Sposoby na zniechęcenie UFSów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • john malkowitz007 napisał(a):

      Bandzior1991 i terry i inni
      No to pochwalcie sie ilu grajacych UFS.em zezlomowaliscie ???
      Bandzior1991 super !!! czekasz pod telefonem az sojusznik zadzwoni ze jest atakowany , zdejmiesz urlop i sie podstawisz
      Jestes super gracz ( czytaj cwaniak )
      Ja nikogo sie nie boje , czy gra UFS.em , czy nie , i nie boje sie robic FS.ow

      Ps
      To ostatni post w tym temacie
      Szkoda klawiatury i czasu
      Ja proponuję ci skasować konto zarówno w grze jak i na forum. 1kk recyklerów to 20kkk ładowności, czyli flota za 60-70kk pkt na pz 30% lub 30-35kk pkt na pz 70%. O ile te 60-70kk nie padają jak muchy, o tyle te 30-35kk padają kilka razy w miesiącu. Co wtedy? No nie masz tych 1kk recyklerów, to nawet nie polecisz, bo wyjdziesz tylko na jeden wielki minus bez zebranego pz. Gram eko, mam top3 statystyk, mam po 8-10k satelit na planetach i obrony za 10-20k pkt na każdą planetę. Jeżeli cię regularnie farmią to jesteś słaby.
      Libra, speed flot x2, gram FSem. Opozycja grająca UFS nie stanowi jakiegoś wielkiego zagrożenia, więc jeśli ograniczysz im możliwość urlopowania, to Libra umrze pod stopą jednego sojuszu.
    • Starrk
      A gdzie ja napisalem ze grajacy UFS.em topowi gracze sa dla mnie zagrozeniem ???
      Nikt mnie nie farmi , bo gram bardzo aktywnie , gram flota
      Mi chodzi o to ze nikt nie jest w stanie ich zezlomowac
      Ja nie chce by kogos zmuszac do gry bez przerwy i uniemozliwiac wlaczenia Urlopu
      Chodzi by utrudnic gre grajacym UF.S.em , by mozna ich farmic czy ewentualnie zezlomowac , organizujac jakas akcje
      Oni zdejmuja urlop na kilka godzin stale siedzac na koncie
      Jak takiemu chcesz zdjac moona ? , czy go zaatakowac ? , nie ma najmniejszej mozliwosci
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Posłużę się porównaniem:
      jm007 = włamywacz;
      FS = wyjazd z domu;
      u = zatrudnienie firmy do ochrony domu na czas wyjazdu.

      jm007 się irytuje się: Jak można do jasnej anielki za każdym razem kiedy wyjeżdża się z domu zatrudniać firmę ochroniarską (uFS)? Jak ja mam tego człowieka obrabować? Nie może po prostu wyjechać (FS) i zostawić dom bez opieki?
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Gram na , uni 68 speed 1 X poprzednio Unii 13
      Dziennie na FS.a wydaje ponad 2 mln deuteru , i nigdy paliwa mi nie brakuje

      john malkowitz007 napisał(a):

      1.A kto mu kaze robic codziennie FS.a ???
      2 . Czy potrzeba mu az 1 kk reckow ???

      john malkowitz007 napisał(a):

      gram bardzo aktywnie , gram flota


      We wszystkich trzech wypowiedziach sobie zaprzeczasz, zatem wnioski są dwa: albo kłamiesz co do twojego grania flotą i zrozumienia problemu ze strony flociarzy, albo jesteś najzwyczajniej w świecie nic nie znaczącym noobem, a byle 10k pc jest dla ciebie "flotą". Takie osobniki powinny mieć zakaz wypowiadania się w tematach dotyczących flociarzy.
    • Starrk
      Za malo o mnie wiesz
      Nie jestem zadnym nobem , i nie obrazaj mnie
      Pancrow mam troche wiecej
      Jedyny blad z mojej strony to ilosc reckow , moja pomylka i niedopatrzenie , sam mam okolo 1,5 kk ( myslalem o 1kkk)
      Reszta bez zmian
      Podtrzymuje swoja propozycje , trzeba koniecznie cos zrobic by zniechecic do gry UFS.em
      Co ??? , patrz poprzednie moje posty
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Nie gram uFS. Kiedy gram, to FSuję.
      Urlop włączam kiedy nie mam ochoty na grę; kiedy chcę od niej odpocząć; kiedy mam ważniejsze od OGame sprawy na głowie, itp.
      I nie gram w gry, w których cokolwiek (np. zasady gry) zmuszałoby mnie do grania w nie.

      Zdajesz sobie jm007 sprawę z tego, co spowodowałoby wprowadzenie Twojego pomysłu? Otóż kolejny exodus graczy. Mój - z pewnością. A sądzę, że i wielu innych.
    • Nie rozumiem po co wy piszecie z tym gosciem.On wogole podstaw nie rozumie?Ktoś dawno temu skonstruował zasady i na nich sie gra opiera od lat.
      Nagle przychodzi gosc ktory zakladam kupil konto na allegro i chce gre ustawic do siebie.
      Stary tak sie nie da i nie widzisz ze nikt tu cie powaznie nie traktuje?
      1.5kkk reckow? wiesz ile to 1.5 miliarda.Nikt nawet na 5x speed tyle nie ma i mial nie bedzie.Szybciej serwery padna.
      Ps . ile czasu ty w to grasz?Tydzień?
    • Jeśli dobrze czytam, to jm007 pisał o liczbie półtora miliona. Ale ... mniejsza z tym. Nie o to tu chodzi.
      Ja staram się przedstawiać kontrargumenty. Czasem alegorycznie, a czasem - wprost.

      Poza tym uważam, że kwestia grania uFS to nieistotny problem współczesnego OGame. Nie uFS "zabija" tę grę. Zabijają ją działania komercyjne:
      # ukrycie tabeli kar;
      # ukrycie pręgierzy;
      # przyzwolenie na multikonta;
      # porzucenie ścigania handlu kontami;
      # wprowadzenie kupowania surowców za antymaterię.
    • Każdy gra jak chce, jeden eko, drugi uFS, a trzeci flotą i każdego można ubić. Liczenie floty, PZ, podstawka czy zwykłe szczęście. Raz się wygra, a raz się przegra i nic tu nie zmienisz. Więc zamiast wylewać swoje żale na forum, wróć do gry i zezłomuj jakiegoś gracza. Dla mnie to przypomina żale pewnej osoby przy innej grze gdzie narzekała, że losowania są ustawione tak, żeby gracz przegrał. Więc albo nie umiesz grać, albo uważasz się za lepszego gracza niż jesteś.
      EOT i wracajcie do gry, a nie lejcie swoje żale na forum.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Widzę nic się nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty :D Osobiście nie mam może jakiejś wielkiej floty, gram na ile mam czas i ochotę, jeśli komuś się coś nie podoba niech za ie się sobą a nie innymi.. W grze wprowadzili taki fajny myk, klikasz na gracza i blokujesz by idiota Ci skrzynki nie zasmiecal, myślę że na forum tez powinni wprowadzić coś takiego :whistling: Co do samych f's to na każdego pale 15kk dexu co w skali miesiąca daje ładną sumkę, dodam tylko że latam głównie niszczarkami (100k) weź sobie teraz policz jakiś lot poza us do tego.. gram na nekkar wiec x1 i staram się grać na tyle aktywnie jak to tylko jest możliwe a to czy jakiś Jasio sobie brzeczy na forum mam poniżej pleców.. Frustrat zwykły z Ciebie a na dodatek zero logistyczne, zamiast wylewać tu swoje żale, usiądź i spróbuj ogarnąć mechanikę tej gry bo jeśli tego nie zrobisz to tu za daleko nie zajdziesz niestety a ludzie dla frajdy bez zysku będą Cię walić po satelitach (bynajmniej ja bym tak zrobił :E )

      Zanim odpowiesz pomyśl, przeczytaj co napisałeś, skasuj i wyloguj się forum a gwarantuje że zdrowszy będziesz :P

      Udanej majówki z dala od ekranu :thumbsup:
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • SmirnoffUni17 napisał(a):

      "Gracze" UFS to prawdziwa plaga. Nie da się z nimi walczyć, budują mega floty, schodzą z urlopu, atakują, a potem uciekają na urlop i chełpią się jacy są super, bo nikt ich dorwać nie może. Bo jak dorwać kogoś, kto nie robi FSów?

      "Granie" UFS jest dla mnie takim samym wałkiem jak pushe czy multikonta, bo daje nieuczciwą przewagę nad innymi graczami. Jakiś czas temu zwiększyli minimalny czas urlopu do 48 godzin, ale to niewiele pomogło. Pomysły jak zniechęcić UFSów do gry?

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.

      Jakie są wasze pomysły?
      Ad

      1. Zebrać zgraną ekipę.
      2. Opracować plan.
      3. Spakować gracza ufsem w trakcie jego gry.
      4. Wstawić steka na boardzie i opisać całą zagrywkę (jeżeli komuś nie przeszkadza dzielenie się wiedzą i strategią).
      5. Przestać narzekać a wziąć się do roboty.

      Latanie na bfsa i pisanie "stało to poleciałem" ma swoje zalety, ale czy o to chodzi w prawdziwej rozgrywce w te klocki?

      OGame jest kosmiczną grą strategiczną. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.

      Nie tylko przeglądarki, nie tylko ;)
      Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
      I od istot, co nocą łomocą
      Zbaw nas, dobry Boże!
      Modlitwa błagalna znana jako
      „The Cornish Litany”
      *
      Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
      by przyłomotać im.
      Vesemir z Kaer Morhen