Ala ad-Din Starrk [WINTER] & Malack [WINTER] & kefi666 [WINTER] & AmstelL [WINTER] & Ruda [WINTER] - czyli złe WINTERY vs Selene & Robin Hood [Ronin] - 65612.21% + knowania + cycki :)

  • Libra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje za wykonanie akcji .
    Jedni oskarżają się o pusze , drudzy o nieczyste zagrania .
    Widziałem nie raz , nie dwa podobne zagrania .

    Co do uczciwości czy moralności poszczególnych osób to wydaje mi się iż dyskusja na ten temat jest bezcelowa . Racja jest jak "tyłek" każdy ma swój , podobnie jest z moralnością .

    Kiedyś ktoś mądry napisał : Historie piszą zwycięzcy ... zwycięzcami w tym starciu jest Winter , czy się to komuś podoba czy nie .
    Ważne jest aby w tym wszystkim przyjąć złom na klatę i nie bawić się w głupie wyzwiska ...
  • Tyle osób było potrzebnych, by zaatakować jednego gościa, jeszcze wystawionego? Żal! Nie potraficie grać 1:1?
    Zgadzam się, winter to stan umysłu, nikt normalny, szanujący się, mający zasady, honor, do nich nie dołączy. Robią wokół siebie szum, bo większość Libry ma z nich niezły ubaw.
    Mogę niestety przypuszczać, że w realnym świecie (dla nieświadomych dodam, że istnieje coś więcej niż OG) są typowymi zakompleksionymi dzieciakami, nie liczącymi się z niczym i nikim.
    I żeby było jasne,nie boję się Was, nie gram dla cyferek :D Można, prawda ;)
    Xalynth
    Eridanus
    Japetus
    Kallisto
    Libra
    Epic Blue
    Yildun
  • Akcja fajna
    trochę w stylu wojen prowadzonych w chwili obecnej na swiecie,
    pewnie nie jeden samuraj po czyms takim musialby dokonac honorowego samobojstwa:)
    Teraz mozecie rozpoczac wewnetrzne mistrzostwa!!

    Macie tylu dobrych graczy, że mogliscie
    to zrobic w sposob nie budzacy problemow moralnych,
    ale w wojnie wszystko mozliwie.
    Libra
  • Starcie jak starcie zysk wyszedł konkretny wiec przetopu.

    Nie jestem od was z unii ale po przeczytaniu tematu kojarzy mi się to wszystko, z jednym stwierdzeniem jedna wielka buta sojuszu Winter, a dlaczego już wyjaśniam
    Pushował się dlaczego nie zgłaszaliście, kupował konta dlaczego nie zgłaszaliście, był na multi ....
    A wy to święci ?? ile kont moonowych ? czy gsówek macie ?. Opluwacie kogoś a sami może robicie to samo. A to konto które mu podesłaliście to też nie wasze.
    Mieliśmy na Antarasie takiego Calineczke zapewne znacie (albo to jeden z was), bo z jednej gliny ulepieni jesteście, buta i nic więcej.
    Nie bronie tutaj obońcy bo pewnie push sial sie gesto jak zobaczyłem jego wzrost.
    Ale tym zagraniem pokazaliście jakimi jesteście graczami bez kręgosłupa moralnego.
    A tak btw. to czy wy macie coś poza ogame, czy to jest wasze życie.
    Co do pl1 to chyba odwyk od używek i ogame by sie przydał. Bo to chyba już w narcyz czy samo zachwyt podchodzi, skoro wszystkich graczy uważasz za ludzi nie godnych twoich umiejętności i nie godnych aby grali w tą gre, (tutaj przypominasz mi Calineczke przecież z jednej stajni jesteście, chyba że to ty).
    Pozdrawiam bawcie sie w najlepsze dalej.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chicki ().

  • Malack kupiłeś konto czy grasz na nim od zera? :D bo to ma duże znaczenie jeśli nazywasz sie "najlepszym". Jak można być [ciach] żeby twierdzić w exelu z obrazkami ze jest sie lepszym od kogoś? Fakt- od gracza grającego tydzień można ale od kogoś kto gra kilka miesięcy czy lat? :p flota ZAWSZE leci z punktu A do punktu B i choćbyś był luckim z fornaxa to nie zmienisz jej trajektorii wiec tu każdy ma równe szanse i w czym ty można być lepszym? 100k plus 100k równa sie 200k i to tez jest dla każdego jasne wiec juz farmic każdy umie- wszystko zrozumiale? Co jeszze? Każdy zna linki do progrmowbliczacych czas lotu floty? Wiec kolejny lvl osiągnięty co dalej? czas- to jest kluczowe w tej grze co robi z kogoś "silniejszego" a brak tego czasu kwaliikuje do bycia "słabszym" i tyle- macie posumowane cale ogame i jeśli to wiecie to jesteście na poziomie top1, bo co może więcej zrobić? Robisz fsy to Cie nikt nie dopadnie (fs na pz to nie fs, fs to fleet save a wysyłanie jej na pz raczej wątpliwie ja "zapisuje" chyba ze na jakiś czas). W czym wiec pl jest lepszy od reszty? Niczym, tym ze miał czas gdy inni go nie mieli inwyrobil przewagę na tyle duza ze teraz nie ma szans go ściągnąć. Ma ktoś jakies spekulacje? Cos do podważenia? Chętnie poczytam, ale blagam- mówienie "tajemnica, nie będziemy was niczego uczyć" są śmieszne bo to poprostu omijanie nieuniknionego i niechęć przyznania racji ze naprawdę w tej grze liczy sie czas bo nikt top1 nie będzie bez farmienia, bez poświęconych setek godzin na szukanie celów. Stark którego teraz libra sie obawia bo ma stadko jakieś tam na no Q był nic nieznaczącym pokarmem dla większych rybek (bez obrazy- sam nim bylem), amstell- jego pierwsze uni gdzie ktokolwiek zna jego nick, ruda- z quantum chciała uciekać po uf (tak odebrałem lamenty związane z dyskusja przed fuzja, po jej ogłoszeniu), jakis tam dziadzia co nikt go nie zauwaza co bardzo go boli bo przecież jest w winter i probuje ciągle zaczepkami slownymi obrazić oponentów żeby WKONCU ktoś go zauwazyl (az w oczy kluje chęć zabłyśnięcia). Nie obrażam tu nikogo a stwierdzam fakty. Ja jestem poprostu farma- ale jestem z tego dumny

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
  • Ponury outsiderze, nie wiem kim jestes tak samo jak Ty nie wiesz kim ja jestem, ale pozwole sobie zauwazyc, ze ja swoj cel osiagnalem, bo mnie zauwazyles, dzieki! :D
    Dziekuje rowniez za rozwiazanie tajemnicy ogejmowej. Tymczasem zegnam i ide byc najlepszy na Libre moze teraz mnie wszyscy zauwaza. ;)

    Pozdrawiam
  • Oszukali, czy dał się nabrać ?

    większość osób które się podniecają moralnością tego starcia stawia się w gronie osób które trafnie opisuje pl1 - metal i kryształ bez żadnych osiągnięć.
    grałem na Q po drugiej stronie barykady przeciwko tylu graczom ZS-u (i graczom podobnego im stylu) że z cała odpowiedzialnością mogę stwierdzić że ten STejk to wina Robin Hooda - nikogo więcej.
    Grałem tam z Rudą i to przeciwnicy pozbawili nas moralności....to nie jest prawdziwie życie i absolutnie w tej grze "na wojnie" można 'iść po trupach'.
    Jeśli tego nie rozumiecie - grajcie sobie w pokemony, albo hodujcie owce i krowy na Farmvillach.
    Internet zaoferuje wam wiele prawilnych, uczciwych...i w moim przekonaniu nudnych gier.

    Znam graczy którzy mieli większe parcie na szkło...Znajdziecie odnośnik u Amstela jak poległ Legend - tam też był lament że go oszukali....
    Mam jedno pytanie - czy poszkodowany widział kto jest w tym czasie bez Urlopu ? Szukał flot przeciwników ?? Wysilił się trochę żeby starcie było z zyskiem dla niego ???
    Wyobraźcie sobie że screeny i wiadomości od Selene byłyby wiarygodne....Robin byłby waszym guru na najbliższe 10 lat....i też byście hejtowali Winterów....po prostu tak ich nie lubicie że każda okazja jest dobra żeby im przywalić....

    Nawet Bresia :) jest w stanie zrozumieć motywację do rozbicia przeciwnika...ZESPOŁOWO.....i to mi się podoba, uczcie się od niej nieudacznicy ;)

    I jeszcze kilka odnośników:

    noolandia napisał(a):

    Nie lubię takich akcji... serio nienawidzę.
    Jakakolwiek wygrana przez oszustwo... to nie jest wygrana.
    Mozna równie dobrze kupić mecz i sędziego i sobie pokopać do jednej bramki, w której już bramkarz nie stoi.

    Ludzie nie róbcie już takich akcji...


    Złe porównanie z tym kupieniem meczu....tu była raczej boska ręka Diego Maradony ;)

    Hell.Boy napisał(a):

    Więc uważam, że dokonywanie samosądu na graczach jest nie fair play.
    Podszywanie się pod Selene i aranżowanie starcia to zwykłe oszustwo.
    Oczy mnie bolą i przykro mi na coś takiego patrzeć. I jeszcze te gratulacje od innych użytkowników "dobra robota" "świetna akcja" Rzygam.
    Uważam, że wstyd powinien nad agresorem wziąć górę i zakopać to RW gdzieś głęboko w głowie i nigdy do tego nie wracać a nie jeszcze się takim ścierwem chwalić innym. Szok.


    Aranżowanie starcia, nie jest równoznaczne z koniecznością uczestniczenia.
    Wynika to pewnie z małego ogarnięcia autora powyższej wypowiedzi jak również poszkodowanego.
    Rozumiem Twój szok i życzeniowe postrzeganie zachowań rywali, ale lepiej będzie jak zmienisz swoje nastawienie.


    666piter napisał(a):

    kefi wstawiający wszędzie zdjęcia cycków na FORUM OGAME [samo w sobie już to śmiesznie brzmi], mając z tego radość - także uważa się za kogoś extra, wielkiego flociarza, dużo szczeka, a znany jest jedynie z tego, że jest od Was i robi za waszego służącego :p I jeszcze się z tego cieszy...


    rozumiem że wolisz męskie torsy, możesz je wystawiać na forum, nie jest to zakazane.

    p.s. spojlery najlepszą częścią tego posta ;)

    noolandia napisał(a):

    Pewne sprawy moralne zostały zachwiane już dawno lecz i dziś podążamy tą samą drogą... by nie być gorsi (w grze).
    Masakra.


    Moralność w grach ?
    Polecam simsy i sapera ;)


    Summerfun napisał(a):

    Wracam na konto Bubba jeszcze 2 tygodnie i bede top 1 zobaczymy jak teraz mnie wystawicie ! odpuszcze to uni dopiero jak was tu nie będzie !


    skoro twierdzisz że zostałeś oszukany, a nie akceptujesz tego że byłeś słaby to i tak Cię dojadą :)
    bo nie potrafisz wyciągać wniosków...

    jest też takie powiedzenie:

    tam gdzie konia kują,
    żaba nogę podnosi.

    i Ty jesteś tą żabą.

    AmstelL napisał(a):

    Akro... to był normalny sposób. Gdyby słoneczko leciał z kimś z winter w ACS i ta osoba by zawróciła. Lub został okłamany przez kogoś z WINTER, to mielibyście trochę racji. Ale on po prostu zaufał niewłaściwej osobie i pytanie po co on tam leciał? Bronić? Chronić? Nie leciał zezłomować Amstela i kefiego.
    Chciał żeby Selene zataiła to przed nami i żebyśmy wpadli w jego zasadzkę, planowaną już dzień wcześniej Oszukać nas chciał! łobuz jeden


    Amsel....Amel.....tzn. Amen ;)


    katia1111 napisał(a):

    Tyle osób było potrzebnych, by zaatakować jednego gościa, jeszcze wystawionego? Żal! Nie potraficie grać 1:1?
    Zgadzam się, winter to stan umysłu, nikt normalny, szanujący się, mający zasady, honor, do nich nie dołączy. Robią wokół siebie szum, bo większość Libry ma z nich niezły ubaw.


    1:1 jest dobre dla antymaterialisów.
    w dobrych ekipach ZESPOŁOWOŚĆ i atmosfera jest najzayebistszym elementem tej gry - a im więcej osób dostaje rw, tym weselej....

    ale komu ja to mam tłumaczyć ?
    osobie która w nicku ma same 1111 ?

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off
  • Łooooo matko :)
    Nie było mnie kilka dni a tutaj takie sprawy się dzieją :)
    Gównoburza na całego :)
    Ja wtrącę może coś od siebie :)
    Ludziska to tylko gra :) Większość ma jakieś cele i je realizuje :) Jedni chcą tylko poklikać i mieć dobrą zabawę, inni chcą zaprowadzić "nowy porządek", a jeszcze inni chcą być Namber Łan :)
    Każdego wybór :)
    Oszukujemy wszyscy :) i w życiu i w grze :)
    Takie oto moje zdanie :)

    PS
    Graty wlotu :) ładny był bardzo ładny :)
    LIBRA ON
  • No i szkoda tylko że nie do wojny no ale wszystkiego mieć nie można.
    Atakierom graty bo się należą. Grać można na wielu poziomach..
    Czytając posty zgadzam się ze stwierdzeniem że w grze jesteście metalem i kryształem. A tak nie jest ? Sorry jak lecisz sfarmić jakiegoś typka zastanawiasz się co on czuje i to czy zjade słabszego jest moralne. Hahah na bank,liczy sie tylko zysk i twoje cele.
    Rozumiałbym te lamenty gdyby wystawił go sojusznik ok cios poniżej pasa, ale jakiś nołnejm napisał i juz lecisz mu na odsiecz czy lecisz zrealizować swoje cele. A płacze że 16 sie uwzieło na jednego no sorki sam chciał. Trafił recki Rudej ok odwaga, brawura, głupota może wszystko naraz. zaczął pyszczyć do wszystkich to dostał to co mu obiecali - prywatny przytulny kontener z zasobami do przetopu. I dlatego szanuję Winterów za to że są zgrani i dotrzymują słowa. Mało szanuję każdy sojusz który ma swoje cele i je realizuje. Jedyne czego troche brakuje tu wszystkim to wewnętrznej pokory.

    Liczy się tylko metal i kryształ i tym zakończę ten wywód
  • Po tym co zrobiliście teraz wiem że 1/3 waszych st to wałek ile kont wy dostaliście a ile macie gs-ówek i to wy znacie wielu graczy to wy posiadacie informacje kto co gdzie .Ale nie ważne .To co tu zaszło to Legalny Push i to na mega skalę. Jeśli Robin zrobił jakiś push to wy pobiliście całe uni w pushu wszystkie razem push-e Libry nie mają takiej wartości jak ten ST-push
    A pytanie brzmi ile wcześniej takich numerów zrobiliście teraz wy macie metkę PUSH i tyle w temacie możecie mieć :top1: miejsce w statach ale nie macie honoru w ogóle
    a wszyscy wiemy że jest coś ważniejszego nisz cyferki i P.Z. coś co wy straciliście
    P.S. Malack Crazt jest 2x razy lepszy od ciebie wiesz o tym bo winter namówił ciebie żebyś kupił od niego konto za pokaźną sumkę po tracili P.Z. przez niego taka jest prawda
    SŁABSZYCH rozwalacie od lepszych kupujecie konta lub ich oszukujecie w taki sposób właśnie :klaun:
  • [ciach]
    A ja im mimo wszystko jeszcze tak łatwo nie odpusze :) a drugi raz już wam nie wyjdzie taka wystawka mnie ]:-D
    CO się równa z tym że pozostaje wam dalej tylko patrzeć jak puchne...... ewentualnie jak do tej pory rozbić o mnie sonde.....
    [ciach]
    po ochłonięciu sam sobie życze Szo za głupotę jaką popełniłem ufając w tej grze komukolwiek :quasi:
    Chodź znam sporo osób tutaj którzy na takie zaufanie zasługują i wzajemnie..
    Całe uni już wie że jak to wasz pro gracz twierdzi dla was wszystko jest tylko Metalem i Kryształem.. I wątpię że ktokolwiek ma teraz o was dobre zdanie. Chodź i przed tym numerem większość go nie miała .. ;)

    Teraz wam udowodnie to po raz drugi.
    Flote postawie od zera..
    I dopiero teraz zobaczycie nieczystą gre .. i bez żadnych skrupułów :] naginając morale jak i regulamin::)
    Ile dajecie na odbudowe? deklaruje sie w 3 tygodnie :] O_O

    I to już chyba celebrytem można siebie nazwać przy takim zainteresowaniu swoją skromną osobą , 4k wyświetleń ;/?
    Rodzinie ten link rozesłaliście czy wchodzicie na ten temat 100 razy dziennie robiąc sobie przy tym dobrze :ocb: :ocb:

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Summerfun ().

  • A wy dalej nic się nie nauczyliście...

    jak ktoś chce tu tworzyć opozycjie to poszukajcie zimnokrwistych lub już tera wrzućcie urlopy bo wasza dalsza walka wydaje się żmudna

    gratki atakerom przechytrzenia obrońcy sposób jak sposób, wszystko to polityka

    Może co poniektórych na uni nauczy to trochę z kim grać i jak grać
  • hehe widać, że w "tych" akcjach jesteście najlepsi
    na początku na izar Metod kłamie w żywe oczy że go nie będzie, po czym podstawia się dla marnych paru kk
    za to tutaj już wyższy level, preparowanie screenów...jednak faktycznie mam za małą "wiedzę" o tej grze bo sam bym na to nie wpadł

    ale skoro się udało to gratuluje, jesteście najlepsi
    uIZAR - [ON] 145 ST
    TOP 1 ACS uIZAR - 15295,66%
  • Będziesz wałkował ten temat do końca życia Proskanerze? Kłamałem typkowi co go nawet w buddy nie miałem więc nie rozumiem tego żalu.

    Widząc to : i.imgur.com/N0kOyV0.jpg

    Uważam, żę to wy jesteście najlepsi.

    Pozdrawiam i jeszcze raz graty spakowania puszera.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Method_ ().

  • Nie miałeś go w buddy? w chwili akcji może i nie, a wcześniej?? heh szkoda, że nie ma tu Olszynka na pewno by to potwierdził jak było :D
    co do screena - każdy gra jak chce - jedni kłamią i robią wałki, a drudzy w wolnym czasie sobie klikają
    koniec tematu, nie będę się zniżał do Waszego poziomu dyskusji bo zrobicie to co zawsze - pokonacie mnie doświadczeniem
    Również pozdrawiam

    Edit do tego co niżej:

    o tamtej akcji wspomniałem tylko w odniesieniu do tej - ja wtedy najmniej straciłem ale niesmak pozostał bo zaczynałem Cie wtedy uważać za w porządku człowieka
    a jak wczoraj zobaczyłem to to wspomnienia wróciły :D
    życzę Wam dalszych sukcesów :)
    uIZAR - [ON] 145 ST
    TOP 1 ACS uIZAR - 15295,66%

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ProSkaner ().

  • Miałem go w buddy wcześniej moze przez 2 tygodnie, a potem to ON mnie usunął panie Proskanerze. I to z ponad miesiąc przed tą akcją więc o czym Ty mówisz? Po co się wtrącasz i cały czas gadasz o tej sprawie z przed roku skoro sam nie wiesz jak to wyglądało. Szynka wynajął Cie jako adwokata? Jeśli tak to trafił na trochę nieudolnego.

    Pozdrawiam
  • GiovanniDziadzia napisał(a):

    Po co się wtrącasz i cały czas gadasz o tej sprawie z przed roku skoro sam nie wiesz jak to wyglądało.
    Bo ich jeszcze dupki bolą, że to oni byli regularnie złomowani na Izar, a nie my.
    A teraz został już sam Pix, a i tak ich solo wycina xD
    Chwała wielkiemu Bwolf.

    Co do starcia to się powtórzę, że tak powinni kończyć pusherzy również na innych uni.
    Bez odbioru.


    Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hejduk ().