info o któych nie macie pojęcia - złomy przed 3:00

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• info o któych nie macie pojęcia - złomy przed 3:00

Chciałbym osobiście pogratulować graczowi Nightmare(kamlot) umiejętności przede wszystkim tak dokładnych obserwacji.

Zacznę od poprzedniego tygodnia w którym zezłomował dwie duże floty:

pawe ek - około 180 k recyklerów
    dziki - około 130 k recklerów

oraz hit z dzisiejszej nocy

czester - 180 k recyklerów

Gracz Nightmare jest tak dobrym obserwatorem, że pozwala sobie na wysyłanie recyklerów równo z atakiem, bądź jeszcze przed atakiem na dodatek na mniejszą niż 100 % prędkość, mało tego gracz Nightmare jest tak dobrym obserwatorem, że wcale nie musi grać aktywnie, wszystkie 3 złomy wykonał w bardzo krótkim czasie zaraz po zdjęciu urlopu (1 do 5 godzin) również za każdym razem zaraz po udanym ataku włącza urlop, po kilku dniach caly cykł powtarza się na innym graczu.

Taka ciekawostka odnośnie ostatniego ataku, zauważyłem złom, zaraz po wykonaniu ataku - wiem to stąd, bo jeszcze nie zdązyły się zaktualizować statystyki militarne obu graczy - 18 min poźniej złomu już nie było, pozowliłem sobie policzyć jaki był koszt wysłania recyklerów (atak był w 4 gali):

za wysłanie 170 k recyklerów Nightmare (kamlot) zaplacił 225 mln deuteru, ale jak już napisałem, jest tak dobrym obserwatorem, że nie wysłał recyklerów na 100 % ale pozwolił sobie zmniejszyć predkość i wysłać recyklery jeszcze przed wysłaniem ataku. W poprzednich sytuacjach było podobnie albo tak samo. Te akcje odbywają sie przed godzina 3:00 - po 3:00 statystyki serwera sie resętują i już bardzo cieżko wyłapać takie rzeczy.

I już ostatnia ciekawostka jaką mam dla was drodzy gracze :E Nightmare (kamlot) wszystko co zarabia przeznacza na budowę recyklerów, a ciekawostką dla Was może być fakt, że kaczminator, pershing(??) oraz sztych już zmienili nazwy swoich kont. Prędzej czy później te konta zdejmą urlop i padną.

Serdecznie pozdrawiam administrację gry ogame oraz sojusz Fair Play, który najpierw wykonywał wspołne akcje (gsami) wyżej opisanymi kontami a potem sam wykonał na nich akcje.
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..

TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL

The post was edited 1 time, last by JOZEF ze STALI ().

• Widziałem jak pawe ek padł i drogą dedukcji pasowało mi, że tylko Nightmare mógł to trafić, ale myślałem, że facet po prostu nie wrzuca ST.
    Masz jakieś screeny z czestera??
    i tak b.t.w. nie wszystkie konta, które wymieniałeś z FP poszły na push :D
  • Jeszcze nie poszły, ale pójdą, dostałem propozycję zakupu, nie skorzystałem.

to statystyki czestera z ognitera, u paw ek wyglada bardzo podobnie

gyazo.com/48c4440bcb2b9c58f1561a17f0216ac8

Konta wciąż są aktywne, więc będą regularnie złomowane po tych jakże wspaniałych obserwacjach, ja generalnie zdaję sobię z tego sprawę, że nic tym nie zdziałam i prawde mówiąc marnuje tylko czas. Chciałem tylko pokazać co tutaj się dzieje i jak małe możliwości ma support ogame.
    Te ataki są przygotowane przez kogoś kto zna się na rzeczy, a support na rzeczy się nie za bardzo zna, chociaż jeszcze wiary w drakena nie straciłem

TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • żal mi tylko Ciebie amen, obyś kiedyś wyzbył się tej zazdrości
    musisz mieć naprawdę cieżko w życiu

tak w ogóle, nie masz konta na eridanusie to może przepraszam za słowa, [ciach / Kakarotto] na swój serwer gdzie jeszcze wytrzmujesz presje ?
    dobry chłop z Ciebie lubisz patrzec ;) ?

Moderator Kakarotto:
    Upominam za obrazę.

TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • A pikanterii calej sprawie dodaje fakt ze wymienione konta byly dostepne na allegro w opcji "kup teraz" ]:-D , a to sie pojawialy a to znikaly, cena 500-750 pln. skrot FP zaczyna miec nowe rozwiniecie... Fast Push :ocb:
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Fakty jednak są jednoznaczne. Już samo złomowane Pawełka miało znamiona pushu i wszyscy o tym wiedzieli.
    Czestera złomu nie zarejestrowałam.

Powiem szczerze, że szkoda.
    Rozumiem, że to tylko gra, cyferki, ale Ci co o honorze tak głośno mówili... ech... odnoszę wrażenie, że FP wolało pozbyć się kont oby tylko uniknąć konfrontacji. I tak przejdą do "historii" Eri jako pushówki dla Noname...

Byłoby zabawnie jakby to Dr. Zgon zakupił te konta ]:-D
  • Terrorku nie wiem jak ty to liczyłeś ale że mnie wyszło ponad 300k reckow ale spoko:)

Ja jak mam nadzieje było wiadomo grałem na wiecznym fsie. Flota wyskanowana może 1-2 razy w tym roku. Miałem w sobotę rano zawrócić fsa ale niestety troszkę przesadziłem z snem i wstałem coś koło 10 i taka filozofia. Konto oddałem i więcej zaglądać tu nie zamierzam

[color=#0000100]LIbra - dłubie w ziemi [/color]
  • adral ze Zgonem sie dogadujesz? :D nie rób jaj :D czlowiek raz zloma dostanie a oni ze push. ja zlomowalem innych to tez ze ja sie pushuje :D a jak longa z "płaczkiem" terrorem gsy mi trafili to powiem wam szczerze ze to tez push :D takze same pushe :D
    uni 37 - top 17 (Off)
    uni Mizar- top 30 (Off)
    Uni hydra -top 20 (Off)
    Uni Quantum top 25 (Off)
    Uni Vega - top 6 (Off) top 2 ACS top 6 SOLO top 8 SOLO
    uni Eridanus- top 5 (Off)
    uni Virgo - top 25 (ON)

czester
  • Pawelek mniej trza było żłopać w piątek piwska a nie że spałeś xd Kamlot konto oddał w okolicy 15 maja tak jak i ja. Co do Czestera nie mam pojęcia jak do tego doszło.

Terror uwierz jak nie miałem czasu grać wcale to po co było mi konto flotowe. Wodzirej grał na nim miesiąc na początku aktywnie potem już mniej w końcu wcale. Mogę Cię zapewnić że moje konto nie pójdzie pod pusz z tego co ja wiem i się orientuje kto je ma teraz w posiadaniu.

Nie muszę sprawdzać konta co 10 minut przez cały dzień czy nie lecą gsy czego chcieć więcej :) można się wyspać zrelaksować i pracować nie przejmując grą.

Pozdrawiam wszystkich którzy byli na zlocie tyle śmiechu już dawno nie było.