W krzywym zwierciadle : Team i Przekrety jakie tam maja miejsce :)

• W krzywym zwierciadle : Team i Przekrety jakie tam maja miejsce :)

Łelkam Evrybady :D Na Wstępie chciałem się przywitać jestem Wujek Władek i jestem w określonej tu wizycie a mianowicie Chce za Pomoca neuronów które dotrą do mózgów SGO ORZ GO przedstawic im cos byc moze to tam doleci :)

Jak sami wiemy w supporcie jest taka opcja zgłaszanie gry pod jednym IP :D Czy cos w te deske :) Jak rozumieć to pojęcie zgłaszanie co mozna zgłaszać ?
    Np Własnie taka sytuacje że uwaga bo będzie Bomba :)
    ,Mieszkam w Holandii od roku z narzeczoną, mamy dom pracujemy rodzinę w skrócie 90 % graczy to pewnie ma :). Jak sami wiemy jest IP stałe jak i IP zmienne my z narzeczona mamy stałe. Mamy 1 dnego kompa 2 telefony :) Psa , samochód mikrofalówkę pralkę garaż :) Dom, 1dno dziecko ( ma stałe IP). Ja mam top 17X a narzeczona miała 12X. Wszystko bylo w najfajniejszym porządeczku graliśmy sobie od 3 tyg :) nie było żadnych krzywych akcji z surowcami, nie były one słane z słabszego do wyższego, lecz byla Tylko jedna sytuacja gdzie narzeczona będąc w pracy posłała mi 700kk dexu bo miała nadmiar sura leciala z wyższego do nizszego top a po to zglosilem gre tak by nie oszukiwać i korzystac z nie dozwolonych programów, ja w Tym czasie bylem w innej części Holandii wiec nie było mowy o PUSHU to była jedna sytuacja jedyna gdzie był kontakt surowców z kontami. Owszem podejrzanie mogły wyglądać Logi gdy byliśmy w domu bo jak ja wychodziłem od kompa narzeczona robiła coś tam w necie i oczywiście logowała się 2 min po moim wylogowaniu czasem nawet ciut krócej :) Sytuacje te miały miejsce tylko i wyłącznie wieczorami jak siedzieliśmy w domku, bo przecież nie założę jej Homonto i zakazu na kompa. Do czego zmierzam już tłumaczę Konta zostały zgłoszone do wspólnej gry na 1dnym IP czyli wszystko jak najbardziej wporzo, zgodnie z regulaminem, przed chwila wchodzę na konto swoje patrze ban za multi Konto Moje konto jest zbanowane na 2 Tyg a narzeczonej na 20 lat, mimo tego iz wsio było zgłoszone. Moje Pytanie brzmi PO JAKA CHOLERĘ JEST OPCJA ZGŁASZANIA GRY NA 1DNYM IP? Po to aby ludzi Banować ?

A może szanowny team GO oraz SGO wytłumaczy wszystkim graczom dlaczego członek Teamu Migotka na serwerze Quantum ma 2 konta i nie ma bana ? Jedno eko 2gie flota hmmmmmmmmm Jak wytłumaczycie to ?
    Z chwilę będzie zamykam temat bo nie widzę podstaw by widniał on w dziale DiD :D Dlaczego nie powiecie o przekrętach jakie maja miejsce każdy gracz to widzi :) I nie od dziś wiemy ze migotka ma 2 konta i sama się z Tym obnosi , Laski wam porobiła że jej nie banujecie ? Czy po prostu wyjdzie więcej tego ? Ja wiem Po prostu za kare karzecie jej liczyć kolby kukurydzy na polu a ze zima jest i kukurydzy na polach nie ma to symulator SGO 2016 i heja banana :) Polowa z Tych GO ktorzy tam są w Teamie ma zapewne krzywy zgryz bo siedzicie przy tych kompach i myślicie cóz by tu upolować i kogo zbanować. A stołeczki kopiliście za te kukurydze co ją migi liczy, potem ją zbiera z kolbami to juz wiecie co robi {nie bd wam tłumaczyc a później popcorn w mikrofali , siedzi potem taki SGO Go przed kompem z popcornem od niej i myśli komu by tu banika założyć za Czysta grę.

Jaka jest wasza cena Bierzecie w Dolarach czy może w Pl-enach ? Krakit ma 2345323455 kont i go nie zbanujecie a dokładnie o Tym wiecie ? Nie wiem wycieczki do Izraela wam funduje ? Jak to jest koleś jest zgłaszany przez polowe serwera za multi i nic cisza jak w mordę strzelił....... Nie wiem może nie do Izraela może ryż jeździcie z nim zbierać do Wietnamu przez to macie skośne oczy na krzywe akcje innych a otwieracie oczy wtedy gdy ktoś gra z zasadami :) Zlomnołem se nawet flote i stawiałem eko by nie było niczego podejrzanego :) Sam się przyznał w rozmowie z Harley Quinn że odbiera fsy za innych i wgl .........

Banujecie graczy normalnych ale jak już chodzi o kogoś z teamu siedzicie cicho ? Nagle regóły nie obowiązują ? Więc po co wgl jest ta opcja ZGŁASZANIA wytłumaczcie to !

Vi veri veniversum vivus vici

Mocą Prawdy żyjąc, żywy podbiłem wszechświat.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez LerGo ().

• dostałeś pewnie bana dla tego, że raghnall napisał o tym że masz multi, tak właśnie działają GO, pewno jeszcze PAX.
    Ostatnim razem jak miałem kontakt z tym geniuszem to wystawił mi bana za bash, bo gość który używał lewego softu dostał złoma i mnie zgłosił. PAX nawet nie raczył policzyć do 6 tylko wystawił bana, bo ktoś tak napisał.
    Jakich kolegów ma krokiet w takim układzie?
  • No bo te ułomy z Gf takie sa po co ktos ma zglaszac i grac uczciwie jak jest se taki krkit ktory jest zglaszany i zadnej reakcji...... Cwela wbijam w Gf prosto w czolo bo nadajecie sie tylko do tarcia chrzanu.

Siedzi wczoraj na ircu jakis pseudo sgo i pytam go: Po co w takim razie jest opcja zglaszanie gry na 1dnym Ip skoro i tak banujecie konta, to nawet imbecyl nie potrafil racjonalnie wytłumaczyc tylko jedyne co powiedzial : 1 dna osoba 2 konta ŹLE, 2 osoby 2 konta Dobrze. Ale idiota i tak nie zrozumial ze graja 2 osoby a nie jedna bo po co rozumiec skoro zasady maja w dupie gdyz Migotka ma 2 konta na quntum a i tak lache na to kladziecie.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LerGo ().

• Pewnie mnie zjecie za to co powiem, ale GO pilnują przestrzegania regulaminu. Są sytuacje kiedy się mylimy, nie jesteśmy maszynami i każdy może się pomylić. Jest też coś takiego jak odwołanie, zamiast iść na forum płakać i obrażać cały team jaki jest i jaki był, to może powinieneś napisać odwołanie i dostać odpowiedź i wyjasnienie od GO/SGO. Na 100% będziesz miał wtedy lepszy efekt niż poprzez wylewane płaczu na forum.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

Pewnie mnie zjecie za to co powiem, ale GO pilnują przestrzegania regulaminu. Są sytuacje kiedy się mylimy, nie jesteśmy maszynami i każdy może się pomylić. Jest też coś takiego jak odwołanie, zamiast iść na forum płakać i obrażać cały team jaki jest i jaki był, to może powinieneś napisać odwołanie i dostać odpowiedź i wyjasnienie od GO/SGO. Na 100% będziesz miał wtedy lepszy efekt niż poprzez wylewane płaczu na forum.
    Ty sie czytasz Koleś ? cos ci powiem przed zgłoszeniem konto nie bylo wogole logowane na 1dnym IP WOGÓLE ! dopiero jak zglosilem gre SGO kruszynka napisała : Zgloszenie przjjete i proponuje zapoznac sie z pkt 2 regulaminu gry ! Wszystko bylo wporządku ! czaisz dzbanie Wszystko !

• Draken piszesz, że każdy się może pomylić. Jeśli dostajecie zgłoszenie od gracza x, że dany gracz złamał regulamin i zaatakował więcej niż 6 razy w ciągu dobry to co wtedy robicie? Banujecie gracza czy sprawdzacie logi? Bo jeśli sprawdzacie logi, to jak możecie się pomylić? Macie czarno na białym 6 ataków pod rząd, jedyne co Wam pozostaje to sprawdzić ostatnie 24h czy był jeszcze inny atak na daną planetę, gdzie tu miejsce na pomyłkę? No chyba, że banujecie z góry, a jeśli się ktoś odwoła to sprawdzacie logi. No wybaczcie, ale wygląda to tak jakbyście byli leniami, jeśli Wam się nie chce to po jaką cholerę pchaliście się do staffu?
  • falku napisał(a):

Draken piszesz, że każdy się może pomylić. Jeśli dostajecie zgłoszenie od gracza x, że dany gracz złamał regulamin i zaatakował więcej niż 6 razy w ciągu dobry to co wtedy robicie? Banujecie gracza czy sprawdzacie logi? Bo jeśli sprawdzacie logi, to jak możecie się pomylić? Macie czarno na białym 6 ataków pod rząd, jedyne co Wam pozostaje to sprawdzić ostatnie 24h czy był jeszcze inny atak na daną planetę, gdzie tu miejsce na pomyłkę? No chyba, że banujecie z góry, a jeśli się ktoś odwoła to sprawdzacie logi. No wybaczcie, ale wygląda to tak jakbyście byli leniami, jeśli Wam się nie chce to po jaką cholerę pchaliście się do staffu?
    Robimy to na podstawie logów, ale człowiek to nie maszyna i się może pomylić przy interpretacji tego co widzi. Poza tym dodaj zmęczenie, większość z nas(jeśli nie wszyscy) ma pracę, rodzinę albo szkołę i GO jest czymś co robimy bo lubimy i to zmęczenie potrafi być czynnikiem, który jest przyczyną błędów.
    Zostań jednym z GO i zobaczysz jak to jest, ale czasami nie widzę sensu tłumaczenia tego kilka razy jak i wy tak tego nie jesteście albo zdolni zrozumieć, albo nie chcecie.
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • pl1 jestem administratorem w innej grze, naprawdę jeżeli uważasz że osoba mająca panel w grze nie ma nic innego do roboty niż doszukiwanie się jak uwalić gracza - naprawdę się mylisz ;)
    jak już pisano ZWG nie zwalnia Cię z przestrzegania zasad jeżeli chodzi o multikonto. W logowaniach to wszystko widać :P Nie jest możliwe by ktoś non stop logował się zaraz po sobie.
    Naprawdę łatwo odróżnić czy na koncie gra jedna osoba, czy faktycznie każdy gra swoje.
    Nazywaj mnie jak chcesz - osoba nadająca bana nie wzięła go nagle z kapelusza, a już na pewno jeżeli chodzi o perma.
    Komuś wytykasz multikonto a sam miałeś niejedną gsówkę na Q, wypowiadasz się tutaj jakbyś był najświetszą osobą na uni. A wszyscy wiemy, że latasz też na swoim starym koncie z Q.

Z życia Uniwersów
    PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:fa: Rekrutacja MOD :fa:
  • nie mowie o permie na bylym koncie cheva - bo nie wiem jak tam to wygladalo
    ale wiem jak wygladalo na why so serious - i tam perma byc nie powinno - a z tego co wiem na poczatku byl .
    oskarzenia typu ze ja gram na bylej irze sobie daruj bo gowno wiesz - i jak nie wiesz to nie pisz
    Kalinka wlasnie z CIebie niezla beke ma .i mowi mi co bym tu dopisal - ale wstrzymam sie.
    niejedna gsowke :) masakra:D od razu 15
    amstel wie to Cie doedukuje , bo jak narazie to kiepsko detektywie ruda :E
  • A po mojemu to kłębi się tu głębszy spisek i bardziej złowrogi.
    Kalina i Migotka od dawna są w zmowie.
    Ich celem jest doprowadzenie do depopulacji quantum i zagłada jasnej rasy.
    W tym celu podsycają konflikty i dramy, ustawiając się niby to po przeciwnych stronach barykady.
    Ale wprawny obserwator, widzi co jest grane
    Twój ban lerGo to tylko kolejny etap planu.
    następnym będzie wzjemne unicestwienie Adasia i Lucka.
    Chciały do tego doprowadzić już wcześniej, ale nie wszystko zawsze idzie po ich myśli.
    I wszystkim i wszystkimi rządzić będą one dwie :D
    Nikogo nie dziwi, że ten topic nie dostał jeszcze tradycyjnej kłódeczki z adnotacją o niewłaściwym dziale?
    Komuś pewnie zależy, żeby nie dostał tak od razu ;>

Tak na serio... ZWG = ban za multi z opóźnionym zapłonem. Tak już teraz jest.
    Jeśli ban nie słuszny powodzenia na supporcie. Wbrew pozorom, można z tego wyjść.
    Jeśli słuszny to trudno.

WINTER