Uważajcie ludzie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Uważajcie ludzie

Uważajcie ludzie nygusy nacierają.. znów maja kolejne konta kolejne pusze będą robić kolejne setki zasiadaczy .....
    dałem im konto w zamian za bycie monowka o nazwie "psik" to je zezłomowali jeszcze ST na forum wstawili.. szybka zmiana passów i nicka i dalej notoryczny pusz !

"zła Kobieta" - obecny nick

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 1 time, last by umpa ().

• Obserwujemy, obserwujemy oraz skrupulatnie notujemy i zgłaszamy do supportu jak coś. Support też już wyczulony tak więc muszą się tam ostro spinać aby nie popełnić żadnego błędu, nie zostawić żadnego cachu, ciastek, ciastek flashowych i localstorage w katalogu usera systemu bo tym razem pójdzie ban perm. A już o szemranym handlu nie wspominając.

Jeżeli ktoś ma informacje na temat ich multikont to bardzo proszę do zgłaszania do mnie, w grze nick: Unreal tak aby support miał jak największy ogląd sytuacji.
    Top1 Nusakan, Top1 EKO Nusakan
  • No, zonk. Mam bana za to, że kapitanowi koksowi napisałem, że sie dziwie jak można być w sojuszu oszustów. A to narusza punkt 5.2 OWU
    d) mają charakter obraźliwy, dokuczliwy, oszczerczy lub naruszający dobre imię w inny sposób;

No comment.

The post was edited 3 times, last by Unreal6 ().

• Dobrze, że za takie coś w realnym życiu nie pakują do więzienia. :)
    Dla GO który dał Ci za to bana lepa w czoło, żeby zmądrzał.

Dokuczliwy, czyli jakbym napisał, że ktoś jest gruby - rozumiem, że ban,
    Gdybym napisał, że ktoś zachowuje się infantylnie - ban bo to jest dokuczanie,
    Napisałbym imię Łukasz jest głupie i mi się nie podoba - ban, bo naruszam dobre imię,

Mi ktoś napisał pw: .... coś tam coś tam.... [ciach] i bana nie dostał. :D
    Także z tego miejsca pozdrawiam GO który dał Tobie bana unreal oraz pozdrawiam tego GO, który nie dał bana tamtemu typkowi, bo go ładnie wysłałem na pz. :D

tyle z mojego wywodu....
    pozdro

Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę
  • Heh to jednak nie Koks tylko ty zgłosiłeś? Co za żenada :) Ja wiem, że w naszej rozmowie ty chyba tez używałeś zwrotów załapujących się na punkt 5.2 d ale nawet do głowy mi nie przyszło aby cie zgłaszać za to do GO !

Czyli już nawet grać z tobą nie można bo używacie perfidnie razem z ulisiem multikont oraz rozmawiać też z wami nie można bo zgłaszacie do GO.
    Czyli jedyne co można z wami robić to totalnie bojkotować :) Co zalecam wszystkim na tym uni.

The post was edited 1 time, last by Unreal6 ().

• Unreal6 wrote:

Heh to jednak nie Koks tylko ty zgłosiłeś? Co za żenada :) Ja wiem, że w naszej rozmowie ty chyba tez używałeś zwrotów załapujących się na punkt 5.2 d ale nawet do głowy mi nie przyszło aby cie zgłaszać za to do GO !

Czyli już nawet grać z tobą nie można bo używacie perfidnie razem z ulisiem multikont oraz rozmawiać też z wami nie można bo zgłaszacie do GO.
    Czyli jedyne co można z wami robić to totalnie bojkotować :) Co zalecam wszystkim na tym uni.
    Ale dlaczego nie powinienem cię zgłosić w momencie kiedy używasz wulgów aby obrażać moich sojuszników? :D co my jacyś koledzy jesteśmy?
  • KapitanKoks z tego powodu, że jedyną osobą z która miałem niemiłą rozmowę byłeś Ty. Agenta nie brałem kompletnie pod uwagę bo myślałem, że jak jest walka o top to honor mu nie pozwoli uciekać sie do takich zabiegów. Ale jak widać z bezsilności wykorzystał i taki sposób bo inaczej nie może :)
    No nic, kara dla mnie słuszna, regulamin złamany, bluzgi były. A to co wszyscy myślą na ten temat to już całkiem inna sprawa :)

Koks: "szok ile ty masz teorii spiskowych ,kto ,co, kiedy, gdzie, jak" - ile mam? Miałem jedną teorię, że ulis ma wiele multikont no i co się okazało? Że miał dziesięć którymi od długiego czasu zasilali swoje konta i dostal za to bana razem z tymi kontami. Więc o czym piszesz?
    Dodatkowo też - te konta dalej mają, dwa z nich zeszły z urlopu dwa dni temu.

P.S.
    Widze, że ktoś tu coś jeszcze plumka no ale ten ktoś jest bojkotowany za swój całokształt na uni więc niech nie liczy na jakiekolwiek odpowiedzi :)

The post was edited 2 times, last by Unreal6 ().