Uni 17

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Hej! Jak jest ktoś ze starego UNI 17 to niech się odezwie :P W grze nick Saga
      Dungeons n Dragons Forever - Trias

      Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą
    • U17.. kiedy to było :)
      Grałem - tam zaczynałem pod koniec 2005 roku. Już nawet nie wiem co i jak, ale pewnie średnio mi szło ;)
      Pamiętam jedynie zadymy między sojuszowe na forum.. BlackSun i Soyera.. jak raz mnie zeskanował to myślałem że to koniec gry dla mnie =)

      Anyway.. poszło PW


      since 2005

      PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



      ..always look on the bright side of life..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez elf ().

    • Odezwij się do mnie w grze.. dofinansujemy Cię trochę :P
      Dungeons n Dragons Forever - Trias

      Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd. Dokonam zemsty na mych wrogach. I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą
    • :ziew: 8-) 8-) :ziew: witam, witam też grałem na u17, przez przypadek pierwsze konto, niestety już chyba z 2 lata po starcie :) temat wojen i kłótnie czytało się lepiej niż książki polityczno-historyczne , grałem w sojuszu aMROK czy jakoś tak, konto padło po urlopie chyba z pół roku przed unisfusion :( zacząłem grę pod konec sierpnia tu i trzeba szybko nadrabiać, przewaga jest już duża ale lepiej niż 1,5mln jak na u17 :) widzę też sojusz ASSASSIN mają fajne logo, chyba już tylko SPARTANS brakuje, ciekawe może ten Niemiec (eseno?) twórca skinu na którym grałem, też tu gra :)
    • a ja tam też grałem ; ) Lord Fisher z sojuszu zdaje się WIKINGOW lub VALHALLA :)
      Lamer to był gość, który psuł mi nerwy od samego początku ; )

      POZDRO!
      ...Z kubryku ruszył każdy z nas, wprost od cynowych mis, Kulawy bosman dzieli broń, na pokład każe iść,

      Mocarna ręka chwyta nóż i dłoń zaciska się, Dziś marny, brygu, jest twój los - wzbudziłeś gniew...
    • Siema! Po czterech latach, ale jednak i ja odezwę się w tym temacie. Razem graliśmy, wiele przeżyliśmy. Pamiętam, że razem z Duzym tworzyliście niezłą ekipę. Ehh, wspomnienia wracają, ogame to było coś fajnego. Każda następna gra przez neta to nie to samo, także FoE (nick Waww na C, E). Do dziś, lecz niestety już nie w całości pamiętam powiedzonko Tonnruda o Anduinie.. To były czasy :D
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235