kolonizacja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kolonizacja

    Są gdzieś opisane szanse skolonizowania planet z polami z górnego zakresu tabelki na danej pozycji ?
    a konkretnie chodzi mi o pozycję 3, czy aby trafić na 3 kolonie z 180 polami to trzeba mieć niezłego farta czy wystarczy trochę cierpliwości ? dajmy na to z 50 kolonizatorów starczy by taka ustrzelić ?

  • To było przed redesignem, teraz jest największa szansa na 7-9.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • A ja wysłałem już z 40-50 kolonizacyjnych na różne pozycje i zastanawiam się czy mi nie odbija :P

    Trzeba próbować, może trafić się za pierwszym razem a może i za 30 nic z tego. U mnie ładnie trafiło się na pozycji 10, 248 pól ale niestety temperatury ma same dodatnie choć to lodowa planeta a obok jest tropikalna z minusowymi o pozycję wyżej. To trochę drażni. Z kolei na pozycji 15 ciągle w okolicach 130-140 czyli poniżej średniej dla uni.

    Z drugiej strony zastanawiam się czy kolonizowanie 1 dla satelitów to w ogóle dobry pomysł, szczególnie na uni z przyśpieszoną ekonomią, grawitony to jednorazowy epizod a brak deuteru będzie stały.
    Starcia Tytanów u16: 232% 384% 440%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Bunkier Tytan ().

  • Lord Bunkier Tytan napisał(a):

    A ja wysłałem już z 40-50 kolonizacyjnych na różne pozycje i zastanawiam się czy mi nie odbija :P

    Trzeba próbować, może trafić się za pierwszym razem a może i za 30 nic z tego. U mnie ładnie trafiło się na pozycji 10, 248 pól ale niestety temperatury ma same dodatnie choć to lodowa planeta a obok jest tropikalna z minusowymi o pozycję wyżej. To trochę drażni. Z kolei na pozycji 15 ciągle w okolicach 130-140 czyli poniżej średniej dla uni.
    Generalnie jak są te zakresy na tym wykresie co wrzuciłem, to największa szansa na trafienie jest na coś co się znajduje koło jego środka. Ale czasami są bardzo dziwne losowania i tam gdzie się spodziewa czegoś koło 210, dostaje się 175.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • @Lord Bunkier Tytan
    Ja tylko dlatego szukałem na 3. pozycji dużej planety (tu są największe z tych spośród pozycji 1-3. i 13-15.), żeby potem przenieść ją na 15. pozycję. No i się udało całkiem fajnie. O ile miałem pecha przy szukaniu, to temperatura po przenosinach to -130 stopni :D

    od -170 do -130 - tak dla jasności
  • Ja obrałem nieco inną drogę jeśli chodzi o zasilanie planet na 15, mam 3 z temp -129* wszystkie zasilane satkami i ele. słoneczną na wysokim poziomie i jakoś daje radę a wcale jakiegos wielkiego defa nie mam na nich. Wystarczy mieć >240 pól i wszystko się zmieści, a nawet nie będę w stanie zbudować tych planet na max.