Przyklejony Schan [MAFIA] vs. oddane69 ~ 70967.94% TOP 1 solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Schan [MAFIA] vs. oddane69 ~ 70967.94% TOP 1 solo

    [ciach]


    Pozdrowienia dla Znajomych i Sojusznikow oraz buziaki dla mojego Skarba ktory wyskanowal cel a ze miala daleko to musialem sam leciec zeby sie sepy nie zlecialy ;P

    Obroncy Szo badz powodzenia w RL =)




    Dnia 05-03-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Schan [MAFIA]
    ________________________________________________

    Krążownik 90.612
    Okręt wojenny 10.200
    Pancernik 37.066
    Lekki myśliwiec 1.228.396

    _________________________________________

    Obrońca oddane69
    ________________________________________________

    Mały transporter 70.319
    Duży transporter 24.946
    Lekki myśliwiec 476.637
    Ciężki myśliwiec 105
    Krążownik 32.087
    Okręt wojenny 12.376
    Statek kolonizacyjny 8
    Recykler 96.123
    Sonda szpiegowska 121
    Bombowiec 25
    Niszczyciel 945
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 29.694

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Schan [MAFIA]
    ________________________________________________

    Krążownik 85.348 ( -5.264 )
    Okręt wojenny 10.162 ( -38 )
    Pancernik 36.918 ( -148 )
    Lekki myśliwiec 687.486 ( -540.910 )

    _________________________________________

    Obrońca oddane69
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -70.319 )
    Duży transporter 0 ( -24.946 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -476.637 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -105 )
    Krążownik 0 ( -32.087 )
    Okręt wojenny 0 ( -12.376 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -8 )
    Recykler 0 ( -96.123 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -121 )
    Bombowiec 0 ( -25 )
    Niszczyciel 0 ( -945 )
    Gwiazda Śmierci 5 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -29.694 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 2.331.156.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 2.333.733.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 8.536.329.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 8.586.329.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 4.594.628.500 metalu i 2.502.165.400 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 18.372.200 metalu i 14.753.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.934.556.663
    Kryształ: 2.094.565.028
    Deuter: -10.040.308
    agresor zyskał łącznie 5.019.081.383 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.911.556.963
    Kryształ: -3.173.244.428
    Deuter: -724.422.692
    obrońca stracił łącznie 8.809.224.083 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    Do naSTepnego :]

    Administrator Forum Toadie:
    Upominam za prowokowanie i obrażanie
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

  • wiesz schan myslalem,ze jestes inny ale grubo się mylilem!Na pw mam rozmowę z obroncą w której On jednoznacznie stwierdza,że to była ustawka i że kupiliście ta flotę-mieliście rownież zezłomować to co stało w 7 gali ale,że ja byłem online to sie niestety nie udało!W każdym razie ta rozmowa moja z obroncą plus to rw pójdzie do Go-żśyczę długiego odpoczynku od gry!
  • a to juz chyba wiem od kogo byl przelew u knopersa to tak probujecie sie nas pozbyc nie potraficie normalnie to teraz chcecie zrobic jakas smieszna insynuacje zalosne do Ciebie nic nie mialem i widze ze tez sie pomylilem wzgledem Ciebie

    ale zycze powodzenia niech pisze cale uni ja nie widze zadnego problemu
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

  • Ej ej! daj screena! :E
    Znowu wszyscy wiedza o wszystkim tylko nie ja - to niesprawiedliwe... ;(
    Graty kochanie - nalezne w postaci zysku z tego oto starcia mozesz wyslac na najblizsza planete :D


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Ten push jest zbyt ordynarny, żeby w ogóle się nim zajmwoać.
    [ciach]

    tak jak Knoppers napisał. "Przelew doszedł, więc jego to !@#$#"
    graty umiejętności zrobienia przelewu
    I czekam na kolejne starcia na waszym poziomie :)
    Zaczynasz być klasą samą dla siebie i doganiasz w tym najlepszych.
    W sumie rozumiem.
    jesli ktoś jest takim [ciach] jak Ty, to przynajmniej dowartościowuje się wrzucaniem ustawek na boarda :)

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez AmstelL ().

  • naszych zagrywek bardzo ciekawe jakie to sa te "nasze zagrywki" moze mi wytlumaczysz skoro wiesz lepiej niz ja :E
    nie wiedzialem ze nie mozna skanowac moonow na minutach a pozniej leciec do konca jak ktos perfidnie robi akty ...

    a co do zgloszenia to pisalem Ci juz ze mozecie zglaszac ja nie widze najmniejszego problemu


    ach czekalem na placzka i juz placze ale coz innego mozna sie spodziewac po kolesiu ktory siedzi 24/7 a wszystkim pisze ze sa nolifami
    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

  • No to i ja sie wpisze co by bylo weselej :)
    Tam Wczesniej chyba zloma dostalem?To gratulacje ( kurde...czemu nie czuje nic po stracie floty skoro gralem? :) )

    Co do tego stracia to...nie gratuluje poniewaz ewidentna ustawka a czemu? Coz z Knopersem mielismy zatargi,latal po satkach,byly pw mile i nie mile ale szczere i napisal mi na pw ze konczy gre a konto nie trafi do WINTEROW tylko do MAFI ( wiedzialem ze ktos sie nim spuhuje tylko kwestia bylo kto-niech zgadne...stal blisko pewnie ?;) )
    A teraz cos Wam napisze zanim otworzycie swoje jadaczki plujac ekran/monitor.
    Niestety nie pokaze Wam screena z konto bo ....cholerka nie mam jak,nie gram tam od XXX czasu i nie wiem co wlasciciel chce z tym zrobic ale takie slowa padly ze predzej konto "odda" do mafi niz do winterow
    A co do Schana i Avi....zal zal i jeszcze raz zal.Mam na mysli tutaj tlumaczenia sie zyciem prywatnym....kurde jak uni otwierali,jak gra byla ciekawa bez niczyjej przewagi to mieli czas na gre nawet 20h na dobe i na fs ale jak juz okazalo sie kto lepszy ( nie mam na mysli siebie tylko winter ;;) ) to nagle zycie prywatne,brak czasu i tlumaczenie sie remontami itp-co kogo to obchodzi,to Wasze zycie ale jak kazdy wie ze 48h nie wytrzymacie bez U bo chyba Wam wszystkie moony padna a moge przypuszczac ze WINTER nawet by Wam planety niszczyli :P
    Prawda taka ze daliscie sobie wejsc na glowe Schan i Avi dlatego nic innegow grze nie zrobicie a takie ustawione rw/st to jest porazka ale dobrze ze dolar jest w cenie bo poszlo za grosze ( Schan.....nie gram na L ale sprzedam Ci konto STARKA a Kefiego za free dorzuce :P )
    Gratki starcia?Nie bo nie nameczyles sie jako flociarz ( osiol potrafi puscic flote na gotowe )

    Modek.....bierz ich:D
    Spica....tam wrog z wrogiem lata przeciwko swojemu ;)
  • Ach jakże skrajne emocje budzi to zacne starcie! Nie dziwota zysk kapitalny procent powala a atakier to taki Robin Hood Libry co to swym skillem niezrównanym spędza sen z powiek złym Szeryfom Z WINTER. Chociaż nie, Robin Hood to już tu był no to niech będzie Wilhelm Tell czy też inny Zbój Łamignat lub Thorgal.
    Zasadniczo to Libra mnie wisi i powiewa bardzo niskim kalafiorem bo takiego bajorka co to się tutaj uskutecznia nie ma chyba nigdzie na ogame, ale że uczestniczyłem w rozmowie na konfie kiedy ten strzał miał miejsce to sobie postanowiłem przeanalizować to starcie:
    Siedzę, sobie na innym uni i przepalam deuter bo przecież jak gram to akurat nikt na ogame nie zapija i nie zapomina odbierać fsów, kiedy Gandalf pisze, że Knopers stoi. Akurat każdyz winterowych nołlajfów udawał, że zajmuje się jakimś życiem poza ogame więc biedny Gandi nie miał z kim lecieć bo i po co, za chwilę odświeży i ło. Tyle z tego będzie. Ale minuty mijały u obrońcy cisza. No to wlazł Miłościwie nam panujący Adrian I Srogi Tańczący na Złomie z Wrogów z dynastii Malacków i się pyta co jest. no to Gandi mu mówi, że ten i ten stoi a on zamiaruje lecieć na 1kkk sury co to sobie leży i stygnie na innym moonie. Obrońca jednak głupi nie jest i całą potęgą stoi na takich kordach, do których każdy ma grubo ponad 100 układów. To są jedyne takie kordy u obrońcy do reszty mamy stosunkowo blisko. Na szczęście pojawiły się akty właśnie na tych dwóch moonach zatem daliśmy sobie spokój. Liczyliśmy ile trzeba deu i wychodziły kosmiczne ilosci na samą flotę o reckach nie wspominając. No to mówimy, ściepa potem będzie oddawał z zysku. Liczymy w skupieniu Amstell mówi, Schan zlazł z u no dobra moze zafsuje to będziemy akcje jakąś robić. U obrońcy wlazły minutki. Dobra to lecimy! Gandalf wali na tę surę. Reszta transportuje deu. No i wtedy pojawił się pz. Nie bardzo wiemy czy Schan dograł pierwszy kurs recków do floty. To akurat nie ważne. Gandalf leciał dalej. Amstell posłał tyle recków na ile mu starczyło paliwa. Gandalf doleciał Schan obrócił drugi raz bo miał rzut kamieniem Amstell się spóźnił o 3 minuty i jumnał cos tam metalu. I oczywiście pojawił się na koncie obrońca. Miał pecha lekkiego. Stał chyba ze dwie godziny (albo więcej ale o tym później) i pojawił się tak z 10 minut po tym jak juz było wszystko wyzbierane i ogołocone.
    Oczywiście mogło być tak, ze Avi zeskaniła, ale miała w ciul daleko i dała znać Schanowi. Bywa, będzie większy pz jak już go złapiemy. I pewnie na tym by się skonczyło gdyby nie kilka rzeczy:

    screenshot.sh/oAkmOumBEjTrl

    To jest skan floty obrońcy na kilka dni przed złomem

    en.ogniter.org/pl/692/statistics/1/3/2017-03-01:/100826

    Tutaj macie punkty militarne obrońcy. Pisałem, że nie było go pewnie dłuugo więcej niz dwie godziny bo stracił gdzieś około 50k panca. Pewnie się gdzieś rozbił o kogoś a ten ktoś nie pochwalił się ST. Patrzyłem na zniszczone z tamtego okresu, ale nie widziałem takiego skoku na te brakujące 4kkk. Być może się mylę i zwycięzca się ujawni bo przecież walnąć na Librze 50k panca to jest naprawdę sporo. Pogratuluję wtedy szczerze dobrej obrony bo przecież jak by to było w ataku to by nie zostało tak dużo reszty floty.

    gyazo.com/5ae4ad7a0eb29db8c3e79d3dfcd7dbd5

    Tutaj macie symulację bitwy Schan vs Knopers z pancami. Bilans był by minimalnie inny bo Schan, słusznie zresztą,dzielił na sloty. Knopersowi zostaje 60k panców a Schan traci 3/4 swoich lmów. Byc może Schan jak przystało na prawdziwego wojownika poleciał by licząc się z tym, ze dwa razy recami nie obróci. Że Amstell nie wykuka takiego pzta od razu i nie ma deu na puszczenie wszystkich recków, że obrońca nie zaloguje i nie wyzbiera się. Może tak być. Ale może być też tak, że te surowce co to je Gandi wyfarmił to sa własnie te przetopione pance. Ile to handlarz daje? 1/3 zdaje się w porywach. Oczywiście bez deu bo deu w cenie. Ciekawe tylko czemu na innym moonie? Hmmm może tam są większe magazyny albo coś? I skany od Gandalfa zmusiły do szybkiego działania? I ktoś inny co to miał tę surę wyfarmić został przez Gandalfa ubiegnięty? Trudno powiedzieć. Niepodważalny fakt jest za to taki, że na pełnej flocie Knopersa Schan miał 2 razy mniejszy zysk. Drugi fakt jest taki, że Winter by zjadł tę flotę tak ze 40 minut później i było to widać bo akty pojawiły się własnie na tych dwóch kluczowych moonach. Reszta stała spokojnie na minutach po skanach Gandalfa.
    I jeszcze jako, że sroce spod ogona nie wypadłem i też umiem pisać w stylu Libry to dodam, że kij wam w oko wy puszery, nołlajfy, nooby, lamy i oczywiscie pedały.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yossar ().

  • Ej yossiarsiuś napisałeś dłuższy elaborat niż ja kiedykolwiek, nie lubię Cię. :x co do reszty to płaczecie, to Wam najlepiej wychodzi.
    Amstel ty betonie to już w ogóle. :D

    prawda taka, że to moje konto, chciałem pograć na librze, nie wyszło. :E

    eldo.

    PS toduś na co Ty liczysz, w tym tygodniu będziesz miał duuuuuużo roboty :D
  • gandalfbialy28 napisał(a):

    hm konto oddane69 wlasnie zawisło na pręgierzu-czyżby za sprzedaż??Szkoda,że tylko On a nie kupujący jeszcze
    Ty to strasznie wyszczekany się zrobiłeś po dołączeniu do kółka różańcowego :)
    Ale jak to się jak mówi "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one"
    A najbardziej krzyczy sojusz które kretuje innymi kontami po soju i a do tego zdejmuje moony ze swoich gsówek :D
    Nie ujmując oczywiście nic Twoim sojusznikom bo oni na tym uni się wykazali :) A Ty jak na razie to tylko tak szczekasz jak ten Reksio na szynkę :D

    Schan :graty: starcia :D a na tym koncie to i ja się dorobiłem :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ratownik999 ().