Forum to fekalia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Forum to fekalia

    Dzień dobry, chciałbym Was serdecznie poinformować, że forum wygląda jak kupa rozmazana na ścianie, jest kolorowe, dziecinne, nieczytelne i w dodatku jest w języku germańskiego oprawcy. Poza tym, niemyte żabokochacze, pousuwaliście stare posty i przez to całą historię tego forum.
    Mam nadzieję, że GF zbankrutuje, a jego właściciele pójdą do wiezienia na resztę życia, bo teraz wolałbym wydłubać bębenki uszne kablem od żelazka niż wchodzić na to forum a co dopiero już grać w te martwe od 10 lat gry. Oddawać mi moje wbb 2 i miliony postów które pokasowaliście, złodzieje! :quasi:
    Ostatni Mohikanin 319.
    29 stycznia 2009 - 29 stycznia 2016

    Semper
    invicta
  • Paweł, ludzie na tym forum już nie potrafią czytać. Wszyscy poszli. Został śmietnik, w którym wyżyną intelektualną jest post złożony z trzech wyrazów. Ciekawe, czy w tę grę faktycznie grają dwunastolatkowie, by dostosować wygląd forum do odbiorców.
    Ale że podpięte posty też? Nie dało się jakoś tego zachować? Stworzyć archiwum? Komu to przeszkadzało...
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • 10 lat szukałem jak się zmienia język, potem zamiast w Spam wszedłem w listę użytkowników online (plot twist: nie było dużo, do policzenia na palcach jednej ręki) potem zamiast odpowiedz nacisnąłem nowy temat. Dobra robota GF, naprawdę świetny i intuicyjny interfejs.
    Ostatni Mohikanin 319.
    29 stycznia 2009 - 29 stycznia 2016

    Semper
    invicta