Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • widzisz Pani kawa z mlekiem , wy chcecie zrobic tak by duze floty latały ? ryzykując ze mogą stracić lata i miesiące pracy , i macie pretensje ze wchodzą na urlop. Otóż powtórze to jeszcze raz , gornicy jak i flociarze to dwa rozne style gry , gornik do straty ma tylko dt i sure , my miesiace pracy , i jezeli nie mam czasu dogladac floty nie robie tego wchodząc na urlop.


      jakie wydłuzanie pracy stoczni i urlopu ? to spowoduje tylko ze na uni zostaną tylko konta ekowe , bo robienie fsów dużą flotą na wymarłym uni jest nie opłacalne , a na szybszych speedach fs w us jest za krotki , a poza układ za drogi , policz sobie mój przypadek , gdybym robił fsy dziennie minimum 50 baniek paliwa na bezpiecznego fsa , a na konto i tak musze zagladac. a jak to robic gdy nie mam możliwośći ? Wy sobie swoimi dt zrobicie fsa na pare dni i macie wbite co się dzieje na koncie , raz dziennie lub raz na pare dni zsyłka i fs. i tacy ludzie najwiecej płaczą , ze moony padają , ze spokoju nie ma. a chcą wyelimonowac ufsa??


      To może zeby wyrównac szanse gorników i flociarzy , skoro my mozemy tracic nasze statki , i musimy byc bardzo czesto na koncie by ich nie stracic gdy jestemy bez urlopu. Może wprowadzic niszczenie waszych kopalni. byscie musieli ich pilnowac jak my floty ? zagladac na konto co godzine ? lub póltorej bo flota wraca z pz z fsa ? bo na stacje za drogo ?
      Robisz fsa na 3 dni , wchodzisz na konto i nic sie nie zmienia , najwyzej padnie pare moonów albo satki Ci ktos strąci. a gdybys zajrzał na konto a tak z eko 40-35-34 przykładowo , ktos zniszczył by Ci pare kopalni ? wartych sporo surki i czasu budowy ??
      Dalej beczał bys ze ufs ? czy sam bys zaczał tak grac ?

      Flota i eko to dwie rozne stategie , wszystko zalezy kto ile ma czasu na gre , na gre flotą potrzeba go duzo wiecej niz gorniczenie , wiec ta cała dyskuja jest bez sensu bo nikt tego nie zmieni.


      a Top 2 acs uni x2 jest zrobiony na mnie , czyli o zgrozo na ufsie , jak to się mogło stac ? ano tak ze kazdego da sie ubić jak mowi terry , ira i masa innych flociarzy ktorzy ogarniają tą gre. a nie patrzą tylko w kopalnie i są wkurzeniu ze jakis ufs przeleciał im satki.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marcus ().

    • kawa z mlekiem napisał(a):


      Co do walki z ufsem, że niby tylko flociarz... to pokaż mi takie konto ufsowe, które "poległo"? Nie mówię tu o kontach, które zostały sprzedane i wystawione. Może się zdarzyć, że ufs zapije i zapomni - przypadek jeden na 100000 - a i tak ciężko tu mówić o umiejętności flociarza, a raczej o głupocie ufsa.
      Juz to pisałem wczesniej ale nadgorliwy moderator skasowal mojego posta! Top1 calego smiesznego ogame x5 czyli ponad 1kk% jest zrobione na UFSie przez kolejnych dwoch UFSow!! Wiec wasz argument zresztą jedyny ze sie nie da zezlomowac jest do wywalenia, tylko trzeba troszke wysilku i umiejetnosci i kazdy padnie, nawet taki ufs jak ja ktorego spakowal pl i to kolejny przyklad! Dla was najlepiej latac na bfs albo zdjac moona i kolon albo pz wraca zrobic dwa kliki i zezlomowane a z Ufsem trzeba sie troszke wysilic tylko ze wam sie nie chce i lepiej plakac na forum o wydluzenie urlopow, blokade telepkow!
    • terry napisał(a):

      kawa z mlekiem napisał(a):

      Co do walki z ufsem, że niby tylko flociarz... to pokaż mi takie konto ufsowe, które "poległo"? Nie mówię tu o kontach, które zostały sprzedane i wystawione. Może się zdarzyć, że ufs zapije i zapomni - przypadek jeden na 100000 - a i tak ciężko tu mówić o umiejętności flociarza, a raczej o głupocie ufsa.
      Juz to pisałem wczesniej ale nadgorliwy moderator skasowal mojego posta! Top1 calego smiesznego ogame x5 czyli ponad 1kk% jest zrobione na UFSie przez kolejnych dwoch UFSow!! Wiec wasz argument zresztą jedyny ze sie nie da zezlomowac jest do wywalenia, tylko trzeba troszke wysilku i umiejetnosci i kazdy padnie, nawet taki ufs jak ja ktorego spakowal pl i to kolejny przyklad! Dla was najlepiej latac na bfs albo zdjac moona i kolon albo pz wraca zrobic dwa kliki i zezlomowane a z Ufsem trzeba sie troszke wysilic tylko ze wam sie nie chce i lepiej plakac na forum o wydluzenie urlopow, blokade telepkow!

      Daj linka do ST - bo nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to chyba Ty wówczas popełniłeś błąd w ataku.
      I nie, nie tylko niszczenie moonów, pz czy liczenie zawróconego stacjonuj. Z ufsem nie ma się co wysilać i filozofii dużej w tym nie ma, po prostu poczekać aż zejdzie z urlopu i postanowi polatać dłużej niż 2h.

      EDIT:
      Marcus - mylisz się. Ekowiec też musi być regularnie na koncie, bo po zwózce surki jest tyle, że możesz sobie zrobić co najwyżej terraforem, a nie kolejną kopalnię czy badanie :|
      Co do niszczenia kopalni - jestem w sumie za - ale niech zrobią też coś na wzór pola wrakowego - np. kopalnia na kolejny zniszczony poziom o 30% taniej.
      Wszystko jest do dogadania.
      A co do bezpiecznych fsów... nie masz znajomych na uni, że zrobić sobie taką możliwość?

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez kawa z mlekiem ().

    • Marcus napisał(a):

      UFS zawsze był i bedzie

      terry napisał(a):

      jednosezonowcow

      Hahahahaha :D Zabij mnie śmiechem :D

      Gram od jakoś 2007 roku. Uni 2 i uni 17. Na 17-tce top 100 w punktach i top 150 we flotach. Były to czasy, kiedy uni były PEŁNE, po 10k graczy. Kto wtedy grał, ten wie, że top 100 wtedy to nie było to samo co top 100 teraz, do którego się wbija po miesiącu-dwóch gry od zera.

      Nie było astrofizyki, każdy mógł mieć max 9 planet, ale i tak były problemy z kolonizacją, bo we wszystkich galaktykach i wszystkich układach pozycje 4-10 był pozajmowane. Raz nawet jeden gość z topki mnie straszył i groził, żebym usunął kolonię bo on chce sobie w tym miejscu zrobić. Liczących się sojuszów na uni nie było 2-3, tylko 10-15. Były pakty, fuzje, wojny, floty spadały, a działy ST były codziennie zasypywane dziesiątkami raportów wojennych. Dodatkowo, na falandze było wtedy widać zawróconą stację.

      I wiecie co, geniusze? NIKT nie grał wtedy ufsem. Ta zaraza pojawiła się całkiem niedawno. Tak więc nie mów, człowieku, że ufs zawsze był, bo ostatnie 3 lata to nie "zawsze".

      PS: Czytam wam w myślach, ufsy-cykorki, zaraz wyskoczycie z idiotycznym pseudo argumentem, że wtedy nie było speed uni, a teraz są i gsy szybko latajo i moony niszczo!
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SmirnoffUni17 ().

    • Skoro uważasz, że gra UFSem daje jakiś bonus, bądź ułatwia grę, to zacznij tak grać i skończ już płakać i narzucać innym jak mają grać.
      Mnie się nie podoba to, że kopalnie na Twoich planetach wydobywają surowce, więc wyłącz wydobycie, bo czuje się oszukany.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Crion napisał(a):

      Mnie się nie podoba to, że kopalnie na Twoich planetach wydobywają surowce, więc wyłącz wydobycie, bo czuje się oszukany.
      Możesz poczekać aż pójdę spać, wyjdę do pracy albo gdziekolwiek indziej, poznikają mi aktywki, po czym możesz albo wjechać gsami albo zrakietować obronę i sfarmić flotą. Ja wtedy mam problem i się wkurzam, bo muszę odbudowywać i umacniać obronę, stawiać od nowa satelity i się pilnować. W odwecie chcę pojechać twoje planety i tak się toczy gra, która polega właśnie między innymi na wzajemnym atakowaniu się i bronieniu swoich planet. Zanim jeszcze niebieska zaraza opanowała tę grę, to takie małe wojny podjazdowe 1 vs 1 były na porządku dziennym. To był jeden z fajniejszych elementów gry, niejednokrotnie zdarzało się, że dwóch graczy, którzy ze sobą walczyli zostawali potem sojusznikami i razem latali na innych. Teraz nie ma takich graczy jak kiedyś. Są zakompleksieni słabeusze, dla których gra jest całym życiem, a złom życiową porażką. Dlatego "grają" ufsem.

      No, ale wracając do tematu.

      W skrócie - ja gram normalnie, ty możesz mnie atakować.

      Ty siedzisz na ufsie. Co ci mogę zrobić? Nic.

      Twój argument jest inwalidą.
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SmirnoffUni17 ().

    • normalnie bekowy temat szkoda ze patrze juz po ostrym zredagowaniu ...
      czytajcac tylko posty graczy z jedynego slusznego uni x5 i innych podniecajacych sie -pobieznie ... jako najwiekszy ekonoob Polski po 6 latach gry w gre ktora po kazdej aktualizacji wedruje w niewiadomym kierunku stwierdzic moge

      na x5 gra ufsem to koniecznosc jak sie ma duzą flote - za szybko sie tu dzieje wszystko i gracze z top z pro starych i oldskoolwych uniach z predkoscia max x2 x3 ... o x1 nawet juz nie wspominajac niech zyja w swoim swiecie i niech tam se przezywaja ze z ufsem nie wygraja ..
      . co do skupowania dexu przez top goornikow to powiem z wlasnego przykladu ... dex zajmuje mniej miejsca w dt np na najtansza kopalenke mety potrzeba
      Wymagania dla poziomu 47:
      • 7,556Mld
      • 1,889Mld
      to znaczy ze mam topic juz 400k dt ??i stac sie metalem i krysztalem dla złych dreamsow ..? no bez jaj nie dosc ze na skupie zawsze sie zarabia(bez tego bym do przodu nie gonil) to niestety jednostka dexu wazy tyle samo co mety w dt ... taki cios....
      a jak ktos bardzo czegos chce i poswieci wystarczajaco duzo czasu i szarych komorek to nawet wisle zawroci a jak sie nie chce zawsze mozna sprobowac ufsa ... urlop jeszcze nikomu nie zaszkodzil .. co do pl1 to niech kazdy wie ze to nowa jakosc ufsow ktorą kazdemu polecam jak zejdzie z urlopu to siedzi bite 3 dni i jakos daje rade z fsami ... brawo wy złe dreamsy :)
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • Tak sobie czytam i widzę że ta dyskusja nie ma sensu.. Jeśli regulamin przewiduje taka opcje to dlaczego mam z niej nie korzystać? Dlaczego mam grać na siłę i zaniedbywać obowiązki? bo innym się to nie podoba? A co mnie inni obchodzą :E jeśli wam się nie podoba ze ktoś gra ufs i z partyzantów wam moona suknie czy satelity to jest taka opcja jak przenosiny, wbij się w jeden us z ziomeczkiem albo jakiegoś zapychacza sobie zrób I spokój będziesz miał :P osobiście nie gram ufs ale nie toleruje narzucania komuś swojej woli bo tak mu się upierdzialo I on tylko najlepiej wie co dla Ciebie najlepsze :D szkoda mi dexu, nie mam czasu lub nie wiem kiedy będę go miał więc urlop i nie ma dyskusji, jeśli komuś to nie pasuje niech się spakuje na inne uni albo i odstawi ta grę na jakiś czas, zajmie się życiem a nie internetami, zluzuje poslady i może juz nie wróci co też jest dobrą opcją :thumbsup:
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • SmirnoffUni17 napisał(a):

      Marcus napisał(a):

      UFS zawsze był i bedzie

      terry napisał(a):

      jednosezonowcow
      Hahahahaha :D Zabij mnie śmiechem :D

      Gram od jakoś 2007 roku. Uni 2 i uni 17. Na 17-tce top 100 w punktach i top 150 we flotach. Były to czasy, kiedy uni były PEŁNE, po 10k graczy. Kto wtedy grał, ten wie, że top 100 wtedy to nie było to samo co top 100 teraz, do którego się wbija po miesiącu-dwóch gry od zera.

      Nie było astrofizyki, każdy mógł mieć max 9 planet, ale i tak były problemy z kolonizacją, bo we wszystkich galaktykach i wszystkich układach pozycje 4-10 był pozajmowane. Raz nawet jeden gość z topki mnie straszył i groził, żebym usunął kolonię bo on chce sobie w tym miejscu zrobić. Liczących się sojuszów na uni nie było 2-3, tylko 10-15. Były pakty, fuzje, wojny, floty spadały, a działy ST były codziennie zasypywane dziesiątkami raportów wojennych. Dodatkowo, na falandze było wtedy widać zawróconą stację.

      I wiecie co, geniusze? NIKT nie grał wtedy ufsem. Ta zaraza pojawiła się całkiem niedawno. Tak więc nie mów, człowieku, że ufs zawsze był, bo ostatnie 3 lata to nie "zawsze".

      PS: Czytam wam w myślach, ufsy-cykorki, zaraz wyskoczycie z idiotycznym pseudo argumentem, że wtedy nie było speed uni, a teraz są i gsy szybko latajo i moony niszczo!
      Pamiętam tamte czasy. Wojny to była jedna z największych atrakcji. Akcje całymi sojuszami, itd. Fajny okres.

      Wracając jednak do tematu. To UFSy są wynikiem kilku czynników:

      Speed uni, szczególnie te z flotą 5x są zbyt szybkie, przedewszystkim uwzglęniając prędkość GSów i możliwość rozwalania moonów.
      Speed uni, rozwijają się znacznie szybciej niż stare 1x, stąd coś co kiedyś osiągało się po roku, tutaj jest osiągnięte w miesiąć lub dwa.
      Brak czasu na aktywne granie.

      Nie jest za ani przeciw, uważam, że Gameforge powinno rozważyć jedno uni testowe gdzie moonów nie można zniszczyć, ale tak jak zaproponowałeś przez 6 do 12 godzin po zdjęciu urlopu są wprowadzone pewne ograniczenia na poruszanie się flot lub teleporter.

      Dyskuje zawsze będą dyskusjami, ale ważniejsze jest przetestować różne propozycje i pomysły, ponieważ to co na papierze brzmi genialne, może być porażką w praktyce i vice versa.
    • uważam że powinno się coś w grze zmienić co do UFs biorąc pod uwagę szybkość uni np. Jeżeli mamy uni o normalnej prędkości powinny być wprowadzone jakiekolwiek ograniczenia w robieniu albo więcej niż 3 urlopy w miesiącu, albo blokowanie takim graczom 4 razu wbicia urlopu.., czy deaktywacji teleportu albo zmniejszenia prędkości floty, zgadzam się z przedmówcą , test zrobić i sprawdzić, gra mocno stała się zubożona, słabi gracze co grają stale narzekają że są jeżdżeni nie miłosiernie, tylko pytam jak mam złapać takiego gracza co gra tylko w weekend, a może to ja w weekend nie chcę grać , tak aktywnie jak w tygodniu...
      Dla mnie to zwykła chała grać UFsem , gra robi się niestrawna, druga rzecz nagminne przetopy kont przez takie osoby np. zapytam tak uni 68 konto tbaga , obecnie rozek, znika cała flota , bez starcia przetop i do stoczni pytanie kogo, dlaczego żaden GO widząc takie skoki w statach bez starcia nie robi rozeznania chociaż itd...
      Żenada jednym słowem , sens tej gry dawno odszedł, nawet nie chodzi o anty bo wiadomo nic nie ma za darmo ale niektóre aż tak rażące sprawy powinny być karane kilkuletnimi banami !
    • Każdy gra jak chce i każdego można złapać, wystarczy chcieć i mieć pomysł. Poza tym sporo osób pracuje/uczy się/studiuje i jak widzę kolejny pomysł na ograniczenie urlopów to mnie krew zalewa. Nie da się przewidzieć jak często będzie potrzebny, może być raz a może być potrzebny dziesięć. Są sytuacje losowe, sesje, matury i inne rzeczy, no i jeszcze rodzina.
      Idąc twoim tokiem myślenia powinni zabronić sprzedaż czerwonych fiatów, bo ich kierowcy powodują najwięcej wypadków.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • @Draken
      Jak jestes taki madry i dobry to zezlomuj UFS.a z top 100 ktory zdejmuje Urlop na kilka godz i stale wtedy siedzi na koncie
      I raczej niech Cie krew zaleje jak natepnym razem bedziesz pisal takie brednie
      Prosze bardzo podaj sposob jak takiego zezlomowac , bede bardzo wdzieczny i nie tylko ja

      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      @Draken
      Jak jestes taki madry i dobry to zezlomuj UFS.a z top 100 ktory zdejmuje Urlop na kilka godz i stale wtedy siedzi na koncie
      I raczej niech Cie krew zaleje jak natepnym razem bedziesz pisal takie brednie
      Prosze bardzo podaj sposob jak takiego zezlomowac , bede bardzo wdzieczny i nie tylko ja

      Pozdrawiam

      Zezłomowanie zwykłego, przeciętnego ufsa to nie problem np. podstawka, powrót, wyliczenie pz (bo akurat musiał na 2 do kibelka) - to te z najprostszych sposobów.

      Gorzej jak taki ufs ma kupione konto, kupił kolejne i wszystkie zezłomował na pushe, ma teraz przewagę, wraz z innymi swoimi kumplami oszustami, i praktycznie nie ma aż tylu opcji, bo np. uni wymiera i nawet jak chcesz popełnić kamikadze w kilka osób, aby ostatnia osoba z największą flotą dodała gwóźdź do trumny, bo akurat taki kupowacz kont/pusher jest sam online bez obstawy swoich kolegów... ech... szkoda słów... dlatego już nie gram. Złomy mi nie straszne, tracenie moonów też, ale bez perm banów dla oszustów ta gra straciła sens.
    • kawa z mlekiem

      Ja pisze o topowych graczach a nie przecietnych
      Przecietni gracze nie graja UFS.em
      Kto ich ma zlomowac ???. Ci przecietni i normalni gracze ???
      Topowi gracze grajacy UFS.em , maja gsowki i pushowki z ktorych obserwuja i namierzaja floty
      Potem wylaczaja urlop i robia ST , a jak nie ma kogo to zlomujja jedna pushowke lub kupione konto i jest ST i znowu Urlop
      Sfora klakierow sklada gratki i uwaza ich za super graczy , myslac ze to zapewni im bezpieczenstwo i uchroni od zloma

      Ponawiam pytanie , kto i jak ma ich zezlomowac ???
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      kawa z mlekiem

      Ja pisze o topowych graczach a nie przecietnych
      Przecietni gracze nie graja UFS.em
      Kto ich ma zlomowac ???. Ci przecietni i normalni gracze ???
      Topowi gracze grajacy UFS.em , maja gsowki i pushowki z ktorych obserwuja i namierzaja floty
      Potem wylaczaja urlop i robia ST , a jak nie ma kogo to zlomujja jedna pushowke lub kupione konto i jest ST i znowu Urlop
      Sfora klakierow sklada gratki i uwaza ich za super graczy , myslac ze to zapewni im bezpieczenstwo i uchroni od zloma

      Ponawiam pytanie , kto i jak ma ich zezlomowac ???
      Troche odbiegasz od tematu bo teraz juz piszesz o pushowkach, moonowkach itp to juz nie kwestia ufs tylko operatorow gry zeby takie cos wylapywali, a ze GO/SGO jest jakie jest to juz inna sprawa..
      Wracajac do ufs Ty naprawde nigdy chyba nie grales duza flota i za bardzo nie masz pojecia jak to wyglada, kazdego da sie zlapac w szegolnosci na szybkich uni, na x1 juz troszke trudniej ale mysle ze troche obserwaci i dobra wystawka i po flocie takiego ufsa.
      Policz ile kosztuje fsa, i zrob takiego 2x dziennie zobaczysz jak szybko zapniesz urlop bo nie bedziesz w stanie wyrobic z dexem.
    • Terry
      Przeczytaj moje posty wyzej , nie bede siie cagle powtarzal , tam jest wszystko napisane
      Gram na , uni 68 speed 1 X poprzednio Unii 13
      Dziennie na FS.a wydaje ponad 2 mln deuteru , i nigdy paliwa mi nie brakuje
      Nie pamietam kiedy ostatnio mialem wlaczony Urlop ( tylko 2 dniowy ) z koniecznosci

      Cyba ty nie masz pojecia o grze
      Podaj sposob jak zlomowac topowych graczy grajacych UFS.em
      Tylko bez takich , typu obserwacja , podstawka itp
      Opisalem to wyzej
      Najlepszym rozwiazaniem bylo by wydluzenie czasu od momenitu wylaczenia Urlopu do ponownego wlaczenia np do min 5 ..7 dni
      Tez takie propozycje i inne sa w postach wyzej

      Zanim cos napiszesz zapoznaj sie najpierw z tematem ,a nie komentuj tylko ostatniego posta
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • No widzisz ze tez nie wpadłem na to...
      Słuchaj najlepsze eko na x5 ma ale cios, dexu ma z wydobycia 420kk tygodniowo a jego konto jest warte 500kk ptk czyste eko zaznaczam. Widzisz o co chodzi nawet top eko nie jest w stanie zaspokoić potrzeb topowych flot, a grac po to żeby kupować dex na fsa to troszkę mija się z celem, chciałbym jeszcze coś zbudować! Teraz wracając do uni x1 widziałem tam ze yes man ma 1kk reckow, myślisz ze jak mnie nie stać żeby to słać na fsa gdzie u mnie jest dużo łatwiej o surowce jak i o dex to topka z x1 może sobie pozwolić na palenie 50kk dexu dziennie??
    • terry napisał(a):

      No widzisz ze tez nie wpadłem na to...
      Słuchaj najlepsze eko na x5 ma ale cios, dexu ma z wydobycia 420kk tygodniowo a jego konto jest warte 500kk ptk czyste eko zaznaczam. Widzisz o co chodzi nawet top eko nie jest w stanie zaspokoić potrzeb topowych flot, a grac po to żeby kupować dex na fsa to troszkę mija się z celem, chciałbym jeszcze coś zbudować! Teraz wracając do uni x1 widziałem tam ze yes man ma 1kk reckow, myślisz ze jak mnie nie stać żeby to słać na fsa gdzie u mnie jest dużo łatwiej o surowce jak i o dex to topka z x1 może sobie pozwolić na palenie 50kk dexu dziennie??
      Terry odpusc sobie :) cokolwiek bys nie napisal to nie przetlumaczysz na czym polega gra flota komus kto tylko eko potrafi klepac i ma tylko tyle statkow aby nie martwic sie skad wziac dex by flote na fs-a puscic :P mozecie tak dyskutowac bez konca a john malkowitz007 nigdy Ciebie nie zrozumie ;)
    • @john malkowitz007 skoro Ty na fsy wydajesz tylko 2kk dentki dziennie to albo masz cieniusieńką flotkę, albo robisz kijowe fsy.. Ja też gram UFS a nie jestem prograczem, zwyczajnie przy większych flotkach brakuje dexu

      A gra jest tak zaprogramowana, że każdy gra jak uważa i oburzenie się takimi rzeczami jest zwykłym prostactwem

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez litek ().

    • Gra ma określone zasady, które trzeba przestrzegać, a poza tym jest wszystko dozwolone tak długo jak jest w granicach tych zasad. Każdy kolejny pomysł, który mówi o tym, że nie lubię stylu gry X można potłuc o kant pewnej rzeczy. Ja mogę powiedzieć, że nie lubię bunkrów i chciałbym zakazać powiedzmy więcej niż 500 wyrzutni plazmy na planetę. Więc zamiast narzekać pomyśl jak grać.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • john malkowitz007 napisał(a):

      1.A kto mu kaze robic codziennie FS.a ???
      2 . Czy potrzeba mu az 1 kk reckow ???

      Widzisz ta gra jest tak zaprogramowana by grac bez przerwy ,a nie UFS.em
      Urlop jest po to by go wlaczyc jezeli nie mam czau na gre i pilnowanie konta , a nie sposobem na gre , czyli UFS.em
      Zapraszam do gry na Quantum na tydzień. Dostaniesz wtedy odpowiedz na swoje pytania :)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • john malkowitz007 napisał(a):

      kawa z mlekiem

      Ja pisze o topowych graczach a nie przecietnych
      Przecietni gracze nie graja UFS.em
      Kto ich ma zlomowac ???. Ci przecietni i normalni gracze ???
      Topowi gracze grajacy UFS.em , maja gsowki i pushowki z ktorych obserwuja i namierzaja floty
      Potem wylaczaja urlop i robia ST , a jak nie ma kogo to zlomujja jedna pushowke lub kupione konto i jest ST i znowu Urlop
      Sfora klakierow sklada gratki i uwaza ich za super graczy , myslac ze to zapewni im bezpieczenstwo i uchroni od zloma

      Ponawiam pytanie , kto i jak ma ich zezlomowac ???
      czytam te wypłakane wypociny i w sumie troche żal, a bardziej na płacz nie TOPowego gracza którego upatrzył sobie gracz ufs z flotą, Rada na przyszłość rob fs na godz po twoim powrocie do domu i nie trzymaj surki na planetach jak robi sporo graczy z bardziej eko podejściem do gry. Ja swoje nocki i dnie zarwałem przed ekranem i wybiłem sie na tyle ile mogłem, lecz gra to jedna a real to inna rzeczywistość. ATM gram ufs.( i do momentu łączenia uni. póki sie to stanie tego nie zmienie) mam zajefajny sojusz za który wyśle flote w potrzebie do obrony i nie tylko oraz dla odmiany podziele sie jakimś urwanym 1-2 rw co tydz. najważniejsze jest że znajdziesz choć chwile czasu zeby przewietrzyć latajki a nie tylko patrzeć ile ich stoi na moonie. KAŻDE zmiany obecnego systemu mogą skutkować dużą stratą np rezygnacją bądz kasacją kont graczy ufs . Pozdrawiam z Izar Bandzior :)
    • john malkowitz007 napisał(a):

      1.A kto mu kaze robic codziennie FS.a ???
      2 . Czy potrzeba mu az 1 kk reckow ???

      Widzisz ta gra jest tak zaprogramowana by grac bez przerwy ,a nie UFS.em
      Urlop jest po to by go wlaczyc jezeli nie mam czau na gre i pilnowanie konta , a nie sposobem na gre , czyli UFS.em
      Tu się z Toba nie zgodzę, ta gra była zaprogramowana żeby grac bez przerwy, Gf nie przewidziało tylko ze ludzie będą mieli konta po 5/8/10 a nawet 11 lat i przez tyle lat budowania floty maja jej na tyle dużo ze fsy stały się nie opłacalne...
      Czy potrzebuje 1kk reckow-gdyby nie koszt robienia fsow (które czasami robię) to zbudował bym i 2kk reckow, jest to jeden z ważniejszych statków w tej grze, bez niego jest niemożliwy rozwój mojego konta i myślę ze tak do sprawy podchodzi każdy flociarz, latają takie floty i na uni 68 i na Q ze spokojnie 1kk reckow to za mało.
    • Bandzior1991 i terry i inni
      No to pochwalcie sie ilu grajacych UFS.em zezlomowaliscie ???
      Bandzior1991 super !!! czekasz pod telefonem az sojusznik zadzwoni ze jest atakowany , zdejmiesz urlop i sie podstawisz
      Jestes super gracz ( czytaj cwaniak )
      Ja nikogo sie nie boje , czy gra UFS.em , czy nie , i nie boje sie robic FS.ow

      Ps
      To ostatni post w tym temacie
      Szkoda klawiatury i czasu
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • @john malkowitz007 trochę nie kumasz ^^ Gra ufsem to nie robienie nikomu na złość, wręcz przeciwnie.
      Na starym Q dosyć często robiłam fsy jako jedna z nielicznych i szczerze powiem, że po tygodniu jest to trochę wyczerpujące. Na x5 lot gsmi na niszcz to tylko 52 min. Weź pod uwagę specyfikę danego uni.
      Na takim x2 zapodasz fsa na 24g i masz spokój. :P Na x5 wygląda to trochę inaczej. Jednak większe floty to koszty fsa i duże ryzyko na moonkilla. Lot na 10% w us to tylko niecałe 7h.
      Grając ufsem można sporo wyzłomować, przy regularnym schodzeniu z urlopu od niechcenia masz 20 mld sury miesięcznie ;P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: