Przyklejony TOP 1 SOLO MrPix [LoG] vs. ProSkaner [SZS] ~ 34631.04%

  • TOP 1 SOLO MrPix [LoG] vs. ProSkaner [SZS] ~ 34631.04%

    Witam

    na wstępie chciałbym pogratulować Proskanerowi postawy i życzyć szo =)


    co do samego starcia to wbiłem się po prostu w moment w którym pro odświeżał i chyba nawet zrobił to ponownie minute po moim wlocie o ile nie mylę się ?( dzień wcześniej anulowałem badanko, anulowałem kopalnie gdzie miałem też surowce na czarną godzinę, nawet ekonom ze spora ilością surowców tego ranka mi się trafił i tak wszystko przetopiłem na recki bo zakładałem że zbiorę tylko raz i tak też się stało, aczkolwiek 107k rec zebrałem, 1k wróciło puste więc mogę stwierdzić że minimum które chciałem osiągnąć mam :D trzeba sobie samemu niestety radzić jak koś kasuje konto i zostawia Cie na pastwę losu :E

    okazja była przednia bo GSy obrońcy stały na innym moonie jak i niestety 20k recków :| tak więc bilans taki a nie inny

    jak to się mówi, gdzie Malack nie może tam Pixa pośle :E

    pozdrawiam sojusz LoG, WINTER z Libry, Malacka, Methoda, Rudą, Amstela, Hejduka, Qbę, Kefi, Braina, Ciamajdka oraz wszystkich tych którym ta chwila śniła się po nocach ]:-D


    Pro, popraw mnie jeśli pomyliłem się przy zliczaniu Twoich strat


    Kupię deuter



    Dnia 07-09-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor MrPix [LoG]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 5.000
    Okręt wojenny 5.000
    Pancernik 45.000
    Krążownik 40.000
    Mały transporter 50.000
    Lekki myśliwiec 400.000
    _________________________________________

    Obrońca ProSkaner [SZS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 39.493
    Lekki myśliwiec 249.673
    Krążownik 30.229
    Okręt wojenny 10.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 21.102
    Sonda szpiegowska 10
    Niszczyciel 6.053
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 26.111
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Lekkie działo laserowe 990
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor MrPix [LoG]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 4.974 ( -26 )
    Okręt wojenny 4.730 ( -270 )
    Pancernik 44.162 ( -838 )
    Krążownik 29.059 ( -10.941 )
    Mały transporter 12.636 ( -37.364 )
    Lekki myśliwiec 100.650 ( -299.350 )
    _________________________________________

    Obrońca ProSkaner [SZS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -39.493 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -249.673 )
    Krążownik 7 ( -30.222 )
    Okręt wojenny 91 ( -9.909 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Recykler 1 ( -21.101 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -10 )
    Niszczyciel 1.108 ( -4.945 )
    Gwiazda Śmierci 3 ( -0 )
    Pancernik 1.005 ( -25.106 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -1.000 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -990 )
    Mała powłoka ochronna 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 1.754.825.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.763.645.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.184.849.000 metalu i 1.278.254.500 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.524.819.000 Metalu i 618.229.000 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 294.371.000
    Kryształ: 128.694.000
    Deuter: -34.842.000
    agresor zyskał łącznie 388.223.000 jednostek.
    Agresor zdobył 557.355 punktów honoru.


    Podsumowanie obrońca
    Metal: -2.482.715.000
    Kryształ: -1.407.453.500
    Deuter: -553.421.000
    obrońca stracił łącznie 4.443.589.500 jednostek.
    Obrońca zyskał 192.760 punktów honoru.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Starcie kokosy wypatrzyły chwilę po.

    Mam bardzo mieszane uczucia.
    Obu graczy bardzo lubię i szanuję - Skaner sie na pewno pozbiera za tydzien, dwa :D

    Jedna z czterech topowych flot na uni w piachu.

    LoG mimo że praktycznie solo to i tak pokazuje klasę;] Chociaż obrońca również, przy takiej stracie przyjąć na klate - brawo! Wypił bym chętnie piwko z Tobą.

    W CoCo na chwilę obecną panuje jakaś euforia, pewnie sie pro chlopakom zalazł za skóre : P


    Pix, chłodzę flache dla Ciebie, wiesz po co ;>

    Dla obrońcy duże szo. Na prawdę przykro mi, że akurat na Ciebie trafiło.


    Gratki pix ;]

    Dzieło sztuki by Graveir ;)
  • Co by tu napisać... Gratuluje raz jeszcze Pix wyczucia momentu i spakowania mojego prawie całego dobytku :)
    Strata bolesna, ale do odrobienia zważając na to że jest ten dok i 2kkk surki na moonie ;)

    Nadal do końca nie mogę w to uwierzyć. Jak wielkie było moje zdziwienie gdy po odświeżeniu wchodzę w wiadomości a tam jakieś Rw na pomarańczowo, oczom nie wierzyłem i dopiero wtedy zobaczyłem, że mam nowego sąsiada w us :)

    Czy będzie odbudowa? Chyba tak, mimo że już się prawie nic nie dzieje i będę miał kolosalną różnicę do nadrobienia to szkoda mi jakoś opuszczać to uni no i trzeba by spróbować odwdzięczyć się Pixowi :P
    uIZAR - [ON] 145 ST
    TOP 1 ACS uIZAR - 15295,66%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ProSkaner ().

  • Pixiu gratuluje ,chyba Cie nie doceniłam :P
    Zanim mi się pochwaliłeś połowa uni zdążyła już mi o tym napisać -weź popraw komunikację bo kuleje ona ;)

    Pro bszo. dla mnie jesteś 3 razy Pro :D W złomowaniu ,padaniu i najszybszemu wstawaniu na nogi <3 <3 <3 ]:-D
    Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów a i tego masz sporo ale dystansem jaki masz do pokonania .Dziś zaczynasz od nowa i czeka Cię kolejna wyboista droga aby stanąć znowu na szycie :* <3
  • heh, no fakt gdyby nie nawał obowiązków i brak eventu z relokacją to by tego starcia nie było
    w pół roku od zera zbudowałem ta flotę + 200 GS robiąc najwięcej ST na uni, a pierwszy lepszy człek który odwiedza ten dział pisze, że gra flotą mi nie służy :D
    spokojny real przez kilka dni, później biorę się za odrabianie strat

    P.S koledzy z Coco cieszcie się póki możecie :D
    uIZAR - [ON] 145 ST
    TOP 1 ACS uIZAR - 15295,66%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ProSkaner ().

  • To już antymateria sama złomuje :E Pro prawda jest taka, że stałeś się przewidywalny i systematycznie co 30- 40 minut a czasem nawet I więcej odświeżałeś konto co widziałem już dawno I jedyne czego mi brakowało to floty żeby to wykorzystać. Sam wiesz że kilka razy już leciałem na jakąś drobnicę i zawsze brakowało mi te kilka minut. Z eventem czy bez I tak przeniósłbym tam planetę a tak się akurat złożyło że event był wtedy kiedy nadarzyła się najlepsza okazja żeby zrealizować mój plan (okazja bo mam na myśli to że trzymałeś gs gdzie indziej, czy też wracały ze złomowania byłego konta polepionego na co liczyłem) w każdym bądź razie podzieliłeś flotę a ja uznałem ze lepszej szansy nie dostane, event zaoszczędził mi jedynie trochę anty, którą tak samo jak ja Ty również wydajesz.

    Tak jak pisałem na pw poleciałbym nawet jakby całą Twoja flota tam stała, byłbym 1kkk na minus w najgorszym wypadku ale z bannem na mordzie ^^

    Nie doszukuj się winy w antymaterii bo gdybyś mi na to nie pozwolił to tego rw nie byłoby :]
  • Pix nie zrozum mnie źle ja nie twierdze, że anty sama złomuje. Napisałem jedynie, że to starcie jest dzięki anty bo mi zarzucano, że flote mam za anty.
    Tak jak napisałem wykorzystałeś sytuacje a ja zlamiłem po pierwsze, że nie przeteleportowałem gsów już rano a po drugie, że od dłuższego czasu trzymałem flotę na tym jednym moonie.
    Dzięki anty przeniosłeś planete i lot trwał około 13 min a nie ponad 20 a odświeżyłem minite po starciu. Ale to tylko jeden ze szczegółów, który doprowadził do chwili obecnej.Tak czy inaczej to Ty trafiłeś mnie a nie ja Ciebie. Tyle ode mnie

    Mogę jedynie powiedzieć, że ta strata zabolała mnie bardziej, niż Ciebie wtedy ta drobnica, którą trafiłem. Odpłaciłeś mi dużo mocniejszym pstryczkiem :E
    uIZAR - [ON] 145 ST
    TOP 1 ACS uIZAR - 15295,66%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ProSkaner ().

  • Nie bardzo wiem czemu przy tak dużych starciach jako owe zaczyna się ogólne lanie szamba ?
    I plebiscyt tego lubiłem a tego nie , to mu teraz mam okazję dojechać.
    A najśmieszniejsze są osoby ,które nie zbudowały ani jednostki na Izarze i zaczynają swoje wielkie wywody .
    Była okazja, wykorzystał ją Pix jak widać skutecznie . Pro jak na niego przystało przyjmie to na klatę i znowu się odbuduje. Za jakiś czas może sytuacja się odwrócić i tyle, taka gra , kto mieczem wojuje od miecza ginie .
    Łuki wielki ukłon w Twoją stronę , cenie sobie ludzi ,którzy padają na kolana wstają strzepują z nich piach i idą dalej <3 Nie jeden zakończył po dużo mniejszych dzwonach i dawno nikt już ich nie pamięta ...








  • Graty Pix! Tak jak mówisz, zysk tutaj nie miał znaczenia żadnego. Też tak podchodziłem zawsze w lotach na proskanera czy na inne większe floty. Jakby nie patrzeć wyszedłeś z tego na + co bardzo cieszy bo w sumie jak przetopisz to będziesz miał to co miałeś i jeszcze jakiś bonus :)
    Długo na to czekałem, sam chciałem to zrobić z konta Malacka jak jeszcze grałem, ale jak sam wiesz nie było okazji bo Pro akurat walnął U jak mieliśmy czas :D Jeszcze raz gratuluję zacnego % jak i top1 solo izar ;)

    Co do Ciebie Pro to życzę szybkiej odbudowy, ale bardziej zapraszam na Libre, zobaczymy czy tam też będzie Ci tak dobrze szło budowanie floty, bo tutaj bez żadnej, no, prawie żadnej opozycji to nie było trudne. Libra to zupełnie inna bajka według mnie. Fajnie, że się umiesz podnieść po porażce, ale fajniej byłoby żebyś tylu wtop nie zaliczył o czym wspomniał jeden z posiadaczy konta na boardzie, bo wiecej chyba nie wniósł do gry czy na boarda ten pan mądraliński :D

    Pozdrawiam wszystkich
  • Czyli Izar zostało w dobrych rękach:)
    nie ma strat na gospodarstwie.
    Hodowla rozwija się planowo i ubój też bez zakłóceń.
    graty Pix.
    Starcie zajebiste :)
    jest plusik, jest super.
    Dzięki za pozdro ziom i jedziesz dalej:)

    proskanerowi BSZO!
    Ale jak już pisali wyżej... Lepiej wracaj na librę;)
    Szybciej CI pójdzie i uni bardziej perspektywiczne



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • [ciach]


    następny :E słabe porównanie z tym łokciem bo ja za kilka dni odbuduję wszystko co do stateczka i nawet jeszcze na waciki mi zostanie, a ręki jak nie było tak i nie odrośnie chyba że Ty wiesz coś czego ja nie wiem ?(

    "Agresor stracił łącznie 1.754.825.000 jednostek." co daje jakieś 22,76% z mojej floty jak już tak skrupulatnie wyliczasz :*

    Poza tym jakbyś znał rozkład sił na Izar to może zrozumiałbyś dlaczego musiałem sam lecieć i rozpylić "30%" własnej floty

    Pozdrawiam

    Edit: SZO

    Administrator Forum Toadie:
    Niezbyt ładny cytowany post usuwam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrPix ().

  • Witam,

    dawno mnie tu nie było, dostałem linka to już się wpiszę.

    Pix gra flotą, nie wierze - dobrze Ci to wyszło, wbiłeś się w odpowiednim momencie,
    więc gratuluje Ci i życzę udanych dalszych łowów.

    Obrońcy standardowo SZO.

    Pzdr,
    bygi.
    .LK.
  • Ja sobie w Tatrach siedzę a tu takie rzeczy się dzieją xD

    co prawda zerkałem pokątnie z komórki jak mi się raz net trafił ale tego nawet moje stare herbiaciane fusy nie przewidziały :P
    już dawno po fakcie także wiem że odbudowa leci i z tego się cieszę, bo to by oznaczało że źle wywróżyłem :P

    graty dla agresora bo starcie grube niczym panowie jeżdżący wozami na morskie oko :XP:
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea