aleks [LzB] & Czesio [LzB] & pszczolkaMa jaja [LzB] & cruz [LzB] & lajt [K K K_1]vs. Ragnar [The Best] 330468.05% top1 acs og.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • aleks [LzB] & Czesio [LzB] & pszczolkaMa jaja [LzB] & cruz [LzB] & lajt [K K K_1]vs. Ragnar [The Best] 330468.05% top1 acs og.pl

    Witam po przerwie,

    gra Ragnara stwarzała pewne okazje, tak więc po dogadaniu się i kilku dniach obserwacji (na szczęście par oczu było wystarczająco) pozostało zrobić swoje.

    Obrońcy dziękujemy za bitwę, pole wrakowe przywróciło mu pokaźną ilość cyferek.

    Aleks:
    pozdrowienia dla Legolasa76 i Bujala78

    Cruz:
    UZI DLA OLKI DLA CALEJ RODZINKI LZB I PRZYJACIELA RODZINKI LAJCIKA.....PSSSS CO JA PISZE LAJCIK TO TEZ RODZINKA....

    Czesio:
    Dzięki za wspólny lot , organizacja akcji w takim towarzystwie to prawdziwa poezja,swoje odebrałem z nawiązką, pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli oraz dla mayki.

    Ja ze swej strony dziękuję tym, którzy byli tak mili i po nocy lepili kulki. Z pozdrowieniami dla Gbiora i Śmietana:


    Następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lajt [K K K_1]
    ________________________________________________

    Pancernik 67.209
    Niszczyciel 10.153
    Mały transporter 137.509
    Lekki myśliwiec 1.000.496
    Ciężki myśliwiec 528
    Krążownik 59.871
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor aleks [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 5
    Niszczyciel 20.372
    Pancernik 246.513
    Krążownik 442.765
    Mały transporter 189.262
    Lekki myśliwiec 1.098.662
    _________________________________________

    Agresor Czesio [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.826
    Niszczyciel 4.592
    Pancernik 263.053
    Krążownik 258.309
    Mały transporter 240.052
    Lekki myśliwiec 1.062.944
    Ciężki myśliwiec 8.789
    _________________________________________

    Agresor pszczolkaMa jaja [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 16.354
    Niszczyciel 24.066
    Pancernik 100.859
    Krążownik 329.238
    Mały transporter 208.537
    Duży transporter 27.500
    Lekki myśliwiec 1.275.788
    Ciężki myśliwiec 1.157
    _________________________________________

    Agresor cruz [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 36
    Bombowiec 218
    Niszczyciel 20.010
    Pancernik 170.872
    Krążownik 206.305
    Lekki myśliwiec 2.141.545
    Ciężki myśliwiec 614
    _________________________________________

    Obrońca Ragnar [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 202.816
    Duży transporter 73.800
    Lekki myśliwiec 2.069.711
    Ciężki myśliwiec 21.596
    Krążownik 400.015
    Okręt wojenny 25.048
    Statek kolonizacyjny 42
    Recykler 323.229
    Sonda szpiegowska 688
    Bombowiec 12.079
    Satelita słoneczny 1
    Niszczyciel 62.571
    Gwiazda Śmierci 3.913
    Pancernik 150.033
    Wyrzutnia rakiet 11.000
    Lekkie działo laserowe 10.000
    Ciężkie działo laserowe 200
    Działo Gaussa 2.101
    Działo jonowe 110
    Wyrzutnia plazmy 100
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lajt [K K K_1]
    ________________________________________________

    Pancernik 56.549 ( -10.660 )
    Niszczyciel 8.472 ( -1.681 )
    Mały transporter 85.377 ( -52.132 )
    Lekki myśliwiec 621.116 ( -379.380 )
    Ciężki myśliwiec 371 ( -157 )
    Krążownik 48.632 ( -11.239 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor aleks [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 5 ( -0 )
    Niszczyciel 17.128 ( -3.244 )
    Pancernik 207.216 ( -39.297 )
    Krążownik 360.025 ( -82.740 )
    Mały transporter 118.038 ( -71.224 )
    Lekki myśliwiec 680.993 ( -417.669 )
    _________________________________________

    Agresor Czesio [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.429 ( -397 )
    Niszczyciel 3.860 ( -732 )
    Pancernik 221.267 ( -41.786 )
    Krążownik 208.370 ( -49.939 )
    Mały transporter 148.786 ( -91.266 )
    Lekki myśliwiec 659.922 ( -403.022 )
    Ciężki myśliwiec 6.095 ( -2.694 )
    _________________________________________

    Agresor pszczolkaMa jaja [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 13.622 ( -2.732 )
    Niszczyciel 20.340 ( -3.726 )
    Pancernik 84.619 ( -16.240 )
    Krążownik 265.863 ( -63.375 )
    Mały transporter 129.063 ( -79.474 )
    Duży transporter 19.564 ( -7.936 )
    Lekki myśliwiec 791.646 ( -484.142 )
    Ciężki myśliwiec 810 ( -347 )
    _________________________________________

    Agresor cruz [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 26 ( -10 )
    Bombowiec 192 ( -26 )
    Niszczyciel 16.829 ( -3.181 )
    Pancernik 143.864 ( -27.008 )
    Krążownik 166.661 ( -39.644 )
    Lekki myśliwiec 1.329.466 ( -812.079 )
    Ciężki myśliwiec 450 ( -164 )
    _________________________________________

    Obrońca Ragnar [The Best]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    292.959.988 Metalu, 134.927.277 Kryształu i 257.194.601 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 31.686.993.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 90.042.102.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 19.800.369.600 metalu i 13.246.435.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 685.081.866 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.063.608.588
    Kryształ: 2.431.679.477
    Deuter: -2.450.394.399
    agresor zyskał łącznie 2.044.893.666 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -48.349.970.988
    Kryształ: -33.382.663.277
    Deuter: -8.994.550.101
    obrońca stracił łącznie 90.727.184.366 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Całość zebrana.


    Ps. Prawie rok temu przy drobnej próbie przeszkadzania napisałem Ragnarowi, że "skończy" w dole z wężami. Oczywiście, nie ma to związku z tym rw, ale wyszło na to, że dotrzymałem słowa.
  • W pryzmacie topowego starcia ACS Uniwersum Nekkar, skład agresorów dość przewrotny.
    Wszak OGame jest kosmiczną grą strategiczną, a przez to właśnie przewrotną.
    Agresorom należą się wielkie gratulacje za spakowanie największej floty.
    Dla Ragnara odbudowy; Simply The Best :P


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xLORD SITHx ().

  • Starcie mega kosmiczne. Przygotowanie i wykonanie profesjonalne.

    Agresorom życzę dalszych sukcesów w tej grze.

    Ragnar odbudowy :)

    Macie TOP 1 ogame.pl serdeczne gratulacje.

    Pozdrawiam Noe.


    <<WRS uni 46,69 off.>><<Veto uni 69, Nekkar off.<<

    >> WRS uni Dorado << on >>
    >> B_B uni Nekkar << on >>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Noe (WRS) ().

  • % kosmiczny i w sumie to gratulacje dla obrońcy za pospawanie tego wszystkiego. Szacun chłopie.

    Co do agresorów to powinni się nazwać ZenMate. Pozdrawiam i polecam przeczytać pewien wpis z DiD u66 na temat LzB

    Click tech off - czytaj w st

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Pazik ().

  • Gratulacje dla agresorów.
    Upolować taką flotę... można sobie to chyba w CV wpisać ;)
    Ragnar... co ja mam Ci napisać? "Szybkiej odbudowy" może być trochę nie na miejscu :D
    A tak serio - jak byś czegoś potrzebował to wal śmiało. Powolutku zabieraj się za odbudowę i planuj odwet ;)
    Bartol - Nekkar

    Bartol - Wasat

    Bartol - ex U69

    Radu Lykan - ex U18

  • Piękności.... co tu można więcej napisać, Panowie i Jędza, tworzycie historię
    Fajnie było mieć w tym starciu swój skromniutki udział i potowarzyszyć Wam trochę podczas organizacji i samego lotu, szkoda że nie dotrwałem do końca i nie zobaczyłem tego mega bum i mega PZ, niestety, grypka mnie zezłomowała
    Hehee, tak sobie pomyślałem że dla takiej ekipy jak Wasza to ogame team powinien ustalić jakiś górny próg procentowy starć kwalifikujących się do ST, bo umiaru i żadnych ograniczeń to chyba nie macie, z takim potencjałem to jeszcze dług publiczny Polski przeskoczycie....
    No dobra, koniec słodzenia, trzeba by się też trochę poczepiać - Jędza, dlaczego jak otworzyłem rano moje słodkie oczęta raportu na skrzynce nie miałem???
    I chyba na tyle czepiania, bo ni cholery nie ma bardzo do czego... Mega zysku nie ma, ale kto by patrzył na zysk przy takim procencie. Złomik zabezpieczony, więc na razie opływacie w surkę, topić jest co.
    No i dzięki za dedki
  • Cóż by tu napisać...
    Po pierwsze gratulacje dla agresorów za piękną akcję i %, ciężko go będzie pobić :)
    Skład dosyć egzotyczny ale już dawno się nauczyłem, że w ogame wszystko się może zdarzyć :D
    Co do samego Ragnara - cóż to musiało się tak skończyć. Taki typ gracza, nie jedną już flotę którą sobie kupił/dostał spakowano mu w recki. Dobrze tylko, że stało się to pod innym szyldem niż Veto.
    Swoją drogą ciekaw jestem czy po takiej akcji sojusz Best się przebudzi z zimowego snu czy nadal jedyne co będą pokazywać to podstawki pod swoje multi...
    I amar prestar aen.
  • Autor lotu ma moc! Zebranie takiej koalicji pewnie też nie było łatwe! Gra ma już kilkanaście lat, ale proszę mi wierzyć, że takie akcje przechodzą do Wiecznej historii! Wielki szacunek dla autorów tego starcia.. przez wieki będzie o tym starciu mowa :)! Medal złoty ogame macie podany! Ragnar powinno być Szo, ale znając życie będzie szybka reaktywacja! Wszystkim uczestnikom dziękuję za takie starcie!
  • Witam, na wstępie napiszę że takie STarcie to jest to do czego każdy gracz grający flotą dąży i to jest takie małe spełnienie 330k% przecież to się w głowie nie mieści, normalnie przeszliście Ogame - każdy z nas wie jak trudne jest zezłomowanie dużej floty i musi współgrać ze sobą bardzo dużo czynników na raz aby to wyszło a to i tak nie daje gwarancji że akcja się uda , jestem pod mega wrażeniem że Wam się udało przeprowadzić tę akcję bez żadnego błędu, tym sposobem zapisaliście się w historii Ogame w końcu została spakowana flota TOP4 Ogame.pl speed x1
    Uni Nekkar wręcz się zatrzęsła i miałem telefony od graczy z innych uni i z innych krajów, ponieważ aż tam się zatrzęsło

    chapeau bas


    Ragnar cóż Ci mogę przyjacielu napisać - wielka szkoda że tak się stało - ale co Cię nie zabije to Cię tylko wzmocni mam nadzieje że będzie SzO - wszystkiego dobrego Ci życzę

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Widzę że masz coś na kształt syndromu Sztokholmskiego i latasz ze swoimi oprawcami, w sumie nie pierwszy raz ;) A ta na serio to gratuluję wam mega %, troszkę zysku jest. A większy zysk odbijecie sobie gdzie indziej. Liczę na dalszą owocną współpracę. Ragnarowi odbudowy chociaż na dzień dobry dostał 1/3 floty za nic ;)
  • Taaaak gratulujcie, piszcie jakie piękne starcie, jacy wspaniali oprawcy :saint:
    Jaka świetna robota, cóż za zgrana akcja! Tyle zgranych ze sobą osób z LzB! Niesamowity sojusz <3

    Ślepi, Naiwni, Obłudni.

    Predictive napisał(a):

    Cóż by tu napisać...
    Po pierwsze gratulacje dla agresorów za piękną akcję i %, ciężko go będzie pobić :)
    Skład dosyć egzotyczny ale już dawno się nauczyłem, że w ogame wszystko się może zdarzyć :D
    Co do samego Ragnara - cóż to musiało się tak skończyć. Taki typ gracza, nie jedną już flotę którą sobie kupił/dostał spakowano mu w recki. Dobrze tylko, że stało się to pod innym szyldem niż Veto.
    Swoją drogą ciekaw jestem czy po takiej akcji sojusz Best się przebudzi z zimowego snu czy nadal jedyne co będą pokazywać to podstawki pod swoje multi...
    To jeszcze bardzo dużo musisz się nauczyć. Jeżeli Rangar jest "Takim typem gracza" to kim są LzB? A może kim jest LzB? Może to już nie Oni tylko On?
  • Pora na moj wpis.
    Na poczatek gratulacje, dla calej ekipy zlomujacej.
    Dzieki Szymku za pozdrowienia.

    O tym ze Ragnar padnie wiedzial kazdy, pytanie brzmialo kiedy i kim beda oprawcy. Jak widac szybciej w recki wpadl, niz mozna bylo przypuszczac.
    Co do TB jako sojuszu, jak widac ucieczka na teoretycznie slabsze Uni wspomagana dobieraniem najmocniejszych kont z Nekkara na niewiele sie zdala, multikonta do podstawek to za malo by byc THE BEST.
    Co do wypowiedzi Pazik-a szkoda komentowac, ale to pewnie dlatego, ze chlopak mial zbyt lekkie dziecinstwo... Niestety za ciezkie zabawki i któraś mu spadła na glowe, wiec musi jakos odreagowac. Tyle psioczenia na LzB co tu jest to głowa mała, co najdziwniejsze wiekszosc postow dotyczy U66, ja tam nie gralem wiec srednio mnie interesuje, jakie grzeszki tam popelniali - tutaj udowadniaja, ze jako jedyni potrafia sie zmobilizowac na najwieksze floty Nekkara. Cala reszta topki, pseudofarmerzy trzepiacy biednych ekonomow, z tysiacem cichych paktow o nieagresji.

    Teraz slow kilka o Lajcie, posluze sie cytatami z poprzedniego TOP1 ACS, wszak nie na codzien trafia sie gracz, ktory po wydawac by sie moglo nokaucie, powraca na Uni po to by zrobic starcie, ktore przejdzie do historii tej gry.

    Pora na cytaty najwiekszych medrcow w tej grze.

    VON ELIMINATOR

    "gratulacje dla obrońców
    co do najlepszego gracza andromedy to bym nie przesadzał
    latał bez zysku jak by miał obstrukcje
    kasy wpompował sporo pewnie nie swojej ale co
    płakac po nim nie bedziemy
    jeszcze raz gratulacje dla obrońców "

    Smiem twierdzic, ze jest najlepszym graczem w tej grze (nie tylko na Andromedzie), sprobuj zrobic takie starcie ];-)
    Co do zyskow wystarczy spojrzec na przyrosty, by stwierdzic, ze pleciesz bzdury.
    Co do płaczu, powody beda inne, patrz pierwszy post.



    Negrolakes38

    "Na Andromedzie był jak Coca-Cola. Teraz jest jak Coca-Cola Lajt. Zróbcie jeszcze z niego Coca-Cola Zero i będzie wszystko jak należy. Dziękuję. Do widzenia."

    Poprosze o rodzaj Coca-Coli na dziś ];-)

    Finito

    "Lajcik jak pokazałeś jesteś cienki bolek(powinienes wiedzieć o co chodzi)-to nie twoja liga, zabieraj zabawki i spoczywaj na wiecznym ^^"

    Hmm, ciekawi mnie co teraz napiszesz.

    RomanA
    "sorka ze tak pozno , ale mialem nadzieje ze lajt odpowie ale tradycyjnie milczy :wrr: szkoda mialem nadzieje ze nie bedzie tradycji . Flociarz majacy wtope , dobry, tradycyjnie ? albo kasuje konto albo idzie na inne uni lub wieczysty urlop lub az ktos konto spusuje ma to miejsce , akcja super ,lajt jaka twoja decyzja zycze powodzenia :]"

    Po co mial strzempic jezyk slowami. Odpisał dzis, co prawda troche trzeba bylo czekac na odpowiedz, ale zamknal buzki wszystkim lamusom.


    Na ta chwile tyle.
  • Nie da się nie zauważyć takiego ST, top1 ogame.pl, flota top1 Nekkar w reckach, gratulacje dla całej ekipy.
    Kiedy jakiś czas temu zobaczyłam że Ragnar usiadł na tym koncie, wiedziałam, że wcześniej czy później tak to się skończy, chociaż zastanawiałam się czy zbierze się ekipa na całość floty - jak widać długo nie trzeba było wcale czekać, brawo.

    Pazik napisał(a):

    % kosmiczny i w sumie to gratulacje dla obrońcy za pospawanie tego wszystkiego. Szacun chłopie.


    O czym Ty piszesz Pazik :roll: .

    Ragnar... nie wiem czy trzeba życzyć szo, z tego co widziałam dok już sprawnie odbudował co mógł i spowrotem masz pokaźną flotę - top21 po takim złomie, nieźle, teraz już nie trzeba zmieniać konta, tylko obawiam się że ją też tutaj zobaczę... ;) .
    No ale powodzenia :) .
  • Heh nawet mnie łapało kilka osób z linkiem 2-3 dni temu

    Ragnar - standardowo na 1 Uni go laliśmy co jakiś czas - jakiekolwiek konto by nie dostał/kupił
    Tutaj widzę podobnie - chociaż aż tylu zabawek nie miał nigdy ;) Procent robi wrażenie - winszować
    Tak tak wszyscy wiedzieli jak to się skończy


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • tak szczerze... sam rozważałem dwa scenariusze Lajta konta
    kupno czy zezłomowanie go
    taka siła militarna by mi się przydała szczególnie przy obecnych sojusznikach i buddy najwieksza wroga flota top 5+ otworzyla by mi furdke do bezkarnosci na uni a przynajmniej przy kontrach
    do kupna nie doszło do złoma też nie chociaż były okazje
    tak czy innaczej graty LzB za checi
    % zapewne cieszy
    szkoda tylko ze starzy weterani spia na wiecznych urlopach ale co sie dziwic
    jak mnie podobny los spotkal
    brak checi do wszystkiego co z ogame zwiazane
    co do the best
    spedzilem w ich sojuszu kilka miesiecy co prawda koncowki u67 gdzie wszystko bylo juz na urlopach
    ale jednak
    w the best jest kilka dobrych graczy i "ludzi" przedewszystkim
    tylko kierownictwo troche kuleje lagodnie mowiac mr_eco i dejavu zaslepiona polityka mr_eco
    pojde nawet o krok dalej i nakresle troche ciekawostek historycznych
    mialem to dawno temu napisac publicznie ale jakos totalnie nie mialem czasu ani odpowiedniej okazji czy tez zangazowania w to uni
    chociaz sojusznikom z SDRR to kiedys chwile po UF pisalem
    mr_eco whit adam mroczny i spolka wymyslili sobie ze po UF stworza niewielki sojusz ale tylko z graczami z wyzszej polki jesli chodzi o umiejetnosci
    mi tez zapronowano czlonkostwo w tej "elitarnej" ekipie
    nie przewidzieli tylko ze mi sie ten pomysl nie spodoba i mnie wywalili z sojuszu tzn mr_eco zapewne mnie wykopal pod pretekstem "braku zaufania - ewentualnie podejrzen o konszakty z AMD"
    i wszystko bylo by ok nic dziwnego w tym nie bylo ze ktos chce zebrac sobie silny sojusz
    poza jednym faktem ktory mi sie najbardziej nie spodobal
    ze chcieli reszte swoich sojusznikow zostawic na pastwe losu po UF
    a przecie taki znamek bronil kiedys mr_eco w poprzednim top 1 juz nie wspomne o moralnosci pozostawienia innych sojusznikow ktorzy jak by nie patrzec swoja sila militarna byli zabezpieczniem w razie co bezpieczenstwa gesiarzy..
    mr_eco nie przewidzial tylko jednego ze gralem kiedys na Io gdzie tworzylo swoje konta obecni gracze z SDRR od 0
    i to sa ci sami starzy gracze do dnia dzisiejszego

    btw: graty Fallen top 1 floty
    baa nawet na urlopie jak widac mozna wrocic na tron :E

    edit: i ze by nie bylo ze wysalem sobie to z palca
    mysle ze przy odrobinie wysilku znalazl bym logi z gg z rozmowy przd UF ;)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • To zaszczyt wpisac sie sojusznikom pod takim starciem.


    trzymalem kciuki od pierwszej chwili, gdy dowiedzialem sie jakie mysli chodza po glowie Aleks i gdzie skierowane sa jej oczy :)


    akcja jest kwintesencja tej gry , grupa doroslych (pewnie zapracowanych) ludzi , potrafi znalezc czas , zarywac nocki , po to zeby

    przejsc do historii . mam szczescie ze jestem w Wami w sojuszu .


    znow top flot wyglada normalnie, bez "odszczepiencow" z podwojna iloscia punktow .:)))


    nie zwalniajcie i przy nastepnym top1 ogame.pl chce byc w pozdrowieniach :PP
  • Gratuluję starcia. Piękny procent, top1 acspl nalezy do Nekkara :)
    Szkoda Ragnara ale z niekażdej floty wyjdzie bitwa top1. Większość może sobie tylko pomażyć o takim dopisku do bitwy.

    Kronikarz @NoName jak zawsze w formie xD. Byłeś dwa miesiące, a znasz sojuszu, moje plany, postepowanie lepiej niż kobieta z która mieszkam ^^
    Wyrzuciłem Cię bo wywlekasz prywatne sprawy poza grono odbiorców. Łapałeś sie na prowokacje lepiej niż TVN i składałeś całe to gówno w wielką całość rozgryzając mój plan na kosmos hahah.
    Najpierw proponowałem Ci elitarną ekipe na nekkarze, niespodziewanie odmówiłeś( bo nie napisałes tego wcześniej na forum xD)dla mnie to był potwarz i wyrzuciłem Cię za brak zaufania do Ciebie... chyba spadek formy bo czytałem lepiej poklejone plany :*

    Jak cos podeślj mi te logi z gg na PW (albo jak wolisz w temacie na forum xD) nie wiem czy będzie mi sie chciało bo dla mnie to bedzie duży wysiłek, ale moooże dokleję Ci rozmowy z innymi sojusznikami z tego czasu i sobie porównasz ten twój i mój plan.
    [Część jest jeszcze utajniona ale to tylko pobudzi twoją fantazję]

    I jeszcze jedno.. Nekkar nie jest słabszym uniwersum... Nekkar jest najlepszy i to ST potwierdza to twierdzenie. Szkoda tylko, że TAGI takie.
    Pozdrawiam z wakacji :)

    edit: dzie jes stare forum? co to za syf





    e;e