Royal Manticoran Navy [RMN] 21.181,54% vs Pack of death [POD] 0% Zakończona

  • Podsumowanie


    Na koniec chciałbym serdecznie podziękować całemu Sojuszowi RMN za wkład i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony z wyniku Wojny gdzie po części pokazaliśmy na co nas stać, pokazaliśmy zgranie i dobrze się przy tym bawiliśmy. Dziękuję wszystkim za wspólne chwile na konferencji na GG oraz nieprzespane noce na Ts3. Świetnie nam się razem współpracuje i mam nadzieje, że będzie nam się dalej pozytywnie układać.

    Są oczywiście osoby, które zaangażowaniem przerosły same siebie. Poochacz oczywiście Tobie powinniśmy podziękować przede wszystkim. Gdyby nie ty i twoje umiejętności dawno wylądowali byśmy w reckach :D Będę musiał oddać swój przydomek Elitarnego i Flagowego właśnie Tobie bo ty w pełni na niego zasługujesz. :D

    Dzięki Technik za zarządzanie Sojuszem i za niezliczone godziny przy komputerze na szkoleniu nowych członków gdyby nie ty pewnie POD nawalił by trochę % a tak możemy się cieszyć tak dobrym wynikiem jaki wykręciliśmy.



    RMN ~ 21.181,54%



    Vs

    POD ~ 0%

    DEIMOS OFF
    LIBRA ON: TOP 2
    LIBRA ON: TOP 1 EKO
  • Fajnie nam to poszło, z naszego flagowego ACS nic by nie wyszło gdyby nie zaangażowanie sojuszników, więcej było chętnych graczy niż mogło polecieć :D Brakowało mi tylko zaangażowania ze strony POD, nie było z ich strony żadnej ofensywy, nie uczestniczyli w dyskusji na forum, niby strona broniąca się nie ma takiego obowiązku ale i tak szkoda. Dziękuje wszystkim sojusznikom zaanażowanym w wojne.
  • qwert85 napisał(a):

    Co tu dużo pisać wygrana to wygrana :thumbsup: , a do 0 tylko cieszy że każdy się pilnował :) Procent też niezły szkoda tylko małego zaangażowania strony przeciwnej ... :( no ale cóż może następnym razem !!! Pozdro dla sojuszu RMN ;) !!!
    zgadzam sie w 100%, szkoda tylko braku zaangazowania strony przeciwnej, bo mogla by wyniknac calkiem ciekawa wojenka :) , a tak mamy to co mamy :D , gratulacje dla Nas, BRAWO MY :D
    juz nadchodzi ciemna strona mocy...

    uni16 Darth Maul [TKO16U] TOP 80 [OFF]
    uni42 Darth Maul [BlackSun] TOP 60 [OFF]
    uni Kallisto LALEK [BEGIN] TOP 30 [OFF]
    uni Libra Darth Maul [RMN] [OFF]