Przyklejony Acetonitryl [GraOZlom] & Sienio [GraOZlom] & Kanade [GraOZlom] vs. zielu75 [WINTER] & astellipe [Elite] & Sky Is Over [WINTER] & ciamajdek [WINTER] & Ruda [WINTER] ~ 31865.16% TOP1 ACS OBRONA do WOJNY

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Acetonitryl [GraOZlom] & Sienio [GraOZlom] & Kanade [GraOZlom] vs. zielu75 [WINTER] & astellipe [Elite] & Sky Is Over [WINTER] & ciamajdek [WINTER] & Ruda [WINTER] ~ 31865.16% TOP1 ACS OBRONA do WOJNY

    Wielkie dzięki za akcje, dla wszystkich zamieszanych.
    Przede wszystkim dla ekipy złomujacej za poświęcony czas i energię.
    Marlen, Fellipe, Ciamajd, Zielu... Dzięki:D
    Efekty były mniej niż prawdopodobne, a troche czasu i nerwów nam to zabrało :D
    Ale akcje w takiej ekipie, to czysta przyjemność

    Specjalne dzięki dla Sadełka za zaufanie i Putina, za ustawienie drogowskazów:)

    Akcja była zasadniczo prosta jak budowa cepa.
    Wiedzieliśmy że nasza konkurencja lubi kontrować recki, więc daliśmy im ku temu okazję.
    Zezłomowanie Sadełka, było oczywiście ustawione.
    Szczęśliwie Zielu, wstrzelił się z powrotem recków, dokładnie w naszą podstawkę.

    Byliśmy przygotowani na przyjęcie jeszcze dwóch Panów.
    Niestety York na długo przed akcją włączył urlop,
    a Kanade, najprawdopodobniej był na fsie.
    Kiedy zrezygnowani, mieliśmy już zawracać podstawki, poprosiłem Ziela, aby chociaż nas okłamał że lecą.
    Minute potem, nie musiał już kłamać:D
    koniec końców, efekty są więcej niż świetne.

    Co do naszej opozycji, to prawda jest taka, że pokazali kawał dobrego ogame i przede wszystkim nie bali się latać.
    Nie było z ich strony żadnego lamerstwa w tej akcji, ani w poprzednich.
    Zaryzykowali i przegrali. To była przyjemność, grać przeciwko Wam.
    Gdybyście nie prezentowali solidnego poziomu, to takie kombinowane akcje, nie miały by żadnych szans powodzenia.
    Jeśli najdą Was chęci, jak najbardziej życzymy SZO

    To była fantastyczna wojna:)
    Czekają nas pewnie 24 godziny pokoju;)


    Od Rudej:
    Pozdrowienia dla sojuszu i wszystkich znajomych. Dla przeciwników w wojnie też. Dawno OG nie widziało takiej

    Od Ziela:
    Dziękuję wszystkim za udane ST i pozdrawiam wszystkich znajomych.

    od Fellippe:
    pozdra dla sariela i synka vel astell

    Od:Ciamajdka:
    ave stajnia
    ave my







    Winter has Come!


    Sienio DELETED
    Acetonitryl DELETED




    Dnia 18-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Acetonitryl [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Mały transporter 24.744
    Lekki myśliwiec 106.801
    Krążownik 13.414
    Okręt wojenny 3.519
    Pancernik 6.929

    _________________________________________

    Agresor Sienio [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Mały transporter 18.526
    Lekki myśliwiec 74.552
    Krążownik 22.235
    Okręt wojenny 2.038
    Pancernik 10.969

    _________________________________________

    Agresor Kanade [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 3
    _________________________________________



    Obrońca zielu75 [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 70.664
    Ciężki myśliwiec 33
    Krążownik 9.648
    Recykler 11.001
    Sonda szpiegowska 108
    Gwiazda Śmierci 6
    Pancernik 7.952
    Wyrzutnia rakiet 19.773
    Lekkie działo laserowe 4.273

    _________________________________________

    Obrońca astellipe [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 20.000
    Lekki myśliwiec 250.000
    Krążownik 10.000
    Okręt wojenny 2.000
    Niszczyciel 6.000
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 2.500

    _________________________________________

    Obrońca Sky Is Over [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 60.602
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 9.489
    Okręt wojenny 2.114
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 4.617

    _________________________________________

    Obrońca ciamajdek [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 72.037
    Ciężki myśliwiec 342
    Krążownik 8.030
    Okręt wojenny 1.058
    Gwiazda Śmierci 51
    Pancernik 8.778

    _________________________________________

    Obrońca Ruda [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 86.076
    Krążownik 15.554
    Okręt wojenny 3.032
    Recykler 1
    Pancernik 10.181

    _________________________________________


    Po bitwie...



    Agresor Acetonitryl [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Sienio [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Kanade [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca zielu75 [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 38.908 ( -31.756 )
    Ciężki myśliwiec 24 ( -9 )
    Krążownik 9.207 ( -441 )
    Recykler 9.456 ( -1.545 )
    Sonda szpiegowska 47 ( -61 )
    Gwiazda Śmierci 6 ( -0 )
    Pancernik 7.952 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 10.378 ( -9.395 )
    Lekkie działo laserowe 2.312 ( -1.961 )

    _________________________________________

    Obrońca astellipe [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 11.036 ( -8.964 )
    Lekki myśliwiec 136.781 ( -113.219 )
    Krążownik 9.575 ( -425 )
    Okręt wojenny 1.999 ( -1 )
    Niszczyciel 6.000 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Pancernik 2.500 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Sky Is Over [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 33.383 ( -27.219 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 9.047 ( -442 )
    Okręt wojenny 2.113 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 10 ( -0 )
    Pancernik 4.616 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca ciamajdek [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 39.431 ( -32.606 )
    Ciężki myśliwiec 250 ( -92 )
    Krążownik 7.672 ( -358 )
    Okręt wojenny 1.056 ( -2 )
    Gwiazda Śmierci 51 ( -0 )
    Pancernik 8.776 ( -2 )

    _________________________________________

    Obrońca Ruda [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 46.801 ( -39.275 )
    Krążownik 14.767 ( -787 )
    Okręt wojenny 3.028 ( -4 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Pancernik 10.181 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 3.787.066.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.135.621.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.062.412.100 metalu i 1.124.104.100 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 31865.16%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -2.130.584.000
    Kryształ: -1.316.714.000
    Deuter: -339.768.000
    agresor stracił łącznie 3.787.066.000 jednostek.



    Podsumowanie obrońca
    Metal: 1.224.961.600
    Kryształ: 833.974.600
    Deuter: -8.041.000
    obrońca zyskał łącznie 2.050.895.200 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez AmstelL ().

  • Panowie i Panie ogromne Gratulacje :)
    Akcja zasadniczo prosta , ale pewnie nie jeden miałby problemy z jej ogarnięciem :E
    Szkoda, że skład atakujących nie był pełny, bo procent byłby jeszcze zacniejszy i przesądziłby już w 100% o wyniku wojny.
    Ale za to można się jeszcze pobawić.
    Zysk macie po podziale bardzo dobry. Nic tylko przetapiać na kolejne latawce.. a może eko.
    Ps. Ja wam chyba wyłączę ten prąd! ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nick ().

  • nie wierzę w to co widzę ..... Obrońcom wielkie gratulacje za zorganizowaną pułapkę .... gdyby na każdym uni grali tacy gracze jak biorący udział w tej bitwie agresorzy i obrońcy to oGame dzisiaj bije rekordy grywalności ..... Z całego serca życzę SzO - bo jesteście snajperami tego uni .... Obrońcom przetopu .... bo jest co .... kunszt myśliwego na najwyższym poziomie .... 11/10 procent nie do pobicia przez najbliższe miesiące nawet na tym szybkim jak japońskie pociągi uni
    53(x1) - top 20 - off flota

    60(x2) - top 100 - off eko

    fornax(x5) - top 20 - off flota

    libra(x2)- top 30 - ON eko

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez anub ().

  • Generalnie to nie interesuje się wojnami, bitwami, starciami blech, wole handlować.
    Aż tu nagle skok 3 pozycje w górę kolo godziny 3 w nocy.... Myślę sobie, przecież nic nie zbudowałem. Jak to możliwe.... Zastanawiałem się, myślę, bany poleciały? chyba niee... Moje wątpliwości w 100% rozwiał ten temat. TAK [ciach], że hej!
    Mowę mi na chwilę odebrało jak to zobaczyłem.

    Jako prawa ręka, od całego Sojuszu Royal Manticoran Navy składam serdeczne gratulacje... źle... SERDECZNE!!! gratulacje obrońcy pięknego zysku i pięknego starcia. Wreszcie skończą się skany o 4-5 rano od Sienia, który już nie raz dał się we znaki :P
    Pozdrawiam Hell
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za wulgaryzm.
    DEIMOS OFF
    LIBRA ON: TOP 2
    LIBRA ON: TOP 1 EKO
  • Libra naprawdę jest bardzo fajnym universum.
    Sporo dobrych graczy tutaj grało i jak widać wielu jeszcze gra.
    Sieniowi skilla nie można odmówić i to go zgubiło nie wiem jaka rola Acetronitry była, ale podejrzewam że Sienio był inicjatorem ataku.
    Akurat w tym czasie leciałem na Wintera o czym będzie w innym temacie i od razu zauważyłem co się stało, W konsekwencji odniosłem swoje korzyści gdzie indziej.

    Jeśli agresorzy będą mieć ochotę to SZO jak najbardziej.W wojence pokazali się z jak najlepszej strony i był nawet moment że odwrócili % na swoja korzyść.

    Co do obrońców to tutaj zaprezentowali kwintesencje tej gry.Akcje gdzie w obronie są podstawiane GS'y coś pięknego.
    Apel w DiD o poszukiwaniach TW traktowany jako dobry żarcik odniósł swój skutek.
    Rozegraliście to na swoich zasadach tak że atakujący nie mogli nić zrobić.

    Na chwile obecną najlepsza akcja na Libra a % długo nie zostanie pobity.
    GRATULACJE ZASŁUŻONE
    senwiatraka
  • Takie zacne RW to i ja sie wpisze. Szacun dla Zimy za akcje. Chociaż polemizowałbym, Mausik, że procent długo nie zostanie pobity, Libra to specyficzne uni dobry procent ze złomu, eko, kwestia dwóch miesięcy i mogą być podobne procenty. Jak się patrzy na takie akcje to aż się chce floty doklepać, ale co tam jeszcze nie czas :P.
    SzO dla agresorów, takiego zakończenia ataku trudno by było się domyślać, oraz standardowo lizaka.

    u38 - ELITE 22xST=10529%
    u54 - IMMORTALS 13xST=134%
  • Obroncom gratulacje udanej podstawki, bylo duze prawdopodobieństwo ze damy sie poniesc emocjom i polecimy szukając procentu do Wojny nie siedzac bezczynnie czekając az % sam urośnie.

    Bylo wiele znakow, za wiele..ta cisza przed burzą...no i ten...smród... :p ale postanowilismy leciec do końca.

    Moze gdyby nie ta pustynia na moonach to bym odpuścił. Ale i tak nie bylo nic innego do roboty.

    Dziekuje za gre wszystkim z ktorymi sie spotkalem na uniwersum.
    Na szczescie koncze tutaj gre bedac Top 1 w zniszczonych pkt, zatem jakies tam swoje cele osiągnąłem :)

    Wojna ktora wywolalem wraz z Kanade niszczac MooNa Kaszance przyczyniła sie do jeszcze lepszej wspolpracy glownie z Acetonitrylem, Kanade, York, Tatar co zaowocowało kilkoma ladnymi akcjami :) i z tego sie bardzo ciesze.

    Niestety sojusz musi wybaczyc nam przegranie tej Wojny, zrobilismy tyle ile moglismy.

    Ps. AmstelL dobrze mówiłem ze lepiej byc przeciwko niz ze mna, i dobrze mowilem ze "za tydzien" bedziesz miał Ziela w soju...


    Pozdrawiam
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • Cóż...to chyba pora na słowo od agresorów.

    Przede wszystkim chciałem przeprosić sojusz - wiem, że pokładane w nas były spore nadzieje, szanse na zwycięzctwo w wojnie były bardzo dobre a nie ma co się oszukiwać, powyższe starcie zaprzepaściło te szanse całkowicie.

    Co do obrońców.. należą się im ogromne gratulacje za chęci zorganizowania tej akcji, nie każdemu by się chciało włożyć tyle wysiłku i czasu. Widać że to nie pierwsza z brzegu ekipa złomowa spod bloku - byliście twardym przeciwnikiem i wygraliście. Pomimo wielu fundamentalnych różnic jakie mamy w podejściu i sposobie gry w ogame należy Wam się szacunek bez dwóch zdań.

    Co do samej akcji...cóż, wylatując szanse na podstawkę ocenialiśmy na dość prawdopodobne, a na 2 minuty przed wlotem wiedzieliśmy że najprawdopodobniej szanse są lepsze niż 50/50, że czeka nas zagłada na miejscu..ale mimo to zdecydowaliśmy się polecieć do końca. Dlaczego? Pewnie wielu z Was zada sobie to pytanie. Śmierdziało z daleka. Większa aktywność ziela w skanowaniu tego dnia, co dało się zauważyć - nawet pisałem o tym z kimś na soju, Sienio pisał o akcji z Putinem, że też śmierdziała, recki puszczone w 1 slocie na 100%, udostępniony raport ze starcia z sadelkiem na ogoche, wystarczająco wskazówek żeby zawrócić. Więc dlaczego tego nie zrobiliśmy? A no przyczyny są dwie, mniejsza i wieksza. Mniejsza była taka, że chcieliśmy wreszcie dorzucić coś do wojny co nie jest bfsem, i nie było nic lepszego do roboty. Delikatna pazerność ludzka ot co. Większa natomiast przyczyna jest taka, że najzwyczajniej w swiecie mieliśmy tej gry dość. Zmęczenie materiału, 4 nieprzespane miesiące..każdy kto kiedykolwiek grał z taką intesywnością jak my i latał tyle co my wie o czym mowa. Moja osobista reakcja po tym jak zobaczyłem czerwone starcie to była myśl.."o kufa, wreszcie będę mógł normalnie spać", nie było złości ani zawodu..a to wiele mówi. Padliśmy w locie, jak gladiatorzy na arenie, na własnych warunkach a nie na bfsie usypiając nad klawiaturą po kolejnej nieprzespanej nocy. Myślę, że pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony na tym uniwersum i nie mamy już nikomu nic do udowodnienia.

    Wiele osób pyta czy będzie Sz.O. Najprawdopodobniej nie będzie, a z pewnością nie flotowo poświęcając tyle czasu na tę grę. W pierwszej kolejności bedzie urlop i odpoczynek przez jakiś czas. Należy nam się. Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość.

    Ze swojej strony chciałem podziękować Sieniowi za lot, podjęliśmy wspólną decyzję, że lecimy po chwałę albo wpierdziel, wiedzieliśmy że są spore szanse na te drugie...ale cóż :D. Gra z Tobą to czysta przyjemność. Całemu sojuszowi GraOZlom - chłopaki jesteście naprawdę super ekipą. Gra z Wami to był prawdziwy zaszczyt. Szczególne podziękowania dla yorka za wiele wspólnych nocek spędzonych na lotach oraz dla Kanade - bez Ciebie już dawno nie grałbym w tę grę, wiem że pewnie teraz odpuścisz ale pokazaliśmy temu uni na co nas stać, tak jak zakładaliśmy od początku uni. Ta gra to nie cyferki, obrazki czy procenty ale ludzie którzy ją tworzą, a Ci których tu spotkałem bywi warci wysiłku włozonego przez ten czas.

    Sorki za przydługi wpis, ale mam nadzieję, że wiele wyjaśnił. Czemu stało sie tak a nie inaczej.

    Pozdro,
    Acet.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Nie wszyscy do końca wierzą, że to rw jest prawdą - my też :P
    to było pierwsze podejście tej pułapki i za pierwszym razem zakończona sukcesem :fsmile:
    Bycie konsekwentnym to priorytet WINTER i o to chodziło w tym ST :fsmile:
    Dziękuję za lot Panowie :fsmile: akcja wykonana bardzo sprawnie. :fgrin:
    Obrońcom SzO, bo trafiliśmy na godnych przeciwników :fsmile:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Aż mnie wstrząsy obudziły.Gratuluję starcia.

    Szkoda,że taka firma jak Sienio kończy przygodę na Librze,wielka strata dla nas wszystkich. Powodzenia w realu i może do zobaczenia na innym uni :>
    [OFF] Libra - TOP6
    [OFF] Polaris - TOP5

    [OFF] Rhea - TOP1
    [OFF] Uriel - TOP40

    Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zyklon ().

  • akcja bardzo ładne,obroncy pochwala za odwagę a takze dla pana który musiał dać się zezłomować dla uwiarygodnienia tej akcji ;)
    Bez urazy ale myslalem ze takie osoby jak Senio i Acet zrobią SzO i będą grac a tu taki psikus ;) po złomie u i koniec gry bo niedobre zimowce popsuły zabawki a nie chce być farma
    Co nie zmienia faktu ze gratki za odwagę się nalezą;)

    Zimowcy coz moge zyczyc...gratulacje wygrania wojny ( siedząc na konfie z Wami stwierdzam ze jesteście pozytywnie poryci i to zdrowo ;),macie umiejętności i gratki przejęcia uni ;) ( no poza tym pewniakiem kanade o którym cos tam pisaliście o złomie ;) ale znajac zycie to odda konto ;)
  • Dziękuje że mogłem brać w tym udział :P
    Po takich akcjach człowiek zapomina o nieprzespanych nocach, zaniedbanym realu i wielu minusach jakie przynosi nam granie w Ogame.
    Ale tylko Ci co siedzieli ze mną podczas tej akcji na konfie wiedza jak wielkie i rożne emocje nami targały.
    Od nadziei, po zwątpienie aż po euforie :)
    Te dwie godziny to był prawdziwy rollercoaster emocji :)
    Ale jak widać było warto i nie wykluczone że te ST będzie i dla mnie końcem pewnej przygody.
    Czuje sie spełniony Ogemowoi i cieszę się że konto Astella brało udział w takiej akcji
    Synek będzie dumny jak wróci :D
    Gratuluje tez agresorom postawy po ataku i tych wpisów pod ST
    Naprawdę duży szacun za umiejętności - a te przetrzymanie nas w nie pewności do ostatnich minut - bezcenne :)


    Fajna sprawa wyszła i choć procent pewnie za jakiś czas nie będzie budził emocji to perełka z akcji wyszła prześliczna
  • Panowie i Pani, obydwu stronom gratuluję tutaj a nie w dziale wojny bo pewnie większy tu będzie ruch:)
    Z każdym z was udało mi się współpracować i gadać i równe z was chłopaki(+fermale) i każdy skilla ma i każdy te umiejętności pokazywał przez cały okres gry.
    Wiem coś o locie do końca mimo znaków bo z moimi panckami miałem identycznie:)
    Szczęśliwy byłem kończąc grę ale kurczę jak widziałem rozpętanie takiej wojenki trochę mnie zazdrość zżerała, no bo kurde, takie zacne towarzystwo i to w obu sojuszach:)
    Szczere gratulacje każdej ze stron bo przegrani to tylko ze względu na procent tutaj są, a procent to tylko formalność bo liczy się dobra zabawa i walka:D
    Zazdro końcowej zaciętej walki bo nie wszystkie wojny są tak ciekawe jak ta była.
    POZDRO ELLO 600!!!:D
    "Dreadnought" is an English term for the predominant type of battleship in the early 20th century.
    Deriving from the words "dread" (fear) + "nought" (nothing).

  • brawaaa docierają z innych uni czyli jednak klasee pokazali wszyscy ! również gratulujee sojusznikom jak i drużynie przeciwnej za walkee ;] było poczekać godzinee z tym atakiem aż by wszyscy popadali w głęboki mroźny sen ! hah ;]

    Żałować tutaj można tylko jednej rzeczy ! że maksymalna ilość obrońców wynosi jedynie 5 sztuk ;(( eh ,

    top acsa zawiśnie na bardzo długo ;) , szacunek się należy za wkład każdego wysiłku w tej wojnie, budziki w nocy , klikanie akt, to wszystko strategiee ktore trzeba bylo ogarniac podczas tego szumu ;D noo i co najważniejsze pilnowanie się nawzajem ! siedząc do późnych godzin porannych xDD

    Wielkie :gszo: dla Obrońców , górników wam nie brakuje ;) odbudują^

    Jedna z lepszych wojen dobiegaa końca :bdb: :bdb:
  • Gratulacje, czasem w Ogame jak się za bardzo chce to tak się kończy ale w sumie każdy chyba podzieli zdanie, że jak flociarz pada podczas lotu to można napisać ginie przy robieniu czegoś co lubi ;)

    Fajna wojna, bardzo fajna, ale i skład obu ekip był fajny więc można się było tego spodziewać zaraz po transferach, które miały miejsce jakiś czas temu.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Nie podpisać się pod takim STekiem to ignorancja dla atakujących i obrońców :brawo: :bdb: coś, o czym niektórzy mogą tylko pomarzyć i przez całą swoją grę nie nazbierają takich cyferek. Szacunek jak najbardziej się należy.
    za ST na Quaoar po 13 maja nie jestem odpowiedzialny


  • Dzieki, odbudowa już za mną :D


    Awwwww
    Pech czy szczęście?


    Być może po prostu los chciał, że dnia poprzedniego puściłem fsa na 26h. Byłem bardzo zmęcznony, którko sypiałem. Stwierdziłem, że skoro bawimy się w pewnego rodzaju roleplay sojuszy, to warto abym przynajmniej wiedział o co chodzi i zacząłem oglądać Grę o tron, która pochłonęłą mnie do reszty :D

    Pytanie brzmi co by się stało gdyby moja flota nie była na fsie?
    Kiedy dowiedziałem się, że Aceto i Sienio lecą na Ziela byli już dawno w powietrzu, a ja miałem tylko opóznić. Nie wołali mnie do lotu bo wiedzieli że nie mam floty. Kiedy zacząłem interesować się samą akcją wszystko układało się w taki sposób, jakby to właśnie miała być podstawka.
    Zielu nie podzielił reców mimo że podczas trwania wojny już raz dostał na recki kontrę
    Cel był 3 ukłądy za moim i aceta moonem, do tego Sadełko był z mafii, która w jakiś sposób sympatyzuje z Elite.
    I jeszcze raport zapisany na ogotcha ;o

    Łatwo mówić o tym teraz, ale ja raczej nie chciałbym lecieć. Pytanie brzmi czy zostałbym namówiony do lotu, czy odwiódł od tego pomysłu sojuszników.

    .: Calineczka :. napisał(a):

    Zimowcy coz moge zyczyc...gratulacje wygrania wojny ( siedząc na konfie z Wami stwierdzam ze jesteście pozytywnie poryci i to zdrowo ,macie umiejętności i gratki przejęcia uni ( no poza tym pewniakiem kanade o którym cos tam pisaliście o złomie ale znajac zycie to odda konto
    Konta nie oddam, grać również nie będę bo nie mam już po co. Prawdopodobnie spushuje się resztkami Aceta a potem wejde na irc i poprosze o bana do 2048 dla nas obu, och jakie to romantyczne :rumieniec:


    Gratuluję WINTER wygrania wojny, związane było z nią dużo emocji więc warto było uczestniczyć. Chleba i igrzysk! Mama nadzieję, że całe uniwersum bawiło się razem z nami


    Jedyne co mi pozostało to udać się na południowe włości i dożyć tam spokojnej starości, gdzie zima nas nie dosięgnie



  • Chodź brałem niewidzialny udział w tej akcji to jednak jestem zadowolony że mogłem sie w nim znaleźć, jak pisał felippe po takim czymś człowiek czuje się spełnony i zastanawia nad końcem :)
    Teraz czas klepać eko :D

    dzięki za zapro Amstell i dla ludzi na konfie za 2h chyba najlepsze na ogame....

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sadelko ().

  • Cóż, w końcu mogłem zobaczyć jakieś ciekawsze rw, gdzie było więcej planowania i myślenia. Oczywiście szczęście też musiało dopisać. :D Co ciekawe mówiłem eM, że to raczej nie wypali i z takim przeświadczeniem poszedłem też spać. Okazało się, że zastałem małą niespodziankę. :)

    Gratulacje dla was, że się chciało i wyszło jak miało wyjść. Czekam na więcej! ;P
  • Ciężko przejść obojętnie koło takiego klasowego RW. Wojna jedna z ciekawszych i bardzo wyrównana no ale jak się ma przeciw sobie speca od kombinatoryki stosowanej i dżindżer złośnicę to trzeba bardzo uważać. Atakującym SzO. Pokazali, że umieją grać więc z czasem by to odrobili z nawiązką. Obrońcom gratulacje i spokojnego przetopu.
  • Amstell, szacunek za pomysł. Wiem ile trzeba czasu i dogrywania wszystkiego, żeby coś takiego się udało :)
    Całej ekipie natomiast gratuluję wykonania. Również było fantastyczne.
    Dzięki takim akcjom aż chcę się grać w to ogame.
    Ruda, miałaś rację, że Libra jest inna niż pozostałe Uni. A może by tak... :D

    Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hejduk ().