Problem z atakiem

  • Problem z atakiem

    Witam mam problem z atakiem a mianowicie chodzi o to że.... zaatakowałem w acs gracza z kolegą i atak był o 6:00:00 PZ 97kk surowców zebraliśmy 5kk surowców ale za 1s czyli o 6:00:01 był 2 atak... tej samej floty.... nie rozumiem tego ponieważ flota nasza powinna zawrócić po ataku... a ona zrobiła 2 atak ale ok... i w tym ataku wyszło pz 4kk.. i surówców zebranych też 5kk... więc myśle że bedzie większe pz to sle recki kolejne a tu co się okazuję???? pz jest tylko te 4kk.... te 97kk znikneło??!?!?!?!!? nikt nie zabrał tego pz jestem pewien.... o co tu chodzi?? moje recki będą po 8..... ale dlaczego moja flota zaatakowała 2x... screny posiadam, mam tez api walk... co mamy zrobić proszę o pomoc!

    EDIT"
    A tu jeszcze jeden zonk!
    Chodzi o to że wygląda na to ze 1 atak został anulowany a 2 wszedł... dlaczego?? a dlatego że wraca mi flota taka jaka zaatakowała 2 atakiem wroga... ale dalczego 1 atak został anulowany???? w wiadomosciach ja i kolega mamy oboje 2 ataki które weszły i nigdzie nie pisze anulacja a obrońca stracił obronę tak jak by 2 fale weszły... o co tu chodzi cholera!!!
    Solo: 119%, 126%, 151%, 180%, 204%, 446%, 503%, 506% :lol:
    ACS: 205%, 460%, 1595% xD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dark Sunrise ().