Przyklejony lajt [K K K_1] vs. aleks & Jarlaxle & gremlin & Czesio [LzB] 144 969,59%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Co tu dużo pisać, akcja zaplanowana i wykonana wręcz perfekcyjnie skoro taka flota poległa :D
    Przeszło 150k% robi nie małe wrażenie, pewno długo pobite nie zostanie :)
    Wykombinowanie tego wyszło wam wręcz mistrzowsko :top1:
    Obrońcy odpoczynku no i odbudowy jak najbardziej :gszo:

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • no cóż można napisać - jak na razie wyrastacie na najlepszy Sojusz na Nekkar jesteście prekursorami w finezyjnym złomowaniu na tym uni - akcja super, rewelacja nic tylko składać ręce do oklasków - jak ktoś już napisał akcje na topowych graczach a zwłaszcza takich graczach co potrafili zdominować jakieś uni w tym wypadku andromedę jest niesamowicie pocieszająca dla złomujących - macie niesamowity potencjał i zgraną ekipę więc zapewne nie raz jeszcze o Was usłyszymy - oby nie ze mną jako danie główne :P

    Obrońcy jak jeszcze będzie miał chęci to życzę SzO i więcej rozwagi


    ps. też jestem zawiedziony brakiem opisu - kwintesencją tej gry jest się pochwalić na Bordzie ale i też opisać akcje i może jest gracz uczący się , dla którego będziecie mentorem w tej grze :) ja takiego swojego mentora znalazłem i w dużej mierze dzięki niemu nie skończyłem już dawno temu w reckach a i dowiedziałem się sporo o tej grze :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • No brawo chłopacy za taką akcję. PIERWSZA KLASA.
    Jak zobaczyłem spadek to pomyślałem, że .. gdzieś pod gęsi podstawili się.

    Kukając za złomem do opieki zobaczyłem elegancką ilość surki.

    Jak nie poradzicie sobie z przetopieniem jej to służę pomocą ;P mam prawie taką ładowność.

    Nie ciśnijcie ich o brak opisu bo to ich sprawa i tajemnica dla co poniektórych, a przy wstawianiu takiej ilości zbiórek można się pomylić.
  • jarwq napisał(a):


    No brawo chłopacy za taką akcję. PIERWSZA KLASA.
    Jak zobaczyłem spadek to pomyślałem, że .. gdzieś pod gęsi podstawili się.

    Kukając za złomem do opieki zobaczyłem elegancką ilość surki.

    Jak nie poradzicie sobie z przetopieniem jej to służę pomocą mam prawie taką ładowność.

    Nie ciśnijcie ich o brak opisu bo to ich sprawa i tajemnica dla co poniektórych, a przy wstawianiu takiej ilości zbiórek można się pomylić.



    Bez obaw. wszystkiego nie widziałeś ;P

    a tak na marginesie to jakbyś miał problemy z fsami to coś możemy z tym zaradzić
    to pewnie dlatego zawitałeś do 8 gali obok szefowej ^^
    oj aby póżniej nie było płaczu ;)
  • Gully napisał(a):

    No ładnie, ale zapomnieliście opisać jakkolwiek tej akcji. Przy tego typu starciu brak jakiegokolwiek opisu to brak szacunku do oponenta. Skoro wam się nie chce to proszę, oto mój opis akcji. Może zawierać trochę dziur, co w końcu przebywam na urlopie. Jednak myślę że będzie bardzo bliski rzeczywistości.

    Gully napisał(a):

    To już nie pierwszy taki lot lajta na aleks, więc obrońcy wpadli na genialny i prosty pomysł. Zrobili na moonie lustereczko, czyli podstawili mniej więcej tyle samo floty co posiada aleks i czekali... czekali... czekali.... Lajt widząc flotę aleks na moonie po prostu poleciał, jak zrobiłby to prawie każdy flociarz. W tym czasie flota aleks tylko oczekiwała a użycie TP, aby w odpowiednim momencie podwoić skład floty broniącej. Proste i sprytne zarazem.

    Gully napisał(a):

    Oczywiście szacunek dla obrońców za zorganizowanie czegoś takiego. Dlaczego lajt nie zorientował się, że to może być pułapka? W sumie nikt oprócz niego pewnie tego nie wie. Ja już jakiś czas temu nauczyłem się, że nie ma co naciskać zbyt mocno przy tego typu próbach bo tak się to właśnie kończy. Obrońcy mają mega straty, po odliczeniu dexu straconego i dexu spalonego na podstawki. Ale jak to się mówi, zysk się nie liczy przecież :) Naszym największym pusherom z NewCity mordki się pewnie teraz cieszą. W końcu flota lajta nieźle nimi zakręciła na Andro :D

    Gully napisał(a):

    Tak czy inaczej gratulacje topowego starcia no i w sumie życzę SZO. Myślę, że na zero mniej więcej wyszliście :)



    ufff - dziekujemy ci Guli - nie zawodzisz, dalej czytac juz nie trzeba.
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • to chyba taka rehabilitacja za ostatnia wtopę Lzb :E
    co do lusterka.. fakt faktem ciezko jest je wyczuc szczegolnie przy aktywnym uni gdzie zapalaja sie * na roznych monach ofiary
    ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D
    agresor stranty obroncy poniekad tez...
    moja flotka nabiera wiekszej wartosci :E
    SZO i graty

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Powiem szczerze ,pierwszy raz widzę taką akcję na lusterko ,przyznam że każdy by wpadł w taką pułapkę ,choć jest to do obejścia ,ale kto by się tego spodziewał ,skoro to nie jest często praktykowane ,gratulacje jak najbardziej dla obrońców (w sumie agresorów ) za pomysł i wykonanie ,piękna robota i piękny % mozna napisać tylko ŁAŁ

    Atakującemu (w sumie owcy która szła na rzeź ) życzę szczerze SzO co by niektórzy pisali o jakichś kupowaniach anty czy surki ,to nie zmienia faktu , że trzeba później tym umieć latać ,a umiejętności masz i szkoda by było takiego gracza stracić ,wiec zastanów się z decyzją ,bo konto jeszcze potencjał ma , pozdrawiam ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez RAFUS1973 ().

  • Obrońcom graty się należą, procent zacny. Co do finezji itp to nie tak trudno o oklaski jak się w grupie poluje na ofiarę. Lajt latał w sumie sam, sojusz zmęczony latami gry i to takiej co to LzB nigdy nie widziało i nigdy obok takich numerów jak robił Lajt i spółka to nawet nie stało. Więc to żadna sztuka co LzB zrobiło. Sam, zmęczony grą i trafił na malutkich spryciarzy ot i tyle. W pełnym składzie KKK zaorałoby to uni jako następne. Ale nie dziś... a szkoda. Lajt nie rezygnuj z gry może, bądź tylko bardziej uważny i tyle. Co do szczekaczy: to gońcie się pieski:) hau hau i do budy hahaha.
  • Jacasa II może byś pokazał swoją prawdziwą twarz za jaką się chowasz w sojuszu KKK i nie sciemialj tu że KKK by podbilo by to uni bo lajt czuł się na andro jak ryba w wodzie pompowal siano a przenoszenie planet ile mógł a na tym uni mają bardzo dobre floty i za razem duże a ty Jacasa2 możesz sam szczekać jak pies za tym twoim pseudo nikiem
  • Jakon dobrze prawisz ,Jacasa lekko poniosło ,można by powiedzieć że kiedyś na uni6 grała taka ekipa że jak by do dziś była aktywna to by zdominowała całe uni :D

    spakowanie lajta to była tylko kwestia czasu a w sumie sam się spakował ,nie mówię tu że to słaby gracz bo jak by nie było był dobry ,ale na andro nie czuł się zagrożony był pewny ale to było andro a tu jest nekkar i jest tyle flot że na pewno do końca roku starczy na ST :]

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • i jedna i druga strona papla bezsensu
    lajt jedynym bledem jaki popelnil to ze probowal za czesto latac na kogos z gniazda
    wiec sam stworzyl ide akcji Lzb
    kazdy flociarz wiedzac jak dziala lusterko po kilku probach lotu agresora zrobil by ta sama akcje
    ten sam blad popelnilo tez Lzb odbijac mi krazki na proby monowe..
    raz im sie udalo odbic krazki od planety
    za drugim razem juz nie

    rutyna w jednym jak i drugim przypadku jak widac gubi

    a gdybanie czy wyzlomowal andro czy tez nie
    mija sie z celem
    nie ma gracza ktorego nie da sie zezlomowac a wygra ten kto popelni mniej bledow i bedzie mial troche szczescia

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Jakon napisał(a):

    Jacasa II może byś pokazał swoją prawdziwą twarz za jaką się chowasz w sojuszu KKK
    Ja się nie chowam. Każdy może sprawdzić borda, pierwszy nick to Jacasa, drugi Mysiek a teraz JacasaII. Nigdy nie przywiązywałem wagi do haseł a kompów już kila zmieniłem od czasu zabawy w cyferki. Co do Lajta to trudno mnie posądzać o stronniczość bo całą Capellę grałem przeciw niemu i wszystkim z New Panter. Na Andro namówił mnie właśnie Lajt i bylismy czas w jednym sojuszu co nie podobało się wielu ludziom i tam widziałem akcje o których piszę. Co do etyki gry to najwięcej pyskują Ci co są najmniej etyczni, przekonałem się o tym przez wiele lat gry w cyferki. Swoje konta zawsze mam od początku do końca, a konta które dostawałem na jakiś czas wracaly zawsze do właścicieli. Gram zawsze na własny rachunek.

    Co do starcia to pogratulowałem wygranym, Lajt BSzO.[ciach]

    Administrator Forum Toadie:
    Flame
  • W takim St niewypada się nie wpisać:) wiec gratuluje atakującym akcji i zestrzelenia konkretnej części floty Lajta.
    Lajtowi życze powrotu z chęciami do grania.

    Przed łączeniem uni słychać było glosy o tym, że wszyscy chcą się zabrać za graczy z u 66 a tu wychodzi na to ze u 66 sobie radzi całkiem nieźle :P