Przyklejony Lorgan [D M] & rush [D M] & Kromak vs. NEXUS [UNITY] - 4494% TOP1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A ja powiem tak dawno dawno bardzo dawno temu w odległych uniwersach byli gracze i były sojusze za którymi się tęskni i do których się ma szacunek i pamięć. Zaręczam wam że przez takie RW i wpisy nikt za wami tęsknić nie będzie a jeśli ktoś wspomni o was to tylko z pogardą.

    Sprawa z waszych opisów jest dość oczywista. Gdyby panowie rush i michen byli tak świetnymi graczami wiedzieli by że wieki temu istniała możliwość złapania kogoś na kolonizuj gdyż był taki jeden błąd w grze [został on jednak dość sprawnie usunięty - choć możliwe że jakiś błąd mógł przywrócić tą lukę] i nie jest to powyższy opis. Po prywatnej rozmowie z jednym z agresorów jestem 100 % pewny co do powodów tego złomu jednak to zostawię dla własnego domysłu obrońcy.


    Nie lubię unity ale jeszcze mniej przepadam za chamskimi zagrywkami dlatego nie żal mi obrońcy ani nie cieszy mnie jego złomowanie - zarówno obrońca jakiś czas temu wykazał si brakiem rezerwy do gry złomujac skradzione konto (i tu nadal niewyjaśnione kto i po co je ukradł skoro złodziej porzucił je do złomowania) jak i agresorzy ośmieszając si durnym opisem niemającym racji bytu gdyż tak jak napisałem powyżej była opcja do złomowania z kolonizuj ale to n ta co opisana wyżej co jasno daje do zrozumienia co było powodem tego złoma.

    Moderator kasai:
    Upominam za kolorowanie całego posta.
    Insomnia, balance, 3xZ

    Pozdrowienia dla graczy
    Ldea, chelmek, cedrik, samwieszkto, Valdes, Szamot01, Holon, cedrowo, SPQR, wolny-strzelec, blaistoise, mutanta, ptysia,szewczyka dratewki, fierdzka,Viceroy i wszystkich których nie wymieniłem.
  • Tu nie było żadnego wyliczenia,i tego ST nie powinno tutaj być.Taka prawda.Można tu wiele jeszcze napisać,ale szkoda słowa.Michenie co do tego co napisałęś,szkoda,obraziłeś mnie.Ale Ty skręciłeś w lewo nie ja,Ja Ci na konto nie właziłem po przyjacielsku,a Ty masz do mnie żal,że powiedziałem że Lorgan to Ty.A czego się spodziewałeś po takiej akcji? po Twoich głupotach które tu wypisujesz.Poza tym ja jestem w Unity,a Nexus to mój sojusznik.Mam jedno konto od początku gry,i nie szpieguje kolegów.Za to Ty z tego co wiem ukrywasz ,czy ukrywałeś się pod wieloma nickami.Nie musisz się do mnie odzywać Michenie,ale nie używaj tekstów tego typu ze odezwiesz się do mnie w inny sposób.Reszte zostawiam Ci
  • A więc teraz kiedy ochłonęliśmy, proszę o odpowiedź na jedno, a nawet dwa nurtujące mnie pytania. Skoro atakujący stwierdzili, że wyliczyli stacjonuj, to ciekawe jak dokładnie określili czas, skoro kolonizuj w tym samym układzie w zależności od tego, na którą pozycję wypuści się FS, to czas powrotu może różnić się od kilku do nawet kilkunastu minut. Żeby dokładnie określić czas powrotu musieliby wiedzieć, że flota leci np. z 5 planety w układzie na 4-6 a nie na 15, bo wtedy czas powrotu różni się o kilkanaście minut.
    Może atakujący mi to wyjaśnią, jak dokładnie określili czas?

    Po drugie, skąd wiedzieli ile transporterów wysłać do rabunku, skoro wcześniej nie było skanów, a transporterów wysłano z dokładnością do jednej sztuki. Może na to też otrzymam odpowiedź?
  • jak juz ktoś napisał, kolonizuj można było złapać jakieś 5-6 lat temu przez aktywności w galaktyce ale teraz to jak przewidzieć pogodę na kolejny tydzień z fusów po rozpuszczalnej.. bajki pisać każdy może, rzeczywistość i tak wszystko zweryfikuje. Złapać pz jest ciężko jeśli masz słabszego neta, nawet z wyklikanego masz margines na to by uciec flotą przez tp :)

    I taka refleksja na koniec, jakim trzeba być frajerem żeby zniżyć się do takiego lewusa i jeszcze wciskać ciemnote graczom którzy zęby zjedli na tej grze..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • [mniam] Stare wygi wiedzą jak taki rzeczy się wylicza.
    Ja kiedyś wyliczyłem kiedy ziomek dostanie wylewu i umrze. Sporo się na tym obłowiłem :love:

    Słyszałem że cedrik potrafi wywróżyć przyszłość z kleju do tapet :saint:

    Administrator Forum kasai:
    Prosze sie wyrazac.
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez oXe ().

  • Bzdura!!! Oxe - cedrik to liczyl tego FSa :D.
    A tak na serio to nie chce mi sie juz grac tu pushery. Ogame po raz kolejny pokazalo mi swoja brudna twarz. Pewnie flote swoja spushuje w soju (to dla ciekawskich).

    Zegnam Kallisto.
    In life only death is for sure