żyjecie?

    • uniBarym:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • żyjecie?

      A Dejva pamiętacie?
      Z jednej z bardzo niewielu rozmów z Dejvem:

      Dejv:
      ciekawe czy mililion jeszcze żyje
      Ja:
      zyje
      Dejv:
      tez mial dosc filozoficzne podejscie do życia i czesto gadal o smierci swoich ziomeczko
      balem sie ze moze miec to na niego zly wplyw , mimo ze zawsze mial twardy grunt pod nogami

      :D

      Niestety, z moich kochanych Rejects nie wszyscy żyją, więc Barym dajcie jakieś znaki, żebym się bardziej nie martwiła.
      Jeszcze 2 lata temu proponowałabym jakąś reunię, ale teraz OGame to już kupa, więc może nie.

      Wasza pijana elfica. o/
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Odkopalem stare konto i melduję się na posterunku (its me Dejv)
      Żyje kto tam z baryma jeszcze :P ?
      Nie wie ktoś moze na jakie nowe universa zawędrowały konta ze starego uBarym ?
      Upomniałbym sie o swoje, tak jak Niemcy o swoje ziemie i dobra materialne z czasów wojny :D
    • Żyję mam się nieźle... :E troszeczkę lamię sobie na u68. Ze starych ludów to niewiele zostało. Gibon czasem się odezwie na gg, Laska (Tomek) też... grucor przewinie się czasem przez forum. Brzozę widziałem gdzieś na na jakimś 5x speed, chyba Quantum.

      Barym poszlo na Andro dawno temu, później Andro w większości na Nekkar, a część na u68.



      Dejv... we wrześniu strzeli 8 lat jak isostar nie żyje :(


      Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

    • Ja to się zastanawiam co się z moim kontem stało?
      Grałam dość długo, oddałam komuś, komu ufałam, coś mi się przypomina, że to chyba Witcher był, który przynajmniej przez jakiś czas dobrze się bawił, bo donosił o swoich sukcesach... a potem wszystko się urwało. :E Przypuszczam, że albo oddał, albo złom... Jak ktoś pamięta, kogo pushnęłam dajcie znać. Nie będę zła. :D
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Laska: "Generalnie szkoda, że padło moje dawne konto, ale nie ma co ronić łez. Przynajmniej mnie nie będzie kusiło, aby wrócić. ;)"
      No to albo nie te konto, albo się chłopaki pozamieniali, albo ja mam rozdwojenie osobowości. W każdym razie zagadka rozwikłana.
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chocolate ().

    • Żyje. Pamiętam Dejva i masę innych nicków, sojuszy.
      Konto prężne moje dostało bana za 3rd party software (napisałem sobie skrypt do skanowania moonów). Miałem kilka prób powrotów, ale kurde, za bardzo się zmienia ta gra. W ogóle już jej nie poznają, magia cyferek uleciała.

      Dobrze Was wszystkich widzieć. Zdajecie sobie sprawę z tego jaki szmat czasu minął? Karby na karku lecą zanim człowiek zdąży pomyśleć. Ogejma chyba do końca życia będę pamiętał. Nie wiem, ile czasu spędziłem na barym, ile na ogame łącznie, dobre trzy ucieczki przy tej grze spędziłem. Fajnie było, ale drugi raz bym się tego nie podjął. Nigdy nie umiałem znaleźć umiaru w grach, życie zawalałem, żeby z pz wyliczać, a w cale spektakularnych sukcesów nie było;-)


      //edzia
      Patrzę na sygnaturę a tam coś o woodstocku 2012. Już w tedy nie grałem. 4 lata nie tak dużo, a jednak wolałbym mieć 28 zamiast 32 ;-p

      //edzia2
      popatrzcie na daty rejestracji naszych kont - ech te karby ;) Mili 10 lat, elfi 9, rafi i ja 7. To znaczny % naszych żyć (u mnie mniejszy niż u Was :D) Pamiętacie pierwsze polskie ogame? Który to był rok? To było moje pierwsze zetknięcie z tą grą, forum w tedy inne ;-p
      Forgiveness Is a Six Gun
      Lamentu dzień
      12 Tygodni do Woodstocku 2k12

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez sbc ().