus - [OFF]
    Europa - [OFF]

    Kalyke - ON

    Top 12000 Uni Rhea
    :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wierzba37 ().

  • Wierzba - oczywiscie ze liczylam się z uwzględnieniem mojej prośby :) . Absolutnie nie mam z tego powodu pretensji.Wiedziałam co i po co pisze :) .Ale w rózny sposób mozna było to rozwiazać.

    Aya - broniłeś mnie :,, daj im cokolwiek to cie nie wyrzucą '' - dziękuje bardzo :thumbsup: . Nie wiem co masz na myśli pisząc integracja. Na fb wchodziłam ,na czacie byawłam .Wódke miałam stawiać :D :?: .
    Może po prostu krytyka bolała co niektórych :evil: .
    Nikomu z byłego sojuszu nie obiecywałam przysiegi wiernosci i odwrotnie.Były skany - odpowiadałam skanami. Sprawa jasna jak dla mnie.
    Po wyrzuceniu zrobiłam sobie kwarantanne i nie bylam w żadnym sojuszu choć śledz pisał nastepnego dnia i inne sojusze tez zapraszały. Właśnie chchiałam być fair. :!:
    Troche jesteś jeszcze zaslepiony porazka sojuszników :) .

    Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć....
  • devio89 napisał(a):

    mati 91 dlatego nie mam nikogo w buddy żeby nie było potem jakiś nie porozumień , mówisz ze nasz sojusz idziemy an punkty ?? to niby czemu go nie zmieniłem na amgf choć parę ofert od was dostałem ?? po pierwsze jak byśmy na pk szli to byśmy nie przyjmowali samych znajomych a do sojuszu nie można by się było dostać przez głosowanie . wiec twoje zarzuty wyjęte spod paznokcia :) co do lotu na ciebie troszkę się zagapiłem a ze sekundy leciały źle nacisnąłem i zamiast na flotę to poleciałem na....... w sumie nawet nie wiem na co :) ps . to nie była moja cała flota :)) co do buddy moim zdaniem wystarczy popatrzyć na aktywności na planetach i wszystko jasne . co do wlotu jedno pytanie do agresorów, dlaczego nie sprawdzaliście aktywności an moonach graczy z okolicy co maja duże floty , to było do przewidzenia ze może być podstawka . tym bardziej ze miał sporo czasu na zorganizowanie . amgf popełniliście największy z największych błędów stad taki procent . wiec nie szukajcie winnych własnych błędów . zasada jest prosta WOJNĘ WYGRYWA TEN CO NAJMNIEJ BŁĘDÓW POPEŁNI


    ah devio nie bier tego na serio ^^ taki maly zart :)
    a mnie nie chcesz do buddy? :( dla ciebie bym podbil caly swiat :) i zrobil ACSa ^^
    bez zadnych zarzutow ^^ wszystko dobrze ^^ troche humoru, nikt sie nie musi tlumaczyc :))

    serdeczne pozdro ^^
    Pozdro ToxicRSV

    Alkohol może i zabija, ale nie zapominajmy ile ludzi dzięki niemu się urodziło!
    Jeżeli istnieje coś takiego jak Raj, to na 100% piją tam piwo wink

    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom. ]:-D
  • devio89 napisał(a):

    luzik u mnie nie ma spiny :) w końcu to tylko gra . zrób ładny procent w st to pomyślimy nad twoim przyjęciem :)))))) tylko pamiętaj ze to ty musisz mati91 zezłomować a nie żeby ktoś ciebie zezłomował :))))

    Da sie zrobic :)) do nastepnego ^^
    Pozdro ToxicRSV

    Alkohol może i zabija, ale nie zapominajmy ile ludzi dzięki niemu się urodziło!
    Jeżeli istnieje coś takiego jak Raj, to na 100% piją tam piwo wink

    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom. ]:-D
  • czarownica napisał(a):

    do śledziu który niby pływa tylko z prądem :) pewnie nawet nie wiesz
    bylam w sojuszu MNS 24h ale:
    Wiadomość zbiorcza od Angelina 04.03.2017 22:40:22
    Od: Angelina
    Moi Sojusznicy jest jedna sprawa ktora chce naświetlić .Jak czesc osob wie z Sierotkiem tworzymy calkiem zgrany tandem. Znamy sie kupe lat. Jesli ktos z sojuszu bedzie lecial na niego, bede go bronic do ostatniego lm. :).Stawiam sprawe wprost i jasno. Jeśli taka sytuacja jest nie do przyjecia prosze o usuniecie z sojuszu.

    coś tam
    coś tam
    coś tam

    Członkostwo w sojuszu My Nie Spimyzakończone 04.03.2017 23:06:34
    Od: My Nie Spimy
    Gracz ukati usunął Cię z sojuszu [My Nie Spimy]. Możesz złożyć podanie ponownie.


    wystarczajaco honorowo :?: :saint:
    widzisz typowe babskie myslnie dla mnie sojusz jest najważniejszy mam w budy tez ludzi z poza ale jesli jest konflikt pomiędzy ludzmi z soja a buddy to sie nie mieszam a ty oznajmiłaś ze sierotek jest ważniejszy dla ciebie to idz do niego kazdy normalny gracz by cie exmiotowal za slowa "podstawie sie na sojusznika" ideologia godna polecenia tym bardziej ze kilka osob ma u nas konflikt z panem s dodam ze tylko na prośbę mscicela dołączyłaś do nas nie bylas zadnym filarem sojuszu zeby sie excytowac nad tobą następnym razem doradzam wazyc priorytety albo forme przekazu :) pozdrawiam i nadal nie widze co tu nie honorowego sama kazalas sie exmitowac jak sytuacja nie odpowiada :)

    Bo wilki poluja noca ...

    My Nie Spimy (MNS) - uni ursa ,leo ,rhea ,wezn,xanthus,indus

    Ponyclub - uni hyperion
    United Nightmares (NTM) - uni 33
    Wataha (WTH) - uni 62 , 63