Rozmowy Merkura

• Rozmowy Merkura

Jako, że brakuje podobnego tematu do rozmów, bo poprzedni został zamknięty przez moderację, trzeba założyć nowy, bo brak podobnego.

Temat powstaje dla komentowania sytuacji na uni/spin/wzajemnych zarzutów i przepychanek, co by grało się nam ciekawiej.

Dobra, to ja zaczynam.
    Kto jest takim inteligentem, że kupił konto freeza, a później porzucił wszystkie planety? :E
  • Jestem także tego ciekaw. O ile wiem to wczoraj konto przejął Buleon. Dziś ma urlop a konto Freeza zezłomowane, pz przed chwilą zniknął ( 20min przed wlotem moich recków :D ) i planety pokasowane. Kto był taki mądry inteligetny i wyrzucił w błoto tak dziwnie 350zł?
  • No to mi zabrakło 20min zaledwie ;> Wkurzenie oczywiście jest bo miałbym darmowe 18mln metalu i 11mln kryształu. Czuje się jakby mi ktoś zabrał kupon z szóstką w lotka.

Rozumiem zezłomować ale po co kasować planety. Albo ktoś wydymał Freeza i mu pokasował planety. Buleon weź no się wytłumacz bo jesteś wkręcony w to :D
  • Mysliwy wrote:

Kupujecie konta, żeby się pushować, a potem sprzedajecie swoje z zyskiem? :P Zachowanie Freeza żałosne jak każdego, kto kupuje/sprzedaje konto, jednak czego się po Hydrze spodziewać, na pewno nie uczciwości.

[ciach]

Temat aVV założył bo takich akcji na Merkurze robi się więcej i więcej. Zaczęło się od Ekolamki, potem bany się posypały. A dziś ponoć, bo nie mamy potwierdzenia Buleon kupił konto od Freeza z naszego sojuszu, zezłomował je i dał urlop. Więc czemu aż Buleon wyjaśni co łaczy go z tą całą historią - bo osobiscie z nim gadałem i nie chce mi się wierzyć w takie rzeczy :D

A ty mi tu gościu wypisujesz głupoty że HYDRA kupuje konta i pushuje się? Jesteś po prostu za słaby aby w tym sojuszu być i od czasów EXP o nas źle piszesz. [ciach]

Buleon zapewne w ciągu 48h da nam znać czy ma coś wspólnego z dziwnym skasowaniem planet i zezłomowaniem floty Kupie Deuter vel Freez ;)

Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę

The post was edited 1 time, last by Popuri ().

• Popuri wrote:

A ty mi tu gościu wypisujesz głupoty że HYDRA kupuje konta i pushuje się? Jesteś po prostu za słaby aby w tym sojuszu być i od czasów EXP o nas źle piszesz. [ciach]

Nawet gdybyście byli ostatnim sojuszem na tym uni, to nie zapukałbym do was, za dużo macie oszustów;) Kupiliście konto od sparthakusa i sobie zrobiliście niezły push, bo normalnie nie mogliście go dopaść.

Moderator kruszynka:
    Z cytowanego postu usunięto część tekstu więc tutaj też ciach .

The post was edited 1 time, last by Mysliwy ().

• Mysliwy wrote:

Popuri wrote:

Nawet gdybyście byli ostatnim sojuszem na tym uni, to nie zapukałbym do was, za dużo macie oszustów;) Kupiliście konto od sparthakusa i sobie zrobiliście niezły push, bo normalnie nie mogliście go dopaść.

Haha co takiego? Przynajmniej z 5 razy wyliczyłem Sparte na fsie - tylko że nie miał kto polecieć. No i dobrze bo takiej miękkiej kluchy byśmy nie przyjęli. Breakus który zezłomował Sparte jest ostatnią osobą która by w sojuszu kupiła od kogoś konto. Chcesz znać osoby które są chętne kupować lepsze konta u nas w sojuszu? Niestety takiej osoby już nie ma, wszystkie odeszły albo w doborze selekcji wyleciały przy zakładaniu HYDRY. Więc proszę z łaski swojej zamknij dziub i nie zarzucaj komuś bycia oszustem jeśli tak naprawdę gucio wiesz. Zapewne ty jesteś tym aniołem stróżem OGame, grającym bez anty, używasz tylko boosterów i wgl jesteś największym hardkorem tej gry. Sparta to równie słaby gracz jak ZeroJedynkowy i cała reszta która się na początku uniwersum przewinęła przez topkę ot co taka prawda.

Masz jakiś problem do kogoś od nas. Napisz konkretnie która osoba jest oszustem z HYDRY, bo jeśli ogółem nazywasz nas oszustami bo według ciebie ktoś kupił konto i sobie je zezłomował to jesteś jeszcze [ciach] niż myślałem. W gruncie rzeczy chodzi mi o przysłowie że nie wrzuca się wszystkich do jednego worka.

Do puki wiem że HYDRA gra fair, jako założyciel będę jej bronić. A jeśli uznam że ktoś kupuje konta, pushuje je czy chce być kretem nasze potrzeby wyleci na zbity pysk. To jest moje wewnętrzne mooto dla sojuszu i jego zasady które widnieją z resztą na stronie wewnętrznej.

Myśliwy zapraszam na pw w grze ( Popuri ) jeśli uważasz że ktoś nie gra zgodnie z regulaminem to zajmę się tą sprawą bezstronnie...

Moderator kruszynka:
    Z cytowanego fragmentu usunięto część wypowiedzi więc tutaj też ciach. Upominam również za obrazę.
  • Popuri wrote:

Haha co takiego? Przynajmniej z 5 razy wyliczyłem Sparte na fsie - tylko że nie miał kto polecieć.

A świstak siedzi...

Popuri wrote:

Breakus który zezłomował Sparte jest ostatnią osobą która by w sojuszu kupiła od kogoś konto.

Chyba tylko ty w to wierzysz.

Popuri wrote:

Więc proszę z łaski swojej zamknij dziub

Nie, nie zamknę, uni Merkur to nie prywatne push eldorado Hydry.

Popuri wrote:

grającym bez anty, używasz tylko boosterów

Tak, nie kupiłem od początku gry nawet 1 jednostki antymeterii, bo po co inwestować w tego trupa?

Popuri wrote:

Napisz konkretnie która osoba jest oszustem z HYDRY

Breakus, lukaszz81 i Freez, ktoś chce jeszcze dołączyć do grona oszustów uni Merkur?

The post was edited 1 time, last by Mysliwy ().

• Śmieszny jesteś ;) Myślałem że tylko w czasie grilla dziś będę miał dobry humor. Wszedłem na boarda i jak zwykle mnie nie zawiódł. Myśl sobie co tam chcesz, skoro jesteśmy tacy nie fair to pisz tickety :) Ewentualnie jeśli potrafisz w co wątpię - spakuj nas wszystkich w recki.

Zdaje się że nie dowiemy się co się stało z kontem Freeza. Freez nie odpowiada na telefon. Także sprawa Freeza zamknięta, nierozwiązana.

Tak więc do następnej dziwnej sprawy na Merkur ;) Dyskusja wcześniejsza zamknięta.
  • Aż się pochwalę swoją pierwszą kulą. Po 16 czy 17 nieudanych próbach na innych koordach kolega Śpioch zrobił mi upragnionego rogala :P
    Napomknę jeszcze, że wlot był poprzedzony wysłaniem około 55 rakiet z 'zaprzyjaźnionego' konta :P

Dnia 22-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor Spiochowaty [WIN]

Okręt wojenny 610
    Pancernik 582

Obrońca Zoonk [LIONS]

Recykler 1
    Satelita słoneczny 291
    Wyrzutnia rakiet 1.570
    Lekkie działo laserowe 943
    Ciężkie działo laserowe 87
    Wyrzutnia plazmy 5
    Duża powłoka ochronna 1

Po bitwie...

Agresor Spiochowaty [WIN]

Okręt wojenny 600 ( -10 )
    Pancernik 578 ( -4 )

Obrońca Zoonk [LIONS]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

Agresor stracił łącznie 940.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.217.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 290.000 metalu i 449.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 14%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 6.337 km został uformowany.

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor
    Metal: -570.000
    Kryształ: -310.000
    Deuter: -60.000
    agresor stracił łącznie 940.000 jednostek.

Podsumowanie obrońca
    Metal: -5.386.500
    Kryształ: -1.533.500
    Deuter: -297.500
    obrońca stracił łącznie 7.217.500 jednostek.