Przyklejony Lzk [W_P] & tyrmur [W_P] vs. CzeresniaK [KOP] 12957,86%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lzk [W_P] & tyrmur [W_P] vs. CzeresniaK [KOP] 12957,86%

    Witam :)


    Na wstępie zaznaczam, że bardzo chciałem mieć ACS z tyrmurem a udało się to po takim czasie dopiero ale do sedna :)


    Jakiś czas temu obrońcy został zdjęty księżyc, nie wiedziałem czy zdjął go pizza czy break ale na pewno zwiastowało to, że jest szansa coś tak przytulić. Po paru dniach zauważyliśmy tam na skanie wolno stojącą flotę i teraz pod górkę :) Obrońca miał minutki na 2 księżycach więc nie było go online, + dla nas :D pierwszy problem - flota stała na planecie w zasięgu falangi inka i jeszcze bliżej flusika, który na domiar złego miał na nim aktę więc duża szansa na stratę złomu bo na kontrę raczej za daleko :/ więc po co lecieć jak można nie zarobić nic. Druga sprawa - recyklery. Po wyliczeniu trash sim pokazał prawie 70k recków a we 2 mieliśmy 43k, na domiar złego chłopaki będący online mogli pomóc lotami z bardzo daleka - po prostu bez sensu. Po jakimś czasie loguje się Riddick, który miał znacznie bliżej ale również długi lot, okazało się również, że jest w pracy więc kontakt mieliśmy tak ograniczony, że w końcu Riddick dał mi passy żebym sam wysłał recki bo on nie mógł :D brakowało jeszcze zdecydowanie ale tu na ratunek przybył Lotar i uzupełnił braki po mniej więcej godzinie może półtorej zamieszania polecieliśmy modląc się by pizza się nie zalogował a flusik, którego akta towarzyszyła przez większy czas lotu nie zasunął złomu ;) wlot przypadł na brak akty u flusika i brak pizzy online ale nie długo potem ten drugi się zalogował ale zauważenie złomu w układzie trochę mu zajęło lecz gdy to uczynił miał zdecydowaną przewagę nad reckami Riddicka jednak to jego recki zebrały resztę :) Lot bardzo ciekawy z dużą dozą adrenalinki na pewno, oby było więcej takich bo tracę wiarę w to uni.


    Ode mnie pozdrowienia dla całego W_P i N_N z Polaris oraz wszystkich znajomych :)
    Specjalne podziękowania dla Lotara i Riddicka bo bez Was można by było tylko się przyglądać na złom ze strony PZT :D:D


    Tyrmi pewnie coś nasmaruje jak wstanie bo na razie śpi :D:D



    Przepraszam za ortografię i składnie zdań ale nie mam teraz po prostu czasu na napisanie spójnego tekstu :P




    Dnia 15-11-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 85.523
    Ciężki myśliwiec 93
    Pancernik 6.755
    Okręt wojenny 2.642
    Krążownik 11.681
    Mały transporter 28.800
    _________________________________________

    Agresor tyrmur [W_P]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 8.100
    Pancernik 12.874
    Krążownik 21.954
    Lekki myśliwiec 162.782
    Okręt wojenny 913
    Mały transporter 12.000
    _________________________________________

    Obrońca CzeresniaK [KOP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.143
    Duży transporter 4.617
    Lekki myśliwiec 97.787
    Ciężki myśliwiec 852
    Krążownik 18.987
    Okręt wojenny 2.073
    Statek kolonizacyjny 9
    Recykler 12.467
    Sonda szpiegowska 818
    Bombowiec 436
    Niszczyciel 1.044
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 8.741
    Wyrzutnia rakiet 2.284
    Lekkie działo laserowe 269
    Ciężkie działo laserowe 187
    Działo Gaussa 80
    Wyrzutnia plazmy 5
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lzk [W_P]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 51.628 ( -33.895 )
    Ciężki myśliwiec 67 ( -26 )
    Pancernik 6.733 ( -22 )
    Okręt wojenny 2.632 ( -10 )
    Krążownik 11.153 ( -528 )
    Mały transporter 17.365 ( -11.435 )
    _________________________________________

    Agresor tyrmur [W_P]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 8.071 ( -29 )
    Pancernik 12.824 ( -50 )
    Krążownik 20.925 ( -1.029 )
    Lekki myśliwiec 97.591 ( -65.191 )
    Okręt wojenny 905 ( -8 )
    Mały transporter 7.191 ( -4.809 )
    _________________________________________

    Obrońca CzeresniaK [KOP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    119.841.158 Metalu, 10.931.068 Kryształu i 25.154.298 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 517.558.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.307.288.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 825.334.000 metalu i 470.452.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 155.926.524 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 23%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    178.000.000 Metalu i 178.000.000 Kryształu
    171.545.500 Metalu i 42.454.500 Kryształu
    218.148.500 Metalu i 0 Kryształu
    7.640.000 Metalu i 0 Kryształu
    70.000.000 Metalu i 70.000.000 Kryształu
    90.000.000 Metalu i 90.000.000 Kryształu
    90.000.000 Metalu i 90.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    825.334.000 Metalu i 470.454.500 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 579.423.158
    Kryształ: 334.208.568
    Deuter: 20.525.298
    agresor zyskał łącznie 934.157.024 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -1.412.760.658
    Kryształ: -806.676.568
    Deuter: -243.777.298
    obrońca stracił łącznie 2.463.214.524 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Mistrz Polski 2021
  • :D hehe zauważyłem że o pushu krzyczą najwięcej Ci którzy coś o tym dobrze wiedzą. Żal dupe ściska po prostu ze to dla nas korzyść A nie dla was. Ja osobiście obstawialem ze to pułapka wiadomo kogo. Bo kto normalny zostawia flote na planecie . I co dziwne pod fala 2 panow którzy w magiczny sposób przeskakuja reszte uni o 4 razy. No ale cóż jak widać weszło więc ból jest widzę ostry. Ale jak i tak już poznałem chłopaków na tym uni to wiem że ticket do go poszedł pewnie odrazu więc może admin rozstrzygnie to jak było . Brawo my lizak.
  • heh myslalem ze bedzie jak kontem Num Locka, ale widze, ze w raz z nieukaranym wystepkiem odwaga rosnie, co za czasy. Zaskoczony tylko jestem, oczywiscie negatywnie, ze rowniez Lzk postanowil w tym partycypowac. Panowie, ja bym Wam pogratuluje, na prawde szczerze pogratuluje, ale jak zezlomujecie cos co przez wiekszosc czasu trwania z uni nie gralo z Wami w jednym sojuszu. Mysle, ze obnizacie swoja wiarygodnosc w tej chwili do 0, jednoczesnie tracac resztki szacunku w oczach innych graczy - Wasz wybor
    .

    tyrmur napisał(a):

    :D hehe zauważyłem że o pushu krzyczą najwięcej Ci którzy coś o tym dobrze wiedzą. Żal dupe ściska po prostu ze to dla nas korzyść A nie dla was. Ja osobiście obstawialem ze to pułapka wiadomo kogo. Bo kto normalny zostawia flote na planecie . I co dziwne pod fala 2 panow którzy w magiczny sposób przeskakuja reszte uni o 4 razy. No ale cóż jak widać weszło więc ból jest widzę ostry. Ale jak i tak już poznałem chłopaków na tym uni to wiem że ticket do go poszedł pewnie odrazu więc może admin rozstrzygnie to jak było . Brawo my lizak.


    Generalnie ten komentarz mial sie skonczyc na gornym akapicie - ale tak sie nie stanie, po pierwsze ze wzgledu na wypowiedz Tyrmura, po drugie na pewne swiatlo, ktore zostało rzucone na Wasze "super" wyczyny przez... Waszego wlasnego sojusznika, ktory poprosil Nas zebysmy my znalezli nastepce na jego konto, bo pozwole sobie zacytowac: "sprawa prosta- kończę z grą. Nie widzi mi się oddawać konta ludziom, którzy złomują wszystko co im się da w łapy". Mysle, ze pokazuje jak nisko upadliscie Panowie. Ja natomiast osobie, ktora zacytowałem, dziekuje za zaufanie, szczerosc polaczona z odwaga, no i co najwazniejsze - obiecuje ze konto trafi w dobre rece. A Ty Tyrmur... z calym szacunkiem, bo nic osobiscie do Ciebie nie mam - odpusc sobie ta zalosna paplanine.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Qble ().

  • No właśnie byli w sojuszu. Ale już nie są. Konta oddali komuś innemu to co mamy je omijać teraz szerokim łukiem i czekać aż wy je rozwalicie? Żeby nie było że oszukujemy. Latamy na nich bo ze względu ze byli w soju mają blisko nas planety więc dlaczego by nie skorzystać ? Możecie sobie pisać co chcecie ale nie będziecie mi mówić na kogo mam latac i kto był ze mną w sojuszu. Bo każdy dobrze To wie więc nie rozumiem o co chodzi. Myslisz ze jak bysmy mieli to konto to bysmy lecieli na planete gdzie wszystko widac i w kazdej chwili moglismy dostac kontre. czy raczej bysmy tam postawili moona i sobie lecieli na spokojnie ? Najpierw sie zastanowcie zanim zaczniecie cos pisac
  • Gram już kilka lat w tą grę i nigdy się nie spotkałem, żeby sojusznicy wyzłomili w ciągu 1 mc 4 konta sojusznicze
    (jak ktoś widział lub słyszał niech da namiar)
    ,a najlepsze ,że poza swoim nic wielkiego nie zezłomowaliście - dosłownie cuda się dzieją
    (a będą kolejne już konto almosa jest szykowane do złożenia ofiary, kto następny eik???)

    Lizak EJK napisał(a):



    Jakiś czas temu obrońcy został zdjęty księżyc, nie wiedziałem czy zdjął go pizza czy break ale na pewno zwiastowało to, że jest szansa coś tak przytulić.



    LZK wyjaśnij mi jak może być szansa coś przytulić kilka dni po zdjęciu moona???
    Ja myślałem ,że jak się zdejmuje moona to albo dopadasz obrońce widząc jego powracającego fsa albo już nie ma szans zobaczyć tej floty na tych kordach
    Obrońca posłał fsa na innego moona z misją stacjonuj i mimo ,iż barakus napitalał tak moona ,że aż bana za basha dostał zawrócił flotę żeby wylądowała na planetę bez moona??? Na taką finezję obrońcy liczyłeś ?
  • matjusz napisał(a):

    Gram już kilka lat w tą grę i nigdy się nie spotkałem, żeby sojusznicy wyzłomili w ciągu 1 mc 4 konta sojusznicze
    (jak ktoś widział lub słyszał niech da namiar)
    ,a najlepsze ,że poza swoim nic wielkiego nie zezłomowaliście - dosłownie cuda się dzieją
    (a będą kolejne już konto almosa jest szykowane do złożenia ofiary, kto następny eik???)

    Lizak EJK napisał(a):



    Jakiś czas temu obrońcy został zdjęty księżyc, nie wiedziałem czy zdjął go pizza czy break ale na pewno zwiastowało to, że jest szansa coś tak przytulić.



    LZK wyjaśnij mi jak może być szansa coś przytulić kilka dni po zdjęciu moona???
    Ja myślałem ,że jak się zdejmuje moona to albo dopadasz obrońce widząc jego powracającego fsa albo już nie ma szans zobaczyć tej floty na tych kordach
    Obrońca posłał fsa na innego moona z misją stacjonuj i mimo ,iż barakus napitalał tak moona ,że aż bana za basha dostał zawrócił flotę żeby wylądowała na planetę bez moona??? Na taką finezję obrońcy liczyłeś ?


    Tez mnie to zastanawia ,bo na fali nie było floty ,wiec skad wiedzieli ,ze tam jest flota tym bardziej ze nie widziałem skanow na czeresniaka bo go obserwowałem praktycznie 24h i na 1:205 nigdy nie miał aktywki wiec co za tym idzie nie dostawał skanow.Jak dla mnie dziwna sprawa,ale jesli było to uczciwe to gratulacje jesli nie bardzo to przykre.
  • Napisze troche z mojej strony .Atak na księżyc 13.11.2016 04:16:05
    Od: dowódca floty
    Flota z maly hesus [1:205:8] dotarła do księżyca planety M7 [1:205:10].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 9.9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 % W nocy na chwilke zalogowal sie czeresniak napisal pare slow jak lecialy gsy na niego?ze sie fajnie bawie etc. i znikl moon padl po paru h (8831km) za drugim podejsciem bez strat w gsach. nikt go nie bronil. floty na falandze nie bylo.prawdopodobnie zawrocone bylo stacjonuj ,ale nie wiem dokladnie bo przestalem planete obserwowac. I jesli break obserwowal planete i tyrmur pisze ze flota juz sporo stala to troche dziwne. ciekawe kto tak naprawde lognol sie w nocy i zawrocil flote i wiedzial kiedy wroci...hmmmm bardzo ciekawe
    czas na PIZZE :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez venlo ().

  • :D osąd zostawmy operatorom gry . Eik ie chciał grać z nami po prostu przez Szczepana A Szczepan znowu z kolei wyleciał za kilkilukrotne złomowanie go przez inka i nikt raczej nie wypowiadal się ze push mimo że dziwne to było że 4 zlomy dostał w tak krótkim czasie od tego Pana. Iż mówiliśmy ze jeśli nie ma czasu wejść żeby napisz A tutaj bez ani słowa kolejne zlomy nas konto inka. Panowie na serio popatrzcie na swoje podwórko i potem się wypowiadajcie. Flota stała to polecielismy proste A co tam sobie już myślicie To wasza sprawa . A co do almosta to nie mam pojęcia o co wam teraz chodzi . Oddał konto jakiemuś koledze A że rozstawilem sie koło niego z lotką T już kolejny ból dupy bo możliwe że to ja to złapie A nie pzt. Na serio Panowie ogarnijcie życie . A skoro sądzicie ze To ja mam konto almosta to zrrobcie to co potraficie najlepiej i zgloscie D admina niech sprawdzi sobie po ip. Raczej niemożliwe zebym z telefonu 2 konta obsługiwał. A w porównaniu porównaniu innymi mam życie i gram dlatefo N telefonie bo mogę robić jeszcze parę innych rzeczy .więc D dzieła Panowie.
  • Tyrmur - jesli ktos pisze takie dlugie posty z komorki, to dla mnie wlasnie nie ma zycia - mi by bylo po ludzku szkoda czasu bo bo to dosc czasochlonne :)

    Widzisz, jest spora subtelna roznica - Szczepan jest we wrogim, Waszym sojuszu, a Ty kasujesz goscia ktorego konto gralo pod Twoja bandera, potem wisialo dlugo jako Oddam az nagle cud sie stal. No ale, faktycznie - to samo, zakładam, że miedzy maluchem a bmw tez nie widzisz roznicy :) jezdzi, to jezdzi, przecie to to samo.

    Patrzymy na swoje podworko, ktore jest czyste - chyba juz to nie raz udowadnialismy, a fakt Waszej nieudolnosci nie jest Naszym problemem - bo jakbyscie chcieli Nas oskarzac, ze dajecie sie zlomowac.

    Jest to moj ostatni post w tym temacie, co by flame'u nie robic - co ma byc, to bedzie :)) Powodzenia !
  • ;( hahaha śmieszne. Życie mam tylko w robocie jestem to sobie pisze ile chce . A C to mało szpiegów jest w sojuszach? To że był u nas to mi znaczy że czegoś nie kombinować . To ja mogę powiedzieć równie dobrze że czeresniak jest przecież w kop więc w czym problem ? No nie wiem czy takie czyste też wiem o paru sprawach Ale nie patrzę na rece innym tak jak wy T robicie . Dla mnie to gra i nie muszę wypisywać głupot o innym ze kogoś tam zezlomowali i bardzo mnie to boli. Traktujmy to jako grę i bawmy się wtedy daje to więcej przyjemności uwierz mi. Ja do Ciebie nic nie mam i nawet myślę ze spoko z Ciebie gosciu więc nie wiem dlaczego słuchasz zdania innych i idziesz za nim zzamiast mieć swoje zdanie. Pozdrawiam i miłej gry wszystkim
  • Tyrmur, twoja znajomosc zasad oraz gry fair play jest na zerowym poziomie. Oddawanie kont sojuszowych, gram juz bardzo dlugo, ale pierwszy raz widze, ze mocne konta sa oddawane gracza ktorzy nie graja dalej w tym samym zespole...wychodzi na to, ze musi byc cos naprawde z wami nie tak albo raczej jest tak jak wypowiedzial sie wasz byly sojusznik.

    Co do zasad, jestesmy Tyrmur w jednym Teamie w S&D i teraz moje pytanie...ktory to juz raz starasz sie mi cos trafic na 5g ? I czy masz swiadomosc, ze jest to wbrew zasada?
    Najpierw starales sie utrudnic powstanie moona, zreszta bardzo slabo Ci to wyszlo...Teraz znow starasz sie cos mi posprzatac z moona, zreszta latasz bo nie mam tam telepka, ale to juz nie jest zalosne, a raczj zabawne ;P
  • Wtrącę swoje 3 groszę i ja oczywiście,gratuluje starcia chodź jak to tam było to nie zagłębiałem się tak naprawdę co i jak mimo że moje recki brały w tym udział ale co do S&D to fakt faktem członkowie grupy są jak sojusznicy,nie do ruszenia.....
    Są jednak pewne zasady które obejmuja tych którzy się zgłaszają do S&D
    PRZYBYŁEM,ZOBACZYŁEM,ZWYCIĘŻYŁEM :wojna: :juzpotobie:
  • Ehh co by tu powiedzieć- konto oddane-> konto zezłomowane...
    chciałem tylko przeprosić El Polako...bo to on głównie przyczynił się do powstania tak potężnej flotki..niestety obowiązki zmusiły mnie do oddania konta pierwszej lepszej osobie która popierała kandydaturę kontem na forum z 2007 roku i wieloma starciami "w topce"..., a co nagle to po diable...