Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Crion napisał(a):

      A co jeśli taki ufs schodzi z urlopu i "normalny gracz" siedzi i nie można go zaatakować? Proponuję dać mu bana, za to, że siedzi w tym samym czasie, co osoba która gra ufs. I co to za pieprzenie z oszukiwaniem innych graczy? Rozumiem, że jak zaczynasz czytać książkę, to czytasz ją od początku do końca, porzucając pracę, rodzinę i wszystko wokół Ciebie, bo jak nie masz czasu na przeczytanie, to nie czytaj.
      Jakie z dupy porównanie, to ja nie mogę...

      Normalny gracz nie siedzi 24h na dobę. Posiedzi, pogra, po czym robi FSa i zajmuje się swoim życiem. Wtedy można go atakować, farmić, niszczyć kulki. Wystarczy poobserwować kiedy siedzi, a nie kiedy nie i wtedy działać. Obserwacja celów jest jednym z elementów tej gry. Ufsy z kolei posiedzą, pograją, po czym zamiast zrobić FSa, włączają urlop. Nie można ich wtedy zaatakować. Ufsy oszukują graczy i psują grę, bo nigdy nie można ich zaatakować. Jak nie są na urlopie to siedzą, a jak przestają grać to włączają urlop.

      Jeśli już bawimy się w porównania, to wyobraź sobie, że gramy w szachy. Jest mój ruch, zbijam ci figurę, po czym zdejmuję wszystkie swoje figury i piony z szachownicy, żebyś nie mógł mnie nijak zaatakować. Wykonujesz swój ruch, po czym ja z powrotem układam swoje figury i piony, atakuję cię, zdejmuję figury i piony z szachownicy i znowu twój ruch. I tak w kółko. Nigdy ze mną nie wygrasz, nawet nie będziesz miał okazji mnie zaatakować.
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SmirnoffUni17 ().

    • Z dupy to jest narzucanie komuś jak ma grać - jeśli jest to w granicach zasad gry, to niech każdy robi to jak chce. A jak komuś się nie podoba to, że jeden gra flotą, a drugi eko, to że jeden gra ufsem, drugi siedzi całymi dniami, a trzeci wchodzi, robi zrzutkę surki i wraca do życia to już jest Wasz problem. Jestem takim samym graczem i spotykam się z takimi samymi zachowaniami i urlop wrzucam od wielkiego dzwona, ale jeśli ktoś inny chce zejść z urlopu, poskanować i wrócić na urlop, to niech tak gra - jego sprawa. Czujesz się oszukany? To zmień grę na szachy.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • serio ? ja gram na uni x2/x2 gram flotą top 3 obecnie , najbezpieczniejszy fsy stacja w układzie kosztuje mnie ponad 36 kk paliwa , gdzie z 11 planet , 3 to lotki , jak bardzo musiał bym mieć rozbudowane eko by tyle deuteru dziennie wydobyć ? a ile bym musiał farmić by wyjść tak żeby zarobić na fsa , pozniej od kogo kupić paliwo skoro na uni pustka i st od czasu do czasu , a takich flot jest jeszcze parę , zastanówcie sie ludzie , kombinujecie jak koń pod góre.
      zamiast myśleć nad wydłużaniem czasu bez urlopu , lub blokadami telepków co jest smieszne.
      Wprowadzcie jedną rzecz , ustawcie by misjca stacjonuj w us całą flotą , nie kosztowała mnie 44 banki na 100 % a ponad 36 baniek na 10 % tylko zeby kazdy fs kosztował mnie 5 baniek , a uwierzcie to zmiejszy liczbe ufs , a nie nie jakies kombinowanie.
      10 bezpiecznych fsów i zeruje sie z dexu , a gdzie jeszcze ruszyc flote w razie w ?

      Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez Marcus ().

    • Moi drodzy, odbiegamy od tematu. Nie sens i zasadność gry ufs miała być tu omawiana, a sposoby na zapobieganie temu zjawisku :)
      W zasadzie nie miał bym nic przeciwko redukcji spalania chociażby przy samej misji 'stacjonuj' na przykład. Z drugiej strony jakoś wybitnie to na liczbę ufs graczy raczej nie wpłynie. Większość flotowców z potężnymi ilościami statków tak czy owak będzie grała ufs. Bo bezpieczniej. Bo już flotę ma to zajrzy od czasu do czasu spróbować coś ustrzelić.

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • falku napisał(a):

      Marcus najgorsze jest to, że topka ekonomów skupuje dexy z całego uni po lepszych przelicznikach i sprzedaje handlarzowi, a kiedy chcesz kupić po 2,5 2,6 to jest wielki problem. I z tym powinno się walczyć a nie z ufsami.
      Co prawda w topce ekonomow nie jestem i sporo mi jeszcze brakuje ale znajdz mi flociarza, ktory kupi moj dex po 2,5 2,6. Poza znajomymi chyba ciezko o kogos chetnego. Ostatnio chcialem wymienic sie za metal i mialem propozycje 2,3 za paczke 100kk :E u handlarza z tego co sie zorientowalem bym dostal 2,7 conajmniej wiec dziwisz sie, ze jest wielki problem? Flociarze zanizaja przeliczniki myslac, ze gornik jest niedoinformowany i dobije targu wiec pozniej nie dziwne, ze musza grac ufs ;P
    • Crion napisał(a):

      A jak komuś się nie podoba to, że jeden gra flotą, a drugi eko, to że jeden gra ufsem, drugi siedzi całymi dniami, a trzeci wchodzi, robi zrzutkę surki i wraca do życia to już jest Wasz problem.
      Wymieniłeś 5 typów graczy.

      1. Flociarz
      2. Ekowiec
      3. Ufs
      4. Siedzący non stop
      5. Wchodzący rzadko

      Pytanie 1: Czym się różnią typy 1, 2, 4 i 5 od typu 3?
      Odpowiedź: Typy 1, 2, 4 i 5 możesz zaatakować. Typu 3 nie możesz.

      Pytanie 2: Skoro ufs może atakować innych, ale inni nie mogą atakować jego, to co to oznacza?
      Odpowiedź: Oznacza to, że ufs ma nieuczciwą przewagę nad innymi graczami.

      Nie wiem jak jeszcze prościej ci to wytłumaczyć...

      Czy do ciebie to dociera?



      Marcus napisał(a):

      serio ? ja gram na uni x2/x2 gram flotą top 3 obecnie , najbezpieczniejszy fsy stacja w układzie kosztuje mnie ponad 36 kk paliwa , gdzie z 11 planet , 3 to lotki , jak bardzo musiał bym mieć rozbudowane eko by tyle deuteru dziennie wydobyć ? a ile bym musiał farmić by wyjść tak żeby zarobić na fsa , pozniej od kogo kupić paliwo skoro na uni pustka i st od czasu do czasu , a takich flot jest jeszcze parę , zastanówcie sie ludzie , kombinujecie jak koń pod góre.
      zamiast myśleć nad wydłużaniem czasu bez urlopu , lub blokadami telepków co jest smieszne.
      Wprowadzcie jedną rzecz , ustawcie by misjca stacjonuj w us całą flotą , nie kosztowała mnie 44 banki na 100 % a ponad 36 baniek na 10 % tylko zeby kazdy fs kosztował mnie 5 baniek , a uwierzcie to zmiejszy liczbe ufs , a nie nie jakies kombinowanie.
      10 bezpiecznych fsów i zeruje sie z dexu , a gdzie jeszcze ruszyc flote w razie w ?

      A kto ci kazał budować tyle floty? Ogame jest także grą ekonomiczną, w której trzeba umieć planować wydatki. Jeśli natłuczesz statków, a potem nie stać cię na FSa, to masz problem i oznacza to, że nie jest to gra dla ciebie. Spróbuj tetrisa albo sapera, tam nie ma takich problemów.
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SmirnoffUni17 ().

    • 2.5-1.5 to taka moja średnia jak sie uda za mniej to fajnie.Gdyby nie cholendarne ceny fsow na weekendy pewnie bym zostawał bez u , ale jak ja mam tyle wydać na fsa i nie trafic nic ? To dziękuję ,wole urlop,


      Co do postu smirnofa a kto Ci kazał stawiać kopalnie ? Mogles nastukac floty , dobry ekowiec floty upilnuje , kazdy gra jak chce , a wy i tak bedziecie beczec ze wam moony spadaja , ufs nie mozna atakowac ? Jak sie.nie wie jak to zrobić to sie beczy ☺kazda flota kiedyś padnie nawet z ufs
    • A kto ci kazał budować tyle floty? Ogame jest także grą ekonomiczną, w której trzeba umieć planować wydatki. Jeśli natłuczesz statków, a potem nie stać cię na FSa, to masz problem i oznacza to, że nie jest to gra dla ciebie. Spróbuj tetrisa albo sapera, tam nie ma takich problemów.

      Ciekawy argument.
      Pójdźmy tym tropem.
      Natłucz tyle statków,żeby żaden uFS nie był problemem.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • SmirnoffUni17 napisał(a):

      A kto ci kazał budować tyle floty? Ogame jest także grą ekonomiczną, w której trzeba umieć planować wydatki. Jeśli natłuczesz statków, a potem nie stać cię na FSa, to masz problem i oznacza to, że nie jest to gra dla ciebie. Spróbuj tetrisa albo sapera, tam nie ma takich problemów.
      Stary Ty na prawdę masz coś z głową :D
      Dlaczego Ty chcesz dyktować innym jak mają grać? Było zostać "europejskim" komisarzem.
      Ja tutaj widzę dwie opcje, albo spakowałeś w recki wszystkich robiących FSy i zostały tylko UFSy na uni, albo jesteś jakimś zakompleksionym ekonobem, który ma kilka statków na jakieś farmienie ale urlopu nie wrzucisz, bo przecież po coś te kopalnie budowałeś. I teraz boli Cię dupsko, bo flociarze grają UFSem i zdejmują Ci kulki jak idziesz nynać a sam się odegrać nie możesz. Tylko widzisz, oni zdejmują moony żeby zarobić, a Ty zdejmujesz żeby się odegrać.
      Wszystkie Twoje wcześniejsze posty wskazują na drugą opcję, więc powiem po raz ostatni:
      UFSa da się spakować, można nawet mu na żywca kulki zdejmować ale wymaga to zainwestowania w dużą flotę, która Twoim zdaniem jest zbyt droga w utrzymaniu.

      właśnie załatwiłem Cię Twoją własną logiką :thumbsup:
    • SmirnoffUni17 napisał(a):

      Crion napisał(a):

      A jak komuś się nie podoba to, że jeden gra flotą, a drugi eko, to że jeden gra ufsem, drugi siedzi całymi dniami, a trzeci wchodzi, robi zrzutkę surki i wraca do życia to już jest Wasz problem.
      Wymieniłeś 5 typów graczy.
      1. Flociarz
      2. Ekowiec
      3. Ufs
      4. Siedzący non stop
      5. Wchodzący rzadko

      Pytanie 1: Czym się różnią typy 1, 2, 4 i 5 od typu 3?
      Odpowiedź: Typy 1, 2, 4 i 5 możesz zaatakować. Typu 3 nie możesz.

      Pytanie 2: Skoro ufs może atakować innych, ale inni nie mogą atakować jego, to co to oznacza?
      Odpowiedź: Oznacza to, że ufs ma nieuczciwą przewagę nad innymi graczami.

      Nie wiem jak jeszcze prościej ci to wytłumaczyć...

      Czy do ciebie to dociera?



      Marcus napisał(a):

      serio ? ja gram na uni x2/x2 gram flotą top 3 obecnie , najbezpieczniejszy fsy stacja w układzie kosztuje mnie ponad 36 kk paliwa , gdzie z 11 planet , 3 to lotki , jak bardzo musiał bym mieć rozbudowane eko by tyle deuteru dziennie wydobyć ? a ile bym musiał farmić by wyjść tak żeby zarobić na fsa , pozniej od kogo kupić paliwo skoro na uni pustka i st od czasu do czasu , a takich flot jest jeszcze parę , zastanówcie sie ludzie , kombinujecie jak koń pod góre.
      zamiast myśleć nad wydłużaniem czasu bez urlopu , lub blokadami telepków co jest smieszne.
      Wprowadzcie jedną rzecz , ustawcie by misjca stacjonuj w us całą flotą , nie kosztowała mnie 44 banki na 100 % a ponad 36 baniek na 10 % tylko zeby kazdy fs kosztował mnie 5 baniek , a uwierzcie to zmiejszy liczbe ufs , a nie nie jakies kombinowanie.
      10 bezpiecznych fsów i zeruje sie z dexu , a gdzie jeszcze ruszyc flote w razie w ?
      A kto ci kazał budować tyle floty? Ogame jest także grą ekonomiczną, w której trzeba umieć planować wydatki. Jeśli natłuczesz statków, a potem nie stać cię na FSa, to masz problem i oznacza to, że nie jest to gra dla ciebie. Spróbuj tetrisa albo sapera, tam nie ma takich problemów.

      Każdego da się pokonać, kwestia tylko dwóch rzeczy - pomysłu i szczęścia. A poza tym, skoro możesz ubić tego co siedzi ciągle, to tak samo powinieneś być zdolnym upolować ufs.
      Każdy gra jak chce i nie ma bata, żeby go zmusić do innego stylu gry.
      Ogame nie jest dla nas najważniejszą rzeczą na świecie, mamy szkołę/studia/pracę/rodzinę i milliard innych rzeczy, a Ogame to odpoczynek od tego świata. Jak mam pograć ufs, to wolę tak grać, niż nie grać w ogóle.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Ogame nie jest dla nas najważniejszą rzeczą na świecie
      Dla ufsów najwidoczniej jest. Ja puszczam FSa i mi wisi, czy jak wrócę to będę jeszcze miał moony i flotę. Ufs z kolei tak panicznie boi się stracić flotę, że FS nie wchodzi w grę. Dywagacje na temat kosztów FSa to wygodna wymówka, ale chodzi o to, że oni po prostu by się zapłakali jakby flotę stracili. To dobrze widać po tym co się dzieje, jak ufs wtopi flotę w ataku - wtedy już z urlopu nie schodzi i pojawiają się przy nim (i), a potem (I) i tyle go na uni widzieli.

      Ufs to nie jest żaden styl gry, to takie legalne oszustwo.


      falku napisał(a):

      wymaga to zainwestowania w dużą flotę, która Twoim zdaniem jest zbyt droga w utrzymaniu.
      Gdzie ja ci napisałem, że duża flota jest zbyt droga? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

      Kiedyś latały równie duże floty co teraz, a ufsów nie było. Jak to? Magia?

      Topowy flociarz z mojego uni, jednego z nowych, jeszcze kilka miesięcy temu, nie grał ufsem. Deuteru miał po kilkaset milionów na każdym moonie, a przy flocie kilka miliardów. Robił normalne FSy i nikt go nie zezłomował, chociaż kilku innych ACSem by go spokojnie wzięło. A wy, bidulki, musicie "grać" ufsem bo FSy drogie, ojejku :glaszcze:

      Ufs jest dla cieniasów, dla których gra jest całym życiem. Normalny gracz puszcza FSa i nie boi się stracić moona ani nawet floty, bo to tylko gra. Ufsy tę grę psują.
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SmirnoffUni17 ().

    • Grałeś na x4/x5? Tam jak idziesz do WC to trzeba FS puszczać, idziesz na zakupy też. Więc sorry, ale jak mam kilka kk czy kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kk to nie mam ochoty wywalać kk deu tylko dlatego, że jakaś osoba ma problem, że gram jak gram.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • gral powiadasz topowy flociarz na x5:D? haha pewnie i nie jeden
      opowiesz nam jego historie?

      question!
      1. niechcesz ufsow tak jak ja - dlatego zeby moc ich skasowac , pokazac im gdzie ich miejsce oraz to ze sa tylko metalem i krysztalem?
      czy tez jak mowi falku
      2. dlatego ze ci robia krzywde a ty im nie mozesz nic zrobic?

      nie ma co dyskutowac tak sobie gre ustalili i trzeba sie przystosowac , sa plusy i minusy tego ze jest ufs
    • SmirnoffUni17 napisał(a):

      Gram cały czas. Topowy flociarz, o którym wspomniałem w poprzednim poscie, też tam grał.
      Piszesz o topowym flociarzu. Zaslaniasz sie przykladem innego gracza wiec skoro Twoja logika i sposob na gre jest tak cudowny i co do najmniejszego szczegolu zaplanowany/przemyslany jak wczesniej pisales to postaw flote rzedu kilku milionow statkow, ktora spali kolo 20-30kk dexu i wtedy pokaz jaki jestes wspanialy gracz nie grajac stylem ufs. Kazdy styl gry ma swoje wady i zalety a Ty usilnie starasz sie skupic uwage na sobie nie myslac o tym czy komus pasuje styl gry jaki prezentujesz swoja osoba. Piszesz o topowych flociarzach, ze grac nie umieja wiec schowaj dume do kieszeni i pokaz jak Twoim zdaniem powinna wygladac gra topowego flociarza nie grajacego stylem ufs.
    • Ale po co kogoś zniechęcać? Niech każdy sobie gra w dowolny sposób, jeżeli nie łamie zasad - ok. Przypominam, że to zabawa i każdy może bawić się tak, jak mu się podoba, a nie jak ktoś mu narzuci!

      john malkowitz007 napisał(a):

      Witam

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.
      Bardzo dobra propozycja

      Ja zaproponuje cos takiego
      Po zdjeciu Urlopu ,mozliwosc powtornego wlaczenia Urlopu po min 48 godz , lub wiecej

      Granie UFS.em moze dla kogos to styl gry , wg mnie to cwaniactwo i brak umiejetnosci gry
      Gracz boi sie ze po zrobieniu FS zdejma mu Moony , lub oblicza powrot i go zezlomuja
      Po prostu slaby gracz !!! , nie wiadomo w jaki sposob wybudowal flote ( moze za anty lub z puschow , ) , nie umie zrobic dobrego FS.a , szkoda mu paliwa na FS.a , dlatego gra UFS , bo przez kilka godz jest stale na koncie i bardzo trudno go zezlomowac
      A jezeli juz to bardzo mala szansa , mozna sprobowac podstawki lub kontry

      @'Jay
      Nie zniechecac do gry , tylko do gry UFS , czytaj ze zrozumieniem zastanow sie i potem pisz ,a po napisaniu przeczytaj nim wyslesz

      Pozdrawiam
      Ok, zakładamy sytuację, że wracasz sobie z urlopu, który wziąłeś z powodu wyjazdu na 3-dniowy opór melanż, który mógł się przedłużyć. Pół dnia po powrocie dowiadujesz się, że masz kolejny, tym razem dłuższy wyjazd w miejsce, gdzie nie ma dostępu do internetu. Nikt Ci też nie włączy urlopu. Co wtedy? Sytuacja abstrakcyjna, ale tak samo jak propozycja.
      "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

      COMA
    • Daneku25 napisal
      Sytuacja abstrakcyjna, ale tak samo jak propozycja.

      Moja propozycja nie jest wcale abstrakcyjna
      Moja propozycja ma na celu zniechecenie do gry UFS , a nie do gry

      A przyklad jaki podales jest jak najbardziej abstrakcyjny i smieszny
      Gdzie w Polsce czy nawet za granica nie ma dostepu do neta ???
      A jesli nawet , to ilu graczom grajacym na wszystkich uniach takie cos sie przytrafi w ciagu roku
      3...5 ???
      Co nikt nie ma zaufanego znajomego co gra i moze przypilnowac mu konta do czasu gdy bedzie mozliwosc wlaczenia Urlopu ???
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Moja propozycja ma na celu zniechecenie do gry UFS , a nie do gry
      Ci ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem i nie docierają do nich najprostsze informacje.

      Nie mam już siły tłumaczyć. Cieszę się z ostatniego rozwiązania, czyli minimum 48h urlopu. Trochę im to dało w kość i część ufsów z mojego uni przestała grać. Czekam z niecierpliwością aż GF ukręci jakiegoś konkretnego bata na tych oszustów, np. po zejściu z urlopu można go włączyć ponownie dopiero po upływie 48h. Ufsy się załamią, bo będą musieli przynajmniej 2 FSy zrobić albo dwie noce nie spać :D Tego raczej GF nie zrobią, ale na pewno zrobią coś innego, skoro już zaczęli.

      Tak więc niedługo będziemy podawać drink dnia - łzy płaczących ufsów :D
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.
    • ale wy beczycie , a tak ciężko zrozumieć że choćby nie każdy ma prace by pilnować konta cały dzień ? ja nie mam dostępu do komputera w pracy , z telefonu rzadko co mogę korzystać , nie wiem o której wrocę do domu i mam robić durne fsy ? i być zależny od czegoś co ma mnie zrelaksować ? schodzę i gram wtedy kiedy mam czas , gdy go nie mam siedzę na urlopie , proste nie ?


      Co wy macie do stracenia ? trochę dt i sury ? 50 k pc ? to jest nic. Po co stawiałem tyle floty pytacie ? bo z 50 k pc na moim uni jedyne co możesz pakować to własnie dt.


      Nie wiem może żebyscie skumali o co chodzi to niech gf wprowadzi możliwość niszczenia waszych kopalni i budynków , coś na co pracowaliscie lata , miesiace , a nie ze stracicie 100 k dt ktore w tydzien postawicie. UFS zawsze był i bedzie , a im bardziej z tym gf bedzie walczył tym mniej ludzi bedzie grać. Ciekawe czy te wszystkie eko gracze jakby była mozliwosć niszczenia im kopalni nie uciekali by na urlop i tak burzyli o urlop.
    • Marcus napisał(a):

      Co wy macie do stracenia ? trochę dt i sury ?
      Dokladnie. Nie ruszy sie pewnie jeden z drugim, zeby zapracowac nad kontem tylko bezczynnie kliknie kilka razy podglad, ogarnie sure z wydobycia, wysle na fs i caly jego wklad w konto i czas poswiecony grze. Wezcie sie ludzie ogarnijcie jeden z drugim. Ogame nie zyje tylko z was i dla was. Sam jestem gornikiem ale jak czytam te wpisy smirnoffa i malkowitza to brakuje slow by was opisac.
    • Po to jest opcja "urlop" w grze by z niej korzystać i nikomu nic do tego ile razy jest wykorzystywana.
      Uni szybko się wyludniają, a osoby które mają zapewnioną pozycję w topce płaczą bo nie mają na kogo latać.
      Może nie zauważyliście, że są tutaj ludzie którzy niekoniecznie chcą by gra była dla nich kulą u nogi.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Trzymaj się pl tematu, widocznie ciężko znosisz krytykę. Bo każdy sprzeciw przeciwko Tobie od razu nazywany jest durnotą i zerowymi umiejętnościami.
      Wiemy, że Ty w każdym temacie w którym zabieramy głos musisz dorzucić swoje 3 grosze, ale to co napisałaś ma się nijak do tego co napisał pl i powinien zostać potraktowany jako spam. Gdzie jest EX-SUPER-HIPER-MOD ja się pytam?
      Ruda, każdy tok myślenia podważający logiczne myślenie i ograniczający wolność powinien być przez każdego nazywany durnotą, ale niestety żyjemy w czasach w których idiotów jest więcej, dlatego też demokracja dzisiaj nie działa.