Nowy Styl Złomowania!? ...na głupiego Jasia ;)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy Styl Złomowania!? ...na głupiego Jasia ;)

Sprawa wygląda tak!
    Wyobraź sobie że nagle tracisz dostęp do swojego konta, NAGLE,nie wiedzieć czemu nie dasz rady zalogować się na zachowane hasła...2 inne konta na innych universach chodzą bez zarzutu .
    Żeby był śmieszniej na twoim koncie ktoś loguje się jakimś cudem imitując twoje Ip. (warto dodać że nikt nie ma szans podpiąć się do twego netu)
    Wszczynasz akcję ratunkową z GO w nadziei że zdążysz uratować swoje stadko ;D
    ....i tu trafiasz na ścianę ;D Beeee ;)
    milion wiadomości nieistotnych w temacie...ty domyślasz się co dzieje się na twoim koncie ale ONI nie! ...a zegar tyka TIK TAK...
    Bóg jeden wie jak on to zrobił!?
    ...jedno co czujesz, dostałeś "głupiego Jasia" pytanie tylko czy będzie ci się jeszcze chciało grać jak będzie po wszystkim?!
    Może z uporem maniaka znów podejmiesz to ryzyko?
    Polak potrafi!
  • Od GO się dowiedzialem że jestem na koncie i loguję sie z własnego Ip, a hasla znane są jak mniemam tylko im,nikt inny nigdy nie mial dostępu do mojego konta,prośba o przypomnienie hasla nic nie dała,od 17stej wczorajszego dnia nie mam dostępu do konta, kto wiec loguje sie z mojego ip skoro nikogo tu obok nie ma? wg GO o 19,30ci sie logowalem ;D
    SPRAWA ZAKOŃCZONA :E KONTO ODZYSKANE :D

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mort69 ().

• Z GO i supportem się nie dyskutuje a zwłaszcza na forum (->patrz mój temat o uczciwym podejściu do gracza w dziale porozmawiajmy o ogame). Przecież GO to BÓG i wie lepiej, że ściemniasz i mówisz nie prawdę. Więc po co zawracasz gitarę im. Mają inne zadania.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)