Przyklejony Prezentacje sojuszy na Epic Blue

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Fox napisał(a):

      Poszukiwania to jak rozumiem też tutaj :D

      No więc poszukuję osób z doświadczeniem z epic blue, czyli konta na forum założone w okolicach 2005r. jak moje, jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na priv.


      Osób z kontami pozakładanymi w okolicach 2005 r. ostało się już całkiem mało bo po drodze poszło tyle banów, że data rejestracji przestała być jakimkolwiek wyznacznikiem :E

    • UWAGA UWAGA!! BREAKING NEWS!!! ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!!!
      NIE BYŁO...

      NIE MA...

      NIE BĘDZIE...

      PAKTÓW Z INNYMI SOJUSZAMI!!!



      Mafia powstała kiedy to
      najsilniejsi duchem uformowali się w
      zorganizowaną przestępczość, która miała
      pomagać ludziom a w rezultacie przeistoczyła
      się w najsilniejszy rząd. Kiedy należało
      się zadośćuczynienie ruszano prosto do
      przywódcy Mafii, który umiał zaradzić
      wszystkim kłopotom.


      Przez całe wieki Sycylią rządziła Mafia,
      a czyniła to z najgłębszego ukrycia
      i tak niedostrzegalnie, że żadne władze
      nie potrafiły oszacować, jaką naprawdę
      dysponuje siłą. Teraz siła Mafii Sycylijskiej
      zawiązała się na Uniwersum Wasat i EpicBlue.




      Rekrutacja - tymczasowo otwarta.
      Minimalny wiek w Sojuszu +18 lat




      Dowódca: Zoonk


      UWAGA: Wymagamy aktywności oraz dobrych relacji z pozostałymi członami sojuszu - Warunek konieczny !


      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • Sojusz Dot Net Programmers ( NET ) zaprasza !!!

      ( Nie tylko dla programistów ;) )


      Zapraszam wszystkie chętne osoby do dołączenia do sojuszu.
      Preferowane osoby w wieku 18+, ale mogą się zdarzyć wyjątki...
      Preferowane osoby aktywne

      Cel :
      Dobra zabawa... :)

      Rekrutacja poprzez forum, grę lub tutaj, piszcie do mnie - Gercios.
      Forum : net.fora.pl/index.php

      Prace nad sojuszem trwają...
      ( Stronka sojuszu w OGame, forum, Prezentacja tutaj, Nazwa itp... ;) )

      O mnie:
      Dobre 10 lat temu trochę grałem w OGame ;)
      Wiek 30+
    • Sojusz HusariaPL

      Sojusz HusariaPL zaprasza wszystkich rodakow !

      Wymagania są dwa :
      +18 lat
      aktywność

      Liczba punktów jest nie ważna, mamy obszerny system rang dla każdego członka.

      Sojusz utworzony jest przez doświadczonych graczy, ale z miłą chęcią przyjmiemy rownież nowych graczy, których będziemy prowadzili przez początki gry
    • SENSACJA NA UNIVERSUM !!

      Sojusz Lumpy Mroku otwiera rekrutacje :monster: .
      Kiedy matka powie ze sie do niczego nie nadajesz, kiedy brat znowu spowodowal ze wszyscy znajomi sie z ciebie smieja, kiedy ktos wstawil ci karnego na fejsie i czujesz ze zycie juz nie ma sensu.... znaczy sie nie pasujesz do nas. Do nas nikt nie pasuje. Rekrutacje mamy otwarta i zasada jest jedna, nie przyjmujemy nikogo. Juz nie wiem jak mroczny bys musial byc, ile banow w grze, na forum, czy na ircu wyłapać zeby miec szanse sie do nas dostac.
      Prawdziwy lump od czasu do czasu zhieni troche floty... prawdziwy lump w kartonie zyje, katolikow krew pije, krogulca na forum wyzywa i zycia nie posiada... to ostatnie w sumie bez rymu ale w zyciu nie wszystko sie musi rymowac.

      A tak juz na powaznie, w sprawie rekrutacji prosze pisac na pw do gracza Lord Beerus on sie zajmuje wszystkimi podaniami

      Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
      Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
    • lumpy mroku kojarzę to towarzystwo razem z ich "wodzem" większych ....... na ogame nie widziałem a jestem tu już długo

      edit>>na forum panuje z tego co widze totalne gestapo ,wyciągnijcie kija z d.. państwo moralizatorstwo
      nie może tak być ze się po napisaniu jednej wiadomości odcina człowieka od tematu ze spamem ?(
      Trupodzierzca śmierci obrócił się gwałtownie i wypuścił zawartość płuc..
      ..jedyne co pojął przeciwnik zanim upadł to fakt że umiera

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sestokacjusz ().

    • Chciałbym serdecznie zaprosić Was do Cry Some More (CSM)

      Jesteśmy grupą graczy, których trzon (dobre 10 osób) zna się świetnie z różnych gier i spotkań przy piwie. Część z nas pamięta Epic Blue i pogrywanie w ogame w kafejkach internetowych w 2005, część z zaś dopiero jest przyuczana do fachu :). W tym momencie nie mamy żadnych progów punktowych, także jeśli jesteś osobą z poczuciem humoru i kontaktową, zapraszamy do nas :). Try hardom, marudom i "obrońcom ojczyzny", którzy gadają durnoty o walce z Turkami i poszerzaniem polskiego lebensraumu - dziękujemy :).
      W kwestiach socjalizacyjnych taką rolę spełnia nasz TS3, chat i nieużywana grupa na fb. Z czasem pewnie jak zacznie być potrzebny, również będzie forum.

      Kontakt w grze - Incredible


      Unii 15 - OiM, UoS, Senate


      Uni62 - UoS

      Ogame Retro - CSM

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Inc. ().