Taktyczny odwrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Taktyczny odwrót

    Ostatnio przeżyłam niemiłe zaskoczenie gdy podczas ataku ACS na uni Japetus flota gracza (ph) zarówno dla mnie jak i dla sojusznika, po prostu odleciała :grr: , cały lot i zysk delikatnie mówiąc okazał się klapą, dobrze, że obyło się bez strat.

    Wobec tego mam pytanie, jak można sprawdzić czy flota odleci przy ACSie i czy ktoś nie powinien przemyśleć czy taktyczny odwrót ma sens, mnie właśnie bardzo zniechęciło, bo pomimo możliwości ataku, nie ma takiej fizycznej możliwości. Biorąc pod uwagę wymierające uni, liczbę graczy czy nie należałoby znieść tej zasady w jakimś stopniu, szczególnie gdy próg wynosi 500k dla nowych uni. Przecież tam tylko garstka osób ma tyle punktów. ]:-D
  • Zoonk, przy (ph) nie ma znaczenia stosunek flot. Koledze chyba bardziej chodzi o coś innego. Mianowicie żółty jest żółty dla Ciebie i jego flota nigdy nie odleci. Ale jak fruniesz w ACSie to już niekoniecznie, w tej sytuacji będzie to walka honorowa jeśli"suma punktów wojskowych flot obrony nie jest mniejsza niż 50% całości punktów wojskowych flot atakujących."
    Ew. któryś z was jest bandytą, też kiszka.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mienso ().

  • pytała koleżanka :D , fakt jestem bandytą, właśnie chodziło mi o sytuację przy ACS-ie, niestety raportu już nie mam, a nie pamiętam jaki był dokładny stosunek flot,na pewno flota uciekła to akurat jest napisane w raporcie wojennym, ale odlatująca flota jest irytująca, wiem jak działa taktyczny odwrót przy samodzielnym locie, musiałam odpuścić niezliczoną ilość celi, właśnie ze względu na to, że flota by odleciała, a wtedy zysk zerowy albo wręcz na minusie, a sama nazwa "System ochrony nowego gracza" brzmi komicznie, bo sama na Japetusie gram od niedawna, więc z ochroną nowego gracza nie ma to nic wspólnego ;)