Madman - przedewszystkim liczy się zabawa i gra fair

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Madman - przedewszystkim liczy się zabawa i gra fair

      Witam,
      Krótko o sobie młody ,piękny, przystojny i bogaty...

      Gra oderwanie od codziennego stresu pracy odskocznia i rozrywka która każdemu jest potrzebna.
      Dobra zabawa w grze jednak może być przerwana nieuczciwymi graczami czego sobie i Wam nie życzę

      Bawcie się dobrze jak i ja się będę bawił

      Motto:
      Woj­na po­lega na wpro­wadza­niu w błąd. Jeśli możesz uda­waj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wy­konać ja­kiś ruch, nie wy­konuj go; jeśli jes­teś blis­ko, uda­waj, żeś da­leko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwa­biaj go; jeśli w je­go sze­regach dos­trze­gasz za­mie­sza­nie, uderzaj; jeśli je­go po­zyc­ja jest sta­bil­na, umoc­nij i swoją; jeśli jest sil­ny, uni­kaj go; jeśli jest cho­lery­kiem, rozwście­czaj go; jeśli jest nieśmiały, spraw by nab­rał pychy; jeśli je­go woj­ska są sku­pione, roz­prosz je. Uderzaj, gdy nie jest przy­goto­wany; zja­wiaj się tam, gdzie się te­go nie spodziewa.
      Ja też mam bzika...

    • cześć
      wiecznie młody, piękny, przystojny i bogaty nie będziesz :D
      może trochę więcej informacji o nieuczciwych graczach?
      wszyscy nie są nieuczciwi, a może to będzie przestrogą, żeby uważać na nich
      co do ostatniego to ameryki nie odkryłeś, ale witaj :D