Przyklejony Marsic [UNITY] & NEXUS [UNITY] & Gargamel [UNITY] & Badi [UNITY] vs. szczepan [SPM] & rush [D M] 5959,01 TOP 1 ACS.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Marsic [UNITY] & NEXUS [UNITY] & Gargamel [UNITY] & Badi [UNITY] vs. szczepan [SPM] & rush [D M] 5959,01 TOP 1 ACS.

    Drodzy czytelnicy prezentuję zemstę w postaci top 1 ACS.

    HISTORIA dla tych, którzy nie znają prawdy:
    Gdy Michen, a właściwie jego "Pani" wchodziła na konto Nexusa aby szpiegować nas, a koniec końców aby podać godzinę powrotu jego floty i zezłomować Nexa, nie widziała jeszcze, że będzie miała na sumieniu statki wtopione przez Rusha. Gdy padła flota Nexa, obiecałem mu, że po jego odbudowie (w której pomógł sojusz - za co dziękujemy) padną floty Ruhs'a(cała lub jego część) a później Michen'a.
    Trzeba było poczekać aż nawinie się ktoś, kto będzie uskarżał się na Rush'a lub Michena za częste loty. Trzeba było namówić tą osobę do rozmów z jednym z nich i przekonać Rush'a albo Michena do siebie. Dogadałem się z Szczepanem, wszak też chciał dopiec Rush'owi za złom jaki dostał.
    Prowadziliśmy rozmowy z Rush'em jakieś 2 miesiące... 2 miesiące ściemniania i urabiania go tak aby zrobił dokładnie to co będę chciał... i stwierdziłem, że to już ten moment, to dzisiaj.... Badi i Gargamel w gotowości a pała NEX ma urlop .... a bez niego to nie lecę. Czekaliśmy na niego 2 dni aż wielmożny Pan będzie mógł...
    Gdy już mógł przedstawiłem mu plan i poinformowałem resztę Agresorów a oni bez wahania dołączyli do akcji. Dziękuję za elastyczność, za to że dostosowaliście się do pory dnia - wiecie, że praca nie pozwala mi grać. I przez jakiś czas jeszcze będę swoje konto marnował...

    O akcji wiedziało jeszcze 2 osoby, które nie są związane z UNITY a które dostały zaproszenie do tej akcji. Uważałem wtedy, że Ci Panowie zasługiwali na to aby być tu razem z nami. Zaproponowałem im to jeszcze przed złożeniem propozycji swoim. Odmówili - rozumiem i dziękuję za utrzymanie akcji w tajemnicy. To dla Was w pierwszej kolejności dedykuję to starcie.

    DEDYKACJE:

    - dla Panów, którzy wiedzieli a nie powiedzieli... ;
    - dla Live'a - w połowie masz problem z głowy;
    - dla Gargamela i Badiego za gotowość;
    - dla Szczepana za zaufanie;
    - i wreszcie dla gamonia Nexusa - następnym razem zmieniaj to hasło tak, aby jakieś kaszaloty miały trudniej z odgadnięciem go, bo później muszę tego typu starcia organizować aby Ci humor poprawić.

    Dla obrońcy:
    Rush - tuż po starciu napisałeś do mnie z gratulacjami wiedząc już, że to mój pomysł ... I tak jak pisałem Ci na PW - gdyby nie Państwo Michen'owie i ich chora akcja to nawet nie pomyślałbym o Tobie jak o celu. Mimo wszystko odbudowy życzę.

    Michen - ide po Ciebie.


    Dnia 18-01-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Marsic [UNITY]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Pancernik 13.000

    _________________________________________

    Agresor NEXUS [UNITY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 21.968
    Ciężki myśliwiec 3
    Krążownik 3.814
    Okręt wojenny 969
    Pancernik 6.145

    _________________________________________

    Agresor Gargamel [UNITY]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 5.862
    Pancernik 4.696
    Krążownik 4.837

    _________________________________________

    Agresor Badi [UNITY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 226.434
    Krążownik 20.956
    Okręt wojenny 3.995
    Pancernik 25.346
    Bombowiec 1.011
    Niszczyciel 1.000

    _________________________________________

    Obrońca szczepan [SPM]
    ________________________________________________

    Recykler 10
    _________________________________________

    Obrońca rush [D M]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 5.504
    Pancernik 17.700

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Marsic [UNITY]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Pancernik 12.992 ( -8 )

    _________________________________________

    Agresor NEXUS [UNITY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 19.492 ( -2.476 )
    Ciężki myśliwiec 3 ( -0 )
    Krążownik 3.700 ( -114 )
    Okręt wojenny 958 ( -11 )
    Pancernik 6.140 ( -5 )

    _________________________________________

    Agresor Gargamel [UNITY]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 5.807 ( -55 )
    Pancernik 4.695 ( -1 )
    Krążownik 4.705 ( -132 )

    _________________________________________

    Agresor Badi [UNITY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 200.517 ( -25.917 )
    Krążownik 20.414 ( -542 )
    Okręt wojenny 3.987 ( -8 )
    Pancernik 25.325 ( -21 )
    Bombowiec 1.011 ( -0 )
    Niszczyciel 1.000 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca szczepan [SPM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca rush [D M]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 2.950 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 143.839.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.192.680.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 289.997.700 metalu i 305.903.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.950 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    250.000.000 Metalu i 250.000.000 Kryształu
    39.997.700 Metalu i 55.905.500 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    289.997.700 Metalu i 305.905.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 184.678.700
    Kryształ: 269.489.450
    Deuter: -2.101.000
    agresor zyskał łącznie 452.067.150 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -861.340.000
    Kryształ: -983.262.950
    Deuter: -348.080.000
    obrońca stracił łącznie 2.192.682.950 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Marsic ().


  • Rush pisałem Ci na pw że ten złom ci się czkawką odbije i że źle zrobiłeś słuchając tej pani. (jak widzę miałem rację że to o nią chodziło)



    Widzę ze nawet unit się w końcu kapło że to nie był lot z wyliczenia kolonizuj.


    Dla agresorów gratki choc zniżyliście się do poziomu obrońcy :(


    Mimo wszystko gratki
    Insomnia, balance, 3xZ

    Pozdrowienia dla graczy
    Ldea, chelmek, cedrik, samwieszkto, Valdes, Szamot01, Holon, cedrowo, SPQR, wolny-strzelec, blaistoise, mutanta, ptysia,szewczyka dratewki, fierdzka,Viceroy i wszystkich których nie wymieniłem.
  • I tak należy karać najlepszych
    mistrzów wyliczanek z Pz chyba jednak nie będę chciał takich profesorów na zajęciach pn.
    Jak szybko i dokładnie wyliczyć lecący fs na kolonizuj
    Marsic akcja piękna i masz u mnie za nią szacun a rasch no cóż mam o nim swoje zdanie i pewnie go nie zmienię mimo że nie znam człowieka Pozdrawiam i jeszcze raz Gratki za mistycznie ukartowaną i uszytą akcję Pozdrawiam
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • Meril napisał(a):

    Jezeli dla kogos " puszczanie sie " to spotykanie sie z osobami płci przeciwnej których sie spotkało w grze i probe ułożenia sobie z nimi życia to tak - puszczam sie .
    nie chial bym ci niszczyc marzen ale on to chce cie tylko puknac, przynajmniej taka plota lata po dzielni ^^
    Kolo takiego wyznania nie moglem przejsc obojetnie

    no i oczywiscie wspaniale st, az mi rure przedmuchalo z wrazenia, czy cos.
  • Zaje... graty dla Was Panowie za tę akcję, bo nie znam większego cwaniaka na tym uni nad rusha. Wyżej srał niż dupę miał i miałem już dosyć tego jego pisania do mnie, jaki to on jest super i że mnie zniszczy. Zezłomować go teraz jeszcze co do śrubki i będzie git.

    Napisałem Wam jednak, że mam żal do Was, że nie zaprosiliście mnie do lotu, bo z miłą chęcią wysłałbym na niego co mam, aby tylko uwiecznić te dzieło.

    Meril, a Ty tam tak nie sap, bo tylko ostatnia pi...pa wystawia czyjeś konto.
  • Przecież od dawna wiadomo, że Rush to informatyk i hakuje konta, tylko udowodnić tego się nie da, w obecnych czasach narzędzia do hakowania są tak rozbudowane, że ukryje ip i gameforge to sobie może się domyślać. Gratulacje za tą akcje, mam nadzieje, że upolujecie jeszcze Michena, stawiam browara jak to zrobicie :D
    To tyle, pozdro dla Zwierzaka z NC i LIVE z UNITY oraz całego sojuszu Korona.
  • Meril napisał(a):

    Witam wszystkich...
    Kilka słów ode mnie na pożegnanie, przede wszystkim chciałabym napisac ze to co robisz marsic nie jest juz żałosne, to jest przykre. Przykre jest to że nie masz życia prywatnego, bo jak inaczej wytłumaczyc fakt ze wziąłęś sobie za punkt honoru probe zniszczenia mojego ?! Jezeli dla kogos " puszczanie sie " to spotykanie sie z osobami płci przeciwnej których sie spotkało w grze i probe ułożenia sobie z nimi życia to tak - puszczam sie . Załuje tylko ze nie mam screenów tego co o mnie pisałes , bo oddzywanie sie w ten sposob do kobiety jest poniżej jakiejkolwiek godności. Do swojej Ewci tez się tak oddzywasz Krzysztofie ? Nexus - szkoda ze dajesz sie jemu tak manipulowac bo to robił od samego początku nie działało na Twoja korzysc.
    Ja jako " Pani " Michena :P chciałabym tylko powiedzieć że konta które podobno ukradłam ( ale jestem zdolna ) to tylko wierzchołek góry lodowej, sam nexus ma pewnie jeszcze z 3 , o marsicu nie wspomne. Długo się zastanawiałam czy nie napisać tutaj jakiś "smaczków" np o tym jak sie rozpadło tak naprawde KGW i Winter , jak utworzono Unity itp ale zostawie to dla Was moi drodzy. Tym uni trzęsie kilka osób i to nie koniecznie z topki.

    Teraz pozdrowienia te ostatnie dla Michena, Wujka Samo Zło , Przemczysława, ParuffkowegoJohna, Rapaxa, Rusha ( Szo :) )Godfathera I NC ( szkoda ze tak wyszło ale może kiedyś się dowiecie jak było na prawdę - bardzo Was lubiłam Panowie )

    Marsic - napisałes że idziesz po Michena - heheh będzie Ci cięzko , a ja Ci powiem jedno : karma wraca :) mam nadzieje ze do Ciebie ze zdwojoną siła świnio !

    Nudno tu trochę, to może odpowiem an tego posta.
    1. Czyli moje zagranie było przykre xD? - to co mamy powiedzieć o zezłomowaniu nexusa po tym jak weszłaś na konto i podałaś godzinę powrotu aby Michen mógł policzyć - jednym słowem hipokryzja i beka z babki.
    2. No tak nie mam życia prywatnego - a najlepszym dowodem na to jest brak czasu na gre. Czyli drugie zdanie z tekstu i drugie mało logiczne. Jeśli chcesz mi w jakiś sposób pocisnąć to posadź przed komputerem na swoje miejsce kogoś, kto w jakimś stopniu ... no nie wiem chociaż najmniejszym... myśli?
    3. Czy gdzieś kiedyś napisałem do Ciebie, na jakimś forum powiedziałem Ci to w rozmowie telefonicznej lub na żywo, że się "puszczasz"? - aaa przecież regularnie wchodziłaś na konto Nexa z połową tego uni a później się tego wypierałaś. Póki tego nie powiedziałem otwarcie i nie ma na to jakiegoś namacalnego dowodu to możesz sobie pisać co chcesz a nawet jeśli tak pisałem to nie do Ciebie - jednak tutaj trzeba znowu wrócić do wchodzenia na obce konta. Badum tss...
    4. Pewnie bym do niej tak mówił, gdybym wiedział to co wiem o Tobie. Tutaj dobrze określił to oxe - ak zawsze trafnie i w swoim stylu.
    5. Moja tak zwana manipulacja Nexusem doprowadziła go do:
    - utraty i odbudowy floty;
    - utarcia nosa DM;
    - napisania przez Ciebie tego durnego komentarza - na szczęście z pożegnaniem a co za tym idzie uwolnienia nas od Ciebie :).
    6. Ukradłaś moonówkę a na inne konta tylko wchodziłaś. Spokojnie to hipokryzja :).
    7. Konta - pokaż mi bana za to ?
    8. Jak rozpadło się KGW i Winter ? Bo donosiłaś na nich do Nexa. Co robiłaś jak byłaś w NC? To samo... donosiłaś.
    9. Unity powstało po to aby rozwalić KGW i Winter i później w pierwszej opcji wpsółpracować z NC po połączeniu uni - jednak ta ścieżka została zadeptana trochę z mojej winy a trochę z winy histori jakie ma moje konto. Może i lepiej - bo ktoś na mnie przynajmniej lata.
    10. Tak idę po Niego po części dzięku Tobie. Ma 2 opcje - zdobyć passy do mojego konta w ten lub bardziej supportowy sposób lub iść na urlop. NA trzecią opcję jest za słaby i pod względem wiedzy o tym jak gram i pod względem zasobów na swoim obecnym koncie.

    Wyszedł taki dekalog o tym co robiłaś jak grałaś/grasz na tym uni.

    I oczywiście - Agresorom odbudowy życzę.
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Marsic ().

  • Chciałbym prosić o trochę opanowania i nie obrażania na tym forum Meril. Głównie upominam UNITOW. Myślę, że to co wiemy wystarczy. Było co było a zemsty to dopiero przedsmak. Zrobimy to bez haseł, liczenia kolonizuj XD itd. A zapomniałem wspomnieć mam nadzieje, że ładnie wiechał pushyk z Bad Lucka Rush ? :) czy który z was to tam zrobił. Ten trick z podkreślnikiem w mailu był dobry :) a to mi dowodzi po raz kolejny, że wyliczyć umiecie drobne na jabola :P I szczerze cieszę się, że pokazaliście, że inaczej nie mogliście mnie zjechać XD Brawo wy. To Uni was zdepcze cały ten DM i pewną część Screw. Aaa sorry za ten urlop nie pamiętam nic z soboty :/ miałem skończyć z ogame bo nie mam czasu :) dla was znajdę :) wujek, rapax, parowa, little black i jak tam masz przemczysławie, r1, rush, thurin ( hummm to chyba moje ukradzione konto xD), Ja tez ide po was z calym UNITY zobaczymy jak trzęsiecie tym UNI :) i nie będzie już hasła... Aż mnie szokuje sojusz Screw, że trzyma graczy z Dm i moonowki :) ale jak tak jest to będzie trzeba powiększyć listę :)Mi

    Ps. mari trzymam za słowo xD tylko ta lama bez haseł nie zejdzie z urlopu :) chyba że chciałby mnie spotkać ja podam adres michenku bez problemu :)

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez NEXUSu39 ().

  • Mari napisał(a):

    Przecież od dawna wiadomo, że Rush to informatyk i hakuje konta, tylko udowodnić tego się nie da, w obecnych czasach narzędzia do hakowania są tak rozbudowane, że ukryje ip i gameforge to sobie może się domyślać. Gratulacje za tą akcje, mam nadzieje, że upolujecie jeszcze Michena, stawiam browara jak to zrobicie :D
    To tyle, pozdro dla Zwierzaka z NC i LIVE z UNITY oraz całego sojuszu Korona.
    8o 8o 8o Da się to jakoś odzobaczyć?
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.
  • oXe napisał(a):

    Mari napisał(a):

    Przecież od dawna wiadomo, że Rush to informatyk i hakuje konta, tylko udowodnić tego się nie da, w obecnych czasach narzędzia do hakowania są tak rozbudowane, że ukryje ip i gameforge to sobie może się domyślać. Gratulacje za tą akcje, mam nadzieje, że upolujecie jeszcze Michena, stawiam browara jak to zrobicie :D
    To tyle, pozdro dla Zwierzaka z NC i LIVE z UNITY oraz całego sojuszu Korona.
    8o 8o 8o Da się to jakoś odzobaczyć?
    no to bylo tak genialne ze po przeczytaniu tego do teraz nie moge dojsc do siebie :D brakowalo jeszcze w tym wjazdu emacsem przez sendmail i zakladaniu hasel na plyte glowna za pomoca gumiaka umoczonego z ikrze norweskiego jesiotra podczas pelni ksiezyca, trzymajac sie przy tym za lewe jajko prawa reka, od lewej strony.

    A akcja w sumie calkiem calkiem, szatan jest z was dumny, szkoda tylko ze nie zrobiona na kims w sumie "niewinnym" bylo by wieksze zamieszanie, mowienie ze jestescie niefajni i w ogole zebyscie wdepli w sidla na niedzwiedzie. I jeszcze mimo wszystko szczepan tez powinien dostac rykoszetem ^^
  • Mari napisał(a):

    Wierzcie dalej w te bajki o wyliczonym kolonizuj...
    az karaczan gnije... nawet nie wiesz z czego my sie nabijamy, nie chodzi o to czy bylo hakniete czy nie, ale o to co ty za bzdury wypisales, juz ci oxe zasugerowal porownanie z bonzo hakerem, ale tez nie zaskoczyles.
    Ale w ogole to uwazam ze osoba ktora potrafi co najwyzej policzyc dt i ile razy sie dziennie podlizac, to nie powinna mi mowic co sie w tej grze da wyliczyc, a co nie ^^
  • odezwał się pro gracz co się wysłowić na forum nie potrafi, skąd wiesz co potrafię jak nie muszę wstawiać na pokaz steków na forum jak ty to robiłeś i tylko dostawałeś orgazmu jak zobaczyłeś komentarz z gratulacjami w temacie, a co do podlizywania, to jak podlizywaniem nazywasz pochwałę za wlot to życzę powodzenia, ty i ten oxe jesteście siebie warci, pozdro
  • Mari napisał(a):

    odezwał się pro gracz co się wysłowić na forum nie potrafi, skąd wiesz co potrafię jak nie muszę wstawiać na pokaz steków na forum jak ty to robiłeś i tylko dostawałeś orgazmu jak zobaczyłeś komentarz z gratulacjami w temacie, a co do podlizywania, to jak podlizywaniem nazywasz pochwałę za wlot to życzę powodzenia, ty i ten oxe jesteście siebie warci, pozdro
    wiem co potrafisz, nic :D tak jesli chodzi o gre, bo wlazenie w dupe to opanowales do perfekcji. Nie chodzi o zadne gratulacje, ale o zwyczajne wlazenie publicznie w dupe, a prywatnie jechanie po kims.Wrogow to ja mialem sporo, wyzywalismy sie niemilosiernie, to idzie zrozumiec, nie mam urazy ^^ ale takich dwulicowych dupowslizgow jak ty to sie nie da tolerowac, nawet po latach :]

    p.s jak widzialem komentarz z gratulacjami to mi rece opadaly, duzo bardziej wolalem zadyme i klotnie, ale czy sie powinieniem dziwic ze taka blyskotliwa persona jak ty tego nie zauwazyla? chyba nie ^^

    p.s2 ojejku jejku wyslowic sie nie umiem? o rany, wez jeszcze policz mi literowki, zle postawione przecinki i w ogole bledy, przejedz najlepiej wordem coby ladnie podkreslil i wklej skrinszota. Zniszczysz mnie tym
  • Dobra Wyrzym podsumujmy, nie chodziło mi o to ile błędów robisz tylko, że ciągle nawołujesz może i żartem, nie wiem do mowy nienawiści, jakieś szatany karaczany i inne pierdoły.
    Druga sprawa, że ja nic do Ciebie nie mam jako człowieka, bo Ciebie nie znam i nie zamierzam się tu bawić w jakieś przedszkole, co do tego włażenia publicznego w dupę to w sumie nikt chyba święty nie jest, bo mówisz, jakbyś nigdy nikogo nie obgadywał, a to, że to wyszło na światło dzienne to już zasługa wojownika światła.
    Nie róbmy tu już bałaganu, starcie konkret, odegrali się panowie i tyle w temacie, pozdrawiam Ciebie serdecznie Wyrzym.
  • ja nie obgaduje ludzi za ich plecami, ci kogo nie lubie o tym wiedza, a nie udaje ze ich lubie czy cos. To co ty odwalasz to zwykla obluda, dwulicowosc i jeszcze kilka innych slow ktorych sobie nie moge teraz przypomniec, skutki walenia ruskiej mety...

    W sumie to przyznales ze robiles mi publicznie dobrze, czy ja tam sobie robilem dzieki tobie, czy jak to tam bylo, no ten tego, trzepu trzepu? trysk trysk? argh
  • no i to jest konkret starcie... ;]

    przekręt był ? był. okejka leci ode mnie hehe :D

    w sumie mógłbym dodać swoje 3 grosze ale powstałby jeszcze gorszy syf w temacie...także tego gratulacje dla Was :)

    Mari....kończ waść wstydu oszczędź.

    pozdr
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]