Przyklejony lajt [K K K_1] vs. aleks & Jarlaxle & gremlin & Czesio [LzB] 144 969,59%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No i coś pięknego powstało są plany i są realizację
    Nie każdy taki ma plan i nie każdemu to wyjdzie więc całej ekipie browar wirtual :piwko:

    BRAWO na stojąco za coś co sprawiło ze GULLY zjadł paznokcie z zazdrości ]:-D


    ps: GULLY jak ktoś nie chce to nie zamieści opisu a może ma plany by to powtórzyć na Tobie :E psujesz atmosfere swoimi postami w topowym ACS uni. Ogarnij się i miej szacun do decyzji ekipy zrobisz swoja to opiszesz ja tak jak to lubisz na kilku stronach od co zjadłeś na śniedanie ... a to wszystko w ST za 300% :D :D :D bo to tylko pokazywałeś najlepiej na u69
  • Gratulację dogrania całej akcji a przede wszystkim że się udało ;P

    Danielu co Ty chcesz Gully nie ma czasu zapracowany chłopak jest.
    Jak na razie nic ciekawego nie pokazuje tą swoją flotą TOP4

    Chłopaki z mniejszymi flotami i TOpami walą takie STeki że Guulemu szczena opada :D
    Ale ja wciąż po ciuchu liczę że Gull pokaże na co go stać i walnie coś ciekawego:)

    Szkoda że brak opisu ale stary znajomy napisał to czego szukałem:)

    Jeszcze raz Gratulacje Obrońcą a agrserowi spokojnej emerytury...
    Kolejnego gracza mnie w naszym środowisku ;P
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF




  • ^obserwator^ napisał(a):

    jakby ARO ruszyl swoja flote to by Wam lusterek zabraklo ;P

    Gratulacje akcji, bo to przynajmniej jakas akcja a nie marne bfs chocby nie wiem na jaki procent. Ladna flota poskladana. Szkoda ze nie latamy wszyscy razem na jednym uni :D
    Obroncy wytrwalosci i zaparcia jesli nie zrezygnuje.


    [ciach]
    po drugie nim pan ARO by ruszył BRYKU-czytaj ten własciwy a nie podróbka z 66 by go rozkrecił na drobne ^^ .
    Obrońcom gratki obrony i szybkich recy bo to lada nie wyczyn aby zdarzyć ;)
    zrobiliscie to na Lajcie :E
    [ciach]
    Pragne tutaj pozdrowić cwaniaczków z SDRR-CO MISIE KOLOLOWE cos nie cwaniakujecie jak na jupku :}
    Mowe wam odjeło czy co?że nie umiecie pogratulować ;P
    kozaczyliście po fuzji w 2014 a teraz zamilkliście.
    No cóz ten kto ma duże jaja-czytamy ze zrozumieniem bo mowa o jajkach kurzych, aby nie było niedomówień,
    nie znaczy że jest dobrym-a tutaj interpretacja dowolna :O

    Lajcik jak pokazałeś jesteś cienki bolek(powinienes wiedzieć o co chodzi)-to nie twoja liga, zabieraj zabawki i spoczywaj na wiecznym ^^
    Jeszcze raz gratki akcji . :brawo:

    czekam na następny % konkret tym razem może na kimś z SDRR????[ciach] :quasi:

    Administrator Forum Toadie:
    Upominam za flame i flood
  • sorka ze tak pozno , ale mialem nadzieje ze lajt odpowie ale tradycyjnie milczy :wrr: szkoda mialem nadzieje ze nie bedzie tradycji . Flociarz majacy wtope , dobry, tradycyjnie ? albo kasuje konto albo idzie na inne uni lub wieczysty urlop lub az ktos konto spusuje ma to miejsce , akcja super ,lajt jaka twoja decyzja zycze powodzenia :]
  • nie byle jaka flota, nie byle kto na pzcie i nie byle jaki wynik, więc wstyd dla mnie że opiero teraz się wpisuję :/
    Gratulacje dla agresorów - troszkę zdominowaliście to uni i tylko patrzeć jak wasze gsy lub flota zawitają w moich okolicach :/
    Obrońca konto ma mocne, więc życzę odbudowy i może zemsty - prędko pewnie to nie nastąpi, ale dla chcącego nic trudnego ;]
  • Gratulacje udanej akcji zespołowej.
    Piękny, mistrzowski %

    Obrońcy SzO
    Syn Nocy,
    zlatuje na czarnych skrzydłach,
    wchodzi niepostrzeżony do pokoju
    i złotym nożem odcina konającemu pukiel włosów.
    W ten sposób,
    niby kapłan umarłych,
    poświęca człowieka na ofiarę bóstwom podziemnym
    i na zawsze odrywa od ziemi