wojtekreal, CRACOVIA KRAKOW, Mili [3 X] & ARO & Gorillaz [CShopSc] vs Maciek2 [P N] - 201 190.06%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No i sie potwierdzilo ze u68 to nie jest u1 o czym tak bolesnie przekonal sie Maciek2. Za dlugo latal sobie bez jakiegos powaznego zagrozenia i czujnosc poszla w las.
    Nie znam szczegolow akcji, ale mysle ze pomyslodawca byl autor tematu :D
    Procent i zysk to juz extraklasa. Ladnie wam to wyszlo. Gratulacje sie naleza bez dwoch zdan. Mocny strzal.
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • W sumie po SD widać, że użytku z tych gęsi nie było, więc nawet ich nie szkoda. Urlop też już wbity.

    Rzeźnia konkretna, gratulacje %% :P.

    A swoją drogą, tyle gęsi to chyba drogie na bazarze jest?
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Danek ().

  • chcialem zobaczyc flote Aro w akcji no i mam, dzieki ;). Gratuluję rekordowego % no i zysku 7kkk na 3, choć ciekawi mnie jakby poleciało 4-5 flot jaki wyszedł by zysk.
    % juz raczej nie do pobicia a przynajmniej nie teraz bo zostały 2 floty The 0ne i Aro gdzie można by było pobić % no chyba ze w acs ale to nie realne nikt nie lata na kontry

    Obrońcy szo , teraz koalicji ciężej będzie wybić uni.

    tak luknalem w staty i widać ze Aro nie dużo ci brakuje do gry bez fsow; )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Turysta^ ().

  • "w PN zaloba
    spodnie spuszczone do polowy masztu"

    Gratulacje Mili, wojtek i ARO - wreszcie jakiś % godny [3 X], a nie jakieś melum polelum :P
    Mackowi się należało za to s&d :E ale, żeby nie było żem świnia to SzO coby można było większy % wykręcic :)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Bardzo ładnie gratuluje agresorom za to starcie bo % i floty biorące udział robią wrażenie.


    Znam Macka dokładnie i wiem że jest to jeden z unikalnych graczy jakich już nie ma na ogame. Gralismy najpierw na uni 21, póżniej na uni 1 i należał i należy do najlepszych. Życzę powrotu do gry i odbudowy. Koalicja mam nadzieję że się odegra chodź po części bo w ich szeregu jest dość graczy którzy mogą to zrobić.

    Pozdrawiam znajomych.


    "Jeszcze przyjdzie czas na Pavilusa"
  • Na wstępie gratulacje dla sojuszników. Wyszło zacnie chociaż obrońca wybitnie Wam pomógł.
    Cieszę się, że mogłem Was wesprzeć w jakimś niewielkim stopniu.
    Udanego przetopu!

    Co do pokonanego.
    @Maciek2: Jeśli się podejmiesz to szo. Podniosłeś się po złomie od Jagody to i teraz dasz radę. Sojusz na pewno pomoże ;) Tego Ci życzę.

    Makowa Pannica napisał(a):

    Agresorom gratuluje - dobrze kojarzę , bylimy po różnych stronach barykady za czasów LTS i Madness?
    Tylko ja grałem w LTsie z obecnego składu ;)

    Opisu akcji niema bo to zwykły bfsa był.

    Pozdrawiam.
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Zwykly BFs? Bez wbijania lotkami do jego ukladu, bez stawiania ksiezycy sondami i telepow za anty i szybkiego lotu w ukladzie? I jak dlugo Macka nie bylo? To jednak jakis opis by byl. Nie pisaliscie tego, bo cos bylo do ukrycia, czy to taka oczywista oczywistosc? Tak sie pytam, bo przyjęliście tez ARO do sojuszu 3X i polecieliscie razem z nim w ACSie, a szczerze mowiac za to wasza wiarygodnosc spadla po tym co widzialem, ze pare osob z waszego uni pisalo, jak ARO gra, jak konto budowal. A sam to widzialem po tych jego ostatnich skokach w statach z tydzien temu i dzisiaj czy wczoraj. No sorry, ale tak to mozna widziec ^^ .
    Wybaczcie, ze sie unioslem, ale jak cos mi sie nie podoba, to pisze co mysle :) No, ale poprawdzie mnie, jesli sie myle, bo nie jestem z uni68 i moze oskarzam uczciwych ludzi.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • A dlaczego nikt nie pisze ze to ustawka? Ze Aro kupil to st? :E
    Prawda jest taka ze Aro jest jaki jest ale kiedys juz z 3 X cos gral. Dostal od nas zloma... ma jakies lepsze kontakty z kilkoma graczami, a i byl mega przydatny do tego rw. Ciezko o kogokolwiek z taka moca ognia... Poza tym chcielkscie obejrzec jego flote w akcji :D jak to ktos napisal "niech sie przyda, jak jeszcze ma ta flote"
    Co do samej akcji... tak jak Wlos napisal... bfs ;) Mili juz od 2-3 tyg mi pisal ze tak to sie skonczy z jego gs'ami Jak bedzie chcial to Mili napisze wiecej...
    Moze Maciek sie wypowie...

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 69DemoN69 ().

  • ^obserwator^ napisał(a):

    No i sie potwierdzilo ze u68 to nie jest u1 o czym tak bolesnie przekonal sie Maciek2.


    Fajnie się to czytało usmiechnałęm się. To samo można napisać o was, tez macie luki, na resztę spuszczę zasłonę milczenia.
    Duzy % kapitalny zysk, czego checieć więcej ?? Gratulacje dla agresrów, nam przemyslenia swojego systemu grania.
    Mackowi szo, jesli będfzie chciał na pewno go odbudujemy, przyznam się ze miałem takie przeczucie zę ta osoba padnie jako pierwsza.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • A, no, to ok. Wybaczcie, ze sie unioslem po tym jak porownalem moje konto z 58kk pkt plus 7kk straconej floty, co daje 65kk pkt z eko budowane przez 10 lat (bez urlopow), z uwiarygodnianiem ARO, ktory zdjal urlop miesiac temu i ma w miesiac 40kk* przyrostu ^^. Widac cos zle robie :P

    *pomylka, wyedytowalem, bo mu od chwili pisania tego posta, do 21:20 przybylo 5kk pkt :) Chyba jakis bug ;) Blad matrixa.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Calipso ().

  • Przykro patrzy się na takie starcie ale muszę pogratulować prawie wszystkim uczestnikom tego starcia.
    Procent i zysk robi wrażenie ale większość osób pisząca, że ciężko będzie o zrobienie takiego % jest w błędzie.
    Sam osobiście solo robię taki % z minimalnym zyskiem ale to tak na marginesie.
    Ogólnie prawie wszystkim agresorom życzę szybkiego przetopu a Maćkowi szybkiej odbudowy !
    BEST SOLO ~ 78.767% :)
    BEST ACS ~ 52.443% 8-)

    ST - 431
    Łącznie ~ 1.384.484 %
    Średnia ~ 3.212 %
  • Gratulacje dla ekipy sprzątającej. Floty robią wrażenie, % i zysk najwyższej klasy. Szkoda tylko tej współpracy z ARO. Padło gdzieś, że te gęsi by padły i bez niego. Jeśli tak to dlaczego tak się nie stało? Pozostaje niesmak, konto pogardzane przez większość graczy nagle jest spoko i nikomu już nie przeszkadza, że zostało zbudowane dzięki głupim zasadom GF wobec handlu i za hajs.
    Nie zmienia to faktu, że maciek2 padł z własnej nieostrożności. Szkoda pracy wpakowanej w konto ale tak się to ogame toczy. Budujesz coś kilka lat i tracisz w jedną sekundę.
    offline
  • Zazdroszczę!

    Zazdroszczę nie procentu, nie zysku ale tych "ogejmowych motyli", które towarzyszą przy takich akcjach, już dawno tego nie miałem. Dziwne zachowania obrońcy wymusiły niejako tą starcie. Błąd i od razu złom, właśnie tak graliśmy na U68.

    Milli dla Ciebie największe brawa, pięknie to ogarnąłeś:)

    Maćkowi odpoczynku i szybkiego powrotu do cyferek, konto potencjał ma a i sojusz zapewne coś da na start.
    KU CHWALE CShopSc

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okut13 ().