[WINTER] Sky Is Over & [WINTER] zieIu75 & [PonyClub] zatydzienzmienienick aka John Rambo & [WINTER] zielu75 & [MRUCZKI] tatar vs. [Ronin] kochan ~ 12321.25% _______________________TOP 2 ACS________________

  • matematycznie rzec ujmujac ten zlom sie mi nalezal...
    na tylu uni co flo stala bzfs wkoncu musial ktos mnie trafic na najprostszej sztuczce, wystartowac i leciec :D
    jeszcze raz gratulacje wyczucia

    Bardzo żałuje, że nie mogłam lecieć z chłopakami.. jednak rozstaw mojego konta mi nie pozwalal :P



    Ruda walneli by mnie przez 2 gale na speed x1 wiec co ty piszesz o rozstawieniu konta...
    sam tak przy x2 latalem kilka razy wiec nastepnym razem nie krempuj sie, myslalem ze rude sa bardziej pewne i odwazne

    Jedyne co mnie zadziwia na tym uni, to moment kiedy oglądając czarny wór od środka szczekanie ucicha, ucicha i milknie na wieki .. :D

    Psy milkna, a wilki do ksiezyca wyja dalej


    srki za brak polskich znakow w eng system
  • m.o.u.s.i.k napisał(a):

    Amstell żadnego najazdu tatarow nie było co najwyżej tatarskie okopy.Ciekawe dlaczego nikt nie wystawił czyżby konto Winetou które wciagneło mnie w pułapke to multi Tatara i sie nie chce z tym na forum pucowac?

    Sam jesteś multi :)
    Mówisz masz:
    ogotcha.universeview.be/en/rep…09-5adb-810b-7f45f589c39d
    Obiecałem Ci, że wloty na mnie Ci sie nie oplaca to sie nie oplacily. Winnetou dotrzymuje obietnic. Z turboreckami i surka na odbudowę przewiduje, ze się jeszcze spotkamy gdzies kiedys.
    Nie wstawiaismy bo dla Tatara takie akcje to norma a nie margines, a ja się troche tajniaczyłem z grą bo tak w ogóle to nie gram tylko nałog zagłuszam jak nikorette:P