Zmiana statusu gracza w trakcie ataku z zacny cel na biały a punkty honoru

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zmiana statusu gracza w trakcie ataku z zacny cel na biały a punkty honoru

    Witam

    Znalażłem sobie cel, gracz oznaczony jako zacny rozpoczynama atak i wszystko ok przed samym atakiem rozpoczynam ostrzał rmp i po nim gracz staje się biały, zawróciłem flotę bo był to atak celem podbicia ph a nie wiem (nie mam pewności) jak została by zakwalifikowana potyczka czy znaczenie ma status w momencie rozpoczęcia ataku czy w w trakcie samej potyczki? Tak ogólnie to bez sensu... bo są w uni gracze o wyższym niz ja rankingu i sa dla mnie biali a starcie z żołtymi bez redukowania choćby obrony rmp to misja na zniszcz i zezłomuj swoją flotę. Reasumująć czy jeśłi po moim ostrzale rakietam a flota jest w drodze status gracza zmienia się z żółty na biały to będzie to walka honorowa czy nie????
  • Nie będzie honorowa. Liczy się status gracza nie w chwili startu floty, a w momencie samej bitwy.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

  • To jakiś koszmar i absurd z tymi ph.... czyli ok moge zaatakować i się spektakularnie rozbic ale nie mogę zaatakować i wygrać używając rmp bo będzie niehonorowo!!! Przecież atak floty i rmp to atak jednego i tego samego gracza na drugiego. Gratulacje dla tych co wymyślili ten "świetny" system, który jest tak przejrzysty jak niebo nad katowicami i tak sensowny jak jak wystąpienia Antka M. co to ministrem MON jest.
  • Skoro już tak się bulwersujesz, to wiedz, że cały ten system z tzw. punktami honoru jest chory.
    Przykład:
    Pofarmił mi planety gracz słabszy ode mnie. Dostał +PH.
    W odpowiedzi dostał taką samą ilość farmingów. Przyznano mi ujemne PH.

    Pojęcie "honoru" wg programistów GF:
    Jak ratlerek będzie gryzł owczarka to ratlerek jest honorowy. Jak owczarek, który nigdy nie zaczepiał tego ratlerka w odpowiedzi odwinie mu łapą, to jest niehonorowy. Idiotyzm w czystej postaci.