Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Sposoby na zniechęcenie UFSów

      "Gracze" UFS to prawdziwa plaga. Nie da się z nimi walczyć, budują mega floty, schodzą z urlopu, atakują, a potem uciekają na urlop i chełpią się jacy są super, bo nikt ich dorwać nie może. Bo jak dorwać kogoś, kto nie robi FSów?

      "Granie" UFS jest dla mnie takim samym wałkiem jak pushe czy multikonta, bo daje nieuczciwą przewagę nad innymi graczami. Jakiś czas temu zwiększyli minimalny czas urlopu do 48 godzin, ale to niewiele pomogło. Pomysły jak zniechęcić UFSów do gry?

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.

      Jakie są wasze pomysły?
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.
    • Wałkowane parę miesięcy temu.
      Ale dobra,powtórzymy to samo:

      SmirnoffUni17 napisał(a):

      Nie da się z nimi walczyćbo daje nieuczciwą przewagę nad innymi graczami.
      Da się.

      SmirnoffUni17 napisał(a):

      Pomysły jak zniechęcić UFSów do gry?
      Ale po co zniechęcać kogokolwiek do gry?Potem narzekają,że graczy mało.



      SmirnoffUni17 napisał(a):

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.

      Przez 24 h po zejściu z urlopu wydobycie jest ujemne.Tzn tracimy na godzinę tyle surowców ile normalnie wydobywamy,a jeśli gdzieś zejdziemy do zera, dostajemy bana :E
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • Temat naprawdę ma potęcjał.

      Kolego nie umiesz walczyć z ufsem to z nim nie walcz, proste.

      Granie ufsiem to styl gry , nie każdy ma czas żeby kampić codziennie na ogejmie jak Ty podejrzewam. Nie każdy ma nawet chęci do tego a czasem ma jakieś chęci zeby kogoś zezłomować to schodzi z u bam przy dobrych nanitach to jeszcze przetopi sobie :D


      SmirnoffUni17 napisał(a):



      Jakie są wasze pomysły?
      Moim Pomysłem było by żebyś dał sobie spokój , bo Cie głowa będzie boleć ;)
      Dobranoc

      :love: ZBOCZKI :love:
    • Jay napisał(a):

      Przez 24 h po zejściu z urlopu wydobycie jest ujemne.Tzn tracimy na godzinę tyle surowców ile normalnie wydobywamy,a jeśli gdzieś zejdziemy do zera, dostajemy bana
      Skasuj to! GFzazwyczaj wprowadza jakies idiotyczne pomysły, więc trza uważać co się pisze :E


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Witam

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.
      Bardzo dobra propozycja

      Ja zaproponuje cos takiego
      Po zdjeciu Urlopu ,mozliwosc powtornego wlaczenia Urlopu po min 48 godz , lub wiecej

      Granie UFS.em moze dla kogos to styl gry , wg mnie to cwaniactwo i brak umiejetnosci gry
      Gracz boi sie ze po zrobieniu FS zdejma mu Moony , lub oblicza powrot i go zezlomuja
      Po prostu slaby gracz !!! , nie wiadomo w jaki sposob wybudowal flote ( moze za anty lub z puschow , ) , nie umie zrobic dobrego FS.a , szkoda mu paliwa na FS.a , dlatego gra UFS , bo przez kilka godz jest stale na koncie i bardzo trudno go zezlomowac
      A jezeli juz to bardzo mala szansa , mozna sprobowac podstawki lub kontry

      @'Jay
      Nie zniechecac do gry , tylko do gry UFS , czytaj ze zrozumieniem zastanow sie i potem pisz ,a po napisaniu przeczytaj nim wyslesz

      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.
      Bardzo dobra propozycja
      Ktoś tu chyba gra wyłącznie eko i w dodatku wsio surkę ładuje w obronę :E

      john malkowitz007 napisał(a):

      czytaj ze zrozumieniem zastanow sie i potem pisz ,a po napisaniu przeczytaj nim wyslesz
      TAK! Dokładnie to samo powinieneś zrobić pisząc tego posta, a dodatkowo puknąć się w łeb i jeszcze raz przemyśleć to co napisałeś :quasi:
      A może po prostu w pewnym momencie FSy są na tyle drogie, że danemu graczowi szkoda deuteru na fsy skoro i tak skanuje przez pare godzin w ciągu dnia, bo pracuje albo coś i nie ma jak skanować/atakować? Może najlepiej w ogóle usunąć opcję urlopów?
      Mam nadzieję że GF tego nie czyta :E


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Kolega naprawdę pisze nie wiadomo o czym.

      proponował bym zamknąć tą dyskusje ...





      Ciekawe ile byś razy puścił fs mając 1kk lm i ok 300k ow plus jeszcze wiele więcej floty... a nie 10k dt...

      wiesz kolego ile deuteru idzie na 1 jeden taki fs? chyba nie z tego co piszesz. :d

      :love: ZBOCZKI :love:
    • ShockWave
      Wiem doskonale o czym pisze
      Mam troche wieksza flote niz dales w przykladzie
      Na FS.a dziennie wydaje ponad 1,5 mln deuteru i stale jestem na + , nie gram eko tylko flota
      Avinashi
      Zielony to chyba Ty jestes
      Doskonale wiem co pisze

      A jezeli ktos nie umie grac i doprowadza do takiej sytuacji ze nie ma deuteru na FS.a , to niestety nie moja wina
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • to pochwal się jakąż to masz tą flotę Twoją hm? 30K DT? może z 50 a może i 100k ale te DT nie spalą nawet na 100% przez 4 gale tyle dexu co spora flota na 10% i to w układzie...

      i druga sprawa nie mówiłam, że ktoś nie ma deuteru na FS ale jest mu go SZKODA na ciągłe fsy jesli na skany ma pare godzin dziennie i jeszcze w ciągu których nie znajdzie nic by zarobić na flotę :)


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Tu sobie poczytajcie. Chyba wszystko odnośnie ufs zostało powiedziane. Podam tylko kilka przykładów, czemu nie zmieniał bym jednak nic:
      • koszty fs'a dużej floty (Avinashi wyjaśnił o co kaman)
      • ograniczony czas na grę - niektórzy nie mają czasu na grę codziennie. A zostawiając flotę na tydzień, nawet na fs, ale samopas, można się obudzić z ręką w nocniku i pz'tem pod planetą. A koszty dalej są kosmiczne.
      • urlop czasami włączmy w sytuacji awaryjnej. Nie ma kiedy wysłać fs, nie wiadomo czy będzie można ogarnąć odbiór fs gdyby się go jednak wysłało, albo nie wiadomo kiedy będzie człowiek miał czas. Wtedy co? Przy wspomnianej blokadzie włączenia urlopu może być bardzo niemiło.
      Ogólne temat wałkowany jak antyrecki, antyobrony i inne antyrzeczy. Odgrzewany kotlet.

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • john malkowitz007 napisał(a):

      @ Jay
      Niestety jezeli komus brakuje deuteru na FS.a to jest bardzo slabym graczem
      Nie mówię o braku deuteru na fsa,tylko o braku ekonomicznego uzasadnienia robienia takiego...

      john malkowitz007 napisał(a):

      Na FS.a dziennie wydaje ponad 1,5 mln deuteru i stale jestem na + , nie gram eko tylko flota
      Ty mówisz poważnie?To co ty masz za flotę że 1,5 kk deu na to idzie? 8 k panca?
      Mówimy tu o naprawdę dużych flotach... rzędu kilkanaście-kilkadziesiąt milionów statków...


      ___
      Nie masz racji, wszyscy Ci podają racjonalne argumenty dlaczego tej racji nie masz, a Ty nadal wylewasz swoje frustracje jakie to te ufsy złe nie są,twierdząc że 1.5 kk deuteru na fsa to duże ilości.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • Ale żeście sobie uzbdurali zrobić ze mnie faceta :E

      Niestety niektórzy nie powinni mieć dostepu do tej gry - byłoby mniej płaczu i lamentu...

      Zoonk- zgadzam sie w 100%
      Cezar - taa bo na normalnych uniach nim ktoś sie zorientuje ze komuś coś stoi na bfsie i nim doleci z atakiem to obrońca sie już 10 razy zaloguje :D


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Uważam że takie zmiany na takim etapie gry zrobiłby więcej złego niż dobrego.

      Co do tych całych dyskusji o deuterze. Wszyscy rzuciliście się na john malkowitz007 ze swoimi argumentami. Super! Mówicie o milionach floty tylko zapominacie o jednym głównym aspekcie który całkowicie zmienia ton Waszych argumentów. Jest to speed uni. John gra na speed x1 Wy wypowiadacie się o x4/x5.

      Zawsze będę uważać że głównym powodem UFS jest strach przed złomem a nie koszt paliwa FS. Macie większe floty ale też macie większe wydobycie, szybciej latacie (łatwiej sfarmić surowce u górnika), koszt planet i plazmy bez zmian ale większe wydobycie sprawia że opłacalność wyższych lvl rośnie i w stosunku do speed x1 można łatwiej zrobić 2 planety więcej. Więcej planet to więcej eko (więcej niż sam speed x5 daje).
      (Była już mowa kiedyś o tym np. tutaj: Co myślicie o UFSach?)

      Jay
      "To co ty masz za flotę że 1,5 kk deu na to idzie? 8 k panca?"
      Za 1,525kk deuteru można zrobić FS 1kk LM + 100k pancków + 50k OW + 100k recków (badania: 20/15/12) na stacjonuj.

      edit;
      ~1,5kk deuteru na uni x1 to eko z 9 planet przy deuterze na 30 - taki jest koszt najbezpieczniejszego FS dla john malkowitz007 który ma top90 we flotach. Doliczając do tego 2 planety + deuter na 33 + speed x5 mamy flotę 2kk lm, 200k krazków, 200k ow, 200k pancków, 200k recków - stacjonuj poza układ. Koszt takiej floty bez GŚ to 46kk punktów co odpowiada top34 na uniQ. Przeglądając top 34 od 2015 roku miał 75 urlopów, przy 6 urlopach John. A koszt FS mają ten sam względem wydobycia/speed uni (punkty w eko wystarczające do posiadania takiego wydobycia wraz z metal, kryształ i innymi pierdołami, nawet ten na uQ ma 3 razy większe niż wymagane minimum 38/31/33x11, John tylko tyci tyci lepsze więc temu na uQ jeszcze łatwiej robić FS ale przymniemy na to oko).
      Jeżeli "koszt FS" < "wydobycie deuteru" to urlop się nie opłaca. Zawsze coś się wykopie metalu i kryształu. Prawda?
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • FS jest rzeczą, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Nagle coś wyskoczy, zapomni się i złom pod planetą. Poza tym są ludzie, którzy mają życie poza Ogame i nie siedzą przed komputerem 24/7 i mają inne rzeczy do robienia. Temat stary jak świat i nie ma go sensu dalej wałkować.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • ciap napisał(a):

      Co do tych całych dyskusji o deuterze. Wszyscy rzuciliście się na john malkowitz007 ze swoimi argumentami. Super! Mówicie o milionach floty tylko zapominacie o jednym głównym aspekcie który całkowicie zmienia ton Waszych argumentów. Jest to speed uni. John gra na speed x1 Wy wypowiadacie się o x4/x5.
      To działa w dwie strony. To john najwyraźniej zapomniał o istnieniu innych speedów niż x1, podając argumenty które dla tamtych realiów może i mają sens,ale dla większych speedów już nie.


      ciap napisał(a):

      Jay
      "To co ty masz za flotę że 1,5 kk deu na to idzie? 8 k panca?"
      Za 1,525kk deuteru można zrobić FS 1kk LM + 100k pancków + 50k OW + 100k recków (badania: 20/15/12) na stacjonuj. :fsmile:


      Dla podanych przez Ciebie wartości napędów i floty koszt "nocnego" fsa wynosi tu prawie 10,9 lub 9,9 kk deuteru. To kilka razy więcej niż 1,5 kk. Jeden układ dalej. W układzie koszty zaczynają się od 3 kk. Wciąż dwa razy więcej niż podałaś.



      __
      I tak.Zdaję sobie sprawę,że koszt fsa nie jest tu głównym powodem ufsów. Zwracam tylko uwagę,że "problem" jest złożony.Nie każdy przecież ma czas grać non-stop. A wciąż da się takiego ufsa złapać.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • Jay
      Kto wysyła FS taką flotą bez GŚ?
      Jeżeli to jest speed x1 to nie trzeba latać poza układ tylko loty odbywa się w układzie.

      Poza układ liczyłam dla speed x5. Szybciej lata więc trzeba dalej latać.

      Jay napisał(a):

      podając argumenty które dla tamtych realiów może i mają sens,ale dla większych speedów już nie.
      Czy ja wiem. Koszt FS to czysta matematyka gdzie uwzględnia się parę zmiennych takich jak:
      + czas lotu FS - na x1 latamy w układzie, na x5 poza układ
      + wydobycie - jeżeli robimy atak o 10 układów, mamy takie samo eko to wydając 2 dniowe wydobycie deuteru na speed x5 możemy lecieć 5 razy większą flotą
      + opłacalności budynków i badań które dają eko - jeżeli 2 flociarzy ma to samo eko i chcą przeznaczyć miesięczne eko na wydobycie to speed x5 zbuduje więcej i szybciej. Rok gry na x1 da 5,5kk metalu. Na speed x5 potrzeba na to mniej niż 2,5 miesiąca. Jeżeli zdecyduje się budować eko do roku to będzie mieć 71kk metalu. Będzie tego 13 razy więcej niż na speed x1.

      Jeżeli na jednym uni ludzie latają na FS płacąc 1,5-2kk deuteru to na większym speed również można latać na FS nawet poza układ większą flotą. Rekompensuje to większe wydobycie i lepsze opłacalności eko. Więcej będziecie wydawać deuteru na FS ale względem tych zmiennych co wyżej tyle samo (a czasem mniej) niż ludzie ze speed x1.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Ja powiem tak :D Jako iz gram na Quantum i jakies tam konto mam :D mialem 55k pc 450 gs i jakies 150k dt wypchane Deuterem :D nie narzekam ale od jakiegos czasu nie mam czasu na pilnowanie tych statków wiec postanowiłem zniszczyc u handlarza 45k pc i jakies 459 gsów po co ? Tylko po to aby postawic sobie eko za to :D bo ne mam czasu na gre flotą xd Tera mam 12 x 40 35 36/39 i lotkę i nie narzekam puszczam se stacje 1gsem i 150k dt na fsa na xx czasu po czym ją zawracam tak aby mi pasowało :D potem robie zrzut sury pakuje i jade dalej :D tylko zmieniam moona xd Racja u FS jest denerwujący ale wystarczy se otworzyc infuze i zobaczyc jak wielu graczy by nie wrocilo do gry gdyby w jedna noc potracili by floty xd bo co z tego ze konto ma jakies 200kk pkt z czego 30 to eko 170 flota :D

      Ten tepak co płakał dzis w St Whyski na Quantum to normalnie mistrz Klepania klopsów chyba gosciu ma chyba za szybko gwiazdke albo burza była i piorun pie pier znacz nie bede mówił...... ale po co komuś sciągac moony skoro wie że go nie upoluje bo ktoś go ubiegnie ewentualnie dostanie kontraszi ^^. Teraz jest malo graczy a będzie jeszcze mniej XD

      Vi veri veniversum vivus vici

      Mocą Prawdy żyjąc, żywy podbiłem wszechświat.

    • Bardzo fajny temat.
      To moje drugie podejście do tego tematu, za pierwszym razem ten stek bzdur mnie pokonał, nie miałem nerwów czytać do końca a już na pewno odpisywać :)

      Dzięki tej dyskusji wszyscy mogą zobaczyć, że dagusia ciap czy jak jej tam jest nie ma żadnego pojęcia o grze, chciałem zacytować kilka zdań ale musiałbym cytować całe wypowiedzi wypełnione bredniami od góry do dołu.
      Poważnie, Twoje posty wnoszą tyle do tematu co ksiądz wypowiadający się o rodzinie, jeśli nie masz o czymś pojęcia to może nie zabieraj głosu i opowiadaj dalej innym jaki masz kolor włosów i jakiej słuchasz muzyki.

      Cezarcfc napisał(a):

      Na takie bolączki jest jedno świetne lekarstwo....
      Na normlanych uni wielkiego problemu z UFsami nigdy nie było. Wystarczy pokasować speed uni przywrócić wszędzie speed x1 i 30% złomu z floty i weszlkie tego typu problemy same się rozwiążą
      to chyba logiczne, że na x1 nie ma problemów z UFSami, kumatym tego tłumaczyć nie trzeba. likwidacja speed uni hehe pomysł rodem z unii europejskiej, sam na to wpadłeś?

      Najciekawsze jest to, że w tym temacie przede mną jak do tej pory wypowiedziało się trzech flociarzy, Jay, ShockWave, Avinashi. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś czego nie rozumie w tym temacie, proponowałbym ignorowanie reszty postów.



      john malkowitz007 napisał(a):

      A jezeli ktos nie umie grac i doprowadza do takiej sytuacji ze nie ma deuteru na FS.a , to niestety nie moja wina
      tutaj padłem ^^
      powiedz mi panie kolego, skoro jesteś tak dobrym flociarzem to dlaczego umieszczasz swoje starcia w dziale "nasze małe rw" a nie w ST?


      john malkowitz007 napisał(a):

      Granie UFS.em moze dla kogos to styl gry , wg mnie to cwaniactwo i brak umiejetnosci gry
      Gracz boi sie ze po zrobieniu FS zdejma mu Moony , lub oblicza powrot i go zezlomuja
      Po prostu slaby gracz !!!
      a może po prostu jest dorosły i nie ma już 15 lat?


      ciap napisał(a):

      Czy ja wiem. Koszt FS to czysta matematyka gdzie uwzględnia się parę zmiennych takich jak:
      + czas lotu FS - na x1 latamy w układzie, na x5 poza układ
      wiem miałem nie cytować ale dopiero przeczytałem te brednie :)
      FS układ obok kosztuje 3x tyle. Jeśli FS kosztuje Cie załóżmy 50kk to sąsiedni układ będzie kosztować 150kk. Ale wiem, ty nie potrzebujesz recków wystarczą Ci transportery.
      Zastanawiam się, masz koleżankę w sojuszu która zna tą grę od podszewki. Może zamiast się kompromitować daj jej post do wglądu, więcej na tym zyskasz :)

      Reasumując, UFSa da się złapać. Jak nie jutro to pojutrze.
    • falku napisał(a):

      FS układ obok kosztuje 3x tyle. Jeśli FS kosztuje Cie załóżmy 50kk to sąsiedni układ będzie kosztować 150kk. Ale wiem, ty nie potrzebujesz recków wystarczą Ci transportery.
      Nigdzie nie napisałam że FS poza układ kosztuje tyle ile w układzie.

      300k MT, 100k DT, 9kk LM, 600k CM, 1,5k krążków, 800k OW, 200k niszczar, 200k bombek, 1,3kk pancków, 1kk recków poza układ kosztuje 98kk deuteru. Flota warta jest 324kk punktów bez GŚ. Przeciętna flota jest dużo mniejsza:
      Top -- punkty w statkach --- liczba statków
      Pokaż spoiler

      1----743.734.270----24.864.680
      2----505.867.228----18.942.752
      3----427.070.814----21.148.199
      4----336.280.314----15.496.624
      5----333.785.996----16.281.147
      6----290.933.143----13.008.533
      7----231.441.141----11.172.698
      8----218.754.756----18.282.325
      9----210.411.063----8.463.292
      10----197.933.705----4.135.985
      11----186.968.306----5.327.848
      12----129.977.604----9.003.734
      13----127.647.986----4.840.421
      14----122.172.249----6.365.179
      15----100.366.482----4.837.719
      16----96.585.687----5.539.335
      17----94.483.707----58.513
      18----91.398.242----1.656.224
      19----90.870.498----6.113.640
      20----88.197.460----5.887.000
      21----85.878.699----2.606.068
      22----83.056.757----3.659.848
      23----82.276.472----7.791.119
      24----81.389.183----5.999.539
      25----75.439.779----1.800.158
      26----72.548.357----5.449.312
      27----69.836.433----2.532.545
      28----65.799.920----83.579
      29----63.135.781----3.610.408
      30----62.626.884----2.564.192
      31----61.208.834----1.263.355
      32----59.007.462----2.529.651
      33----58.144.128----386.728
      34----49.094.977----3.447.820
      35----45.719.066----2.284.580
      36----45.491.448----3.061.137
      37----41.247.521----1.805.329
      38----40.819.401----695.266
      39----39.029.070----2.329.446
      40----37.211.122----174.561
      41----36.775.493----517.293
      42----35.525.856----211.472
      43----33.967.668----53.158
      44----33.898.835----1.517.185
      45----31.574.605----779.410
      46----26.338.508----1.825.648
      47----25.548.222----483.546
      48----25.242.953----258.664
      49----22.735.255----1.468.809
      50----22.155.682----119.762


      Rozumiem że uni nie kręci się tylko wokół top1-5.

      Jeżeli na uni x1 flociarz ma eko 2kk dexu to na uni x5 poświęcając tyle samo czasu będzie mieć eko 29kk.
      Koszt FS poza układ droższy ale też łatwiej zrobić lepsze eko i można wysłać dużo więcej floty na FS.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • No i właśnie widzisz tak wygląda rozmowa z Tobą. Nie potrafisz nawet policzyć tak prostej rzeczy jak spalanie.
      Na oko widzę, że pomyliłaś się o jakieś 150kk. Powiedziałbym Ci dlaczego, ale mam taki ubaw z Ciebie że nie będę wyprowadzać Cię z błędu :)
      200.000 bombowców i 600.000 CM hehehe brawo daga, nie zaskoczyłaś mnie :D :D :D



      ciap napisał(a):

      Rozumiem że uni nie kręci się tylko wokół top1-5.
      właśnie najlepsze jest, że nic nie rozumiesz a jesteś GO.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez falku ().

    • .:ShockWave:. napisał(a):

      Granie ufsiem to styl gry , nie każdy ma czas żeby kampić codziennie na ogejmie jak Ty podejrzewam.
      To oszustwo. Taki ufs może zaatakować normalnego gracza, ale normalny gracz nie może zaatakować ufsa, bo albo siedzi albo jest na urlopie. Jak ktoś nie ma czasu to niech nie gra, a nie oszukuje innych graczy.



      .:ShockWave:. napisał(a):

      potęcjał
      Do szkoły.


      john malkowitz007 napisał(a):

      Po zdjeciu Urlopu ,mozliwosc powtornego wlaczenia Urlopu po min 48 godz , lub wiecej
      Oo, to jest dobre! Co do reszty twojego posta - zgadzam się. "Granie" ufsem jest dla leszczy, którzy nie potrafią pilnować floty. I to zasłanianie się brakiem czasu. Nie masz czasu? Nie graj, proste.


      .:ShockWave:. napisał(a):

      Ciekawe ile byś razy puścił fs mając 1kk lm i ok 300k ow plus jeszcze wiele więcej floty... a nie 10k dt...
      No to buduj taką flotę, jaką możesz utrzymać.

      Zresztą kolega john malkowitz ci dobrze napisał - jak nie masz deuteru na FSa, to jesteś słabym graczem, nie potrafisz planować, tylko budujesz na oślep statki. Kolejny raz wychodzi, że ufs jest dla słabych graczy.


      Draken napisał(a):

      FS jest rzeczą, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Nagle coś wyskoczy, zapomni się i złom pod planetą.
      Co to znaczy, że nie każdy może sobie na FSa pozwolić? To podstawa tej gry. Nagle coś wyskoczy i złom? Na tym ta gra polega. Ufsy to bojaźliwe lamusy, którzy nie potrafią grać, boją się stracić flotę ponad wszystko i dlatego oszukują innych graczy.

      UFS psuje grę normalnym graczom.
      Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
      "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
      Masz rację, wydaje ci się.
    • falku napisał(a):

      Nie potrafisz nawet policzyć tak prostej rzeczy jak spalanie.
      Na oko widzę, że pomyliłaś się o jakieś 150kk.
      Nawet jeżeli zaopatrzysz recki w najszybszy napęd za FS zapłacisz ok 11kk deuteru więcej czyli ok 110kk. ;)
      Liczone według strony której użył Jay.



      Skład dobierany losowo. Zamiast bombek możesz sobie zrobić 400k pancków :)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • ciap napisał(a):

      Nawet jeżeli zaopatrzysz recki w najszybszy napęd za FS zapłacisz ok 11kk deuteru więcej.
      Liczone według strony której użył Jay.
      tyle więcej według Ciebie palą turbo recki? To już przestaje być zabawne a zaczyna być żałosne. Porozmawiaj sobie z Kasią, któryś raz Ci to piszę, uzupełnij wiedzę i wróć do tematu.

      Fuel consumption: 221.566.784 - tyle na 10% spali flota którą podałaś do sąsiedniego układu. Nie wiem jakiej strony używa Jay, ale skoro jesteś GO powinnaś używać pewniejszych kalkulatorów, jak na przykład ten ogejmowy trash sim. Zapytaj Migotki do czego służy ;)
    • SmirnoffUni17 napisał(a):

      To oszustwo. Taki ufs może zaatakować normalnego gracza, ale normalny gracz nie może zaatakować ufsa, bo albo siedzi albo jest na urlopie. Jak ktoś nie ma czasu to niech nie gra, a nie oszukuje innych graczy.
      A co jeśli taki ufs schodzi z urlopu i "normalny gracz" siedzi i nie można go zaatakować? Proponuję dać mu bana, za to, że siedzi w tym samym czasie, co osoba która gra ufs. I co to za pieprzenie z oszukiwaniem innych graczy? Rozumiem, że jak zaczynasz czytać książkę, to czytasz ją od początku do końca, porzucając pracę, rodzinę i wszystko wokół Ciebie, bo jak nie masz czasu na przeczytanie, to nie czytaj.

      SmirnoffUni17 napisał(a):

      Oo, to jest dobre! Co do reszty twojego posta - zgadzam się. "Granie" ufsem jest dla leszczy, którzy nie potrafią pilnować floty. I to zasłanianie się brakiem czasu. Nie masz czasu? Nie graj, proste.

      SmirnoffUni17 napisał(a):

      Co to znaczy, że nie każdy może sobie na FSa pozwolić? To podstawa tej gry. Nagle coś wyskoczy i złom? Na tym ta gra polega. Ufsy to bojaźliwe lamusy, którzy nie potrafią grać, boją się stracić flotę ponad wszystko i dlatego oszukują innych graczy.

      UFS psuje grę normalnym graczom.
      A kim Ty jesteś, żeby decydować o tym co mam robić i kiedy? Kim jesteś, żeby decydować ile czasu mam poświęcać na coś? Podstawą tej gry jest nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi i czerpanie z tego przyjemności i dla NORMALNYCH osób, to jest TYLKO gra, której nie stawia się PONAD ŻYCIE.
      Stosując Twoją metodologię, proponuję Ci następujące rozwiązanie - nie pasuje Ci regulamin i możliwości jakie daje gra (w tym możliwość urlopu), to nie graj.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "