Kim jest Robin Hood z Libry?

  • Summerfun napisał(a):

    Co wy ćpiecie ?

    Same dobre rzeczy, top sam się nie zrobi :D

    Summerfun napisał(a):

    Dostając konto nie ściągam na siebie zasługi jego powstania i w ogóle , jaki to ja nie jestem najlepszy.. w porównaniu do Pana top1 z wypowiedzią wyżej?

    Skoro na tym uni nie grałeś, to cięzko się chwalić tym co robił poprzedni właściciel konta tymi zabawkami... jedno jest pewne - gdyby nie tag dawno by tego konta już nie było :D

    Summerfun napisał(a):

    Jego skill to tylko i wyłącznie wiadomości sojuszowe o stojącej flocie bez opieki ..

    A skąd Ty to Robin wiesz? Byłeś w WINTER, że teraz takimi argumentami rzucasz? :P Nie.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Bohater Libry w lateksowych spodniach ujawniony: Robin ściąga maskę!

    W wyniku długotrwałego śledztwa Jedynysłusznyisprawiedliwy WINTER ustalił iż osobnik znany pod nickiem Robin Hood (poniżej na zdjęciu) oraz osobnik bejot (również zdjęcie pod spodem) to tak na prawdę jedna i ta sama osoba! Oto dowód:

    Robin:


    Bejot:


    Czy wy też widzicie to podobieństwo??

    Pokaż spoiler

    A teraz właściwy materiał dowodowy:
    Bejot dostaje perma na Nusakan 27.07.16 więc postanawia wrócić na Librę.
    Bejot wchodzi w dupę WINTERom (konkretnie Malackowi):


    WINTER odrzuca zaloty Bejota.
    Bejot na koncie Revana wlatuje w podstawkę Amstela:
    klik
    Revan wisi na banie, ponieważ Bejot zasiadał jego konto i jednocześnie siedział na swoim multi: vtec (które zezłomował jako Robin)
    Bejot poprzysięga zemstę na WINTER:


    (1. zagrozenie Winterkom nie będzie takie trudne
    2. bejot pije do Malacka o nusakan)

    Bejot za dnia jest zwykłym leszczem, a wnocy przywdziewa maskę i zakłada majtki na lateksowe spodnie, by walczyć ze złą ZIMĄ:
    Ostatnia aktywność bejota:

    Rejestracja słoneczka:

    Słoneczko zapowiada strącanie flot WINTER
    Słoneczko ściąga maskę, pije do Malacka o nusakan:



    Wnioski:
    1. Robin to Bejot
    2. Bejot wisi na permie na N
    3. Bejot wisiał na multi gdy wszedł na konto Revana
    4. Bejot wywala hajs na zakup kont: Zielu, Aga, Tatar

    Przypuszczenia:
    1. Na L grają w głównej mierze ameby
    2. Bejot kupuje i złomuje konta
    3. Revan i Yoda nie są zakonspirowani i naprawdę wierzą w to, że Robin nie jest Bejotem


    Niestety Robin nie skończył dobrze:


    Moderator kruszynka:
    Temat połączony z już istniejącym o tej samej tematyce
  • kwestię śledztwa mamy chyba zamkniętą:)
    Szambo okazało się być szambem, a nie perfumerią.
    Dziwie się tylko troszkę, że stare Roniny tak to szambo łykają i jeszcze chwalą że smaczne.
    przypomnę, że wyżej wymieniony osobnik ukradł konto webbera, a kiedy je łaskawie oddawał, jeszcze dzień wcześniej proponował mi że zdejmie na nim urlop i tak je zostawi:)
    Ale to już Wasza sprawa.
    be3jocik, oficjalnie witamy cię na librze i co masz obiecane, to się prędzej czy później znowu stanie lamusku:)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez AmstelL ().

  • Przepychanki przepychankami ale drogie Roniny, to jest czas dla was aby sie zastanowić.
    Za dużo tych zbiegów okoliczności, żeby były tylko zbiegami.
    Nie jesteście byle jakim sojuszem a okazuje sie, że macie u siebie zgniłe jajo, oszusta i złodzieja kont. Pokażcie, że nie zniżacie się do jego poziomu.
  • hahaha :) miło się czyta te wasze wypociny ;D już wam mówiłem moge być i bejot :) nie robi to dla mnie różnicy a i nie zmienia moich celów tutaj :) pierwsze słyszę , żeby komuś konto zasiadać ;) haha osobiście moja skromna osoba nie dostała nigdy bana na ogame ;) więc wara pieski