Ala ad-Din Starrk [WINTER] & Malack [WINTER] & kefi666 [WINTER] & AmstelL [WINTER] & Ruda [WINTER] - czyli złe WINTERY vs Selene & Robin Hood [Ronin] - 65612.21% + knowania + cycki :)

  • Libra
  • Jest postęp:D
    Robin uczy się na błędach.
    Już nie ma gadki o walce z Winter.
    Teraz już tylko straszy, że się będzie dalej pushował i go nie zbanują! :E Czyli poprzeczka trochę w dół...
    Kupiłeś i zezłomowałeś konta, lepszych od siebie graczy, których tak łatwo byśmy nie zezłomowali.
    kontynuuj... Kumulacja kapitału i to w twoich niezdarnych łapkach, to dla nas bardzo dobra wiadomość :)
    Będziemy się smiać po raz 3ci:)

    Aaaa i nie przechwalaj się tak faktem, że całe dwa miesiące udało ci się utrzymać flotę.
    Są gracze na uni, którym ta trudna sztuka udała się dużo dłużej, a niektórzy nawet nie zaliczyli wtopy;)
    Ale to już każdy śrubuje rekordy, na własną miarę

    edit: Mieszanie bardzo ładnej akcji z Izar, z naszą klasyczną wystawką pushera i przytyki do Metha, czy Hejda, świadczą tylko o sile argumentacji co niektórych :)
    Niektórzy po prostu muszą sobie jakoś wytłumaczyć własną porażkę i tu się włącza mechanizm obronny:)
    Spływa to po nas



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • Wiesz Amen...
    temat żyje i chyba wszyscy się dobrze bawią (z wyjątkiem moda):D

    Hell.. Robin już dwa razy dał się zrobić jak dziecko.
    Za trzecim razem, nie będzie inaczej.
    Choć oczywiście nauczymy go pewnie, czegoś nowego;)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • sadelko napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Oceniasz nas źle, bo oszukaliśmy broniącego. Ale weź pod uwagę fakt, że to gra. Można robić tu naprawdę co się żywnie komu podoba - o ile nie łamie zasad gry.
    Co do moralności i poprawności .. zostaw to nam. Pusherów akceptować tutaj nie będziemy i bez żadnego trudu będziemy ich eliminować nawet taki sposobami.



    Jak to czytam to niemoge wyrzymać i coś nabazgrze tutaj oszualiśmy broniącego... ale zrobiliście to z zasadami gry :P
    Niby on to pusher blablabla ale robi to zgodnie z zasadami gry więc poco wyjadać te pomyje? zasady są dla wszystkich robcie co chcecie ale jak taką akcją prezentujecie swoje piękne możliwości to wspolczoje wam w życiu realnym jak jesteście tacy sami.
    ten kto to wymyślił niech dalej podpierdziela wszystkich i ukrywa sie pod nieznajomymi nickami gratuluje :)
    Gadacie że robin ma kilka kont więc któryś z was też je ma skoro udawał głupiego :P
    Nikogo nie bronie ale trzeba tez mieć swoje zasady nie tylko regulaminowe
    Pomyślcie jak wy byście sie zachowali jakby was tak wystawili



    co ty Sadelko ???

    zapomiales jak dales sie zezlomowac(na prosbe winterow) po to by mnie i Aceta wyciagnac na kontre?? w dodatku Putin udawal kolege na gg i jeszcze sterowal mna by jednak leciec na ta kontre?? na ktora floty tez dzien wczesniej lecialy, jeszcze chwile i pewnie bym tez dostal screena albo zdjecie ze wintery sa na weselu i nie maja czasu na gre

    gdybym kiedykolwiek tu mial wrocic to jedynie starym znajomym bym mogl zaufac...choc znam Malacka od 10 lat to w zadne jego screeny bym nie uwierzyl, po tym co sie widzi to naprawde trudno zaufac komukolwiek

    Strategia - no jasne..w koncu nawet zamienianie dexu za anty na szeroka skale to przeca strategia,

    gratulacje naprawde, mnie by nie bylo stac na taka akcje na uniwersum na ktorym gram, niechcialbym by mnie tak postrzegano

    ja tam wole jednak popykac w przyjaznym srodowisku :)
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • To taka akcja w moim stylu. Bardzo ładnie. Oczywiście widzę tutaj wiele osób, które kiedyś tam komentowały u mnie, że jestem zerowcem, że takie akcje robię, a teraz im się bardzo podoba no ale cóż... tak to już jest.

    Pozdrowienia z "reala" ]:-D

    PS: Jeśli dobrze czytam to padł bejot, ten sam bejot, który był broniony przez rudą i innych mimo, że pisałem jak to z nim jest, znów wyszło na moje 8-)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ