funkcja raz dziennie 6h na sen(blokada ataków)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • funkcja raz dziennie 6h na sen(blokada ataków)

      Nie wiem jak inni, ale na niektórych uni szczególnie trudno o sen a osobiście śpie na raty i jest to złe dla zdrowia.
      Proszę o GF aby szanowało zdrowie graczy :D

      Moja propozycja to:
      - funkcja raz na dzień włączenia 6h blokady na ataki innych, czyli czas w którym można się wyspać.
      - reguły dowolne, np 1h przed włączeniem trzeba zadeklarować, oraz już lecące ataki dolecą, lub do już wysłanego ACS mogą dołączyć
    • Ja proponuje możliwość włączenia trybu eko, czyli, że nie może nas nikt nigdy atakować i sobie spokojnie wydobywamy surowce i kupujemy kolejne kopalnie, badania, itd.
      A tak na serio to nie wiem czemu jeszcze grasz na takim szybkim uniwersum, skoro nie możesz się wyspać. Potem w pracy pewnie niewyspany chodzisz i spada wydajność.
      Ważniejsze jest zdrowie niż gra o której za parę lat pewnie zapomnisz, albo zniknie z sieci, jak z resztą wszystko.
    • No nie wierzę żevwy tak na serio z tym wyłączeniem serwera :D przecież o 6 nad ranem kto nie zdąży się zalogować dostanie dzwona :E .
      Przypomina mi to BlackFriday w USA :D już widzę tłumy całego uni jak siedzi i czeka na 6 rano z namiotami :D i hurtem wejście aż lagi na serwerze takbsię przeciążą że będzie parzyć palce na klawiaturze.

      Ps: a co z tymi co grają za granicą np: strefa czasowa 12 h ? Ktoś pomyślał ? To im zostanie nie spać w nocy tylko grać bo im Polacy na polskim serwerze w dzień wyłączyli grę :thumbsup:
    • Pomysl nie do przyjecia
      Jak chcesz sie wyspac , to zrob FS.a , takie trudne ?
      Wylaczenie serwerow na noc tez nie do przyjecia
      Tak jak napisal(a) Filu
      Strefy czasowe , czesc graczy pracuje za granica
      Ja dodam jeszcze , a co z tymi co w nocy pracuja lub maja dyzury ???
      W dzien spia i zajmuja sie obowiazkami domowymi , kiedy maja grac ?
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Pomysl nie do przyjecia
      Jak chcesz sie wyspac , to zrob FS.a , takie trudne ?
      Wylaczenie serwerow na noc tez nie do przyjecia
      Tak jak napisal(a) Filu
      Strefy czasowe , czesc graczy pracuje za granica
      Ja dodam jeszcze , a co z tymi co w nocy pracuja lub maja dyzury ???
      W dzien spia i zajmuja sie obowiazkami domowymi , kiedy maja grac ?
      1) Patrz komentarz wyżej. - przeczytaj może cały temat co łaska.
      2) Nie chodzi o flotę ale o planety
      3) z argumentu o spaniu w dzień(czy też nocnych dyżurach) można wywnioskować że piszesz zanim przeczytasz.
    • Crushader
      Ja przeczytalem wszystkie posty , i napisalem to co napisalem
      W twojej propozycji ( w pierwszym poscie) nie ma nic na temat , ze tyczy sie to tylko planet a nie floty
      A ty mojego chyba nie przeczytales albo masz trudnosci z logicznym mysleniem
      Opinii nie zmieniam
      Pomysl nie do przyjecia
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Niewiele pomysłów zostało zaimplementowanych.
      Raptem jeden mój - aby serwer zapisywał ustawienia wydobycia w chwili włączania urlopu i automatycznie je przywracał w chwili wyłączenia.Iluż to "specjalistów" pisało mi wtedy, że "się nie da".

      A taki piękny projekt - AMVI - pamiętacie? W mojej ocenie - projekt znakomity. I oczywiście GF nawet się nad nim nie pochylił.

      Warto rozmawiać o pomysłach.