Konkurs: Typer piłkarski - Euro France 2016 - ZAKOŃCZONY - wygrana: Dragon1991

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2–1 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 2–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 0–3 Słowacja
    21:00 Anglia 2–0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1–1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 1–1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 1–1 Czechy
    18:00 Irlandia 1–3 Szwecja
    21:00 Belgia 3–0 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2–0 Węgry
    21:00 Portugalia 2–2 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 3–0 Irlandia Północna
    n0 pain n0 gain.... |||----|||
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3-1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1-2
    18:00 Walia – Słowacja 0-0
    21:00 Anglia – Rosja 2-0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-1
    21:00 Niemcy – Ukraina 2-1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3-0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-2
    21:00 Belgia – Włochy 0-0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2-0
    21:00 Portugalia – Islandia 2-1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-0
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 1–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–1 Słowacja
    21:00 Anglia 2–0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1–1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3–0 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 4–0 Czechy
    18:00 Irlandia 0–2 Szwecja
    21:00 Belgia 1–2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2–0 Węgry
    21:00 Portugalia 3–1 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–0 Irlandia Północna
    uni 43,57,63 - OFF
    uni Pegasus - OFF top40
    uni Taurus - OFF top50
    uni Taurus + PRS - OFF top110
    uni68 - ON top :thumbdown:
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–1 Słowacja
    21:00 Anglia 1–2Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1–0 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2–1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 3–1 Czechy
    18:00 Irlandia 1–1 Szwecja
    21:00 Belgia 0–3 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 0–1 Węgry
    21:00 Portugalia 3–0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–1 Irlandia Północna
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2 – 1 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0 – 1 Szwajcaria
    18:00 Walia 1 – 1 Słowacja
    21:00 Anglia 3 – 1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1 – 1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3 – 1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 3 – 0 Czechy
    18:00 Irlandia 0 – 2 Szwecja
    21:00 Belgia 1 – 0 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 2 – 1 Węgry
    21:00 Portugalia 2 – 1 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 3 – 1 Irlandia Północna
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 1-0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-2
    18:00 Walia – Słowacja 0-1
    21:00 Anglia – Rosja 2-1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0-1
    21:00 Niemcy – Ukraina 3-0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3-1
    18:00 Irlandia – Szwecja 0-0
    21:00 Belgia – Włochy 0-0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1-0
    21:00 Portugalia – Islandia 2-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-1
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2-0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-3
    18:00 Walia – Słowacja 1-2
    21:00 Anglia – Rosja 1-1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2-2
    21:00 Niemcy – Ukraina 4-1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3-1
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-1
    21:00 Belgia – Włochy 1-2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1-1
    21:00 Portugalia – Islandia 4-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 0-1
    Ganimed OFF Sojusz DarkBlue
    Libra OFF Sojusz Pac-Misie
    Rhea ON Sojusz DarkBlue

    TOP SOLO 66934.72%
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 1–1 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0–2 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–0 Słowacja
    21:00 Anglia 2–2 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1–2 Chorwacja
    21:00 Niemcy 4–1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2–1 Czechy
    18:00 Irlandia 0–2 Szwecja
    21:00 Belgia 0–2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 1–0 Węgry
    21:00 Portugalia 3–0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–0 Irlandia Północna
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3-0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1-2
    18:00 Walia – Słowacja 1-1
    21:00 Anglia – Rosja 2-1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0-1
    21:00 Niemcy – Ukraina 3-1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3-0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-2
    21:00 Belgia – Włochy 0-0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2-0
    21:00 Portugalia – Islandia 2-1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-1

    The post was edited 1 time, last by Drago Art ().

  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2:1 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 1:3 Szwajcaria
    18:00 Walia 1:1 Słowacja
    21:00 Anglia 1:1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 1:2 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3:1 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 3:1 Czechy
    18:00 Irlandia 2:2 Szwecja
    21:00 Belgia 2:1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 1:1 Węgry
    21:00 Portugalia 2:0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 3:0 Irlandia Północna

    Lwica jest boska :)
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3-1 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 1–1 Szwajcaria
    18:00 Walia 2–1 Słowacja
    21:00 Anglia 2–1 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 2–1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3–0 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 2–0 Czechy
    18:00 Irlandia 0–1 Szwecja
    21:00 Belgia 0–2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 0–0 Węgry
    21:00 Portugalia 2–0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 3–1 Irlandia Północna
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 4:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:3
    21:00 Anglia – Rosja 3:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:2

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 4:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:3
    21:00 Belgia – Włochy 1:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:2
    21:00 Portugalia – Islandia 3:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 4:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:1
    18:00 Walia – Słowacja 2:2
    21:00 Anglia – Rosja 3:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 3:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 4:2
    18:00 Irlandia – Szwecja 2:2
    21:00 Belgia – Włochy 0:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:1
    21:00 Portugalia – Islandia 4:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja - Rumunia 2:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:1
    18:00 Walia – Słowacja 2:0
    21:00 Anglia – Rosja 2:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 1:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:1
    21:00 Belgia – Włochy 1:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:1
    21:00 Portugalia – Islandia 3:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1:0s132-pl.ogame.gameforge.com/ga…01128&msgid2reply=4926349
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3-1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1-0
    18:00 Walia – Słowacja 2-0
    21:00 Anglia – Rosja 3-2

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3-1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2-0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-0
    21:00 Belgia – Włochy 0-1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2-1
    21:00 Portugalia – Islandia 3-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-1


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3-1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-2
    18:00 Walia – Słowacja 1-1
    21:00 Anglia – Rosja 2-1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-3
    21:00 Niemcy – Ukraina 2-0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 1-1
    18:00 Irlandia – Szwecja 2-2
    21:00 Belgia – Włochy 0-0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1-0
    21:00 Portugalia – Islandia 1-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1-0
    Pożegnanie uni 37
    95ST=155.500%
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 1:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:2
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:1
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:0
    21:00 Belgia – Włochy 0:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2:0
    21:00 Portugalia – Islandia 3:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1:0
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:1
    18:00 Walia – Słowacja 1:1
    21:00 Anglia – Rosja 2:1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1:1
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:1
    21:00 Belgia – Włochy 1:1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1:0
    21:00 Portugalia – Islandia 1:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1:0
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 2:2
    18:00 Walia – Słowacja 1:2
    21:00 Anglia – Rosja 3:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 2:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:1
    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2
    21:00 Belgia – Włochy 0:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 3:1
    21:00 Portugalia – Islandia 1:2

    Mecz punktowany x2:

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 0:0

    Łącznie 176 ST
  • piątek, 10 czerwca

    21:00 Francja – Rumunia 2:0



    sobota, 11 czerwca

    15:00 Albania – Szwajcaria 0:1

    18:00 Walia – Słowacja 1:1

    21:00 Anglia – Rosja 3:1



    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja – Chorwacja 2:2

    21:00 Niemcy – Ukraina 3:0



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania – Czechy 2:1

    18:00 Irlandia – Szwecja 2:2

    21:00 Belgia – Włochy 1:1



    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria – Węgry 3:1

    21:00 Portugalia – Islandia 1:0



    Mecz punktowany x2



    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • piątek, 10 czerwca

    21:00 Francja – Rumunia 4:0



    sobota, 11 czerwca

    15:00 Albania – Szwajcaria 0:2

    18:00 Walia – Słowacja 1:1

    21:00 Anglia – Rosja 2:1



    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja – Chorwacja 1:1

    21:00 Niemcy – Ukraina 3:0



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania – Czechy 2:1

    18:00 Irlandia – Szwecja 1:2

    21:00 Belgia – Włochy 1:1



    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria – Węgry 1:1

    21:00 Portugalia – Islandia 2:1



    Mecz punktowany x2



    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2-1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-2
    18:00 Walia – Słowacja 1-0
    21:00 Anglia – Rosja 2-1

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0-1
    21:00 Niemcy – Ukraina 2-0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2-1
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-1
    21:00 Belgia – Włochy 2-1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1-0
    21:00 Portugalia – Islandia 2-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0:0
    18:00 Walia – Słowacja 0:0
    21:00 Anglia – Rosja 0:0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:0
    21:00 Niemcy – Ukraina 2:0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 2:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 0:0
    21:00 Belgia – Włochy 0:0

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:0
    21:00 Portugalia – Islandia 0:0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2:1
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 3-1

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 0-2
    18:00 Walia – Słowacja 1-1
    21:00 Anglia – Rosja 2-0

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-3
    21:00 Niemcy – Ukraina 2-0

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3-1
    18:00 Irlandia – Szwecja 0-2
    21:00 Belgia – Włochy 2-1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 2-0
    21:00 Portugalia – Islandia 1-1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 1-1

    The post was edited 1 time, last by fl4shu ().

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2 – 0 Rumunia


    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0 – 1 Szwajcaria
    18:00 Walia 1 – 1 Słowacja
    21:00 Anglia 2 – 0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja 1 - 3 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2 - 0 Ukraina



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania 3 - 1 Czechy
    18:00 Irlandia 1 - 1 Szwecja
    21:00 Belgia 2 – 2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria 2 - 0 Węgry
    21:00 Portugalia 2 - 0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA 2 - 0 Irlandia Północna

  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 2 – 0 Rumunia


    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0 – 1 Szwajcaria
    18:00 Walia 1 – 1 Słowacja
    21:00 Anglia 2 – 0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja 1 - 3 Chorwacja
    21:00 Niemcy 2 - 0 Ukraina



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania 3 - 1 Czechy
    18:00 Irlandia 1 - 1 Szwecja
    21:00 Belgia 2 – 2 Włochy

    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria 2 - 0 Węgry
    21:00 Portugalia 2 - 0 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA 2 - 0 Irlandia Północna

    The post was edited 1 time, last by Typer123 ().

  • piątek, 10 czerwca

    21:00 Francja 2–1 Rumunia



    sobota, 11 czerwca

    15:00 Albania 1–1 Szwajcaria

    18:00 Walia 2–1 Słowacja

    21:00 Anglia 3–2 Rosja



    niedziela, 12 czerwca

    15:00 Turcja 1–3 Chorwacja

    21:00 Niemcy 1–0 Ukraina



    poniedziałek, 13 czerwca

    15:00 Hiszpania 3–1 Czechy

    18:00 Irlandia 0–1 Szwecja

    21:00 Belgia 2–1 Włochy



    wtorek, 14 czerwca

    18:00 Austria 1–0 Węgry

    21:00 Portugalia 1–1 Islandia



    Mecz punktowany x2



    niedziela, 12 czerwca

    18:00 POLSKA 2–1 Irlandia Północna
  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania

    piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja 3–0 Rumunia

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania 0–1 Szwajcaria
    18:00 Walia 1–0 Słowacja
    21:00 Anglia 2–0 Rosja

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja 2–1 Chorwacja
    21:00 Niemcy 3–0 Ukraina

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania 3–0 Czechy
    18:00 Irlandia 0–2 Szwecja
    21:00 Belgia 1–1 Włochy

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria 0–1 Węgry
    21:00 Portugalia 2–1 Islandia

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA 2–0 Irlandia Północna
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2-0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1-1
    18:00 Walia – Słowacja 1-0
    21:00 Anglia – Rosja 1-2

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 1-2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3-2

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 1-0
    18:00 Irlandia – Szwecja 1-2
    21:00 Belgia – Włochy 0-1

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 1-1
    21:00 Portugalia – Islandia 2-0

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 2-0

    uni66 - off - Vendetta
    wasat - on - MAFIA
    merkur - on - BERK

    Support
    Zasady Gry
  • piątek, 10 czerwca
    21:00 Francja – Rumunia 2:0

    sobota, 11 czerwca
    15:00 Albania – Szwajcaria 1:2
    18:00 Walia – Słowacja 1:0
    21:00 Anglia – Rosja 2:2

    niedziela, 12 czerwca
    15:00 Turcja – Chorwacja 0:2
    21:00 Niemcy – Ukraina 3:1

    poniedziałek, 13 czerwca
    15:00 Hiszpania – Czechy 3:0
    18:00 Irlandia – Szwecja 2:1
    21:00 Belgia – Włochy 0:2

    wtorek, 14 czerwca
    18:00 Austria – Węgry 0:2
    21:00 Portugalia – Islandia 3:1

    Mecz punktowany x2

    niedziela, 12 czerwca
    18:00 POLSKA – Irlandia Północna 3:2
    People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.