Handel a push.

  • Handel a push.

    Witam. Jako że w okolicach moich układów trudno o kogoś chętnego do wymiany surowców mam takie pytanie odnośnie bana za push. Mianowicie chciałbym handlować z silniejszym graczem (sprzedawać deuter) sęk w tym, że dla niego jest skrajnie nieopłacalne (szkoda slota floty) na odsyłanie mi innych surowców za każdym razem gdy wyślę mu deuter. Jeśli codziennie przez tydzień będę mu wysyłał deuter a on w zamian raz w tygodniu odeśle mi inne surowce to będzie to potraktowane jako push?

    przykład: produkuję dziennie jakieś 2,5mln deuteru, z czego 2mln to nadmiar, którego nie jestem w stanie wydać, od PN do ND codziennie posyłam mu 2mln deuteru co finalnie daje 14mln, a on w zamian w PN odsyła mi jakie chcę surowce po ustalonym przeliczniku, dajmy na to przy 3:2:1 będzie to 28mln kryształu
  • Starkk odpowiedział Ci na pytanie.

    Możesz wysyłać transporty w różnych dniach lub kilka razy w ciągu jednego dnia, ale jeżeli Twój kolega chce się rozliczyć w jednym transporcie to czas 72h musi liczyć od otrzymania pierwszego transportu.

    Jeżeli chciałeś zrobić tak że Ty wysyłasz od poniedziałku do soboty a on Tobie odsyła w niedzielę to będzie to złamaniem zasady push (w przypadku transportów pon-śr).


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • grubaskov napisał(a):


    Jest mi łatwiej wysyłać codziennie deuter i chciałbym otrzymać zapłatę od sielniejszego gracza raz w tygodniu. Chcę abyśmy nie dostali za to banów za push. Jak to zrobić?

    To jest chyba bardzo proste :-).
    On wysyła np. w niedzielę, Ty wysyłasz codziennie. Transporty z poniedziałku, wtorku i środy musisz wysłać na tyle wolny procent żeby do niego doleciały dopiero w czwartek (o godzinie późniejszej niż otrzymasz zwrotny transport w niedzielę).
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0