magus [ASSASSIN] vs. olomatolippipele [Wrrr] -- Top 1 Solo - 280%

• magus [ASSASSIN] vs. olomatolippipele [Wrrr] -- Top 1 Solo - 280%

Pozdrowienia dla ass'ow
    dla PRO
    dla Leko... bo ostatnio cos cicho u niego
    dla El Polako :D

Od: El Polako: Gościu wykręca top 1 acs i tego samego dnia robią na nim top 1 solo... Tego jeszcze nie widziałem :D Graaaaty :D:D:D

DLa Mummela za swietny link. O_O ..

Dnia 30-09-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor magus [ASSASSIN]

Mały transporter 667
    Lekki myśliwiec 3.000
    Krążownik 1.046
    Okręt wojenny 301
    Pancernik 598

Obrońca olomatolippipele [Wrrr]

Duży transporter 20
    Lekki myśliwiec 1.576
    Ciężki myśliwiec 44
    Krążownik 382
    Okręt wojenny 196
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 806
    Sonda szpiegowska 28
    Pancernik 84

Po bitwie...

Agresor magus [ASSASSIN]

Mały transporter 414 ( -253 )
    Lekki myśliwiec 1.776 ( -1.224 )
    Krążownik 964 ( -82 )
    Okręt wojenny 301 ( -0 )
    Pancernik 598 ( -0 )

Obrońca olomatolippipele [Wrrr]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.736.798 Metalu, 1.736.799 Kryształu i 356.403 Deuteru

Agresor stracił łącznie 8.286.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 51.538.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 18.990.000 metalu i 9.017.000 kryształu.
    (1500) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 30.000.000. Na polu zniszczeń [X:X:X] znajduje się 18.980.000 jednostek metalu i 9.022.000 jednostek kryształu. Flota odzyskała 18.980.000 jednostek metalu i 9.022.000 jednostek kryształu.

plus :E ok 8kk z farmingu O_O

Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor
    Metal: 14.908.798
    Kryształ: 8.449.799
    Deuter: 192.403
    agresor zyskał łącznie 23.551.000 jednostek.

Podsumowanie obrońca
    Metal: -33.898.798
    Kryształ: -17.466.799
    Deuter: -4.002.403
    obrońca stracił łącznie 55.368.000 jednostek.
  • No magus jestesmy z ciebie dumni, jeden dzien top 1 st, nastepny banik, tego jeszcze nie widzialem :D wez sie lepiej za porzadna tyre w polu, wstawaj jak czlowiek o 4 rano i idz kartofle kopac, przydasz sie na cos. Anty latacze wpadli w jakas manie, rodzine sprzedac to malo zeby byc w topce, trzeba jeszcze konta na zlom kupowac :D
  • heh, graty, super, top 1 itd itd...super flociarz, tere fere, pierdu pierdu i...banik.
    pusher nie super flociarz. i kolejny, ktory pierwszy z gratulacjami, tez drugi banik. 2 tygodnie na banie w miesiac trwania uni...to już wyczyn :D
    współczuję

17.08.2005r - ...
  • Wkoncu moge sie wpisac mialem pogratulowac zysku itp , ale najpierw musialem sie zastanowic czyje to konto nie mialem ostatnio czasu az tak bardzo skanowac ale nagle przebudzenie przeca to byle konto assasinow ;D . Kupionym kontem kupione konto zezlomowano ? . Sam cos uszcznolem z tego jakies 2kk mimo ze wystartowalem rowno z zgasnieciem * czyli wyczucie masz prze pr0
    UNI TARAZED - ZBOCZKI NAJLEPSZA EKIPA
  • hehe przecież ban nie jest za zezłomowanie byłego sojusznika tylko za zabawę z kontem zabawa :D
    Zaskoczenie żadne, jedynie zastanawiałem się co tak długo i zaczynałem wątpić w GO a w mojej głowie rodziło się podejrzenie że ludzie wydający xxxx kasy na anty mają taryfę ulgową
    Pk. forever :E

The post was edited 1 time, last by bumek ().

• Widzisz MAGUS pokazałeś Skilla - ... Widać jesteś z tej samej gliny co upadjaca partia PO
    i ich przewały ty też widać lubisz grać mega nieuczciwie. Walić przekręt i jeszcze się chwaić tym na BOARD XD Gratulacje

Prawda jest taka dostałeś napompowane konto kabzą jak świnia śrutem i jeszcze pusher 0_0 - i Gwiazdorzyłeś niczym Gen,Tusk XD Król Europy... :ocb: :ocb: :ocb:

Szkoda gadać....

Sherwood
  • czytajac wasze wypowiedzi ... widze ze fantazji wam nie braklo ...widac kto ma rowno pod sufitem a kto napedza sie tylko nie potwierdzonymi plotami/pogloskami/domyslami... a nic nie wiecie :( przykre to ze niby "zawodowa kadra" a napedzaja posty smieciowymi wypowiedziami :(, ban podobno za nie odeslanie surowcow po probach .... tylko ze zawsze staralem sie tego pilnowac i niby nie dopilnowalem :( , moja szkoda wasze szczescie :E
  • dobra dobra, wyskakuj ze skrinszota puszerze, szujo, myslisz ze tanimi poscikami sie tu wybielisz? takich jak ty to u nas sie stawia na srodku placu i rzuca do niego kartoflami mowiac przy tym ze jest niefajny.
    Skrinszocik z banika, albo opowiadaj te swoje historyjki tam gdzie ktos bedzie sluchal 0_o
  • APOFFIS wrote:

czytajac wasze wypowiedzi ... widze ze fantazji wam nie braklo ...widac kto ma rowno pod sufitem a kto napedza sie tylko nie potwierdzonymi plotami/pogloskami/domyslami... a nic nie wiecie :( przykre to ze niby "zawodowa kadra" a napedzaja posty smieciowymi wypowiedziami :(, ban podobno za nie odeslanie surowcow po probach .... tylko ze zawsze staralem sie tego pilnowac i niby nie dopilnowalem :( , moja szkoda wasze szczescie :E

I co jeszcze mi moze napiszesz ze to konto po prawej stronie to nie jest konto Upssa waszego sojusznika i ze nie leciales na akte ?
    UNI TARAZED - ZBOCZKI NAJLEPSZA EKIPA
  • APOFFIS wrote:

czytajac wasze wypowiedzi ... widze ze fantazji wam nie braklo ...widac kto ma rowno pod sufitem a kto napedza sie tylko nie potwierdzonymi plotami/pogloskami/domyslami... a nic nie wiecie przykre to ze niby "zawodowa kadra" a napedzaja posty smieciowymi wypowiedziami , ban podobno za nie odeslanie surowcow po probach .... tylko ze zawsze staralem sie tego pilnowac i niby nie dopilnowalem , moja szkoda wasze szczescie

APOFFIS - czemu ma Fantazji brakować -- Jak by był jak zawsze pręgierz to by było no Problem .... Bany o odsyłką Są i będą , zdarza się -- ale i za push tak samo ..
    To jakiś oszołom wpadł na pomysł z pręgierzem .

Ja do Ciebie nic nie mam --- Ale mam to że samo przejęcie tego konta po MEGA AM graczyku -- to już Cię ustawiło - ale pogratulowałem także nie ma co płakać...

Reszta :) To Komor I PEŁO

Sherwood
  • jeśli byłby to ban za push na tym koncie to ono również powinno zostać zbanowane a jednak nie jest
    zbanowane jest za to konto zabawa które podobno było/jest kontem/multikontem magusa więc teoria o nieodesłaniu złomu z próby wydaje się sensowna
    czy to starcie było ustawione czy nie? tego teraz powiedzieć nie można
    ban na 100% nie jest za to starcie, może kolejny będzie za to
    ruszcie trochę mózgownicami i analizujcie wszystkie fakty bo obecnie przemawia przez was zazdrość nie logika
  • Fluttershy wrote:

jeśli byłby to ban za push na tym koncie to ono również powinno zostać zbanowane a jednak nie jest
    zbanowane jest za to konto zabawa które podobno było/jest kontem/multikontem magusa więc teoria o nieodesłaniu złomu z próby wydaje się sensowna
    czy to starcie było ustawione czy nie? tego teraz powiedzieć nie można
    ban na 100% nie jest za to starcie, może kolejny będzie za to
    ruszcie trochę mózgownicami i analizujcie wszystkie fakty bo obecnie przemawia przez was zazdrość nie logika
    Fajnie, że są tutaj jeszcze ludzie myślący, nie wyciągający pochopnych wniosków i bazujący na faktach, nie domysłach :)

Mimo to też jestem zdania, że screen rozwiązałby problem i rozwiał wszelkie wątpliwości jeżeli jest tak jak mówisz, miło jak go nam wrzucisz :)
  • Na bank jest tak jak mówi 8-) Widziałeś kiedyś żeby GO banował kogoś dzień po starciu?
    Co nie zmienia faktu że za te ST może dostać kolejnego bana ]:-D
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.

• Cesarz27.09.2016 03:33:49:) no byo trzeba chyba zostac w 1 gali

• olomatolippipeleundefined28.09.2016 07:53:26nie koncze gre nie widac ze mnie 2 dni nie ma :D ani floty ?:D

• Cesarz28.09.2016 07:57:04No może i mniejsza aktywnosc widać ale każdy tak ma okresami

• olomatolippipeleundefined28.09.2016 07:57:58to nie okres ;) zaraz wysylam pmki z floty i jutro urlop ;) zaniedbywalem synka przez to gówno :D

• olomatolippipeleundefined28.09.2016 08:00:173maj sie i powodzonka przjemnej gry ;)

• Cesarz28.09.2016 08:03:06Pozdro

Co tu duzo gadać. Ustawka była, nie rozumiem tylko dlaczego znalazło sie to na forum. Zbyt dużo zbiegów okoliczności, żeby było inaczej i ban za push co kolejny zbieg okoliczności ?
    1. Atak na aktywnego
    2. Deklaracja ze zezlomi flote
    3. Ban za push
    4. Były sojusznik
    Powoli cieżko zliczyć te zbiegi okoliczności. I to nie jest sianie sensacji jakieś ploty tylko normalne rozumowanie i wyciaganie wniosków z tego co widzimy na własne oczy.

Hańba ... .

The post was edited 2 times, last by CesarzPn ().