Konkurs: Typer piłkarski - Euro France 2016 - ZAKOŃCZONY - wygrana: Dragon1991

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 1–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–0 Słowacja
    21:00 Anglia 2–2 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 0–1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3–1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 1–0 Czechy
    18:00 Irlandia 1–2 Szwecja
    21:00 Belgia 0–2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 1–0 Węgry
    21:00 Portugalia 3–0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–1 Irlandia Północna
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania





    piątek, 10 czerwca

    21:00 Francja2 –1 Rumunia



    sobota, 11 czerwca

    15:00 Albania1 –2 Szwajcaria

    18:00 Walia1 –1 Słowacja

    21:00 Anglia 3– 1Rosja



    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja 1–2 Chorwacja

    21:00 Niemcy 2–1 Ukraina



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania 0– 1Czechy

    18:00 Irlandia2 –2 Szwecja

    21:00 Belgia0 –2 Włochy



    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria 2– 1Węgry

    21:00 Portugalia1 –1Islandia



    Mecz punktowany x2



    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA3 –1Irlandia Północna
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:0
    21:00 Anglia – Rosja 1:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 1:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:1
    21:00 Belgia – Włochy 2:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:1
    21:00 Portugalia – Islandia 2:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północnab 2:2
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3–1 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 1–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 0–1 Słowacja
    21:00 Anglia 3–2 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 2–2 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2–1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2–0 Czechy
    18:00 Irlandia 1–1 Szwecja
    21:00 Belgia 3–1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 0–0 Węgry
    21:00 Portugalia 0–1 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 1–0 Irlandia Północna
    Brak FS'a:D
    Brak Floty :P
  • I kolejka (10.06-14.06)

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 2:0
    18:00 Walia – Słowacja 0:2
    21:00 Anglia – Rosja 3:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2:0
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:2
    21:00 Belgia – Włochy 2:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:1
    21:00 Portugalia – Islandia 0:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1:1
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA

    The post was edited 1 time, last by Danek ().

  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 1:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:1
    18:00 Walia – Słowacja 0:1
    21:00 Anglia – Rosja 1:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:0
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 4:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:2
    21:00 Belgia – Włochy 1:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:1
    21:00 Portugalia – Islandia 3:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północnab 2:1
    Uni 23 - trombocyt TOP 100 -off
    Uni 64 - trombi TOP 300 -off
    Uni 128 - wilku TOP 25
    Uni 144 - wilku II ->byle do przodu ;)
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:2
    18:00 Walia – Słowacja 0:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:0
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:1
    21:00 Belgia – Włochy 1:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:0
    21:00 Portugalia – Islandia 2:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 3:0
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:1
    18:00 Walia – Słowacja 2:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 1:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 2:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:0
    21:00 Portugalia – Islandia 1:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:1
    21:00 Belgia – Włochy 0:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:0
    21:00 Portugalia – Islandia 2:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,
    kładąc futerał przy tomach Norwida.
    :fa:
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:2
    18:00 Walia – Słowacja 0:2
    21:00 Anglia – Rosja 1:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1.3
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 2:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:0
    21:00 Portugalia – Islandia 2:!

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:2
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 1:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:1
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:1
    21:00 Belgia – Włochy 0:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:1
    21:00 Portugalia – Islandia 2:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:2
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:1
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 1:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 3:0
    21:00 Portugalia – Islandia 2:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:0

    The post was edited 1 time, last by chemikos ().

  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3 – 0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 1 – 2 Szwajcaria
    18:00 Walia 1 – 0 Słowacja
    21:00 Anglia 3 – 1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1 – 1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2 – 1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2 – 0 Czechy
    18:00 Irlandia 1 – 1 Szwecja
    21:00 Belgia 2 – 1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2 – 0 Węgry
    21:00 Portugalia 3 – 1 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2 – 0 Irlandia Północna
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:4
    18:00 Walia – Słowacja 1:2
    21:00 Anglia – Rosja 3:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2:1
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:3

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy4:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 2:2
    21:00 Belgia – Włochy 1:3

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:0
    21:00 Portugalia – Islandia 4:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 3:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:3
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:3
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy3:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:3
    21:00 Belgia – Włochy 2:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:0
    21:00 Portugalia – Islandia 1:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1:1


    Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

     Napoleon Bonaparte
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:0
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:1
    21:00 Belgia – Włochy 1:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:0
    21:00 Portugalia – Islandia 1:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:1
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 0:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:1
    21:00 Portugalia – Islandia 1:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:3
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:0
    21:00 Niemcy – Ukraina 4:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 4:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 2:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:1
    21:00 Portugalia – Islandia 2:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 1:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 1:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:0
    21:00 Portugalia – Islandia 2:2

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:0
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3-1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-2
    18:00 Walia – Słowacja 1-1
    21:00 Anglia – Rosja 3-2

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-2
    21:00 Niemcy – Ukraina 4-1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2-0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-2
    21:00 Belgia – Włochy 1-1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0-0
    21:00 Portugalia – Islandia 4-1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-0
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:0
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:1
    21:00 Belgia – Włochy 1:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:0
    21:00 Portugalia – Islandia 2:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:0
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2 – 0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0 – 1 Szwajcaria
    18:00 Walia 0 – 0 Słowacja
    21:00 Anglia 1 – 0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 0 – 1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3 – 1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2 – 0 Czechy
    18:00 Irlandia 1 – 2 Szwecja
    21:00 Belgia 1 – 1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2 – 1 Węgry
    21:00 Portugalia 1 – 0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 3 – 1 Irlandia Północna
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:2
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 3:2

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 1:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 2:3

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:1
    21:00 Portugalia – Islandia 4:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1

    <: Uni 43 Top 9 (off) | Drako Top 50 (off) | Quantum Top 60 (off) <:

    :juzpotobie: Ogame pl: 281,357 % :juzpotobie:
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0–1 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–1 Słowacja
    21:00 Anglia 2–1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 0–2 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3–0 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 1–0 Czechy
    18:00 Irlandia 0–1 Szwecja
    21:00 Belgia 2–1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2–0 Węgry
    21:00 Portugalia 2–1 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–1 Irlandia Północna

    Uni 2 Top 600 OFF
    Uni 6 Top 84 OFF

    Nekkar ON

    Retro

    The post was edited 1 time, last by Jarrett ().

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0–1 Szwajcaria
    18:00 Walia 2–1 Słowacja
    21:00 Anglia 3–1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 0–2 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2–0 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2–0 Czechy
    18:00 Irlandia 1–1 Szwecja
    21:00 Belgia 2–2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 1–0 Węgry
    21:00 Portugalia 2–0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 3–1 Irlandia Północna
  • piątek, 10 czerwca

    21:00 Francja 3–0 Rumunia



    sobota, 11 czerwca

    15:00 Albania 0–1 Szwajcaria

    18:00 Walia 1–1 Słowacja

    21:00 Anglia 3–1 Rosja



    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja 0–0 Chorwacja

    21:00 Niemcy 2–0 Ukraina



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania 2–0 Czechy

    18:00 Irlandia 0–1 Szwecja

    21:00 Belgia 1–2 Włochy



    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria 1–0 Węgry

    21:00 Portugalia 3–0 Islandia



    Mecz punktowany x2



    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA 2–0 Irlandia Północna
    KIEDYŚ: PanTwardy/KELER u23/u46/Nekkar,Kassiopeia
    Obecnie:
    Don Kapsko - Libra
    Don Kapsko - Rhea
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 1–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–1 Słowacja
    21:00 Anglia 2–1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1–1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2–1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2–0 Czechy
    18:00 Irlandia 1–1 Szwecja
    21:00 Belgia 1–1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2–1 Węgry
    21:00 Portugalia 2–0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–1 Irlandia Północna

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3 – 0 Rumunia


    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0 – 2Szwajcaria
    18:00 Walia 1 – 2 Słowacja
    21:00 Anglia 2 – 0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja 0 – 1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 1 – 1 Ukraina



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania 3 – 0 Czechy
    18:00 Irlandia 1 – 2 Szwecja
    21:00 Belgia 0 – 1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria 3 – 1 Węgry
    21:00 Portugalia 2 – 0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca

    18:00 Polska 1 – 1 Irlandia Północna :E
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2-0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-1
    18:00 Walia – Słowacja 0-0
    21:00 Anglia – Rosja 2-1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-1
    21:00 Niemcy – Ukraina 1-1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2-0
    18:00 Irlandia – Szwecja 0-0
    21:00 Belgia – Włochy 1-0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 3-1
    21:00 Portugalia – Islandia 3-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-0

    The post was edited 4 times, last by krs 01 ().

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:0
    18:00 Walia – Słowacja 0:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:1
    21:00 Belgia – Włochy 1:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:0
    21:00 Portugalia – Islandia 3:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:0